únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,506. až 5,520. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867735
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Kájo, přeji brzké uzdravení celé rodině.
    Bambulko, u nás se dudlíkuje skoro pořád. Kuba si ho už umí vylovit z postýlky. Když to jde, tak mu dudl beru, ale jakmile začne být protivný, tak mu ho zase vrátím.
    Já dnes vařila hovězí na mrkvi s kolínkama. Kuba zase nechtěl jíst. Snědl tak 6 kolínek a to jen rukama a pak začal házet ksichty. Tak už mrčí v postýlce. Dneska se vzbudil na mlíko až před půl sedmou a hned zase usnul. Vzbudil se až v 9:15, tak jsem zvědavá, kdy teď usne a jak dlouho bude spát.
    Jinak z kuřecího a zeleniny bych udělala asi taky nějaký ten katův šleh nebo prostě maso se zeleninou na pánvičce. Já večer budu dělat lečo. Fůůůj. Já ho vůbec nemám ráda. Ale máme dnes výročí a Michal si ho přeje. Jsem zvědavá, jestli se mi to povede a jestli ho bude jíst i Kuba. Já si asi dám zbytek z dnešního oběda.
    Peti, u nás se taky pořád dělá do plínek. Jen Kuba mi to neoznamuje, jen když se ho zeptám, jestli už kakal, tak mi buď řekne nee nebo se začne smát. Nějak zase nechce na nočník, takže si dáváme pauzu a tak za týden až dva to zkusíme znovu.

    #867736
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Kájo,taky přejeme brzké uzdravení.))
    My taky ještě dudlíkujeme, ale jen na spaní v postýlce, přes den a ven ho Adámek nedostává, má prostě smůlu. A když dudá v sedě,tak děsně slintá, takže někdy ráno sedí v postýlce a když na něj kouknu,tak má celé tričko mokré..
    Musím říct,že bych asi druhé mimčo chtěla, tedy asi ne hned teď, ale nejvíce mě děsí ten porod. Sice jsem to tak strašné neměla, ale nějak mi stále zůstala ta vzpomínka na tu bolest hlavně po, kdy se mi snažili zastavit krvácení.. brrr..
    Leni, užívej si těhotenství a pak uplně bezproblémový porod .)))

    Holky, minule jsem se taky snažila něco vymyslet z masa a zeleniny a našla jsem takový recept na rizoto. Vše se prostě dělá na pánvičce, normálně se na oleji orestuje maso (to maso se může v misce smíchat s tím olejem, škrobem a případně kořením nebo nemusí) , osolí a okoření se to, dle chutě podle každého a já tam dala i sojovku.. a pak se přidá buď mražená směs zeleniny nebo čerstvá (mrkev, hrášek i kukuřice) a přidá se pak voda, půl sklenky.. a přiklopí se pánvička pokličkou a dusí se to, dokud ta zelenina není měkká. Je dobré to sem tam promíchat a kontrolovat, aby se to nepřipalovalo.. no a pak se tam přidá do toho uvařená rýže a promíchá se to a případně chvilku se to ještě restuje.. tedy záleží, zda je rýže studená nebo ne..
    Každopádně je to fakt moc dobré, jedl to i Adámek… Je to taková jakoby čína, ale měli to jako rizoto..
    Třebas to znáte :))
    My jsme byli dopoledne nakoupit v globuse, potřebovala jsem prášek do myčky, mají teď somat v akci,takže jsem si koupila 3kg za 169, normálně to stojí víc.
    Ještě pár věcí a měla jsem plnou tašku.. Naštěstí zpátky Adámek chtěl sedět v kočáře, globuse totiž chodil po svých.. A doma jsme si dali polévku k obědu s houskou a Adámek už chrupká. Začal být protivný a navíc se furt hraboší v botníku a pak tahá boty do obýváku..
    Peti a Valinka ti vůbec nechce sednout na nočník?? Já vím,že Adámek ze začátku taky nechtěl, řval a byl jak prut napnutý,tak jsem ho prostě vzala a na nočník posadila a hned mu šoupla ten hrací stolek nebo jiné hračky a on seděl a hrál si u toho. Teď už ty hračky nepotřebuje. Už ví, že se tam dělá ee.. ale nechce zatím mi to říkat. Taky uteče za roh a pak přiběhne nebo kolikrát cítím smrad a vím,že je posraný.. Jsou to lumpíci. Ale naučíme je to :))))

    #867737
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    U nás bylo nočníkování taky na dlouhé lokte. Pořád počůrané punčochy, tepláky….,ale je pravda, že to chce trpělivost a fakt být důkladný. Ale taky jsme mu dala pauzu a vyzkoušela to později když už jsem toho měla plné zuby. A po týdnu nebo dvou to bylo lepší a teď už je to SKORO super.
    Já dnes taky ,tedy udělala na styl toho kaťáku něco jako píše bivinka,ale rýži jsme si smíchali na talíři 😀
    Holky teď je akce v Oriflame, že když se zaregostrujete (je to zdarma) tak při onjednávce nad asi 800,- dostanete dárek zdarma a to je nějaká toaletní voda v hodnotě myslím 500,- Tak jsem se zaregostroval a čekám až přijde katalog a možná už vymyslím Vánoční dárky a budu je mít už doma. Ještě uvidím.
    Dneska Bohouškovi pořád čumí prdelka z punčoch má je nějaké větší 😀
    No tak já budu zase končit. Pááááček

    #867738
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    u nás nic moc novýho, jen u manžela to vypadá na nějakou rotavirovou infekci či co, u mě už dnes lepší. Tak jsme byli na první procházce a zároveň vyzkoušeli skate ke kočárku. Johance se to moc líbilo, vůbec z něj nechtěla dolů. Ale není to na moc dlouhé procházky, to by v zimě asi zmrzla. Spíš na přejezdy a nákupy. Ještě že máme i ty golfky.
    Jinak Johanka má taky pořád dudlíka na noc: a když jsem byla pryč, tak ho měla i přes den, což už ji zas naštěstí pustilo. Na noc jí ho ještě chvíli nechám, ale jak vyrostou poslední zoubky, pustíme ho po potoce do moře:) . Doufám:D .
    Bambulko, Oriflame taky používám, mamka ho dělá. Taky jsem zrovna o víkendu objednávala na Vánoce. Jediné, co mě dokáže naštvat, když zrovna něco nemají a já na to čekám. Určitě si tam najdeš své oblíbené věci, já vlastně objednávám jen pár výrobků dokola.
    Jo, holky, s plinkama si nelamte hlavu, do školky času dost. Teď v zimě je to stejně trochu naprd, zrovna dnes jsem dávala Johanku čůrat ke stromu. Až bude mrznout, to jí asi omrzne zadek:) .
    Leni, užívej si ještě toho pupíku, i když už asi začíná přituhovat. A porodu se neboj, já byla tentokrát úplně smířená. Stejně je to záležitost chvilky:) a výsledek stojí tisíckrát za to<:o) !!!
    Pa a dobrou.

    #867739
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    taky používáme výrobky z oriflame, objednávám si to u ségry. Fakt ta kosmetika je dobrá, neměla jsem s tím vůbec žádné problémy, ani Adámek, od miminka tu kosmetiku na něj používám.
    Tak se mi včera asi 3x Adámek posrandil :(( Při odpoledním spinkání se probudil s řevem a nebyl k utišení a taky byl posranděný:(( A prdelku měl červenou a večer zas začal tlačit,tak jsem ho dala na nočník a pak mu dávám plenku a říkám,že má zas tu prdelku rudou a tatínek se na to kouknul a povídá, že Adámek chytil vlka:O Takže jsem musela začít mazat, normálně Adámka jen zasypávám pudrem,ale po něm teď pěkně řval, jak ho to asi pálilo..
    Chudinka malej, snad dneska už nebude srandit 🙁 Nejspíše to má od těch zubů..
    Takže trénink bez plenky necháme, zas až za pár dnů.
    Jinak dneska mají zas v lidlu věci na malé a líbila se mi tam mikina na Adámka. Jelikož my se tam do lidlu nedostaneme, tak jsem poprosila moje rodiče,zda mi tam děda nedojde koupit mikču. Tak mi taťka ráno volal a prý že mají poslední dvě 98 a jinak už snad jen pár menších a jinak už jsou mikči prodané.. A to tam byl v osm, to tam fakt ty lidi chodí v sedm..
    fůůůůůj, cítím cítím puch+o( Takže Adámek je zas posranděný :((((

    #867740
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    já dřív používala avon, ale nebavilo mě každý měsíc dělat nějaké objednávky. Teď se tak 3x do měsíce namažu krémem od nivea. Jak nechodím do práce a obecně mezi lidi, tak na sebe dost prdím. Od oriflame jsem měla krém na kruhy pod očima, ale jak jsem zůstala na mateřské, tak mi došel a já se nebyla schopná domluvit s kolegyní z práce na dodání nového, teda spíš měla problém s tím, že bych jí nechala peníze v práci na stole (nebo v šuplíku). Já tam totiž jezdila až po pracovní době.
    Jinak včerejší výročí s povedlo. Lečo chutnalo i Kubovi. Večer jsme si rozdělali lahvinku vína, brambůrky a usnuli u televize. Prostě romantika po 11 letech 😛 .
    Dneska jsem vařila kuřecí se špenátem a k tomu vrtule. Kuba vyjedl maso a pak chtěl čisté vrtule. Asi neměl na špenát chuť. Teď už je v postýlce a já půjdu pracovat.
    Včera jsem narazila na super soukromou školku. Při pravidelné návštěvě vychází hodina na 39kč (+ teda jídlo na celý den za 52kč). Mají otevřeno od 7 do 19 a mají i páteční hlídání (i přes noc a sobotní dopoledne). Sice to páteční se sobotou vyjde dráž, ale je dobré vědět, že něco takového existuje.
    Holky, kolik v DM stojí Pampers Active baby? Nějak mi dochází plínky a nenašla jsem žádnou akci. Tak jsem si říkala, že bych využila kuponky a ještě 10% na celý nákup. Ale nevím, jestli se to vyplatí.
    Jééé, to děcko zase nespí :S

    #867741
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    já vařila rajskou s vrtulkama,tak Adámek baštil. Pak jsme jeli ven, šla jsem se ptát v obchodech s potřebama pro zvířata,zda nemají aplikátor na tablety. Potřebujeme do našeho kocoura dostat tabletu na odčervení. Je to prevence, aspoň jednou za půl roku se to má těch kočkám dát.
    Honza mu to zkoušel narvat sám do tlamy a Mikin ho pohryzal a prý už mu to tam cpát nebude..
    Ten aplikátor budu muset objednat přes net, páč ho v krámech nemají a spíše mi dávali rady,jak to kocourovi nacpat.. Nejlepší rada,prý jeden má držet kocoura a druhý mu má tu tabletu cvrnknout pinzetou do krku.. 😀 Už vidím,jak se nám to daří..
    Adámek mi cestou zpět usnul,tak jsem ho vysvlékla a dala do postýlky,tak chrupká dál.
    Evi, v DM mají ty pampersky doooost drahé, stojí přes 400, myslím že snad 439 nebo tak nějak.. vyplatilo by se ti to, kdybys měla krom kuponku ještě slevu z nákupu..
    tak já jdu luštit křížovky, koupila jsem si chvilku a budu i soutěžit .)))

    #867742
    Anonym
    Host

    Ahojda holky!
    Tak dnes dopo mi nešel net tak sjem tu až te´d.
    Ten Oriflame tedy vyzkouším když píšete, že je dobrý já jsme dostávala občas něco oc mamky k Vánocům. Třeba ten kelímek je fakt super. Teď ho mají mandlový za 79,-. Objednám ješzě manželovi sadu (deodorant, balzám po holení a toaletní voda) – jen je to riskt to kupovat když nevím jak to voní 🙁 . No budu kupovat podle očka co se mi bude líbit snad se trefím. Pak jsem vyhlídla mamce řasenku a nějakou rtěnku a uvidíme na kolik mě to vyjde. Pozeptám se sousdek jesrtli něco taky nechtějí. No mam na to snad to 16.11. tak na to nesmím zapomenout. Když dostanu tu toaletní vodu tak ji přidám mamce do balíčku k vánocům a bude vyřešeno. Já jich mám spustu těc parfémů. Snad 5.
    Dnes jsme zase pekla krůté hrudníky k obědu s bramborem.Už jsem překrůtovaná 😀
    Tak hezký večer

    #867743
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, s tím odčervováním zvířat je to fakt peklo. My musíme tabletu rozdrtit na prášek a vmíchat do konzervy. Jinak je pes schopný to ze všeho vypreparovat a do tlamy bych mu to necpala, bych byla bez ruky 😛 . Jinak manželovu starému psovi (už pár let nebožtík) jsme tabletky strkali do kousku kofily a tu pak cpali do tlamyčky.
    Dnes mi to děcko moje dopoledne nebude svačit. Se vzbudil na mlíko teprve v 7:15. A po mlíku vydrří minimálně 4 hodiny bez dalšího jídla, takže bude asi až oběd. Jsem mu udělala mlíko, ale říkala jsem si, že kdy bude v postýlce sedět, tak že jde ven a dostane jogurt. Jenže on ležel, zavřený oči a natahoval se po flašce. Po vypití mlíka ještě usnul. Ale už se začíná budit, tak snad pak bude aspoň spát do obědě.
    Jinak u nás nic nového není. Venku svítí sluníčko. Na oběd bude pangas s bramborem. O víkendu bude žampionová omajda s vejcem a knedlíkem, další den tvarohové knedle s jahodama a pak kuřecí steak se sýrem a hranolkama. Doufám teda. Nějak mám na všechno chuť.
    Tak už mi to dítko něco povídá.
    Zatím papa

    #867744
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Adámek se vzbudil před půl sedmou a dost hlasitým jekem mě vzbudil. Tak dostal taky mléko. Taky mám zkušenost,že pak nechce snídat.. ale teď si dal brumíka a pár piškůtku. Normálně si vzal mističku s piškůtky, vylezl si na gauč a kouká na kouzelnou školku :))
    Evi, ty budeš dělat samé dobrůtky :))) mňam. Já ještě plán na vaření o víkendu nemám..
    U nás sluníčko nesvítí,je zataženo 🙁
    Nějak nevím, co budeme dělat.. Já bych spala..

    #867745
    Anonym
    Host

    Ivčo, já ten plán na víkend musím udělat, protože mi chlap cestou z práce nakoupí. No a tu žampionovou omajdu si objednal a já zase mám chuť na ten steak s hranclama. Jinak Kuba už má v sobě 2 tyčinky a třetí už nechtěl. Za chvilku mu zase něco zkusím dát do ruky a pak až ten oběd.
    Tady už jsou taky mraky a 8st. Nějak se dneska těším na odpo prochajdu.
    Á, dítě se mi sem cpe

    #867746
    Anonym
    Host

    Tak Kuba dnes překvapil. Na to jak málo a většinou nerad jí, tak měl v těch 7:15 celou flašku mlíka, v 10 desertík a o půl 12 se začal sápat do židličky, že má hlad. Svoje teda tradičně jíst nechtěl, tak jsem mu dala svůj talíř i vidličku a pomáhala mu napichovat brambory. Rybu dnes nechtěl. No ale on snědl skoro všechny moje brambory :O . A teď už přes půl hodiny spí. No a překvapil mě ještě v jedné věci. Ráno se pokadil do plíny (já si toho nevšimla) a běžel za mnou, chtěl do náruče, abych ho odnesla na přebalovák. Já se ho zeptala, jestli tam má ee ble a on se usmál, že jo. Tak jsem ho klasicky přebalila. Pak vidím, jak stojí u televize a tahá si v rozkroku tepláky. Zase jsem se zeptala, jestli má ee, tentokrát ale začal mrčet, že mu to vadí. Plínka byla ještě teplá, takže reagoval snad už při čůrání. Tak pak byl bez plínky. Jen odmítá sednout na nočník. Ale hned mi hlásí, že čůrá nebo se právě počůral. Tak snad ještě doladíme ten nočník. Já teď teda musím naházet do pračky, ať má co počůrávat 😛 .

    #867747
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, koukám,že se zas kluci domluvili :))) Adámek zbaštil taky celý svůj příděl rajské s těstovinama :)) Hrozně mě tím překvapil, jak baštil a krásně otvíral pusu. Sama musím uznat,že dneska byla lepší než včera :))
    A taky už Adámek spinká v postýlce :))
    Evi, fakt zkus Kubíka posadit na ten nočník a hned mu dát hračky,aby se zabavil a třebas zapomene a bude sedět. Nám to fakt pomohlo a nyní už se nebrání si sednout.
    Teď začlo svítit sluníčko.. jsme byli dopoledne venku, jeli jsme pro toaleťák 😀

    #867748
    Anonym
    Host

    Ahojda
    Děcko super jste na dobré cestě. Když tedy nechce na nočník tak rovnpu na záhcod. Já jsem mdala Bohouškovi pod nohy obrácene kbelík a podržela mu pindíka a on čůral. Ŕíkal jsme mu že to bude šplouchat nebo zvonit když se vyčůrá a on se tomu pak smál.
    Hmmma plány na víkend mňam……….taky by jsem si dala říct.
    Dnes vařím dršťkovku s drůbežích žaludků a zítra opět nevím. V neděli jedeme k našim tak tam bude určo mňamka.
    Dnes byl dopoledne manžel s Bohouškem na procházce tak prž byli na klouzačce, na písku…. a moc se mu to prý líbilo. Přišli na jedenáctou na polévku a pak šupajdil spinkat. Až na to, že se před dvaníctou vzbudila a už ne a ne usnout. No taky k tomu opět přispěl manžel když šel kecat se sousedem a ten náš blbej pes štěkal přímo pod Bohouškovo oknem. nééé že by ho probudil,ale pak nemohl už zabrat a to k tomu asi taky přispělo.
    Taky jsem dnes došla k názoru, že jsou chlapi pěkný měkoty (týká se to Bohouška). Brečel jak tůr a pak se normálně uprdnula bylo. Takže řve kvůli každému prdu 😛
    No dnes jsem ještě zavařovala jablka. včera sjem si uvařila láka už se mi do toho čištění jablek nechtělo. Tak sjem to sfoukla dnes dopo když byli kluci venku. jak mě to nebyvilo a ještě jsme si kráva udělala lák z kila cukru takže to vyšlo na 16 velkých sklenic. jsme myslela, žýe mě trefí když jsme to čistil aty jablka. Vyšlo to sbad na půl přepravky jablek :O . No máme kompoty alespoň na zimu. Něco vezmu našim,bráchovi a babi aby si taky pošmákli.Ještě je teda msím zavařit,ale to nejhorší už mam za sebou. Zvařovat budu asi večer nebo odpoledne.
    No budu muset jít dodělat tu polévku.Se mi nechce.
    Odpoledne ještě musím vysadit česnek. Manžel ho namořil tak ještě zasadit aby příští rok jsme měli svůj. Je pravej českej 😀
    Tak tedy budu asi končit či co. páááááááááá

    #867749
    Anonym
    Host

    Hojky!
    Přeji hezké dopoledne.
    K obídku dnes máme karbanátky s bramborem nebo s barmborovou kaší.
    Manžílek přišel z venku nějakej chcíplej, Bolí ho prej břicho a hlava 🙁 . No tak si vzal prášek a poslala jsme so ho lehnout dokud spí Bohoušek pak má totiž utrum. Bohoušek už si umí otevírat všude dveře takže pochybuju, že by ho nechal v klidu. Leda by jsem s ním vyrazila ven a to s emi nechce páč je u nás nějako vlezavo. Hnusná mlha, že by se dala krájet a tak celkově zima…… brrrr
    No jinak nic nového od včera.
    Jo jak jste psali s tou snídaní tak Bohoušek jak vypije ráno mlíko tak taky moc nesnídá. Jsem ráda, že do něj cestou z krámu nacpu půl rohlíku. Respektivě ho do sebe nacpe sám. Dávám mu ho hnedka jak vlezeme do krámu a nabírám pečivo. Měla jsem z toho obavy, že nechce snídat,ale když píšete, že to máte taky tak tak jsme klidnější 😀 .
    Tak už mě nenapadá co by jsme vám hezkého napsala. Pááááček

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,506. až 5,520. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist