únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,341. až 5,355. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867558
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Peti, tak to je Valinka šikulka,že to takhle zvládla :))
    Já už musím taky začít víc dávat na nočník, nějak jsem zas polevila a tak milý Adámek začal zas kadit do pleny, hlavně on mi vždy uteče a než za ním přijdu,tak už je to hotovo.
    Evi, asi před těma vánocema to fakt ti prodejci zdraží, přeci jen budou chtít vydělat.
    My třeba kupujeme občas u electrowordu,ale tak,že si to přes net objednámem v jejich eshopu a pak si pro to dojedeme na prodejnu. Mají to totiž v eshopu o dost levnější než na prodejně.
    A teď k tomu kurzu tance: Fakt se mi to líbilo. Učitel je sympaťák, jen ta jeho partnerka je taky taková nehezká v obličeji,ale ne každý je krásný,že ? 🙂
    Učili nás blues, cha-cha, waltz a mambu. Tedy nejvíc se mi líbil ten waltz, to je takový pohodový tanec 🙂 Občas jsem tedy se spletla a pak jsme se s Honzou trošku zamotali,ale tak tancovala jsem to prvně,že. Honza to taky občas spletl, ale už na taneční chodil,tak to většinou zvládnul. Jen si občas počítal nebo při cha-che, řekl cha-cha a mě to rozhodilo a spletla jsem se.
    Jen si musím koupit jiné boty, ty lodičky jsou sice dobré, ale po té hodině a půl mě zas začly bolet špičky a to jsem pak už fakt nemohla 🙁 Asi ty špičky jsou tam divně ušité nebo nevím.
    Tak zas za týden 🙂
    Jo a Adámek nespal, hejkal v postýlce a prý ani nevypil celou kaši. Ale prarodiče si ho užili. Když pak odešli,tak jsem mu udělala sunar, vypil ho a hned usnul.
    Normálně jsem pak asi ve čtyři šla na wc a Aďa se vzbudil a začal řvát,že chce mléko, ale nic nedostal,tak pak přestal řvát a usnul a vzbudili jsme se až před osmou 🙂
    pááá

    #867559
    Anonym
    Host

    Evi,
    s botičkami bude velký boj. mám klienta vedoucího lidlu a o tomhle že je nedostatek zboží v celé čr je známé 🙁 prý jak tam nestojíš v 6:45 (otvírají v 7) tak nemáš šanci.
    no a u spotřebičů to netuším. určitě se ale dostaneš níž než v kamenném obchodě v nějaké místní síti a je všeobecně známo, že elektro po vánocích jde vážně dolů. protože pak nastupují na trh nové modely pro daný rok.
    no a od rána se malé ptám zda půjdeme dělat a-a, no tak na nočník už usadila oslíka a valika prostě ne-e. afkt zajímavá domluva.
    už jsme po snídani a po obědě fičím zas do práce. štěstí že nemusím vařit. máme hovězí na smetaně, val zpráskala včera 2 knedlíky a 3 kostky masa. mnam mnam.
    tak pá

    #867560
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Asi se už fakt zblázním. Adámek dneska furt hraboší v šuplíkách v pokoji. Ještě stále Honza ten stůl nedal pryč, prý nemá čas a neví kam ty věci dát. No samé výmluvy a skutek utekl!!
    A vůbec mu nedochází,že v těch šuplíkách má samé nebezpečné věci pro dítě. Např. nože a poházené šroubky atd.
    Nakonec jsem to tedy aspoň přelepila izolepou,aby už do toho Aďa nemohl lézt. On je prostě těma šuplíkama uplně posedlej a asi dvacet minut tam u toho střídavě řval a vztekal se. Teď si tedy začal hrát s hračkama. Aspoň na chvilku budeme mít doma klid:)
    Vařím dneska maso na mrkvi, snad to bude Adámek jíst. Fakt už nevím, co bych mu měla uvařit.
    Brokolicovou polévku ze včera asi sním sama. Jak jinak.

    #867561
    Anonym
    Host

    Ivi, tohle znám, u nás se tohle v létě také muselo uklidit, všude šroubky, matičky a když už to bylo schované ve skříni, tak na velmi dostupném místě. tehda si skřín sama naotevřela, ale dnes už došáhne, takže chemii a tyhle kravinky jsou bezpečně vysoko. a šuplíky u pc stolku máme také zalepené izolepou. sice tam jsou jen instalační cd, papíry a prostě to co do „kanceláře“ patří, ale i tak nemusí to kramovat.
    jinak mám radost. Vali jsem dala oběd a odešla. dostala plnou misku těstovin s tou včerejší omáčkou a pak jen volala mami mnam , tak jsem šla kouknout a to už bylo na dně a neuměla to dostat na lžičku :), potěšila mě. no jási naložila ted zhruba stejně stejnou porci co ona. fakt ta holka je omáčková. no a polívková. když je nějaké maso a brambor. tak sní holé brambory.
    no a dneska říkám jdeme na nočník, tak ne. Jo Evi, plíny hugies ty super dry nebo jak se jmenují jsou teda horší než premium. dneska se pročurala přes noc.

    #867562
    Anonym
    Host

    Peti, já těch super dry koupila zatím jen jeden balík a tepvre dneska ho rozdělala, takže teď má třetí plínku. Na noc stejně dáváme pampers premium care, ty jsou osvědčený, jen smrdí. Teda dneska jsem byla ráda, že jsem mu ty huggiesky dala.Kuba se totiž tak pokadil, že bylo vidět, že nebýt té gumy vzadu, tak to má až u krku.
    Kuba měl taky dneska jídlo za včera, já teda taky. Měli jsme zapečený kolínka s kuřecím a smetanou. Taky toho zblajznul docela hodně. Peti, taky jsem si všimla, že když už toho má v misce míň, tak to tam loví a nemůže to nabrat. Občas si pomůže rukou a nebo mi tu misku podá, ať ho dokrmím.
    Dneska jsme obědvali už v 11 a tradičně šel hned po obědě do postýlky. No ale ještě tam pořád kecá. Snad brzo usne, potřebuji dát další várku do pračky a tím bych ho jen rušila při usínání.
    Ivčo, já se dívala zase na datart. Jinak mě je jedno jestli electroworld nebo datart, oba mám zhruba stejně daleko. Ale mám poukázku do datartu a taky bych využila dopravu zdarma. Jen nevím, jestli nakoupit rychle než podraží, nebo až cca za měsíc (čekám nějaký penízky). Po vánocích už je na mě pozdě.
    No nic, už se zdá být ticho, tak půjdu na to praní.

    #867563
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Tak ty spotřebiče také moc nevím. Vím, že jsou pak povánoční výprodeje,ale zdsa se to vyplatí fakt netuším. U nás je to vždy tak zvaná hurá akce. Většinou ten spotřebič klekne a nedá se nic jiného dělat než ho okamžitě koupit. Je pravda, že nejdříve projíždím letáky a nternet a pak obchodu a vrátím se k tomu nejlevnějšímu nebo pro mne nejvýhodnějšímu,ale i tak je to prostě vždy rychlovka.
    Ty boty z Lídlu jste mě tedy nepotěšili, že už nejspíš nebudou. No když nebyli včera tak pochybuju, že budou ve čtrvtek. ještě leda zavolat mamině do Mostu, že by třeba tam sehnala,el chtěla jsem je nejdříve vidět na vlastní oči a osahat je jaké sjou aby jsme věděla do čeho jdu. No tak uvidíme no třeba budu mít štestí.
    Taky nevím co pořád vařit. Nalíkali jste mě na ty Boloňskou omajdu se špagetama,ale nějak nevím jak na to a nemám ani mleté bo co se tam dává za maso. A tydy u nás mají hotovou omajdu,ale sklenička stojí přes 30 kaček a je v tom všehovšudy rajče, paprika a cibule. No tak to si můžu namíchat i doma tak sjem se na to vyprdla a vyndala z mrazáku kuřecí stehení řízky,ale vůbec nevím co snima. Na nic nemám chuť. Manžel taky ne :^) . Možná to pokrájím na kostičky a orestuju jen na pánvičce s nějakou šťávou a uvařím rýži tu by jsme si i celkem dala.
    No jinak dnes byla u nás noc plná vášní….. Ani já ani manžel jsme nemohli usnout. V půl dvanáctý jsme šli do pelechu a i tam jsme se pořád převalovali. Ve dvě hodiny se do toho vzbudil i malej a řádil až do čty a taky ne a ne usnout. Nakonec tedy usnul po čtvrté hodině a vstával v 7:45 :S . Cjo jsme jak praštěná klackem po hlavě.Ale nějak se mi extra spát nechce. To přijde odpoledne.
    No taky nám z nějakého důvodu nejde televize ztedy přesně řečeno staelit. píše to u všech programů, že je to zakodované. Jde jen č 24 a nějaké hudební. Toi je vše. tak bude manžel volat tomu kamarádovi co nám to tu minulý týden instaoval co mame dělat. no snad to dají do kupy. Dávají mi Růžovku :$ t
    No jinak s tím nočníkem to u nás taky není nějaká extra sláva. vyčůrá se pokud ho tam posadím jinak aby si řekl???? Ha ha ha to byl asi jen nějakej úlet ten hjeden den. vše udělá do pleny. Co by se namáhal, že něco mi oznámit. Občas mi přijde ukázat, že má eeee a ukazuje na zadek. no pak už je to i cítit :S
    Se šuplíkama je to u nás tejné. Pořád v nich rochá a tahá mi pro změnu nádobí takže všude sbírám naběračky, cedník….. Nože mám pro jistotu na lince v košíčku ab yna ně nemohl,ale i tak si třeba vezme paličku na maso (mam tu celokovovou) a jde si s ná mlátit třeba do podlahy nebo do stolu :@ . Takže ji zastrkávám co nejdál aby na ni nepřišel. Jo jo jsou to potvory,
    No co ještě napsat. Snad jen to, že mop mi ještě nepřišel. To je tak když to platím převodem. Jak je to na dobírku tak je to tu druhý den,ale takhle :@ . Já byjsme ale zas emusela jet do města vybrat peníze a to s emi moc nevyplatí projet 80 kaček jen pro to aby jsme vybrala. A co města jedu až e čtvrtek a to doufám už zase přijde i když jsme to platila převodem.
    no nic jdu si dát buď párek s rohlíkem nebo rumcajze s rohlíkem., Jdu se zeptatmanžela co chce nechat 😛
    tak pa pa

    #867564
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    fakt vám ty jedlíky závidím. Aďa zas moc nejedl, chvilku fakt otvíral pusu a pak jak když utne,tak už další nechtěl. Zkusím mu to dát navečer,kdy má největší hlad.
    Jinak na spaní fakt po obědě nevypadal,tak jsme šli na procházku k rybníku. Nejdříve jsme tedy v krámku koupili mléko a kinder řez a brumík na svačinku. A co myslíte, Adámek to obojí cestou snědl.. Oběd nééé,ale tohle jooo.. No a cestou k rybníku jsme potkali koníky, měli je tam puštěné venku. Jen jsem tedy nechtěla Adámka pustit z kočárku, přeci jen nevím, co by kůň udělal kdyby k němu přišel Adámek. A když jsem ho chtěla s ním fotit,tak mi přišlo bezpečnější Aďa v kočárku. Pak jsme dobu zas koukali na slepice a měli tam i krůty. Ale naštěstí se nás nevšímali. Těch bych se asi bála já sama.
    A pak u rybníka jsme koukali na kačky a labutě. Jak ten rybník vypouští,tak šli dokonce blíž k nám. Ty jsem s Adámkem nefotila, přeci jen když jsme byli na hrázi,tak by mi tam Adámek asi žuchnul, myslím k těm labutí 😀 😀
    No a pak jsme šli ještě kolem rybníka a koukali po kačkách a já si všimla,že tam něco plave,ale že to tedy na kačku s hlavou ve vodě nevypadá..Nejdříve jsem si myslela,že to je bobr, ale když to pak vylezlo,tak to nemělo ten plochý ocas.. a ona to byla nutrie. Normálně k nám doplavala a pak čekala,co bude a když nic..tak zas plavala pryč. Fakt mě to překvapilo,že tam žije i takovéto zvířátko :))
    Jsem fakt ráda,že tu kousek máme takový rybník a žijou tam zvířátka a pak je tam i ta farmička. Přeci jen Adámek ty zvířátka může vidět na vlastní oči, nejen v knížkách :)))
    Už mi Adámek po vycházce spí,tak si hodím nohy na gauč a kafíčko k tomu:)

    #867565
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak ten náš mop je taky Vileda, jen nevím, jestli ten samý, co Bambulka objednala, ale asi jo…
    Jinak já mám pocit, že už budu co nevidět rodit, ale spíš je to jen zbožné přání. Připadám si jak tank a k tomu mám nervy na pochodu. Na vaření bych se nejraději vybodla, to je fakt, ale byli tady pomocníci na natírání oken, tak jsme je museli nějak uctít. Teď už je líp. Zítra vařím mašličky s mákem, to se nepředřu. A navíc jsem je sto let neměla.
    Bivinko, já chodila do tanečních znovu asi před 4 lety a bylo to prima. Jen prodlouženou a plesy jsme vynechali, nějak se nám to nikdy nehodilo termínem. Líbilo se mi, že to bylo takové poloformální, ne jak na střední. Tak si to pěkně užijte:) .
    No, tak dnes jen krátce, jdu si lehnout, jsem ko. Manžel stejně zase kouká na debaty na čt24, to mě neba. Dobrou!
    PS: V Lidlu mě štvou, mám pocit, že tam nikdy nic z dětského sortimentu nemaj. Vrrr.

    #867566
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak mop už přišel. Vypadá dobře tak ho možná ještě dnes prubnu. teď s emi nechce. Jen ještě musím přijít na to jak zaseknout tu teleskopickou tyč. Pořád se mi zasouvá potvora.
    Dnes k obědu měl malej kuřecí polévku,ale moc j nedal snědl snad dvě lžičky a hotovo. K druhému budu nám dělat rizoto a malej má ze včera zeleninovou omajdu s rýží.
    Jo dnes má muj malej miláček svátek. Svůj už druhý. Dostal sekačkuna trávu a Kinder čokoládku.
    Taky jsme objednala k tomu mopu Bohouškovi k Vánocům svítící a mluvíví baterku. je to hezké. Pak mam rozjednané autíčko an dálkové ovládání (hodně dětské) a tříkolku. Vše je tzv. z druhé ruky,ale mě to neva a Bohouškovi to taky nebude vadit (bych řekla, že zatím nic nepozná) talkže budu mít už 3 dárečky na Vánoce. Pak už koupímjen nějakou maličkost a stačí. Máme dluhů až nad hlavu takže se musí šetřit.
    Tak pa pa pa zase zítra

    #867567
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak já mám nakoupíno! Cestou do cvíča jsme to vzali přes lídl a máme boty a rifle a ponožky a já ještě takový ty „pletený balerýnky“ nebo jak se to jmenuje. Botky působí docela dobře. Jsou vevnitř zateplený a asi jsou fakt membránový. Jedna pokladní mi říkala, že je dětem kupuje už druhou zimu a v pohodě. Každopádně počítám s tím, že asi budeme muset koupit ještě nějaký, aby je mohl střídat, ale to až fakt podle situace. Jinak ta velikost 23 si myslím odpovídá takovému tomu našemu číslování. Takže jsem je přeměřovala a jsou teď Kubovi cca o necelý 2 cm větší.
    No jinak u nás nic nového. Kuba dostal po cvičení skleničku a já si ohřívám těstoviny s mletým masem.

    #867568
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni,tak to Bohouškovi přejeme všechno nej nej nej k svátku 🙂
    Evi, no vidíš, jak si nakonec nakoupila :))
    My jsme byli nakoupit v albertu,ale uplně vše co jsem potřebovala tam neměli. Tak asi zítra ještě do globusu,no uvidím. Hlavně potřebuji maso na víkend.
    Leni,jak děláš tu zeleninovou omáčku pro Bohouška ?
    My dneska budeme mít to maso s mrkví a k tomu tentokrát brambor,jestli to Adámek bude spíše jíst.
    Jinak se mi líbí,že Adámek už chápe,když mu řeknu,že jdeme dělat ham,tak hned přiběhne a chce do židličky. Jen jsem se musela teď smát,páč ještě nemám vařené ty brambory a Adámek už chtěl sedět a jíst:D Jen, aby chtěl i za chvilku…
    Jsem vám včera zapomněla napsat, že Adámek mi málem snědl papírový kapesník. Já mu ho dala a on ho muchlal a pak jsem musela odběhnout a když si furt hrál,tak že zasadím trávu kočičákovi a když jsem šla kolem pokoje,tak koukám,že něco do sebe Adámek tlačí. Tak k němu letím a on ten kapesník už kousal,tak jsem mu ho vyndala malíčkem,páč ten jedený jsem neměla od hlíny..
    Bylo to na poslední chvíli..

    #867569
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Teda Bivi ten Adámek co vše necce ochutnat??? :O 😀 . No Bohoušek strčí do papulky vše co ho napadne a pak mi to přojde vyplivnout do ruky.
    Tu omajud dělám jednoduše. Uvařím ve vodě třeba kousek kuřeího masa se zeleninou (mrkev, petržel…) prostě co je. Pak vyndám to maso když je vařený a tu zeleninu rozmixuju. Maso nakrájím na kousky a naházím to do toho. Když je to moc hustý říznu to trochou vody a když je to třeba takový jalový jako bez chuti dím, špetku soli nebo podravky. Dávám k tomu rýži, těstoviny, brambory. Prostě vše.
    Jinak mop je dobrek tak dík za tip.
    Botky jsme taky dnes koupila taky 23 a Bobešovi jsou dobře. Koupil ajsme takové ty hnědé ty černé neměli velikost a i víc semi líbili ty hnědé. Mají ze strany nějaký obrázek.
    jo dnes jsme byla na ultrazvuku. Vše prý vypadá dobře. Jen mi nakonec řekl atak blbou větu, ž jsem znejistěla, že prý to není 100% že bude vše OK. No asi tím chtěla říct jako, že nezaručuje ty vrozené vývojové bvady. Ostatně mam to napsané i ve zprávě. Tak snda je to normální. Jinak váží mimísek 290g. A pohlaví……………………………………….no nebudu napínat prý to vypadá na holčičku,ale neví jistě
    Tak přeji brou noc. Za chvilku Růžovka 😀

    #867570
    Anonym
    Host

    Jo Bivi děkujem za blahopřání 😀

    #867571
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, my máme ty černý. Mě se zase líbilo, že mají 3 přezky. A co Ti řekli, že je za problém s mimčem? Já vím, že kamošce teď řekli, že má vyšší riziko downa, ale to je statisticky kvůli věku. Tak snad to budete mít taky něco podobnýho. Každopádně budeme držet palce, aby bylo všechno v pořádku.
    Dneska jsme měli na oběd klasický dětský jídlo, gulášek 😛 . Kubovi jsem teda maso a tou šťávou jen „postrašila“ těstoviny. No ale jak se olizoval.
    Jo a Bohouškovi taky opožděně vše nej k svátku!

    #867584
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, zdravím Vás :), Bambulko tak gratuluju moc k holčičce, to asi mysleli tak, že ten ultrazvuk nemůže dát 100% jistotu, ale jinak je to v pořádku..Látkové pleny mám, ale teda moc to nepoužívám, nějak toho mám i tak dost a navíc hodně špatně schnou v zimě..teda nejsou to jako tetrapleny, mám ty látkové kalhotkové pleny. Teď je na ně Fíla nějak velkej a Mára ještě malej, tak uvidím, jestli je zase použiju..Myslím, že Kája je užívala svědomitě :). Kájo, jak ses ptala na to zdraví, tak je to už dobrý, to byla jen smůla, že mi po porodu pořádně nevyčistli dělohu, tak jsem musela na tu revizi..Jinak hodně sil do toho závěru..
    U nás bojuju teď se spaním Fíly po obědě, když jsem s nima doma sama, tak vůbec nechce spát, nemá tu ten klid a taky asi ze žárlivosti nechce usnout, když tu Mareček v tu dobu nespí..Když je tu někdo se mnou, tak v pohodě spí. Je mi to teda líto, ale nemám na to čas ho tady hodinu uspávat. Kdyby on uměl nějak usnout sám..ale to neumí..
    Jo, chtěla jsem se zeptat, budete v zimě vozit děti v kočáře ještě ve fusaku? Nějak se mi to do toho dvojkočáru na Fílu moc nevejde..Ale on v něm jinak docela rád jezdí, v kočárkárně ho vždycky tahá a asi se mu to líbí, jak je to dlouhý a on je na přídi :). A pak jsem se chtěla zeptat, kolik tak platíte za hlídání..Uvažuju, že bych někoho docela potřebovala, kdo by s nima šel tak jednou týdně ven, abych byla chvilku sama doma a nějak to tu dala vždycky dohromady, nebo si odpočinula..
    Jo a Fíla chodí s manželem na hudební výchovu pro malý děti, jmenuje se to yamaha class, prej se mu to docela líbí, tak tam budou chodit tohle pololetí. Je to trošku tancování a tak.
    Tak se mějte pěkně, přeju hezkou sobotu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,341. až 5,355. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist