únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,491. až 5,505. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867720
    Anonym
    Host

    pěknou neděli vám všem přejeme :),
    s hovínkem v katkách máme také zkušenost, už od léta. jako je to hnusné. ale já to tehda jakoby vysypala a co nešlo, tak jsem to v umývadle tím proudem vody odstranila. takže dá se říct že jsem na to vůbec nešáhla :), ono jde to. jinak nyní jsme stále s plínou a prdím nato. nemá to u nás fakt cenu. nočník odmítá jakkoliv, počkám do vánoc a pak začnem. to si myslím že by už na to mohla být fakt připravená.
    stále pilujem vysvlíkání. jediné co neumí je tričko :(, nevím jak na ten jeden rukáv. ale jak jí s tímhle pomůžu, tak pak už druhou ručku umí protáhnout a přes hlavu to přetáhne taky.
    ted čekáme až se vzbudí a vyrážíme na bazén. Poprvé. už se těším. jen si říkám co vše sebou zabalit. asi budu muset protřídit zas skříně, Vali má už kolikrát tepláčky nad kotníky. se asi zas nějak vytáhla. no a u nás také protřídit. na vánoce nějaké hadříky přibudou, tak at je to kam dávat. jé už to zas bude za cvhíli. vánoční úklid. jako čekám na to jak na smilování. nechce se mi umývat okna ted a za měsíc zas. ani tento týden jsem nedělala velký úklid. ale asi jak dojedem z bazénu, tak to zkusím zmáknout. navíc jak se už topí. tak se více práší.
    tak papa a užívejte si klidnou neděli

    #867721
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak dneska mě čeká zubař, bude mi odstraňovat kámen ze zubů, jdu tam i s Adámkem, protože minule mě objednali na půl šestou a to zas už se chystáme na taneční,tak jsem se nechala přeobjednat a zas buď na večer nebo na brzké odpoledne.. Tak snad to Adámek tam vydrží a nebude dělat vyrvál. Už potvůrka zjistil,jak se dostat z kočáru, takže ho tam budu muset přikurtovat.
    Teď se mi sem chce nacpat.. Když u pc nesedím,tak si hraje sám a mě nepotřebuje a jen co sednu k pc,tak se mi sem cpe,mačká mi klávesnici nebo mi sem dává cokoliv,co lze posunovat po stole..
    Tak jsem mu dala papír a tužku,tak snad chvilku si bude malovat, jen doufám,že nepočmárá tu tiskárnu,na které kreslí..
    Leni, máš pravdu, že bříško je dost nepraktické při úkonech, ale jinak je to moc hezké a takové příjemné :)) Předpokládám,že si ho hladíš :))
    Peti,tak co bazén ? užili jste si to,viď?:))) Měla Val i plenku nebo jen plavky?
    Tak já musím, Aďa už se zas sem cpe..

    #867722
    Anonym
    Host

    Ivi, zubaře ti nezávidím, i když mě teda tihle dr vůbec nevadí. to samé i s gyndou. prsotě se musí, tak to tak beru. možná mám tu výhodu že se mi nekazí zuby a nedělá ani zubní kámen. fakt ten mezizubní kartáček dělá své a používám ho už léta, občas to šulím, ale někdy fakt poctivě čistím.
    jinak bazén, no bomba, nikdy jsem Val neviděla víc štastnější. už jsem zjištovala, že máme nárok i od pojistovny proplacení, mamka tam má také přes tisícovku, tak nám to dá na ježíška a my tam máme také 1250 celkem + 500 na vedený kurz mimin. tak to také využiju. plavečky má z tesca. je tam takový silnější spodek. jakoby dvojitý. paní jsem to ukázala u pokladny a říkala že tyhle jsou ok. a tu speciální plinku mít tedy nemusíme. jinak jí tam prodávají, snad 20 kč kus.
    no a jak jsme se vrátili, malá byla parádně unavená. večer vypila kaši a spala až do rána. večer jsem teda ještě pouklízela všude po týdnu. dopoledne totiž nestíhám nic krom vaření, odpoledne až do středy jsem denně v práci. a nemít týden uklizeno není na mě.
    dnes jsme měly k obědu pečené kuřecí stehna s rýží. přemýšlím co ted dělat. prdoch spí. možná se vrhnu na tu naší šatní skřín, jen nevím zda to je to pravé, co se mi chce dělat :), asi se budu msuet i trošku připravit ke klientům. tak zatím tedy papa a pak třeba zs večer

    #867723
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Peti, tak to je dobře, že jste si bazén užili a že vám pojišťovna přidá. Já mám VZP, takže kakáč. Snad v jednom plavču dávají 5%, což mě fakt nevytrhne.
    Ivčo, my se asi před hodinou vrátili všichni od zubaře. Jsem našla novou zubařku, protože ten bývalý zubař se přestěhoval do centra a podle toho upravil ceny a ještě se moc netvářil na to, že by vzal i Kubu. Jinak S Kubem to bylo peklo. Nechtěl otevřít pusu a chtěl spát. Mě naštěstí jen čistila zubní kámen a zbytek až po rtg. Si prý zkontroluje, jestli nemám kazy pod plombami nebo mezi zubama. Taky mi bude v lednu trhat osmičku. Jednu už mám venku a ta nad ní začíná růst tak nějak do prostoru, když zespodu nemá „protikus“. Prý se domluvíme i na trhání dalších dvou, ale to mě prý raděj pošle na chirurgii. Jinak já s mezizubníma kartáčkama neuspěju. Mám zuby zkřivený, že u předních se mezi zuby dostanu jen nití a pak se mi tam ten šutr dělá. ALe to mi řekla, že se to může zlepšit po vytrhnutí těch osmiček, že by se mi mohli ty zuby trošku rozestoupit.
    Dneska jsem normálně na poště tak rozčílila, že jsem tu slečnu na přepážce odkázala do patřičných míst. Minulý týden jsem měla ve schránce výzvu, že mi den předtím nemohli doručit balíček. No ale jelikož měl Kuba ty teploty, tak jsem byla na 100% doma. No a dnes jsem si ho šla vyzvednou, klasicky na občanku. No a slečna mi to odmítla vydat, že když mám v občance jinou adresu, tak musím mít s sebou tu výzvu a ještě kompletní údaje o odesílateli, který uvedl na balíček. Jako já nevím co pořád chcou. Jméno souhlasí a když opisují číslo občanky, tak si mě můžou dohledat, kdybych si to vyzvedla neoprávněně. Jo a prý nemají povinnost balíčky doručovat domů :@ .
    No nic, jsem se naštvala, tak asi půjdu pracovat, to mi to půjde hezky od ruky.

    #867724
    Anonym
    Host

    Evi, z vzp omyl !!! nevím zda to je věkem, ale od máti dostaneme poukázku na víc než litr od vzp

    #867725
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    ahojky,tak jsme se taky vrátili od zubaře. Čistila mi taky ten kámen a mezi zubama a prý mám používat mezizubní kartáček,že mi to hodně pomůže.
    Adámek tam byl se mnou a co myslíte, první pár minut byl hodný a pak začal ječet, tak přišel pan zubař od vedle a mluvil na něj a dával mu obrázek,tak to se Adámek uklidnil,ale jen co zas odešel,tak zas začal ječet,tak přišel pan zubař ještě jednou a dal mu druhý obrázek.. naštěstí jsme pak už šli..
    Docela mě bolí zuby, není to moc příjemné to čištění.
    Ještě jsme se stavili v kráme nakoupit a v rossmannovi ještě měli akci na ten sunar,tak jsem si radši ještě dvě krabice koupila a zas využila tu slevu z nákupu,co ještě mám 🙂 A asi minutu před návratem domů mi Adámek usnul a co myslíte, než jsem ho odstrojila a uložila,tak se probral a vesele hejká v postýlce, snad usne..
    Evi, ta pošta je fakt strašná!!

    #867726
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Tedy vy jste se na těch zubařch domluvili, ne? nemám ho ráda. Ale musím tam ještě než porodím. Plánuju to na prosinec páč jdu s Boouškem nakontrolu na oční tak budu5 u našich v Mostě kde mám i zubaře. Ještě musím nan tu prventivku. jak mě se nechce 🙁 .
    Jinak u nás nic nového. pe´tul je dobře že jste si bazén užili. Taky někdy plánuju, že tam toho lotra vezmu. Jen mi to nějak nevychází. v Mostě je aquapark tak snad na jaře???? Nebpo možná ještě v tom prosinci?
    Teď mě tu děsně rozčiluje. Pořád mi mačka buš nulu nebo enter 8o| 8o| 8o|
    U nás byl k dnes k obídku krůtí gulášek s domácím knedlem.Dopo jsme byli nakoupit v Kauflandu granule psovi a nějaké drobnosti a manžel byl na pracáku. Práce není a ještě mu do teď neposlali peníze. Prej je to nějaké opožděné nebo co, že přecházejí na nový systém :@ . A jako jak mají lidi platit platbyi a co mají žrát je nezajímá 8o| . Hajzlové. Jsem se zase rozčílila.
    No nic tak hezký zbytek dne. páááá

    #867727
    Anonym
    Host

    čauky!
    Tak dnes ještě žádný příspěvěk??? :O
    Mno u nás celkem nic nového není. Bohoušek už spinká. Ráno vstával zase před sedmou.
    K obědu máme guláš ze včera s knedlem.
    A jinak mě nic nenapadá co napsat.
    Jo dělala jsme pomerančový džus tak se chladí,ale já pochybuju, že ho budu pít páč se bojím, že mě bude zase pálit žáha 🙁 . No asi ho prubnu a uvidíme.
    Teď piju čajíček protože od rána jsme již stačila vypít dvě kávy.
    Bohoušek byl dnes snad 20x na nočníku. Chytil se za pindík a šup šup na nočník. No z toho se vyčůral všehovšudy snad 3-4x,ale jistota je jistota tak jsem vždy trpělivě šla, sundala punčošky a posadila na nočník. Asi ho brzo budu muset naučit jak si sundat punčochy a sednout si sám. Sundat si je občas umí,ale zatím mu to moc nejde. Tahá to dlů za nohavice a přece jen ty punčoch yjsou elastický takže se mu spíš natahujou než stahujou 😀
    Ani nevím zda jsme se chlubila jak je šikovnej. Jsme byli v neděli na návštěvě a Bohoušek byl samo s plínou. ještě si netroufnu jít ven nebo na návštěvu bez pleny. Popíjím kávu když přiběhne a drží se za pindíka, že chce čůrat. No tak říkám……. je škoda ho nedat o když má plenu, punčochy, tepláky…. Tak jsme šli na záchod vše sundali a posadila jsme se na bobek, Bohouška postavila na mojí nohu, stáhla vše co měl na sobě, podržela pindíka a říkám a čůrej….a on se fak vyčůral i do záchodu. Jupííííí a smál se tomu jak to šplouchalo 😀 . To je prostě muj brouček. Až na to, že tu plenu už nechtěl zpátky tak jse se pak zbytek návštěvy strachovala aby někde něco nepočůral nebo ještě hůř 😀 ,ale zvládl to a i domů jsme jeli bez plínky. Ale než jsme stačili doma svléknout tak se počůral,ale jsme na dobré cestě. Teď pro změnu nechce moc čůrat s tatínkem. pořád si chodí pro mne i když má po ruce tátu běží za mnou. Nevím proč asi se před ním stydí :$
    Tak přeji hezký den a piště ať mám co číst

    #867728
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, tak to je Bohoušek velký šikulka!
    Já dnes řeším rodičák. Vždy chodí pátého a zatím nic. Tak mi řekli, že díky skartám sedí na oddělení výplat méně lidí a tak to posílají postupně a prý můžu prachy čekat do konce měsíce. To mi teda pěkně hnulo žlučí. Tak jsem pak volala na jiné číslo a tam mě borec uklidnil, že snad do konce týdne. Pokud mi teda nepřijde výzva k vyzvednutí skarty, to by se to prý pak zase o něco zpozdilo. Nevím, jestli by mi to už jako poslali na tu kartu nebo co. To mi už neřekl. Už mě ty instituce a státní podniky (jako pošta) štvou. Člověk je v podstatě platí a pak se všeho musí skoro doprošovat.
    Taaaak, jsem si zase ulevila.
    U nás nic nového není. Kuba zase nočník odmítá, tak si dáme tak týden dva pauzičku. Dnes měl na oběd kuřecí vývar s kapáním. Něco málo snědl, ale nic moc. Možná taky díky tomu, že si předtím ládoval tyčinky. Odpo dostane přesnídávku a večer budu dělat čočku. Na zítra asi vytáhnu kus hovězího a upeču ho, k tomu brambory. Nějak mi ale teď nechce jíst. Asi kvůli těm zubům. Horní špičáky už má špičky venku a dole mu vidím pod dásní bílé tečky. No ale něco za ten den do něj vždy dostanu.
    Dneska tady krásně svítí sluníčko, tak doufám, že se nám odpolední procházka vydaří.

    #867729
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky.
    Leni,tak to je fakt Bohoušek šikulka, to už za chvilku bude uplně bez plenky .) U nás to zas jde jen,když ho hlídám a posazuji,jinak si spíš s tím nočníkem hraje a sedá si na něj oblečený.. My jsme taky měli k obídku kuřecí vývar s kapáním a masíkem. Adámek to zbaštil.
    Evi, já radši Adámkovi před obědem nic nedávám, už se mi to párkrát vymstilo a nejedl mi pak oběd.. Jsou to lupínci.
    Docela mě ta Skarta děsí, nechápu,proč to máme mít. Když peníze v pohodě chodí na účet.. Zbytečně vyhazují peníze za blbosti a otravují lidi.
    My jsme už byli na procházce dopoledne. Když svítí sluníčko,tak jsem toho využila, ale docela tam foukalo. Bolelo mě pak ucho 🙁 Adámek půl cesty šel pěšky.
    Tak zatím pááá, jdu dát Adámka do postýlky..

    #867730
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky, držte nám palce, máme trénink bez pleny:P Snad se Adámek nerozhodne i kadit.. dneska ještě nebyl.. :^)
    Už seděl na nočníku a nevyčůral se,tak za deset minut jde znovu, doufám,že to nepustí do kalhot..
    jéééé, mám z toho vítr…

    #867731
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    +o( takže jsem Adámka třičtvrtě hodiny hlídala, třikrát posadila na nočník a nic a pak jsem se otočila a když jsem šla zpět,tak jsem jen viděla tři hovínka na zemi a Adámek zčůranej až dolů.
    Ty hovínka mu propadla teplákama.. takže mu dám plenu a pro dnešek konec, tohle je na mě už moc 😀 😀

    #867732
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,ctu vas kazdy den nekolikrat z mobilu,ale nechce se mi psat,trva to vzdy dlouho a obcas se to nenacte,takze je to k vzteku.Bambulko,ten druhy porod byl nesrovnatelne lepsi.Zmenila jsem i porodnici,coz byl asi nejlepsi tah – misto Olmiku Sternberk.Asi v 7 rano mi zesilili kontrakce tak,ze jsem vedela,ze pojedem.Jeste jsme udelali Jance snidani a po 9 jsme dorazili do porodnice.Pak papirovani,takze na pokoj jsem se dostala az po 10.To jsem jeste mela usmev na rtech,pak klystyr,to uz mi tuhl.V 11 mi pichli vodu pro urychleni,sla jsem do sprchy (mimochodem,chytla jsem skvelou sestru i doktora) a po trictvrte uz bylo otevreno na 8 cm,takze fofr a masakr. Tlaceni byl tentokrat zahul,nejak se mi nechtelo a Inka se ztracela,takze pomahal kdo mohl.Nakonec hodne pomohl nastrih,ufff.A 12:10 bylo hotovo.Vubec jsem se necitila unavena.Horsi to bylo druhy den,kdy vsechno prislo k sobe a zacala se zavinovat deloha.Bylo to jak kontrakce na zacatku.Ale davaj na to cipek.A posledni uskali-dojit na velkou.Ale to asi znas z prvniho porodu.Ja na tenhle vzpominam rada,ale do dalsiho uz nejdu!:-)
    Jinak u nas se ted perem s virozama,dotahl to manzel a chytla to i ja.Cely den mam krece v brise a je mi blbe,on zas prujem.Johanka „jen“ rymu a trosku kasel.Takze je tu veselo.A to se mel o me starat! O vikendu jsem chodila na prochazky s Jankou ja,to mi jeste bylo dobre.Ach jo.

    #867733
    Anonym
    Host

    dobré ránko,
    holky vy a dítka jste fakt šikovní s tím čůráním a kakáním. u nás prostě nic 🙁 a když se jí chce kadit. tak utíká co nejdál od nás, stoupne, zrudne a je hotovo. pak přiběží zpátky se slovy a-á. takže si to fakt uvědomuje, i čůrání. jen překonat asi strach z toho nočníku. nebo nevím jak jinak si to vvysvětlit.
    my dnes vstávaly zas před půl 9. to je fakt pohoda. jenže pak mám problém vše stíhat v pohodě. protože než se nasnídám a rozkoukám je hodina a půl pryč a kde je teprve sprcha a vaření. no a v 11 aby byl oběd na stole.
    včera jsme byly u sousedů, kde jsou neštovice :), tak kdyby to vyšlo. byla bych asi i ráda. tak uvidíme.
    jinak já si vyřizuji zas přeúvěrování našeho stávajícího. takže udělám dluhy mamky zvlášt a své taky. takže budu mít na sebe jen 2,3 mio a budu splácet 9500. jako to bude úleva jak blázen. ted mi to vychází 13 tis. a úroková sazba krásné 3,00 %. tak od ledna se nám uleví. škoda, že se to nestihne už od prosince. mohlo být na vánoční nákup 🙁
    tak vetřelec už je u mě a pokoj asi nedá.0
    tak zas někdy papa. poradíte tip, co z kuřecího masa (prsa)? něco bych chtěla na zelenině, ale nevím co 🙁

    #867734
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Kájo dík za tak nějak uklidnění co se týká porodu,ale i tak mam z toho zase vítr 🙁 . No ono to nebude nikdy nic příjemného. Zatím si užívám těhotenství tak se nebudu zbytečně nervovat.
    Bohoušek už spinká sice to bylo trochu s bojem,ale už je tuhej. Dnes zase byůl vzhůru ve 2:30, ve 4:00 a v šest a bylo po spaní. V 6:15 dostal mlíko a pak jsem se ho snažila ještě uspat. Prdlačku. Začal vyváděl vylomeniny tak jsme mu dala do postele svítící želvičku tak u té chvilku vydržel,ale v sedum už jsme vstávali. Ach jo já se snad nikdy v kuse normálně nevyplím.
    Pe´tul s obědem ti neporadím páč jsme na tom úplně stejně. Pořád nevím co vařit co vymyslet za novou omajdu nebo nějakou směs. Mam chuť na chili con carne a nebo katuv šleh 😛 . Ten kaťák by mohl jít i s drůbežího masa. proč ne jen se nahradí maso *-) . No juknu na netu na nějaký mňamkový recept
    Jo holky jak jste na tom s dudlíkama??? Ještě dudlíkujete? Bohoušek pořád na spaní 😛
    Tak přeji hezký den. páááááááá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,491. až 5,505. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist