únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,416. až 5,430. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867633
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni,tedy ty to s tím chlapem tedy fakt nemáš jednoduchý. Dobře mu tak, ale zas je blbé,že nemá tu peněženku.
    Tak,že bych i já zkusila Adámka dát do slipů?? :)) S tím tvarem nočníku to klidně může souviset,že na něm nechce Kubík sedět.. Aďa taky nechtěl sedět na takovém klasickém,co koupili prarodiče na chalupu,řval na něm jak tůr a hned vstával.
    Na našem z chicca kolikrát sedí jako na trůnu:P Ale zatím si neříká,ale když ho posadím,tak je ve většině případů úspěch.
    Dneska jsem se rozhodla,že k té omáčce ze včera udělám knedlík. Měla jsem novou mouku,tak jsem pytlík otevřela. Mě se už víckrát stalo,že jsem koupila mouku i s živočichy,takže to prostě kontroluji a co myslíte?? Zas tam něco lezlo.. takže milá mouka letěla do koše a šli jsme s Adámkem do krámku pro jinou. No nakonec knedlík byl později,takže jsme to měli s těstovinou,co mi zbyla zevčera..
    Mě to fakt vadí,když tam něco leze.. blééé..
    Zas jsem prala dvě pračky a i včera. Dneska jsem to tedy sbírala. A jak už je zima,tak Adámka nechávám v bytě. On je tedy za dveřmi na balkon. A někdy mu dávám košík s kolíčky,on se tím zabaví a já mezitím pověsím prádlo.. No a Adámek si dneska hrál s kolíčky a pak koukám,co to tam mezi nima leze a on brouk.. bléééé.. to mám z toho,že jsem ty kolíčky nechala na balkoně. Já je nejradši mám doma,pak mám jistotu..
    Prostě máme den plný brouků:O

    #867634
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak nám dneska čistí ulici a co myslíte? My máme auto za barákem.. tak jsem volala Honzovi, uplně na to zapomněl. Já to těžko přeparkuji,když jsem x let neseděla za volantem,tak zavolal mamce.. Tak už si vyzvedla klíče a nasraná byla pěkně.
    Prostě krásné ráno..
    Adámek sleduje Matýska:) To je zlatíčko. Jen nechce snídat.. tak nevím,zda si pak dá jogurt nebo brumíka.. Rohlík jsem musela sníst sama..
    K obědu budu vařit hovězí polévku a pak mám vyndané kuřecí stehno, tak nevím,zda ho upéct nebo co s tím..

    #867635
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, už si prostě musíš udělat ty kondiční jízdy. Jinak s těma broukama Tě chápu. Já taky takovýhle zvířátka nemusím. Teď máme v kuchyni plno takových těch vinných mušek. Okolo jsou zahrady s ovocnýma stromama a tak k nám lítají až domů. Vůbec nevím jak se jich zbavit. Klasický biolit nebo raid na ně nezabírají. Celkem pomohli okenní mucholapky, ale to je sezónní zboží, takže je už nikde nemají :@ .
    Kuba dneska taky dělat u snídaně vofuky a nechtěl jíst. Nakonec jsem do něj dostala půlku lipánka a pak si žužlal rohlík. Na oběd si dal i nášup, měli jsme boloňský špagety, teda spíš mašličky, se mi nechtělo Kubovi špagety krájet. Teď sedí v židličce a láduje do sebe sýrový tyčinky. Nezmar jeden.
    Za chvílu půjdeme ven, je tam nádherně!
    Přeji hezký víkend!!!

    #867636
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u nás beze změn. Jen se tak trochu bavíme. Já nedokážu být naštvaná dlouho i když tady za to by zasloužil aby jsme se s ním nebavila minimálně týden,ale co seru na to tím nic nezlepším ba naopak budu mít depku týden takhle an to nemusím pořád myslet.
    Bohoušek už celkem úspěšně zvládá bez plen (přes den),ale kadění mu prostě nejde. Každej den to pustí do punčocháčů. Fakt chuťka to z nich vyklepávat a ne a ne mu to vysvětlit, že to musí taky do nočníku. Jinak na čůrání si buď přinese nočník a nebo se chytne za pindíka. Jinak ho tak nějak dávám průběžně když se mi zdá, že už dlouho nebyl. Občas se stane nehoda,el už je to den ode dne lepší a lepší.
    Dnes jsem měla celkem toho dost. Ráno pro snídani, nasnídat, jeli jsme nakoupit do Tesca (koupili jsme i ten nůž za ty body), pak domů, ohřát Bohouškovi jídlo, nakrmit, pak uložit nákup, mezi tím nažel uspal Bobeše, Pak jsme se najeli koupila jsme čínsky nudel u činčongů (to byla rychlovka). Potom jsem upekla buchtu. Mnažel mezi tím dodělal bramborovej salát. Pak krém na buchtu (ten se mi nepovedl) takže jsem letěla do krámu pro tvaroh s kysanou smetanou. Napatlat, nanést ovoce a zalít želatinou. tak snad bude zítra chutnat. Večer až usme Bobeš tak udělat chebíčky a snad bude hotovo. Mezi tím jsem snad tisíckrát odmývala nádobí a už nevím. Zkrátka dens jsme se nezastavila.
    Tak ju co ještě napsat???? Dne sasi manžel nejde ani na pivo (asi má černé svědomí) a prý mi omůže s těma chlebíčkama. Zítra by jsem chtěla ještě stihnout vytřít než přijednou naši. Mají přijet dopoledne tak počítám tak na desátou.Přijede i brácha s dětma. Asi zaukoluju manžela ať s nima venku střílí ze vzduchovky to by se im mohlo líbit a mohl by od nich být klid. Synovcovi je 9 a neteř 8 takže jsou to pěkný lumpkvé,ale zase si hrajou s Bohouškem. Uvidíme zítra. tak páááááček
    ji ještě vařím polévku pro Bohouška na zítra takže ji jdu raději zkouknout :^)

    #867637
    Anonym
    Host

    Ahojky ženy!
    Tak dnes nic ju???? hmmmm
    No u nás bylo dnes živo. Byli tu naši s babi, brácha se švagrovou a dětma……a to je vše,ale stačilo:D
    mamka připravila obídek-vepřový steak s hranolkama a hovězí polévku. Já udělala ty chlebíčky a tu buchtu. Ještě jsem dala našim na cestu. Zbylo toho až až takže to musíme s manřelem dorazit 😛
    Dárečky sjem dostala ve formě korunek. Juuu tolika peněz jsme nečekala. Přemýšlím nad koupí myčky,ale pořád nevím zda se vyplatí. Určo se ušetří čas, voda,ale zase se spotřebuje více elektriky. Nevím nevím. Mám jít do toho nebo si korunky naspořit a třeba investovat do něčeho rozumnějšího????
    Taky byl taťka cestou na houbách tak mi tu nějaké nechal. tak přemýšlím co s nima. Naložit??? nakrájet na smaženici??? Nebo zamrazit??? Fakt nevím
    Bohoušek dostal dodatečmě k svátečku kolečko. Byl z něj nadšenej.
    Tak ju to je u nás asi vše co je nového takže přeji příjemný večer. Páááá

    #867638
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, je mi jasný, že nemáte peníze na rozhazování a určitě by Ti manžel (nebo i Ty) vymyslel něco jiného než myčku, ale já bych nehádala ani minutu. Já si myslím, že až tolik elektriky to nežere, rozhodně pak budeš mít víc času na Bohouška, mimčo,… Nebo si kup něco, co Ti prostě v domácnosti pomůže a ulehčí Ti život. Hlavně pokud víš, že další taková příležitost bude za dlouho. Já si odkládala peníze na sušičku a teď mi došlo, že musím s autem na garančku a stk :'( . Snad je mi poštěstí po vánocích.
    Jinak u nás nic nového není. Jen co nakoupím nějaké slípky, tak zkusím nechávat Kubu bez plíny, třeba se pak na ten nočník nebo wc naučí.
    Teď jsem přes celý souboj titánů věšela prádlo (dneska jsem zvládla 3 pračky) a pak žehlila. Jsem teď nějak úplně odrovnaná. Nějak taky teď víc pracuji, za celý týden jsem neměla volný večer. Buď žehlím nebo pracuji.
    Dneska jsme měli bramborový den. Na oběd byla krémová bramboračka a na véču bramboráky. Kuba si dal oboje a šmakovalo mu. Zítra budu vařit játra na cibulce s rýží. Doufám, že mi to Kuba neodmítne, když by děti do 3 neměli jíst vnitřnosti…
    No nic, vyženu psa čůrat na zahradu, vzbudím chlapa spícího na pohovce a půjdeme spinkat.
    Užijte si neděli!!!

    #867639
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    teda spíš jen Bambulko:) . Jsem ráda, že to u vás nakonec všechno dobře dopadlo. Ono by ta napjatá atmosféra opravdu nebyla k ničemu a stejně, člověk se s tím nějak poprat dřív či později musí. Hlavně se moc nestresuj, tvé zdraví je teď nejdůležitější…
    Jinak u nás klid, pomalu gruntuju celý byt, ještě zbývá obyvák a mám hotovo. Pořád čekám, že se něco rozjede, ale ono se Ince asi nechce. To teda nevím, že mě doktor minule tak strašil. Nějak se mi ale blbě spí, už mi to ani odpoledne nejde a v noci taky tak 4-5 hodin a konec. A s tím jsem nikdy problém neměla:^) .
    Bambulko, jinak já bych do myčky určitě šla. Měli jsem ji doma od mých deseti a já si teď poslední roky jen těžce zvykala na ruční mytí. Vlastně, asi ani nezvykla. Do nové kuchyně už ji máme koupenou a složenou, nejraději bych si ji nechala přinést nahoru a zapojit, ale není na ni tady místo. Chjo. Někdy mám pocit, že nedělám nic jiného než myju nádobí. A hned druhá věc, kterou si do kuchyně chci pořídit a kterou bych měla dostat snad k třicítce, je multifunkční televize. Aspoň se přestanem s manželem mrzet, že se někdo dívá na něco, co druhý nechce. No, rádio mi prostě nestačí:) .
    Jinak dnes jsme si byli pro jabka na mošt. Nevíte některá, kolik toho může být z jednoho pytle? Stejně to budem muset porozdávat, protože to nemáme jak uskladnit, máme jen malou lednici a plnou špajz…
    Tak tak. Dobrou holky.

    #867640
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Teda Kájo Inka si dává na čas. Však ona se už brzo ozve. Jsme myslela, že sejí to podaří na mé narozeniny 17.10. a nic no tak třeba si vymyslí nějaký hezčí datum. Hezké by bylo třeba 1.11.2012. Hlavně aby jste byly obě v pořádku.
    Včera jsem zapoměla ještě napsat, že jsem dostala nějaké oblečení 2 gatě a 2 trička těhulkovský. Ty trika jsou takové ty šaty,ale na ramínka což nevím jak užiju v té kose. Ani na doma se to nedá. Leda, že si pod to vezmu triko a nebo na to mikču. No dělá to ze mne mega kouly. Ale gatě jsou dobré takové ty s tím pásem přes břicho. Je to pohodlný. Nikde nic neškrtí.
    Holky asi tedy pokoukám po té myčce když mi jí takhle doporučujete 😀 . Je fakt, že když si nic nekoupám tak po těch penězích sáhnu když bude hluboko do kapsy a nebudu z toho mít nic. Ostatně takhle to dopadne vždycky když dostanu korunky. Buď kupím něco do domácnosti pro všechny a nebo pro Bohouška.
    Kdyby jste měli nějaký tip na dobrou a nějaku levnější variantu tak prosím napiště značku nebo dejte odkaz. Já se v tom moc nevyznám tak nechci koipit hned první na jakou narazím když mi o ní prodejce napovídá hory doly černej les 😀 . Cenu by jsme si představovala tak max. kolem 7000,- To by mohlo stačit ne??? Tedy upřímně nějak nevím kolem kolika peněz se tak nějak pohybudjí. No pujdu pokoukat až to dopíšu.
    jinak se nám zkazila polévka co jsem vařila v pátek večer. to je k vzteku. Byla plná srdíček, hrudníky a játra. Ach jo. No sežerou to slepice. Ale zase vyhozené peníze :@ a to jí jedl jen manžel a trošku Bohoušek jinak vše v čoudu.
    No ještě že nám zbylo ze včera masíčko co mamka nakládala.Manžel si udělal čínskou polévku a já jsme si uvařila kávu a mlsám k tomu ovocný dortík.
    Tak přeji hezký den. Páááááček. U nás je hnusně takže odpoledne možná pujdeme na kávičku ke známejm jinak budeme zalezlý doma. Na malého leze rýma 🙁

    #867641
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, my máme doma Indesit, šířka 45cm a máme ji už asi 8 let. Sice tam už museli měnit něco u čepadla, ale jinak v pohodě. Záleží taky jakou chceš šířku a jestli volně stojící nebo vestavěnou. Jsem jen tak zběžně jukla na mall.cz a našla tam jednu http://www.mall.cz/volne-stojici-mycky/indesit-dfg-051-eu. Známá, která navrhuje kuchyně říkala, že myčka je lepší s větší spotřebou vody, že pak lépe myje. Jinak ti asi moc neporadím.
    Kájo, doufám, že Tě Inka nebude moc dlouho trápit! Já si myslím, že se narodí 27.10., aby pak mohla pořádně slavit narozeniny, když je 28.10. státní svátek 🙂 .
    NO nic, jdu uspat dítě, dnes vstával pozdě a tak teď nechce spát…

    #867642
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    my jsme tu měli od včerejšího dopoledne na návštěvě moje rodiče. Poprosila jsem je totiž o hlídání na sobotní večer. Byli jsme pozvaní do jedné hospody, kamarád slavil narozky.
    Takže jsem včera vařila a pekla štrůdl.. po obědě jsme šli na procházku a pak jsem zas vařila večeři a pak už jsme šli.. Musím říct,že mě bolely nohy a vůbec se mi nikam nechtělo, ale tak zas to rušit,že..
    Ta hospoda byla zvláštní v tom,že si každý u svého stolu mohl načepovat pivo. Takže to pak lidi svádělo k tomu,že více pili. No já pivo nepiju,takže jsem si dala dvě sklenky vína a nachos s pálivou omáčkou.. Hrozně mi tam vadil hluk.. Do půlnoci jsme byli doma. Děda asi na nás čekal,páč byl vzhůru..Naši spali v ložnici s Adámkem. To bylo vlastně poprvé,kdy jsem spala sama bez Adámka vedle sebe. Bylo to tedy divné.. A ráno jsem i přes dvoje dveře slyšela,jak Adámek povídá v postýlce :))
    Jinak Bambulko, myčka je fakt super věc, ušetří ti fakt plno práce a času. Už si fakt nedovedu přestavit, že bych něco myla někdy ve dřezu. My máme tedy baumatic, vestavěnou, tu nám tu nechali předešlí majitelé. Je tedy asi na 12.sad nádobí. Prostě ohromná a vůbec si fakt nestěžuji, protože když máme návštěvu,tak vše v pohodě umyju na jedno mytí.
    Určitě koukat na to, jak šetří energii, my máme AAA a taky pak je důležité,jak moc máte nádobí a pokud vy budete vlastně čtyřčlená rodina,tak určitě větší je lepší.
    Ségra má menší a jsou taky čtyři a furt točí myčku, přeci jen větší je pro víc lidí lepší.
    Tak zatím páá

    #867643
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Moc děkuji za rady ohledně myček. Tak jsme dnes tak nějak koukala a našla tuto http://www.mall.cz/volne-stojici-mycky/beko-dfn-6632?v=497859. Je za dobrou cenu a celkem jsou i dobré recenze. Jediné mínus co píšou je, že hůř suší což skoro každý píše, že není zase tak hrozný. Tak nevím.
    Jak jsme změnili elektriku tak mám i 10% slevu v Elektrolux prodejně. MNo……….nevím
    Jinak nic nového od odpoledne se neudálo. Dnes koupal a krmila uspává manžílek
    Tak přeji příjemný večer. Páááá

    #867644
    Anonym
    Host

    Bambulko, pokud si chceš koupit Beko, tak si k tomu kup i prodlouženou záruku. Já když se ptala v elektru na sušičky, tak mi řekli, že nemám kupovat „nové“ značky, že nikdo neví co s nima bude za pár let, že je lepší nějaká osvědčená značka nebo ta prodloužená záruka. Jinak my máme tu úzkou a jede nám 1-2x denně, takže pokud máš v kuchyni místo, tak rozhodně tu širokou.
    Jinak u nás nic nového.
    Ivčo, my do takové hospody občas taky zajdeme, ale díky tomu, že vím co je to za hospodu, tak už s hlukem, kouřem,… počítám a pak mi to tolik nevadí.
    No nic, půjdu spát.
    Dobrou!!!

    #867645
    Anonym
    Host

    bambulko, na to sušení u myčky, bych si dávala pozor. má ti to ulehčit práci a ne že budeš nádobí při vydělávání ještě ručně leštit od zaschlých kapek. jako já je na nádobí taky občas mám, tak právě proto ti to píšu. si vždycky připadám jako pako, když vydělávám nádobí z myčky a v ruce držím utěrku. jo a taky bych uprednostnila košík na příbory před zásuvkou, protože z toho pak kape voda na osušene nádobí a taky bych raději výklopná dvířka u zásobníku na tabletu (jestli je teda ještě dělají) před výsuvnýma, prý se občas (naším skoro vždy) neuvolní a nerozpustí tableta. snad jsem ti tím moc nezamotala hlavu, ale jsou to postřehy, které jsem teď dost slyšela.

    #867646
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    Děcko moc dík za postřehy. Určo mi to pomůže při rozhodování. No možná si ro ni pojedu už dnes. Juknu co je kde za akce a možná pofrčímš.
    Dnes uspává zase tatínek. Se asi cítí pořád provinile po tom jeho extempore. Já ho nechám ať se snaží. Vždyť je taťka tak co. nemusím kolem Bobeše běhat jen já. Stačí to vstávání 😀
    Uvařila jsme krůtí polévku a dala do toho ještě kachní srdíčka aby si oba ti moji kluci pošmákli. Já moc polévková nejsem. Mam raději omajdu nebo tak něco. Nějak na nic nemám chuť.
    Včera jsem si zavařila dvě skleničky hub. Dostala jsme od tatky. Zítra by jsme chtěla jít tady s kamarádku. Jen přemýšlím zda vzít sebou Bohouška nebo ho raději nechat doma.Ještě uvidím. Je pravda, že včera trochu soplíkoval,ale dnes už je to zase OK.
    Normálně ten náš lotr už tak nějak chodí čůrat do nočníku takže je přes den bez pleny,ale kadí pořád do punčocháčů. Sedí nebo stojí a najednou začne brečet a už mám bobek v gatích. Nevím jak mu mám vysvětlit. že se kaká do nočníku :O
    Jo děcko ještě jsem chtěla napsat jak jsi psala, že nakoupíš slipy a pak budeš zkoušet bez plínky tak já ze začátku dávala taky slipy a tepláky nebo punčochy a bylo to bez úspěchu….počůral se. Ne vždy,ale měl oboje mokré. Pak jsme mu začala dávat jen tepláky normálně naostro a naučil se to lépe takže u nás to šlo lépe bez slipů. I kamarádka říkala, že dávala slipy až když to uměl. A máš to i rychleji stažené ze zadnice jen tepláky než oboje. A navíc budeš mít prádlo navíc. Sice ty slipy je jak prd,ale i tak.Ale zkus to a uvidíš. Já jse ráda, že už to u nás tak nějak funguje. je to moje šikulka
    Tak se mějte hezky a možná už se ozvu až budu mít myčku 😀 😀 😀

    #867647
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni,tak dobře nakup 🙂 Určitě si pak budeš myčku pochvalovat. Já tedy nedávám tablety do myčky,ale prášek. Jsem s tím fakt spokojená. Kupuju ho v akcích a dlouho vydrží.
    Já dneska vařila rizoto,ale tak,že jsem vše dělala na pánvičce, rýži jsem už měla vařenou.Takže jsem jí tam jen přisypala,aby se ohřála a myslím,že jsme si s Adámkem pošmákli :)) Sice dneska není nic moc počasí,ale asi se půjdeme projít.
    Jinak už jsem taky zažila hovínko v kalhotech, prostě jsme to nestihli do nočníku a je to fakt humus to dolovat z těch tepláků :(( blééééé +o(
    Tak my taky zkusíme bez slipů a bez pleny,jen tak s tepláčkama a uvidíme.
    tak zatím páá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,416. až 5,430. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist