únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,386. až 5,400. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867603
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    Tak dnes v noci spinkal s Bohoušekm tatínek. A hádejte. naše milé zlatíčko spinkalo celou noc až do sedmi do rána a to si ho vzal manžel k sobě a ještě se jen tak povalovali až už si manžel v 7:45 říkal, že by měl dostat to mlíčko. teda to fakt nechápu. Se mnou straší kolikrát už od pěti a chce mlíko a s tatínkem takto :O . Je to pěkná potvora.
    No jinak u nás v podstatě nic nového. Dnes jsem udělala krůtí roládu. Nacpala jsme do ní míchaná vejce, salám, plátkový sýr a hrášek tak jsem zvědavá co z toho vyleze. Ještě nikdy jsme to nevařila teda nepekla. Udělám k tomu brambory a bude.
    No jinak dnes onečně Bohoušek zase zblajznul dopolední obídek. Dostakl skleničku páč jsem neměla náladu mu nic vyvařovat když to pořád nejí.
    Jinak mě rodičák chodí jak kdy. Někdy mi to pošlou 9. někdy 15, někdy 20. fakt hrozný. Děljaí si co chtějí a větčinou až kolem toho 15 dřív to mi přijde že je nějaký omyl. Ale co kraj to jiné datum
    Nějak s emi tu kupí prádlo a nechce se mi žehlit 😛 . Nechcete některá přijet na kávičku a na žehlení???? 😀 😀 😀
    No tak ju budu končit. páááček

    #867604
    Anonym
    Host

    Bambulko, takovou žehlící návštěvu bych brala taky!
    Nám rodičák chodí většinou 4. nebo 5. Případně první pracovní den, když to vychází na víkend. Ale moje ségra si taky stěžuje, že jí ho občas pošlou třeba o týden později.
    Dneska se Kuba na cvíču zase moc nezapojoval. Příští týden je poslední hodina a pak nám to ruší. Prý nás chodí málo. Od začátku jsme přihlášené 3, kvůli nám vlastně otevřeli novou skupinu a teď se jim to asi rozleželo a zruší nás. Jenže jiný cvičení už jsou plný. Tak nějak nevím, jestli něco shánět, nebo počkat, až se bude Kuba víc zapojovat. Doma je v pohodě, všechny ty říkanky „ukazuje“ poslušně se mnou. Ale tam prostě nechce.
    Jsem ráno vydělala z mrazáku dózičku v domnění, že si dáme s Kubem na oběd guláš. Tak jak jsme dojeli za cvíča domů, dala jsem vařit kolínka a rozdělala dózu. A ups. Bylo tam hovězí na mrkvi. No a jelikož jsem byla natěšená na gulášek, tak jsem to dala jen Kubovi a sama si udělala kolínka s vajíčkem. Kubu jsem pak dala do postýlky. Nejdřív dělal hrozný vyrvál, že spát nebude a než jsem došla do obýváku a zapla chůvičku, tak už bylo ticho.
    No a já jdu teď zase pracovat…
    Tak se mějte a užívejte si sluníčka!!!

    #867605
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni, tak nech tatínka,ať spí s Bohouškem a třebas se fakt už nebude budit :))
    Adámek dnes vstal v půl sedmé, dostal mléko a pak jsme se ještě převalovali v posteli asi do půl osmé. K snídani si dal brumíka, prý mu včerejší rohlík nechutná.. nu což, nutit ho nebudu.
    A pak jsem si tak promyslela,že udělám zapečené brambory s kuřecím na smetaně a posypané sýrem.
    Tak jsme šli do krámku pro sýr. Šli jsme pěšky, nemáme to daleko. Adámkovi se to líbilo. V krámku pak na ty ženské udělal pápá a zas jsme šli domů. Vzali jsme to zadním vchodem po schodech a jak šlapal,takže to nezapomněl :)) mám radost.
    V jedenáct se začal ošívat,tak jsem Aďovi dala polévku, celou jí snědl a pak šupajdil do postýlky.
    Sice včera večer moc nezlobil,ale usnul až někdy v devět.
    Takže dneska radši ať spí dříve.
    Večer jdu k zubaři, budeme mi vrtat dva kazy :(( Jde se mnou Honza, nerada večer chodím sama. Dost často tu chodí takoví divní lidi..takže se pak bojím.
    Adámka pohlídá děda.
    Evi, to je škoda s tím cvičením. Jak to popisuješ,tak to musí být dobré pro ty děti:)
    Holky a kdy se vám děti rozjeli na těch motorkách? Adámek tedy jí má druhý den, zatím na ní sedí a chodí s ní. Baví ho to, jen ho musím naučit na to nalézat a zas slézat.

    #867606
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bivi malej začal an motorce řádit tak nějak postupně. Nejdříve jak píšeš si na ní sedal tak sjem ho třeba vozila a ukazovala, že se má odrážet nožkama a teď už drandí sám,ale chvíli mu to trvalo než na to přišel. Jinak ji tedy nejraději vodí vedle sebe 😀 a vozí na ní autíčka, plyšáky a vše co mu padne pod ruku.
    No jinak dnes jsme spala s malým zase já a hádejte???? Nop samo, že byl asi 3x vzhůru. Fakt to nechápu 🙁 . Buď ho manžel v noci neslyší takže on si asi malej zase lehne a spí a nebo prostě chce spát jen s tatínkem. Asi mu to navrhnu (tatínkovi).
    No dnes jel tedy manžel objíždět fabriky a ptát se na práci. Včera jsme mu našla různé firmy tady po okolí a dala k tomu adresy a kontakty tak doufám, že něco najde jinak mě trefí.
    Ježiš mě dnes tak teče z nosu…………. Buď zase alergie nebo na mne něco leze. Ale vypadá to na tu alergii. Nic si na to nemůžu ani vzít takže pořád jen soplím a to mi dochází kapsníky takže až se Bohoušek vzbudí tak asi pro ně dojedeme do krámu a nebo když budu hodně líná vezmu si hadrovou plenu 😀
    Dnes ráno u nás bylo -2,2 stupňů. brrrr už to začíná
    Teď piju kávičku a před chvilkou jsem zbouvchala ořechovou bábovku s čokoládovou polevou.
    K obědu jsem uvařila krůtí polévku páč jsme včera zabíjeli krocana a k druhému zbyla ještě roláda ze včera.
    Holky jak jsme změnili tu elektriku tak jsem od nich dostala nějaké slevové kupony. jsou taky i například dva na parkování někde po Praze tak kdyby jset měla některá zájem tak stačí říct a já vám ho pošlu co já s tím
    Juknu na to co tam přesně je a to co nebudu potřebovat (což vypadá na většinu nebo s píš na vše) tak napíšu a můžete si vybrat co by jste chtěli.
    Jinak ais nic nového. bohoušek konečně spapal zase misku polévky tak sjem ráda, že alepsoń to.
    Taky jsme se rozhodla, že pujdu tvrdě na věc a budeme trénovat bez plenky. Holt se budu muset obrnět nervama a prát nebo allspoń to vždy vymáchat minimálně obden páč tolika oblečení tedy fakt nemám.
    Tak ju budu končit zatím páááá

    #867607
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak já už mám skoro 15 min dítě v postýlce. Sice to bylo dnes opět s řevem, ale už je ticho. Mě totiž pořád na přebalováku kope do hrudníku a dneska to trochu přehnal. Nemohla jsem vůbec popadnout dech,tak jsem ho plácla po zadku. Protože vysvětlování, že to mámu bolí je asi směšný a je potřeba kopat ještě víc. Holky, co s ním mám dělat, aby mě tak nekopal? Zkouším mu to vysvětlovat, že se to nedělá, zkoušela jsem brečet, že to bolí, plácnout ho přes nohu, že je ošklivá, odpoutat pozornost,…
    Včera měl Kuba svoje první lízátko. Asi prvních deset minut nevědět co se s tím má dělat, ale pak pochopil. Za půl hodiny držel už jen holou tyčku. Jen já můžu zase prát.
    Ivčo, to cvíčo je super. Hlavně se tam taky učí, že hračky nejsou jen jeho, že když je jiné dítě třeba na skluzavce, tak musí počkat, že když se něco dělá tak by neměl odbíhat pryč (to teda nějak ještě nechápe a pořád někam utíká).
    Dneska mi není moc dobře, takže se půjdu asi na chvílu natáhnout…

    #867608
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    my taky trénujeme nočník,ale zatím tedy má jinak plenu. Ještě nemám dostatek slipů, protože to bude učůrávat co chvilku. Jen mi zas Aďa dneska kadil do pleny,než jsem dala nočník,už to tam bylo. On prostě je rychlej:O
    Zrovna sedí a u toho pije čaj. Stačil se tedy pěkně zlejt. No naštěstí chci jeho věci prát až navečer:)
    Evi, s tím kopáním je to fakt těžké. Aďa taky šíleně kope,takže poslední dobou mu dávám radši plenu ve stoje. Jednou mě kopl i do brady. Občas se tedy kopne spíš sám o hranu postele.
    Už na mě hejká,tak snad udělal eeee-eeee..

    #867609
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Tak s tím kopání,m mi to povídejte,ale u nás je to o to horší že já jsme mrňavá a mě kope do břicha a to je ještě víc nepříjemný tím, že kope vlastně ségru 😀 . Taky jsme zkoušela hubovat, vysvětlovat, že to bolí, plácnout a vše je houby platné :@
    No dnes jsme tu již podruhé,ale zase zítra dopo se asi neukážu mám velké uklidové plány aý bude Bobeš chrupkat 😀 . Tak možná večer. No pátek. Co nmůže u nás následovat
    Na zítra jsme koupila drůbeží játra na omajdu s rýží. Dopo bude polévka ze dneška.
    Tak pěknou dobrou noc. Doufám, že se konečně vyspím

    #867610
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak já pořád 2v1, zbývá 14 dní. Ještě jsem si ani nesbalila tašku. Tentokrát to mám nějak na háku, tak snad pan nebudu spěchat tolik, že toho tu půl nechám.
    U nás se dostavují první úspěchy bez plinek, už to jde i venku, přes týden už se Johanka nepočůrala a bobek už přes měsíc jen do nočníku. Nemá ho na zadku ráda:D . Ale jsem si jistá, že jsem to teď nejspíš zakřikla a stejně, až se narodí malá, tak zas bude všechno jinak…
    To je ale počasí, co? Už vytahuju deku a nánožník. Děti kolem hodně chrblou, tak doufám, že něco nechytíme. Dnes jsme byly na cvičení a jak naschvál tam byla spousta dětí, minule jen 4. Takže i ta pravděpodobnost bude určitě větší.
    Dneska večer čekám kamarádky, budeme trochu dopředu slavit moje narozeniny, protože vycházejí téměř na datum porodu. Tak raději dřív, než později, pak bych asi na to neměla ani pomyšlení. Upekla jsem svůj první dort, čokoládový, tak snad bude chutnat. Ještě bych měla něco vymyslet pro kamarádku s celiakií, té se dortem nezavděčím:) . Naštěstí je tady malá pekárna, která má i bezlepkové pečivo a dezerty. Jinak víno snad chutná všem:-). A nebo Martini?
    Holky, chtěla jsem se zeptat, tvoříte s prcky něco doma? Johanku začalo bavit kreslení, ale na nic moc jiného jsme si zatím netroufla. Taky jsem na to asi i pohodlná dokud nemáme pořádný pokojíček se stolkem, tak se mi nechce tady kramařit. Baví prcky ty vodou rozmývatelné omalovánky? Nebo jestli máte nějaké jiné tipy, sem s nima, bud ráda.
    PS: Už nakupujete na Vánoce?

    #867611
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Kájo, tak to je Johanka veliká šikulka, když je takhle bez plínek. A třeba se po narození mimča nic nezmění. Užij si oslavu, dokud ještě relativně můžeš 🙂 . Martini bych si dala taky 😛 .
    Kuba teď vůbec nechtěl sváču, tak jsem mu vrazila lízátko, protože ani nechtěl ven ze židličky. Takže teď líže lízátko, dívá se na sebe v odraze ve dvířkách od trouby a je spokojenej. Jen pak do něj budu muset něco dostat. No ale já se chci podívat v telce ještě na Čarodějky než půjdeme ven, takže to mu snad trochu vyhládne.
    Zítra budu péct kachní stehna se zelím. Budeme mít vzácnou návštěvu… Přijede Peťa s Valčou a Martinem. Tak doufám, že se mi jídlo povede. Bohužel hlásí škaredý počasí.

    #867612
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Kájo, držím palečky 🙂 Fakt se ti to blíží, určitě už toho máš fakt plné pecky. Johanka je šikulka,že takhle chodí na nočník. Asi se to opravdu s mimčem trošku změní.
    My občas malujeme nebo si prohlížíme knížky. Na nějaké tvoření nejsem moc talent. Ale budu muset asi taky začít s Aďou něco dělat,aby si rozšířil činnost nebo jak to nazvat.
    My ještě taky nemáme pokojík, chybí ten nábytek,ale už tam má hračky a hraje si tam kolikrát sám. Tedy pod dohledem kocoura 🙂 a mě.
    Holky,já jsem dneska hrabošila ve skříni, jsem domluvená se ségrou že jim mám přivést svetry a další věci co nechci už nosit,že to proberou a neteř kdyžtak to bude nosit..
    No mám velkou tašku plnou věcí a další xxx hromadu na posteli a skříňce.. Takže mám pocit,že jsem se snad ničeho nezbavila. Budu pokračovat, až se Adámek vzbudí. Ale aspoň jsem uvolnila taky část skříně,kde mám věci na Adámka :)) Jen budu muset koupit takové ty pytle vyfukovací,kam naskládám miminkovské věci.. Zatím tedy je nedávám pryč, pokud se tedy budeme chtít někdy pustit do dalšího mimi..
    A mezi tím hrabošením jsem stačila uvařit hovězí polévku a boloňskou omáčku se špagetama. A myslela jsem,že si spíše dáme tu omáčku.. Aďa tedy chvilku jedl,ale pak už nechtěl, tak dostal ještě tu polévku. Tak té snědl celou misku a pak šupajdil do postýlky.

    #867613
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Kájo Johanka je šikulka, že takhle zvládá nočníček. To Bohouškovi je to fuk. Hovínko na zadku no co 🙁 . Vyčůrá se do nočníku jen občas. Jinak když to zkouším bez plen tak slpy to jistej, že.
    Jinak Bohouška nebyví ani malovat. Zatím. Má tady pernamentně papír a pastelky,ale s pastelkama si raději kutálí a papír pohazuje po zemi a někdy s epo nem klouže a má z toho děsnou srandu. Teprve teď ho začal bavit ten mluvící pejsek takže tu od rána pejsek zpívá, povídá…. až mi z toho hrabe a zpívám si ty písničky pořád v duchu. Se naučím asi i anglicky jak to pak opakuje anglicky. Pak si hodně oblíbil prázdné pixsly od krmení prop tybičky. Je to kulatí a hezky se to kutálí po zemi a asi čeká kdy po tom uklouznu a hodím tlamu takže to pořád uklízím.
    Dne sjsme vařila játrovou omáčku s rýží. To si da Bohoušek s námi odpoledne a dopoledne měl misku krůtí polévky. už se mi zase vrátil můj jedlík
    Na zítra tam má manžel ještě porci krůtí polévky. Tu určo s ní hned ráno (jako vyprošťováka po dnešním pátečním karetním pivku) a je tam jedna porce játrové omáčky na zítra a tu nechám taky manželovi a já si dám s Bohouškem asi rajskou omajdu. Zkusím ji prvně z rajčat. Vždy jsme ji dělala z protlaku tak sjem zvědavá na ten vývtor. Na dopoledne uvařím Bohouškovi asi špenátovoui polévku ta je rychle.
    Kíjo užij si narozky. Já je plánuju oslavit příští týden v sobotu. Pozvu asi jen mojí mamku s taťkou a bráchu s rodinou. Nevím zda zvát manželovo rodiče. to by se pro ně zase muselo jet a zase je odvézt. Nemají řdičák a v sobotu autobusy nejezdí. Udělám jen pár chlebíčků, koupím brambůrky. Mam tu falšku vína a tím to zkončí. na velké oslavy nejsdou korunky.
    Děcko držím palečky aby se obídek povedl. Hmmm taky by jsme si dala líbit kachní stehínka 😛 .Holky vy se máte, že to máte relativne k sobě blízko. Já by sjem vás všechyn tak ráda viděla. Známe se už v podstatě dva roky takhle co si píšeme. Musí to být hezký setkat se i osobně 🙂
    Mno tak co ještě napsat?????? Nějak měuž nic nenapadá. tak pa pa pa.

    #867614
    Anonym
    Host

    Co je holky???? Dneska nic????
    No u nás vlastně také nic nového. Jen jsme zase začali trénovat nočník. Bobeš dostal jen slipy a tepláky 😛 . Mno odnesli to 3 slipy a 3 tepláky. Nakonec už slipy ani nechtěl a ejhle sedl si dokonce sám na nočník a vyčůral se. No tak zítra budeme pokračovat a doufám, že už se nám bude dařit lépe. Jinak dopo byl s plenou. Asi tedy tak do dvou to se podrzhé pokadil takže jak to dopadne s h…. nevím. Blééé to budu asi škrábat ze slipů 😀
    Tak přeji hezkou dobrou noc. Já jdu dodělat večeři (volské oko a topinky) a pak žehlit. Hnus já to tak nemám ráda to žehlení. A na zítra už mám zase nachystanou pračku bílého prádla. Ach jo to je nekonečnej příběh. měla by jsme i pomalinku začét přepírat hadříky na mimi aby jsme to pak neměl ana poslendí chvíli. S bohouškem jsem dopadla tak, že jsme to jen vyprala a žehlit musela mamka páč já byla v nemocnici se zánětem ledvin. Jo jo teď už se hlídám. nosím ty těhu pasy
    Tak pááááček

    #867615
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni, fakt tě obdivuji,že už si dala Bohouškovi slipy a že to zkoušíte už takhle 🙂 My zatím s plenou, nemám tolik slipů a ani tepláků. Dneska jsem dožehlila a chci aspoň dva tři dny být bez pračky. Fakt je to kolotoč to prádlo.
    Taky bych Vás ráda viděla :)) Už je to fakt dlouho,co si tu píšeme. Tak kdyby jste někdy některá měla cestu do Prahy…
    No a my stále to doma máme jak u kolotočů,co hraje,to Adámek pustí a nejradši má vše najednou. Fakt blázinec. Dneska taky objevil takové ty pěnové zvířátka,co jsem mu jednou koupila do vany,ale pak mu je tam nedala a on je v krabici našel a hrál si s nima. Hrozně rád se i mazlí s hračkama, i když nejsou plyšová.
    Na motorce zatím moc nejezdí, sem tam na ni chce a projde se s ní.. Snad tomu přijde na chuť..
    Tak dobrou noc všem:)

    #867616
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak Peťa nakonec nepřijela jak jsme se domlouvali (s celou rodinou a na oběd). Ale i tak jsme se sešli a všechno vyřídili.. No aspoň kačenka zůstala jen pro nás 😛 .
    Ivčo, my letos do Prahy asi nepojedeme. No ale je to masakr, že nejdřív jsem se seznámila s Peťou, která bydlí asi 2,5 hodiny od nás a až letos na jaře jsem se potkala s Jiřinkou, která bydlí v Brně.
    Jinak u nás je to s nočníkem pořád stejný. Prdí na něj… Hovínko v plíně mu vůbec nevadí, takže fakt nevím, kdy se dostaneme k odnaučování plínek.
    No nic, je po reklamě, tak se jdu zase dívat na Harryho Pottera…
    Zatím dobrou!

    #867617
    Anonym
    Host

    ahojte,
    a to jsem se tak na kačenu těšila, tak my místo toho udělali rychlou koprovku s vajíčkem, neby nebylo vytažené maso.Jinak Val spala skoro celou noc a já v noci dostala do krku angínu. fakt paráda.
    holky, co nemáte auto či odvahu jet větší dálku, vždyt jezdí vlaky :).a dá se domluvit na prostřed cesty, tak jak my nakonec včera s Evčou. malou jsem nechala doma s martinem a (vysavačem).a dojela jsem akorát na koupání 🙂 Evi, díky za cd, mám fakt radost. jen mě už stihl někdo na…, nevěřím, že by některý „nefanouše“ koupil cd ještě před ofiko vydáním a hnedka ho dal na uložto. vždyt ty 300 není zas pro podporu oblíbené skupiny tolik. neříkám, že když to někdo chce jen poslechnout jen tak, jaké mají písničky. ale u nás pojede od rána do večera 😀
    Kájo, pak nám hlavně písni informaci o miminku 🙂
    Val mě už nechce nechat psát, tak pak napíšu zas jindy. zatím pa a pěknou neděli.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,386. až 5,400. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist