únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862758
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    Denísku – vím co to je, pracuji v gastronomii již 16 let + roky v rámci školy, začínala jsem od kuchyně, přes plac , recepci, a skončila jako provozní.takže vím, co je to cukrařina, my na hotelu máme 2 cukráře a jeden z nich je fakt dost dobrý, speciálně ty maličké minidezerty – to bych dělat nemohla, taková piplačka a pak se ti přiženou kobylky a je po 10 minutách po tvém výtvioru8-| odklad školy je v poho, to zvládneš, kór když máš o koho se opřít.my toho příbuzenstva moc nemáme – tátu od muže, který je v invalidním důchodu a my se o něj staráme, do domova ho dávat nechceme, ale řeknu ti někdy je to fuška, je po třech mrtvicích, ochrnutý na půl těla,dementní, takže těch nadávek co si člověk vyslechne.no a ode mě už je jenom maminka a ta bydlí za prahou, ale naštěstí né moc daleko, tak doufám, že aspon občas se na nás přijede juknout. no a to je vše, žádná další babička děda nebo tak. no jsem zvědavá jak budeme zvládat mimčo a do toho ještě tchána, ale budeme muset.
    co bydlení? jak máte vymyšlené? budete u vašich?oba nebo jenom ty?
    moje kamarádka mi včera volala a ž je v 10tt -což je super, ale vzpomněla jsem si na tebe, protože, když jsme maturovali tak ona byla těhotná. no a dneska čeká další mimčo, takže sranda8-| 8-|
    ale zvládla, to víš, nejdřív doma dostala co pro to, ale pak jí rodiče pomohli jak jen mohli, takže jestli ti vaši pomůžou, tak to je super.
    jinak holčiny, se mi spí čím dál blběji, spaní na boku už mám plné zuby:@
    dneska si udělám špagáty – mám na ně hroznou chuť
    tak hezký den

    #862759
    Anonym
    Host

    Lenuno jak to dopadlo s kamarádkou?????jsem napnutá jak malý gatě:O Jinak konečně jsem vyžehlila ten obrovský koš s prádlem hiphip huráááá 😀
    Kajo tady je přesně ten náš kočárek 🙂
    http://www.kocarky-kocarek.cz/8117-firkon-kocarek-verano/23540-firkon-kocarek-verano-%28sedivy-se-zelenymi-flicky%29/

    Co se týče spaní je to horší a horší na pravém boku moc ležet nemužu malá je tam nějak natlačená a nelibí se jí to tak mě kope a já nemůžu spát a na pravém nevydržím dlouho a do toho manžel začal chrápat(je nějaký nachlazený)*-) a nehledě na to že min dvakrát musím jit na záchod:D

    #862760
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak trochu jsem sobecky ráda, že nejsem jediná komu se blbě spí pač žádná poloha už není úplně vyhovující… 😛
    Náš taťka se celou dobu moc nezapojoval, ale posledních tak 14 dní co se mi pěkně vykulilo bříško už mu asi došlo, že je to opravdu tady, tak se začal taky zajímat… Dneska mi dokonce u kolegy v práci zjišťoval jaké mají odzkoušené plínky – které jsou dobré 😀
    Taky pokračujem v budování a nakupování – pokojíček už má konečně sníženej strop a vyštukované zdi, takže o víkendu budeme malovat – hurá 🙂 a pak už jen položit podlahu a koupit nábytek…
    Auto už jsme taky vyřešili a už jen čekáme až bude – až koncem prosince, ale i tak je to super…
    No a i s kočárkem už jsme se konečně rozhoupali – jen ještě doladit barvu – poradíte? http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2338637 a vybíráme mezi 120 a 132 – pořád se nemůžu rozhodnout…
    a aby jste to věděli to naše zlobidlo mi dává pěkně zabrat – chvíli něco dělám a pak sem unavená na umření… no prostě děs…
    Lenuno co ta kamarádka? Jak je na tom? A jak bylo na cvičení? Taky bych chtěla chodit, ale zatím to máme zakázaný tak snad nám to dovolej příští týden při kontrole…
    Zatím se holky mějte
    papa

    #862761
    Anonym
    Host

    ahojda,

    dneska jsem byla na prvním těhu cviceni 🙂 jsem sedrena jak cert,ale aspon si udrzim trochu formu 🙂 , ono po par mesicich delat neco trosku narocneho jako se hybat tak to je husty, pak uz to bude sranda 🙂

    Milinka – nechali si ji tam, je pry pripojena na ultrazvuku a snazi se ji nenasilne srazit horecku a hlidat ji mimco….

    #862762
    Anonym
    Host

    Babyzno rozhodně 132:)
    Lenuno to jsem ráda,že miminko u kamarádky je v pohodě….ted je to samé nachlazení tak holky pozor na sebe ja laduju medík každý den a musím zatukat vše ok

    #862763
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky! Tak jsem sem včera psala takovej dlouhatánskej příspěvěk – teda upřímně už ani nevím co – vždy reaguju na to co si přečtu nebo co mě zrovinka napadne a dnes jsem zjistila, že tu není :O . jsem to asi nějak blbě poslala či co.:( . jsem trdlo, že jsem si to nezkontrolovala no.
    jinak Kosto docela tě obdivuju starat se o nemodného tchána musí být záhul. já jsem měla dědu, který měl alzhajmra (nevím jak se to píše):$ . a bylo to děsný – odcházel jen v trenýrkách z baráku a potuloval se nám po městě – dokonce utekl i policajtům 😀 . nakonec jsme homuseli dát do důchoďáku nedalo se nic dělat. Tak ti budu držet palce aby jsi to zvládla. Mimčo a ještě tchána 😐 .
    Mno jinak mě se tedy také už blbě spí – pořád sebou mrskám tak aby to našemu milému zlatíčku vyhovovalo a o čůrání???……ani nemluvim záchod je v tuto chvíli muj největší kámoš 😀 .
    Babyzno mě z těch dvou se víc líbí ta 120.
    lenunko jsem taky ráda, že ta tvá kamarádka je zatím ok. Budu jí držet palečky ať se z toho v pohodě oba dostanou a je brzo zdravá 🙂 .
    Tak snad se mi to dnes odešle. Pááááček a krásný den a zdravím mimíska

    #862764
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak já se ještě válím v posteli. Včera jsem byla na kontrole a všechno Ok, žádné zhoršení. A to jsem v posteli nevydržela ani náhodou. Ve středu jsem šla na workshop výroby květin z papíru a organzy a nachytala tam nápady na ručně dělané vánoční dárky. Příští týden zase bude workshop na výrobu knih. Tak se taky těším. Taky byl včera předporodní kurz, tentokrát problémy při kojení. To je hrůza, co včecko maminy nesmí k jídlu a ještě k tomu můžou přijít takové komplikace… No, hodina to nebyla moc pozitivní. S tím jídlem je to teda o dost horší jak v těhotenství. Teď jím vlastně všechno.
    Lenuno, a jak se ti to cvičení líbilo?
    Milinko, kočárek fakt moc hezký!
    Babyzno, mně se víc líbí 132, je to takové mrkavější. Tak pak napiš, jak jste vybrali.
    Kosto, to teda taky smekám. Snad to všechno zvládneš/-te.
    Já jdu tvořit, těším se na to už od středy, ale včera jsem si teprve koupila komponenty (na ty organzové kytičky – něco takového: http://www.fler.cz/zbozi?uid=21193). Pá a hezký pátek!

    #862765
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky:-))
    Babyzno , nevím, nevím, veselejší je 132, ale asi bych koupila 120.
    chtěla jsem si udělat špagety, ale nakonec jsem s uvařila krupicovou kaši:P
    byla jsem na nákupu a venku je teda pěkná kláda. jinak na víkend chystám vývár ze slepičky nebo kuřátka – podle toho co manža dotlačí a pak cikánskou bud s rýží nebo těstovinou.
    tak se mějte a pěkný víkend

    #862766
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak jsem se prozehlila vemi detskymi vecmi, srovnala do skrini, ikdyz je mi jasny, ze si to pak prehazim podle potreby, prezehlila jsem pliny a vetsi veci zatim dala taky do skrine, byla jsem dneska desne akcni, ale uz nic nedelam.

    krasny vecer:)

    #862767
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    ahojicek mamci:)

    kosta-ahojicek budu bydlet s pritelem ale pomahat nam budou financne i rodice jsem mlada a mam i prababicky a je nas celkem dost mam 5 sourozencu ale jsou mladsi jak ja…-:D …vsichni se ale uz na malyho tesi a ja take moc…jo a s tim spanim sme na tom stejne ja take na boku nemuzu uz spat malej porat kope dyz spim na zadech pak me boli cely clovek ale co se da delatchyby mi spani na brise…ale da se to prezit ete dva mesice a uz to zase pude pokud me malej necha spinkat:D …
    tak se mejte pekne opatrujte se preju dobrou noc vsem…:)

    #862768
    Anonym
    Host

    Já byla včera v noci na záchodě 4x. Hrůza. Pak se nikdy nemůžu uvelebit. Taky se těším, až tohle bude za mnou…
    My jedeme zítra k rodičům, takže obídek bude u nich. Docela se těším, když nemusím vařit:) .
    Holky, nějak se nám vytratily Evičky. Kde se flákaj, snad je všechno OK.
    Leni, ty jsi fakt vzorná. Co budeš dělat zbytek času:) ?!
    Jinak kytičky se mi myslím povedly, tak je zítra vyfotím, než je rozdám. Jednu zrovna vezmu mamce jako dáreček.
    Tak dobrou všem, pohlaďte bříška!

    #862769
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak jsem zase v práci – dneska se jelo do práce pěkně hnusně – všude rozbředlej sníh a docela se ta silnice leskla,ale zvládli jsme to a teď ještě domů. Fakt tu zimu jen kvůli tomu ježdění nesnáším. Kéž by bylo jaro 🙁 .
    Jinak já dneska kuchtila ptáky tedy včera. Zbylo tam něco málo ještě na dnešek a je tam i zbytek polévky tak snad nebudu muset vařit.
    Malej mě kope pěkně do žeber – potvůrka 😀 .
    taky koukám, že Evičky nějak dlouho nepsali – doufám, že jsoiu v pořádku 🙁 .
    Co se týká těch předporodních kurzů tak to budu muset ty rady o kojení a pod. vše vyčíst buď z knížek nebo na neru 😐 . A nebo dáme na rady starších a zkušenějších 🙂 .
    Kájo takové kurzy by mě určitě taky bavili – baví mě ruční práce a vše takhle si vylepšovat byteček,ale jsem na to střevo a potřebuju vše polopaticky vysvětlit a ukázat. Babička plete košíky a tak mi upletla jako květníky – vypadá to moc hezky. pak mam ošatky udělané na ovoce – je to hezký. Ale já jsem levá i na pletení šály natož košíků 😀 . Sousedka teď zase vytváří věnce z novinového papíru taky moc krááásný. Synovy udělala takvou ošatku ve tvaru dýně na dý%novou soutěž a on vyhrál . Budu se to muset od ní naučit a až budu doma tak budu plést o sto šest 😛 .
    Jůůů holky musím Vám říct…. přišel Vám takhle manžílek v podroušeném stavu domů a vypadlo z něj, že se na malého těší…….. no koukala jsem jako jitrnice. Je takovej, že to nedává moc najevo,ale fakt mě to potěšilo. No tváří se jako drsoň,ale……..:$ . Tím nechci říct, že by malého nechtěl to ne,ale nikdy neřekl jééé já už se těším až bude malej na světě a ejhle stačí pár pivčáků a….
    No tak myslím, že jsem se už rozkecala dost. tak pa a pozdravujte svá určitě nejhodnější a nejkrásněší miminka 😀

    #862770
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    to zas byla noc, převalování, chození na záchod,ale jak jsem slyšela, ještě dlouho po porodu budeme vzpomínat na tyhle doby:O
    Bambulko-tě obdivuji, já v zimě, když napadne sníh jsem nejezdila, vzhledem k pracovní době, kdy ráno silničáři spali a v noci taky, tak fakt tohos něhu a jezdit jako první nic moc, jezdila jsem jen když to bylo opravdu moc nutné, jinak taxík.tě obdivuji, já bych se bála.hele ty budeš makat až do konce? nebo si dáš klid na vánoce?
    co se týká chlapů – oni jsou to všichni tvrďáci, ale v jádru jsou měkkoučcí jako my:-))
    babyzno, co kočárek? už máte?
    tak pěkný den

    #862771
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    ahojicek tak jak ste se vyspaly? ja priserne blbe malej se prevaloval a nenechal me ani chvili zavrit oci…:@ to byla zase noc….snad uz se ndeska aspon vyspim…:)
    take mate u vas snizek? u nas ho uz je…ale radsi bych brala leto unas se nesmi solit tak radsi nechodim ani na prochazky jen na dvur a na zahradu to je hrozne…:S
    tak se mejte pekne devcata:D

    #862772
    Anonym
    Host

    ahojda,

    V noci jsem se normalne vyspala , byla jsem sice nekolikrat na wc,ale tak uz to beru a vztavala jsem asi tak v 11 h. takze normalka, ale fakt ikdyz me malej kopal a lezela jsem rozvalena jak tucnak, tak jsem se par mesicu takhle nevyspala , zaplat panbuh za ty dary 🙂

    kája – budu nadale vsem vorem a nebudu delat nic 🙂 , proste jsem se rozhodla , ze ted si teprve budu uzivat tehu, protoze me tento pocit ke me jeste nedorazil v plne sile :-):) 🙂

    u nas uz napadl snih ( Praha – asi tak 5 cm) koukala jsem sice jen z okna,ale bydlime v prizemi a auto mam pred okny 🙂 ,

    tak pozdravujte miminka a davejte na sebe pozor 8-|

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist