únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,446. až 5,460. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867663
    Anonym
    Host

    Jupííííííííííííííííííííííííí mám doma myčku!!!!!!!!!
    Tak zatím jsem myla jednou na rychlý program, aby jsme prubla jak to fachá. Hmmm zvolila jsem zeovna program bez sušení. No nevadí. trvalo to půl hoďky. Teď už ji mam do půlky plnou juchůůů ……. jsem divná co, že mam radost z toho, že mám špinavé nádobí…….to se jen tak nevidí 😛 .
    Sůl jsem zatím koupila tady u nás tuším Somat, tablety tam byly dvě Finisch,ale leštidlo zatím nemám,ale to dokoupím v pátek až pojedu do žatce. Takže koukám, že se musí používat vše. No nevadí. ta sůl se sype asi jen jednou za čas, že a to leštidlo taky. U nás mají v krámě tabletky Jar za 240 kč a je jich tam 60. Dobrá cena??? Nebo předražený?? Tu sůl jsme kupovala za 62 kč a je to 1,5kg.
    No jinak dne ssi Bohoušek prokousnul nebo co pusinku zevnitř….to bylo krve a brečenía slziček. i mě bylo do pláče. bylo mi ho hrozně líto. Klepala jsme se jak ratlík (i manžel). ještě se mu nikdy nic takového nestalo, že by teklo tolika krve. bála jsme se aby to enodnesli zoubky. Nechtěl si tam nechat kouknout. Chladila a utírala jsme mu to mokrou plenou namočenou ve studené vodě. Brouček můůůj. teď už je pohodě. Jen to má trochu nateklý. Já vím, že toho ještě bude,ale i tak mě to tak za něj boelo. je to trdlo zakopne na rovině a nejspíš si zarazil do papulky takvou blbost )nevím k čemu to je dobrý) asi něco do kuchyně. Je to tyčka na té tyčce jsou gumové blbosti. 🙁 . No hlavní je že je v pohodě.
    Dnes toho ani moc nesnědl. Nechala jsme mu na stole alespoň piškoty tak chodí na ně.
    No jdu pokoukat zda nejsou někde v akci tablety a leštilo 😀 😀 😀
    Páááááááá

    #867664
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni,tak to vám ta myčka přišla rychle :)) To je super. Hlavně,abys byla spokojená :)) Já si myslím,že si jí budeš jenom pochvalovat. S těma jarovýma polštářkama nemám zkušenost. Jednou jsem na to koukala, ale pak jsem to nekoupila..
    Jinak mě ještě napadlo, že prodávají i vonidlo do myčky. Já ho kupuji v rossmannovi za 25,-, je to dobré,že ti ta myčka voní i když tam máš špinavé nádobí.. ale nemusí se to tam dávat.
    A pak ještě prodávají čištidlo myčky. A tím si vlastně tu myčku jednou za měsíc či dva umyješ. Dává se to tedy do prázdné myčky a zapne se program min. 60st.
    A mám odzkoušeno,že fakt ta myčka je umytá i ty filtry. Filtry tedy myju i průběžně,když si vzpomenu..
    Holky, tak dneska jsme měli s Adámkem i večeři, dali jsme si to dušené maso na zelenině s bramborem a i Adámek chvilku baštil. Tak asi zavedu konečně i večeře,aby si zvykl na to..
    Mám pocit,že víc jí než dřív.
    Leni, chudák Bohoušek, tak hlavně,aby se mu to fakt rychle zahojilo:)
    Tak páá

    #867665
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Bambulko, tak to je fakt mega rychlost s tou myčkou. Já taky tenkrát hledala všude po bytě špinavé nádobí, abych ji zaplnila a mohla ji zapnout 🙂 . Uvidíš jak budeš spokojená a budeš mít mnohem víc času. Jinak s tím Bohouškovým karambolem to znám. Teda ne tolik. Kuba se jednou na skluzavce kousl zevnitř pod ret. Krve jako z prasete a přitom jsem žádnou ranku ani neviděla. Ono prý na hlavě je kůže mnohem více prokrvená než jinde. Pak teda Kuba asi 2 měsíce nechtěl vůbec na skluzavku. No a teď už si sám po schodkách vyleze nahoru a krásně sjede dolů a ještě mě od tam odhání. Jenže já ho tam raděj jistím, protože jak jsou ukotvené ty schůdky do země, tak je tam kovový rám a já mám strach, aby tam nespadl a nerozbil si hlavu. Asi něco takového, je u nás to víc trčí ven: http://www.floraservis.cz/includes/foto.php?lang=cz&img=http://www.floraservis.cz/images/detail_f20_zebrik.jpg No a jinak u nás je takováhle konstrukce: http://www.floraservis.cz/detska-hriste-flora/?p_id=215. Tak jsem si prohlídla skoro všechny fotky těch dětských hřišť a není tam žádný z našeho okolí a to tam firma sídlí v naší městské části.
    Dneska máme na oběd králičí čínu. Jsem se večer cestou z gyndy stavila nakoupit a měli tam asi za 54kč králičí plec a hruď. Na tácku byli 2 přední nohy. Moc masa z toho teda není, ale mám to na ten jedem oběd stačí. No a kosti už vařím na polívku. Taky jsem tam koupila takový hezký kousek hovězího. Pořád totiž jíme kuřecí a občas to prostřídáme vepřovým, tak budeme mít trošku změnu. Normálně a jak jsem byla na té gyndě, tak mě dr. tak důkladně prohlídla, že jsem špinila ještě dneska ráno. To se mi nestalo ani když jsem byla těhotná. No ale stoupla jsem si tam na váhu a ještě tak 2-5kg dát dolů a budu i trochu spokojená. Už mi pak nebude váha začínat takovým škaredým číslem 😛 . Snad to do vánoc zvládnu, když žádnou dietu nedržím.
    Dnes je u nás docela pošmourno. Je zataženo a docela tma.Se netěším, až se bude zase měnit čas. Zvláště když to Kubovi asi nevysvětlím…
    Tak se mějte hezky a pište!

    #867666
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko.
    Adámek měl asi divoké sny, jsem se v noci probudila a koukám,že je komplet otočený, nohy tam kde mívá normálně hlavičku.. tak jsem ho tak nechala a jen ho přikryla a asi po páté začal fňukat,že chce dudlík a nemůže ho najít. Měl ho pod naší postelí..
    Zas jsme usnuli a po čtvrt na osm mě začal budit,seděl v postýlce a ručičkou na mě šahal,abych už vstala a dala mu mlíčko:D
    Bych ještě spalaaaa..
    Holky,zas mám plný koš prádla.. ale počkám až na zítřek,až budeme mít zasklený balkon, mají nám to dělat dopoledne.. Venku je furt hnusně a tak to neschne..

    Evi,to tě tedy na té gyndě fakt prohlídl(a), to se mi nikdy nestalo.
    Adámek už mi tu chce zas mačkat klávesy.. tak já musím nebo mi to tu zboří..

    #867667
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Holky mě se stalo, že jsme špinila když mi na gyndě brali tu cytologii (nevím s jakým „i y“ se to píše 😛 . Jinak snad taky ne. No snad ti nějak neublížilat ou důkladnou prohlídkou.
    No jinak u nás Bobeš teď chrupká. Zaplať pán bůh. Je od rána jak osina v zadnici. Fakt hnusnej. Něco mu zakážu a fňuká, u snídaně fňuká……pořád fňuká…. ááááááááá mě z něj trefí. V noci se mi navíc blbě spalo protže jsme měli přetopeno. A aby toho nebylo málo tak se Bohoušek ve čtyři vzbudil tak jsem mu šla najít dudana a opět uložila a co myslíte. Když se mě už na podruhé nedovolal (dělala jsme že spím páč až zas tak nebrečel jen kníkal) tak si klidně vylezl z postýlky a přišel za mnou do ložnice :O . Jak vylezl netuším. Nejspíš přes přední část postýlky páč je k ní přiražšná postel. Překročil to nějakým mega krokem a slezl na postel a zté už jednouduše hupnul dolů a šup ke mne. No koukala jsme jako blázen. ještě že nespadl. No ale bylo po spaní mlel tam sebou. to jsme měla zadek na hlavě, nou, ruku…………. chjo. Nakonec vstával v sedum. Takže dnes mam fakt dost. Jsem nějaká rozladěná. vše mě hnedka nastartuje a hned vyletím. Manžel nechá na chodbě prodlužovák kterej kope. Mu říkám prč ho nevyhodí, e na něj může sáhnout i malej. A on mi na to řekne, že jinej nemá a že malej je (zrovan byl) venku tak co by na to sahal. no chápete to????? Fakt mě naštval. Tak mu ais zítra koupím ve městě nějaký prodlužovák aby tady ten tady nesyslil.
    No jinak dnes k obědu měl Bohoušek bramboračku a k druhému budu dělat Krůtí prsa s Nivou. jsem našla na netu nějaký recept tak snad bude dobrej. Musíme teda ještě zabít dva krocany. teda zabije je manžel já budu pomáhat jen se škubáním a pak se zamražením respektivě s napytlíkováním. To chci mít podle sebe.
    Jinak myčka je super. Krásnej pocit vstát a mít čistou linku. Žádné nídobí nic. Jen jsme včera prubovala dát tam talkáč tak ten se moc dobře neumyl,ale nebyla to taková hrůza a dala jsme tam teflonovou pánev ta teda se umyla až moc 😛 . no snad tam ten teflon nějaký zůstal. je nějaká takolvá divná. Jinak vše ostatní super. Uklízela jsme to hned jak se to domyla páč jsme chtěla vědět jak se to umylo a bylo to i suchý jen mokřejší nádobí bylo dole. myla jsem na 50 cca. necelou hodinku. Večer už se zase tším až ji zapnu. Dřív ji asi nenaplním. Zatím je tam snídaně (teda nádobí ze snídaně).
    Zítra vše do myčky dokoupím. Koukala jsme co přišli letáky a vTeta drogerii mají Somat standart 95 tablet za 199,- tak ho asi koupím.
    Tak pa pa pa

    #867668
    Anonym
    Host

    Bambulko, mě se hrnce třeba od vaření vývaru moc dobře neumyjou, zůstane mi tam pruh, ale ten jde pak lehce setřít. Krásně se v myčce umeje skleněná zapékací mísa. Jinak teflonové pánvičky mi v myčce nic nedělají, jen mám ten povrch od těch drátěných držáků takový doťukaný, ale teflon stále drží.
    Kuba už je taky v postýlce, jen si tam povídá, ale snad brzo usne. Jinak my máme postýlku taky naraženou na velkou postel. Taky čekám, že nějak přeleze. Zatím ho to ještě nenapadlo, naštěstí.
    Volala jsem na gyndu a doktorka mi řekla, že je to asi tím, že jsem jen pár dnů po menzes. Že se to stává. Každopádně už je to v pohodě.
    No nic, musím jít trochu pracovat.
    Tak se zatím mějte hezky!

    #867669
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,já tedy už teflonovou pánev do myčky nedávám. Jednou jsem tak udělala a sice se umyla,ale jaksi se i poškodila.. To jí radši umyju ve dřezu.
    A hrnce se mi občas taky neumyjí uplně. Já nemyju na ty dlouhé programy. Buď na eko nebo mám jeden asi hodinový bez sušení..
    Leni, já mám taky dneska nějaký výbuchový den:| Ani nevím proč, asi tím počasí. Při přebalování mě zas Aďa kopnul a dost fest, že jsem na něj vyjela. Malej si to neuvědomuje,ale fakt to bolí.
    Dopoledne jsme šli do alberta. Koupila jsem si tam to nové kafe millicáno a musím říct,že je fakt dobré a hezky voní. Je to rozpustné kafe. Jen malá krabička to je. V albertu ho mají v akci za 124, jinak stojí víc. V globuse dokonce skoro 160,-. I tak je to celkem drahé.. ale nějak už mi nechutná ten velvet,tak jsem chtěla změnu.
    Adámka jsem už dala na odpolední spánek,tak během pár minutek usnul. Dneska taky řádil jak černá ruka. Jsem se koukala na tv a on si hrál vedle v pokoji,najednou přišel a přinesl černý kohout od něčeho.. vůbec nevím, kde to sebral a od čeho to je. Protože u topení máme bílé kohouty (nebo jak se tomu říká) a takový ani v bytě nemáme.. Docela mě tím překvapil. A taky si normálně hrál s myší od pc a to tak,že jí tahal po zemi za šnůru a děsně se tomu řechtal.

    #867670
    Anonym
    Host

    Ivčo, nám už začlo rozpustný kafe lézt krkem, ono taky je prý taky kyselý a ničí žaludek. Tak jsme si pořídili toto: http://eshop.tescoma.cz/napoje/priprava-caje-a-kavy-konvice/paloma/647006-kavovar-paloma-6-salku. Sice píšou že na 6 šálků, ale to jsou ty mini. Nám to vyjde na 2 kafe a to si tam dáváme ještě mlíko. Taky jsme si teda ještě koupili mlýnek na kafe a děláme si v podstatě presso. Vím, že takový kávovar mají i v ikea. Původně jsme si chtěli koupit pákové espresso, ale tohle nám dvou bohatě stačí.
    Jinak Kuba byl na pár facek u oběda. To jsem mu taky už vynadala. Měli jsme tu králičí čínu s rýží. No a on se v tom začal patlat rukama, házet na zem,… Nakonec zabavil můj talíř i se lžící a jedl to moje. Já si musela počkat co mi laskavě nechá. No a jak na potvoru měl asi hlad, protože snědl celou moji porci. A já teď chodím po bytě a nevím co bych snědla.
    Chtěla jsem chvíli pracovat, ale byla to opravdu jen chvíle. Něco nám prý v práci dělají se serverem, tak mě odpojili. Takže dělat budu zase až večer. Tak jsem šla pověsit prádlo a docela jsem na tom balkoně zmrzla. Pomalu přemýšlím, jestli Kubovi nevytáhnu zimní fusak. O víkendu asi určitě, protože pojedeme k našim a oni hlásí od středních poloh sněžení. Sněžit teda doufám nebude, protože máme stále letní pneu, ale zima určitě bude.

    #867671
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Koukám,že všude se řádilo.. Evi, u nás tedy hrabání v jídle není, ale Aďa musí mít svojí lžičku a takže pak v misce míchá a občas si lžičku strčí sám do pusy,ale radši krmí mě. A já musím jíst první to svoje,aby pak měl můj prázdný talíř a pak do něj mlátí tou lžičkou.. to mi občas taky leze pěkně na nervy.
    Jinak my máme doma presovač na kávu, Honza totiž pije jen klasické kafe,takže si to v tom dělá. Ale tohle kafe je pro mě silné. Pro rozpustném nemůžu spát a po klasickém bych čučela asi až do rána..
    Já jsem tedy nakonec taky prala věci Aďi,ale pověsila jsem je tedy doma na sušák. A pak jsem žehlila cíchy,ale já je spíše dobře složím a lehce přežehlím, žádné přehánění:D
    Asi k večeři udělám lečo,mám na něj chuť, jen v albertu jsem sehnala jen jedno poslední rajče.. tak zkusím ještě krámek tady u nás..

    #867672
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak tady ještě pořád nic… Dnešek byl tak napůl sváteční, ale hlavně odpočinkový. Dopoledne jsme s Johankou strávily u PC, u Včelích medvídků. Pak jsem jen ohřála pórkovou polívku od včera a uvařila nudle s mákem:) . Po spaní jsme jeli tady do ateliéru k jednomu místnímu výtvarníkovi a vybrala jsem si tam obraz k narozeninám. Já jsem na ty obrazy prostě zatížená (tak kdyby to někoho zajímalo, je to tu: http://www.galeriecaesar.cz/galerie%20sov/sembera/album/slides/3_2006_sembera_Chrabasti_075D3.html). Už se těším, až ho pověsíme, má skoro 2m. Pak jsem si zašli ještě na kafíčko a koláč. Jen s Johankou je to naprd, furt by všechno ochutnávala, pobíhala, vynucovala si. Však to asi znáte.
    Alex dnes dovezl mošt, tak budem ještě i zavařovat. Teda spíš on, já můžu mít nohy nahoře.
    Jinak k tomu kafi – Evi, my taky děláme buď tohle presso, nebo ve French pressu. Já si ho taky dělám trochu slabší. Máme tu vynikající pražírnu kávy, tak už jinou ani nepiju. Rozpustnou jsem neměla léta – viděla jsem nějaký otřesný dokument o tom, co do ní dávaj. Ale to by člověk našel u skoro u všeho něco. Hlavní je, všeho s mírou.
    Jinak zítra jsme pozvaní k tchánům na oběd – budeme mít taky králíka. Tak se moc těším! Možná dopoledne zvládnu i cvičení s Johankou, tady to na porod pořád nevypadá… Zatím pa a kdyby přece, dáme určitě echo na FB.

    #867673
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak jsem dnes byla na tom zátšžovém tstu na cukr. Blééé to byl zase hnus.
    Ke kávě:já piju klasiku turka. Mam ji nejraději. rozpustnou piju s mlékem. Jiank so občas dám capucino, horkou čokoládu a úplně nejvíc piju černej čaj-jsem na něm závislá. Mam tu dva testovací pytlíky té kávy Miikáno tak ji asi prubnu. Vždy na ni zapomenu. Byla v časopise a je tam pořád přilepená. Nejsem schopná ji vyndat 😛 ,ale teď jdu na ni. Mam chuť na kafe.
    No před chvilkou mi vzbudil tady jeden kamaráda manželovo Bohouška. Troubí před baríkem jak debil přitom koukám z okna a říkám, že Miloše tzavolám. Fakt pako vylízaný. Spal cca. hodinu.
    Tak já sedu jdu všnovat dítku. Pááá a uvařit tu kávu. Udělali jste mi chutě. pa pa

    #867674
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Kájo a co dneska ? Nic nic ? :)) Ten obraz je fakt moc hezký, ty jo, dva metry, to musíte mít tedy velký byt..
    Holky,tak už máme zasklený balkon, pánové přišli ráno a asi přes dvě hodiny na tom dělali. Vypadá to super. Jen ten smrad je příšerný :(( Blééé.. tak jsme v ložnici větrali. Adámek je přestěhovaný s postýlkou v pokoji a chrupká tam. Ale nejdříve tam pěkně lumpačil. Zeslintal dvě trička a pak se ještě pokadil. Naštěstí tuhý. Včera se totiž 4x posrandil, tak jsem byla nesvá, zda ho jen něco prohnalo nebo to bude pokračovat..
    A s praním tedy zas musím počkat,páč do smradu tam nebudu nic věšet,hlavně se to prý nemá 24hodin mýt, je tam špinavá podlaha a i ty skla..
    Tak prádlo neuteče, jen si budu muset asi vyprat bundu,když jako má sněžit, ta zima se snad zbláznila v říjnu,ne????

    #867675
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,tak uz to mam pul dne za sebou. Bylo to rychle – cca 2 hod. – a intenzivni,nastrihu jsem se nevyhnula,ale diky za nej.Inka se narodila chvili po 12 a mela 3100 g, hnede vlasky a je uplne jina nez Johanka.A je to savec,i kdyz ji toho asi zatim moc netece:-).Teda,to sem si dala,i takove kratke bolesti staci.Tak myslim,ze mam vystarano.Jo,manzel se slozil u tlaceni,ale to ja bych nevydrzela ani co on.Ted uz je s Johankou.Styska se mi po ni.Aspon ze tu chytam trochu net a muzu se zabavit… Ufff

    #867676
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,tak uz to mam pul dne za sebou. Bylo to rychle – cca 2 hod. – a intenzivni,nastrihu jsem se nevyhnula,ale diky za nej.Inka se narodila chvili po 12 a mela 3100 g, hnede vlasky a je uplne jina nez Johanka.A je to savec,i kdyz ji toho asi zatim moc netece:-).Teda,to sem si dala,i takove kratke bolesti staci.Tak myslim,ze mam vystarano.Jo,manzel se slozil u tlaceni,ale to ja bych nevydrzela ani co on.Ted uz je s Johankou.Styska se mi po ni.Aspon ze tu chytam trochu net a muzu se zabavit… Ufff

    #867677
    Anonym
    Host

    Kájo, moc moc gratulujeme a malé přejeme hodně štěstí do života!
    Bambluko, jsem si na Tebe dnes vzpomněla. Byli jsme s Kubem na hřišti a on zakopl, kousnut se do rtu (do té špičky u horního rtu) a pak si ještě udělal dírku nějakým kamínkem těsně nad horním rtem. No krve jako z prasete. Jsme tam ještě s jednou maminou zkoumaly, jestli to nad tím rtem má skrz nebo je to jen povrchové. Naštěstí se nám povedlo ho trochu od krve očistit, tak jsme viděly, že to nic tragickýho není. Jen měl problém s jídlem, dudlíkem, zavřít papulku,… jak to má oteklý. Tak jsem mu to očistila, vydesinfikovala a nakonec potřela takovým tím zeleniskem. No a na noc dostal nurofen, aby trochu spal.
    No jinak u nás nic nového není. Jsem teď asi hodinu pracovala, ale jsem nějaká unavená, tak půjdu do hajan.
    Mějte se hezky a užijte si chladný víkend!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,446. až 5,460. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist