únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,476. až 5,490. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867705
    Anonym
    Host

    Peti, chamomilla by možná zabrala, kdyby ji Kuba zvládl vycucat nebo aspoň nějak spapat. Teď mu dávám na bolest homeo čípky, ty chamomillu obsahují, plus nějaký další serepetičky. A ty mu relativně zabírají.
    Jinak jsem večer volala dr. jak na tom Kuba je. Tak jsme naznaly, že má asi vyrážku jako alergickou reakci na nově rozdělané mlíko. Takže jsem musela letět do alberta koupit novou krabici. Doma sice mám další 2, ale všechno je to jedna šarže. Na véču dostal špagety, tak asi 6 kousků spapal, tak jsem ráda. Snad už to bude lepší a lepší.
    Jé, už mi to tam zase fňuká…

    #867706
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    jsem jak přejetá válcem.. Včera jsme šli s tatínkem a Adámkem na procházku a po návratu Adámek usnul, spal od půl třetí do šesti. Koupat se šel až v osm a do postýlky až po půl deváté a ani v půl desáté ještě nespal. Tatínek šel kolem a nenapadlo ho nic jiného než Adámka ze sedu položit:| To Adámek umí sám. No Aďu to tak rozčílilo,že začal řvát a tak jsem tam pak šla a snažila ho uklidnit. Když se zklidnil,tak jsem si dala sprchu.. no ale Adámek řval zase.. Tak jsem si ho dala k nám do postele,tak tam seděl a vykládal.. do postýlky jsem ho dala asi před jedenáctou a za minutu už spal. Vzbudil se v půl sedmé a hejkal na mě, abych už vstávala.. dostal mléko a já zas usnula,ale to už není spaní. Aďa totiž hejkal furt.. Je to lumpík:))
    Evi, přejeme brzké uzdravení Kubíkovi :))
    Peti, jsem taky ráda,že chodíme na ten kurz tance:)) Ale to víš, že ten chlap musí taky sám chtít, jinak to nejde. Honza chtěl a i prý rád tancuje :)) Fakt nás to baví a prarodiče si užijou Adámka 🙂 Tak je to celkově pro všechny dobrý večer :))
    Když to Honza říkal v práci,že budeme chodit tancovat,tak prý chlapy říkali,že je to nesmysl a že by tam nechodili,ale prý už změnili názor,když jim vypráví, jak se tam bavíme..
    tak zatím pááá

    #867707
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Petul z toho si nic nedělej. Mi taky nikam s manželem nechodíme. Chodíme spolu nakupovat potraviny (a to stejně remcá) a kino mi slibuje už 11 let co jsme spolu takže buď v klidu nejsi v tom sama.Loni v únoru jsme tedy byli na plese od firmy. Ale x let před tím nikde. Max. mě vytáhl na pivo do místní hospůdky (to jsem ještě nečekala ani Bohouška). Když chci někam zajít třeba na véču tak to musím navrhnout a v podstět zorganizovat. Už jsme pěkně dlouho nebyli 🙁 . Máme problém i s hlídáním. Nemá kdo hlídat. Babičky jsou obě daleko takže to opravdu jde jen naplánovat a k manželovo rodičům jsme to ještě nezkoušeli (to je cca. 10-15km) a k našim (to je 45 km) tak to občas prubnem,ale jen tak, že tam jedeme zajdeme někam a mezi tím hlídájí naši a pak se vrátíme normálně a bu´d tam spíme a nebo jedeme domů. Takže to stojí za starou belu. No teď ma slíbenou přád ještě večeři k nrozeninám :$ tak jsem zvědavá,ale ještě do teď nedorazili peníze z pracáku :@ . Prý mají na to do konce měsíce. no na to, že je druhýho jim to trchu víc trvá. Nevím co budeme dělat příští měsíc když se to zase opozdí. Tento měsíc byl pokrytej ještě z odstupného,ale co příští???? To fakt nevím. Z mé mateřské se platí nájem, elektrika a půjčka……..No necháme to koňovi ten má větší hlavu. Nějak bylo nějak bude. Snad
    Dnes jsme uvařila polévku z toho brojlera kohouta co jsme zabíjeli a k druhému dělám rizoto. Zbylo maso ze včera z pečenía jsou to prsa ty jsou taková suchá takže to zamíchám do rejže e bude.
    Včera se Bohoušek již podruhé vyjkadil do nočníků…..jupíííííííííííí a ani jednou se nepočůral 😀 . Brouček můj
    No tak tedy pa pa pa

    #867708
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky, to vám moc nezávidím,že vás ti vaši chlapi někam nevezmou 🙁 Hospoda není uplně to pravé ořechové.. No mě předtím H. furt říkal,že nikam nechci chodit a jsem furt doma.. tak jsem mu navrhla to tancování, že jsem do taneční nechodila a ráda bych uměla tancovat a tak to objednal a chodíme 🙂 Hlavně máme to hlídání od prarodičů,kdyby nemohli hlídat,tak bychom taky nemohli nikam chodit..
    Leni,tak držím palce,ať vám vyjde aspoň ta večeře :)) My občas jdeme na brzkou večeři i s Adámkem,takže když nemáme hlídání,tak to řešíme takhle :)) Aďa tam taky něco dostane a hlavně jemu se líbí,když je někde jinde. Už je to fakt jiné než když byl mimčo 🙂
    Normálně jsem zas včera řešila,že nám docházejí plenky a tak aby byla někde akce a pak jsem zjistila,že mají v rossmannu do dneška akci na pampersky.. 82ks za 349,90 a já mám navíc i slevu 10% z celého nákupu.. takže jsme tam dopoledne jeli s Adámkem a měli i akci na sunar za 179,-.. ale jelikož nemám už moc peněz,tak jsem si vzala jen jedno balení od každého.. Penízky budou až příští týden a musím mít ještě něco na jídlo.. Škoda,že už nemám brigádu,s tím bylo lepší..
    Tak doufám,že zas bude někde akce na pleny i sunar.. Už aby jsem toho Adámka naučila na nočník. Holky,on si teď furt na ten nočník sedá,ale oblečený. Vždy přijde pro nočník,odnese si ho do pokoje a tam na něm sedí,ale když ho chci svléknout,tak ječí,že takhle nééé.. ale posazuji a zadím dělá eeee.. tak snad to brzo zvládneme. Čekám až mi uschne prádlo a zkusím ten bez plenkový den..

    #867709
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bivinko neboj však se to Adámek brzo naučí a ještě nám to tady všem natře, že bude i dřív spinkat bez plenky než mi . Za zkoušku nic nedáš bez té plínky. Já fakt mam zkušenosti s tím blbým nočníkem co má u našich. ječí když si na něj má sednout jak kdyby sjem ho poszovala na hřebíky. jinak je s ním sranda doma.Chytí se za pytlíka běží kemne. Říkám bohoušku chceš čůrat??? A on neeeee. No tak římám tak co si ho chytáš??? A ani né za 5 minut běží nova to už se ho neptám aposadím ho. Někdy dělá divadlo a prhýbá se a řve néééé néééé.je to komediant. Dnes opět úspěch ani jendou se nepočůral a odpoledne co jsme byli venku cca. 2 hodinky tak byla plínka suchá 🙂 . Dnes nekadil takže zítra to bude asi zase nálož +o( . Doufám, že ne do gatí :^) .
    No jinak od dopolka nic nového. Teď jsem zblajzla k večeři brambnorové knedlíky s cibulkou. mi bylo líto je vyhodit páč zbyli 2 šištičky tak jednu dostal Beník a druhou jsem si necelou nakrájela já. Zítra dostane asi zbytek zase Beník. Jinak když je dělám čerstvé tak je zamražuju,ale tyhle už byli vyndané z mrazáku tak to už by asi nebylo dobrý 2 x rozmražovaný.
    Holky slyšeli jste jak ta ženská zabila zase tu novorozenou holčičku??? Já to nechápu. Proč ty dětičky nedají do toho babyboxu :S :'( . Fakt to nedokážu pochopit.
    Jinak ta naše malá v bříšku pěkně řádí. Kope první ligu 😀 . Jsme zvědavá jak nabančí Boouškovi až se narodí pořád se mi povaluje na břiše a dělá různé skopičiny. Už jsme z něj na prášky. Si musím pořád to břicho chránit a i tak když si na něj jen lehne to bolí. neumí odhadnout jakou silou si lehá,ale je to od něj hezké když třeba udělá malá a nebo přitiskne ucho. Kdo ví jestli rozumí nebo jestli jen tak blbne :$
    Jo holky kdo tedy jetě používá flašku s dudanem. Dá se dát do myčky??? Zatím jsme ji nedávala páč nevím 🙁 .
    A taky další novinka (nechci to zakřiknout). Bohoušek usíná sám v postýlce. Pořád jsme ho uspávali ruce a předevčírem ane a ne usnout a už mě bolelo břicho jak mi na něm ležel tak jsme ho odnesla dopostýlky a on usnul sám. Včera ho ukládal manžel také neusnutého a dnes dopoledne šel hnedka po polévce taky sám a dnes večer také. Tedy zatím mu dím kaši, pomazlím se chvilinku a pak ho odnesu,ale už jsme na dobré cestě. Jupííí, že by se blýskalo na dobré časy???
    No tak jdu zase dát Peťul pro to její zlatíčko nějaký ten bodík a zahrát si nějakou hru. pa pa

    #867710
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Leni, klidně dej flašku i s dudlem do myčky. Já to tam dávám už nějakou dobu.
    U nás taky nic nového. Teda… Kuba už je bez teplot a docela začal i papat. Pije už taky docela hezky. Jen teda má ještě tu vyrážku, ale já si myslím, že je to fakt nějaká alergická reakce na mlíko. Dneska dostal jinou šarži a nijak se mu to nezhoršilo. Jelikož mu to mám mazat tekutým pudrem tak si prd pamatuju jestli je to lepší nebo stejný. Teď ho, skunka jednoho, poslouchám, jak zase řádí v postýlce. Taky po obědě spal asi 4 hodiny. No ale už byl na nás protivnej a běžně nejpozděj po zprávách (na nově) chodí do hajan.
    Jo Bambulko, přeji hodně štěstí se samostatným usínáním!
    No nic, půjdu žehlit…

    #867711
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni,to je tak hezké, jak píšeš,že ti Bohoušek lehá na břicho a nebo jakoby poslouchá :)) Třebas to cítí,že tam má sestřičku .))
    Adámek mi tedy na břicho nelehá, ale od včera mi do něj plácá a děsně se tomu řechtá, asi jak se mi to břicho zavlní nebo nevím,co mu na to tak přijde směšného 😀 Když já se nemůžu dokopat k cvičení..
    Bohoušek to zvládne sám,to usínání :)) Je to dobrý start :)))
    Taky dávám flašky s dudanem do myčky a dobrý, Adámek v pohodě. Nějak mě to už nebavilo to mýt štětkou. Poslední dobou myju jen s tím odloženým startem na ráno. Jen občas když jdu ve tři ráno na wc,tak se leknu,co je to za hluk:O
    Nějak poslední dva dny moc Adámek nechce pít a míň i jí, takže to zas vidím na ty zuby.. musím furt za Adámkem lítat a dávat mu čaj nebo mu ho furt připomínat,aby se napil. Dneska dokonce odmítl i kinderřez, jindy ho zblajzne..
    Tak přeji hezkou dobrou noc :))

    #867712
    Anonym
    Host

    Ivčo, tak to máš dobrý, že Ti Adámek nelehá na břicho. Nám (mě i manželovi) na břicho vždycky sedne a dělá hopi hop… A vydrží takhle hopsat klidně 10 minut v kuse. Jinak Bambulko chápu, že je Ti to nepříjemný, ale fakt to může být hezký, když Bohoušek přiloží ucho na bříško.
    Já jsem hrozně ráda, že Kuba usíná sám. Onehdy jsem ho v noci uspávala v náručí a po chvilce jsem necítila ruce. Budu držet palce, aby to už Bohoušek taky zvládal sám.
    Ivčo, Kuba má taky takový období, že míň pije. Zrovna včera jak jsem si volala s doktorkou, tak mi řekla, že u těch teplot teoreticky stačí, když mi vypije 2-3 flašky mlíka, že mu dehydratace nehrozí. Tak si myslím, že když mi pak nějaký de nebo dva vypije místo 0,75l čaje jen 0,25l, tak že to stačí.
    K žehlení jsem se nedostala, raděj jsem pracovala.
    Tak přeji hezký víkend!!!

    #867713
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak já tedy zkusím dát flašku taky do myčky. Taky mě to nebyví mejt tím kartáčem 😀 . Jsem zlenivěla od té doby co mam myčku na to mytí nádobí. je to fakt fakt super věc.
    Budu muset zase do krámu. Už jsme byla ránoa zapoměla jsme koupit cibuli :S a manžel chce dělat rybí pomazánku a ta bez cibule není ono. Jééé mě se nechce
    Jinak nic nového. Bobánek zlobí pořád stejně a zse se vykadil do nočníčku. Jupíííí
    No jdu do toho krámu mají jen do dvanácti a v půl dvanáctý se tam slejzal chlapi na pivo tak tao tam nechi chodit

    #867714
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:))
    JJ myčka je super vynález :)) Taky máme rádi rybí pomazánku, mňam, udělala si mi Leni chutě :)))
    Dneska jsem k obědu vyndala boloňskou omáčku z mrazáku, dodělala k tomu špagety a byl oběd :))) Adámek chvilku jedl, něco vyhodil zas ven a pak se začal matlat v talíři,tak bylo po jídle, ale zas moc nepil.. tak pak dostal mléko a šel do postýlky… Jen se tedy před chvíli šíleně posral +o( Takže jsem šla rovnou koupat, tak už Aďa leží v postýlce :))
    S tím pití fakt nevím, jestli mu nechutná už ten čaj, nebo prostě nemá žízeň.. takže ho furt honím do pití.. Koukala jsem dneska na Aďu a masíroval si prstama dásně,takže je to už jisté,že zas zub roste.. Holky, co dáváte všechno dětičkám k pití?? Pijou vám i samotnou vodu? Adámek jí nechce, občas jsem zkusila nějaký ten džusík a to taky nechce.. takže máme jen ten čaj a pokud chce změnu,tak fakt nevím, co..
    Jinak už mám vyžehlené prádlo pro Adámka,tak můžeme vyzkoušet bezplenkový den.. ale opravdu se mi taky nechce lovit nějaké to hovno z kalhot, to se mi trošku taky příčí.. Snad to Adámek brzo pochopí a začne nočníkovat.. Už by se mi to hodilo, ušetřit na plenkách :)))
    Tak páááá

    #867715
    Anonym
    Host

    pěkný večer holky,
    právě mi dorazil po celém dni z venku manžílek. zkárovanej jak prasátko. no jako beru, že když se dělá na zahradě, že si dá i pivko, ale no děs , fůůůj. jsem ho vyhnala hnedka do sprchy, at tu nesmrdí cigára. jé mě naštval. no a já koukám na at žijí duchové. mě ty pitomé nové filmy neberou, vůbec ani nevím o čem ten avatar teda je, ale netoužím po tom 🙂
    jsem ted úplně zapoměla, co jsem chtěla napsat a co jsem si dnes přečetla :(. no tak aspon to hlavní. Ivi. já malé dávám i štávu s vodou. měním čaje. jednou dám boiros, jednou jahodu, jednou ananas, ale já jsem na čaje fakt úchyl. nekupuji teda ty kvalitní sypané, ale ty klasiky jako je tékané, nebo dobré jsou i z rosmanu a pak ted naposled jsem brala 4 druhy loyd – jsou to trojúhelníčky 🙂 a celkem mám rozdělaných asi tak 10 druhů a ty postupně střídám :).
    flašky také dávám do myčky. jen pořádně rozdělávej savičku od toho kroužku. jinak to tam hnije. občas to zapomenem a pak myju ručně.
    no a z jiného. Val asi rostou ty poslendí 2 horní pětky. dnes zas 2x srajdila a měla to až na zádech., proteklé přes body, punčošky. no mazec. to se mi nestalo tak rok. možná i dýl. tak to je asi vše, a končí reklama :), tak dobrou

    #867716
    Anonym
    Host

    Hezký večer!
    Petruš mě taky nebaví ty nové filmy. Ať žijí duchové jsme viděla snad stokrát tak jsme se rozhodla pro PC,ale už mě to tu taky nebaví tak nevím. Asi pujdu koukta na to co kouká manžel a možná u toho usnu….. kdo ví.
    Kpití dávám různé ovocné čaje pytlíkové i granulované. Sama piju vodu a když vidí, že ji piju tak se taky napije jinak ji sám moc nepije. Tak ymu občas udělám obyč šťávu a miluje šťávu z kompotu 😛 mlsoun. Taky ode mne pije černej čaj,ale to jen zbytek co mu nechám v hrnečku.
    Včera jsme zase Bohouška přechválila. Já ho fakt nebudu chválit jinak je druhý dne zle. Dnes se dvakrát počůral a jendou se vykadil. To pokadění bylo asi rychlý páč stát a najednou se chytl za zadek a už vidím jak se dělá hrouda v punčochách 😀 . Naštěstí má bobky takže je stačí vyklepat a punčošky jen přemáchnout,ale stím čůráním mě naštval.
    Mě dnes táááák nic nebaví 🙂 . Co mam dělat???? Já sama nevím fakt. Jsme znuděná jako prase. Manžel mi koupit točený pivko tak ho tady posrkávám 😛 . To se to bude spinkat 😀 . No tak tedy pááááá

    #867717
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, já mám pro Kubu cca 5-6 různých dětských čajů (sáčky), občas mu udělám granulovaný, ale ten mám spíš na cestování. Někdy pije od nás šťávu nebo nějaký ochucený rajec. Vodu pije spíš jen když mu někde koupím rajec s takovým tím sosáčkem.
    Kuba už má venku oba horní špičáky a teď mám pocit, že má nějak červené dásně u spodních, ale taky si všechno strká až dozadu do papule, takže možná už začínají i pětky, ale nevím. Jinak teplotu už vlastně od včera nemá a už i víc jí. Dneska jsme byli večer na zahradě, tak se tam proběhl. Zítra už asi půjdeme chvílu na prochajdu.
    Dneska jsme měli hovězí gulášek s bramboráčkama. Ale maso nebylo nic moc. Sice to byla kližka, ale hodně libová a taková jalová. Příště asi zase pojedu do globusu. Teď to bylo z makra. Zítra budeme mít pečený kuře s rýží. No a v pondělí jdeme celá rodina k zubařce. Jsem zvědavá, jak to Kuba zvládne a jaká ta zubařka bude. Náš už bývalý zubař se totiž přestěhoval do centra a patřičně k tomu i upravil ceny, takže jsem sháněla někoho jinýho, kdo vezme i Kubu.
    Jinak já se na avatara dívala. Už jsem ho viděla jednou. Já to beru jako takovou pohádku, u které můžu žehlit. Je fajn, že je to tak dlouhý. Já totiž nerada, když třeba žehlím přes dva seriály. Lepší je žehlení u dlouhýho filmu, to mi to tak nedochází, že stojím u žehličky tak dlouho.
    Tak já se jdu dodívat na tu „amereickou slátaninu“ 😛 .
    Tak dobrou a hezkej zbytek víkendu!!!

    #867718
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko :))
    My se včera koukali na stardance, když chodíme tančit,tak jsme chtěli vidět i jak to tančí profesionálové a trošku jsem byla zklamaná, oni to už tančí uplně jinak, defacto tam je jen pár kroků a pak už jakoby ten tanec byl jiný.. Njn my jsme první level a oni tak pátý:D
    Ten avatar jsem jednou taky viděla, mě se to docela líbí,ale štvou mě v tom reklamy, takže jsme chvilku na to koukali a pak šli spát.
    Holky,Adámek vstával v pět, myslela jsem,že mě trefí, hejkal tam jak blázen, dala jsem mu mléko a pak jsem na něj furt dělala pšt a nakonec usnul do osmi,ale i tak jsem jak přejetá zas.
    Tak já zkusím Adámka naučit i na něco jiného než ten čaj, aby to pak vůbec pil.
    Leni, to víš, Bohoušek ti musí taky ukázat, že umí čůrat i do kalhot, aby sis užila:D Já se směju, ale mám z toho taky vítr, až mi to bude dělat..
    Dneska chci dělat svíčkovou.. tak bych měla už na to postavit.. nějak se mi nechce nic dělat..

    #867719
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    Bivinení to tak hrozný když se počůrá. je to nepříjemný,ale asi víc je to nepříjemný jemu než mě. to h…. je horší +o( ,ale smrdí stejně jako když ho udělá do nočníku. Puch jak od ropuch 😀
    Mi dneska máme hovězí polévku s játrovýma knedlíčkama a pak už asi nic. Nic mě nenapadá a nemusíme mít obě jídla. Bobeš dostane puding a nebo ještě jendou polévku.
    Teď spinká. Najedl se, vzal mě za ruku, cestou jsme vzali dudana a hajánka a dobrovolně šel do postýlky. Tam si lehnul a usnul sám 😀 🙂 <:o) <:o) <:o) . Šikulka moje zlatá.
    Bříško mi roste jako u závod. Už vypadá, že jsem snědla mega melouna 😀 . Vrtí se tam a mele sebou. Nejde pořádně nic dělat páč mi překáží to břicho. No vždyť si určitě ještě vzpomenete. je to krááásný to těhotenství,ale tááák nepraktický 🙂
    Opět mě začíná pálit žáha chjo 🙁
    Manžel je zase na paintballu (nevím jak se to píše) :$ . No co teď je skoro pořád s námi doma tak ať si oddáchne od nás a mě to neva páč malej spinká a já mam alespoň klid. Měla by jsme vytřít,ale jsme líná jako prasátko. Taky už asi začnu prát na toho prcka,ale musím si nejdříve koupit dětský prášek nějakou tu Lovelu nebo tak něco. Jinak Bohouškovi už peru normálně v Rexu co naše prádlo a dohromady s naším. už ti neřeším aproblém žádný není.
    Včera jsem tedy dala poprvé do myčky tu lahvičku. Super je krásně čistá a bez práce . Dnes mě čeká večer žehlení. Stoupnu si k tomu až budou dávat Talent. Mam zas epěknou kupu. že já blbá si to vždycky nechám tak nakupit :^)
    Dnes dostal Bohoušek pěkně na zadek až mě pálila ruka a Bobeš měl obtisk (pak mi to bylo zase líto :S ). Sebral mi z komory granule pro kočku mam je v takové plechové pixle. Říkám mu Bohoušku vrať mi to vysypeš to……..ještě předemnou utíkal potvora tak jdu za ním a on je vysypal do křesla tak to mě tedy naštvalo. Samo dole damé ty drobečky a ten prach takže vše jsemmusela ještě vysávat. Brečel jen chvilku a ještě mu římám jdi do pokojíčku nebo ještě dostaneš jednou ……tak šel,ale brzo ho to přešlo to plakání…….asi moc dobře věděl, že to přehnal 😀 . Lumpík jeden
    Tak přeji příjemný den. Zítra jede manžel na pracák a já musím koupit granule pro psa a nějaké drobnosti tak buď ho pověřím anebo se svezu s ním.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,476. až 5,490. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist