únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,521. až 5,535. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867750
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak já dneska vařila kuřecí vývar a kuřecí řízky s bram. kaší. Adámkovi jsem dala nejdříve polévku a pak jsme si dali řízek k s bram. kaší. A Adámkovi jsem řekla,udělej ham a Adámek si dal lžíci do pusy samozřejmě s bram.kaší. Tak asi 4x se takhle krmil :)) Mám z něho radost :)) Po obědě jsme šli na procházku, svítilo sluníčko a tak jsme toho využili. Adámek vylezl z kočárku a šel sám a pak zas přišel ke kočáru a chtěl dovnitř,nakonec ho to zmohlo a usnul.
    Fakt tam foukalo.. Doma jsem ho jen vyndala a vysvlékla a pokračuje ve spinkání v postýlce:))
    Tak hezký víkend přejeme :))) A ať vás to neodfoukne.

    #867751
    Anonym
    Host

    Přejeme krásnou sobotu.
    My dnes měli tu houbovou omajdu. Kuba si zase dal jen suché vrtule. No ale aspoň něco papal.
    Jinak zase zkoušíme bez plíny. Hned ráno vypil 0,25l čaje, takže se celkem 10x počůral. Fakt super. Takže už je zase vypráno. Já si teď zajela udělat nehty a do intersparu pro plínky. V letáku mají, že Active baby za 349 a při koupi dvou balení avent dudlíky zdarma. Prd leda. Měli už jen jedno balení vel. 4+ a místo dudlíků dávali pítka. Tak jsem vzala aspoň to jedno balení.
    Tady taky fouká, ale stejně půjdeme odpoledne ven. Kuba ještě spinká, tak si dáváme kafíčko.
    Tak se zatím mějte hezky a užijte si zbytek víkendu!

    #867752
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to je fakt pak akce, když pak je vykoupeno a navíc ani nedávej ten daný dárek.
    To často bývá i v globuse,že pokud nejdu hned ten první den akce a nejlépe dopoledne,tak plenky nekoupím.
    Já si teď zaúkolovala moji mamku,aby mi koupila pampersky v drogerii teta, mají je tento týden mít za 399,9, ale mám kuponek na slevu z nákupu 20%,takže to pak vyjde na cca 319, což fakt jde :))
    Snad je tam budou mít.. Já právě nemám kartu a bez té nejde uplatnit ta sleva..
    Tak jsem slevu mamce poslala.. tak uvidíme, kdyžtak bych je sehnala jinde v akci.. tedy doufám:D 😀 Občas mi to přijde vtipné,že furt hlídám akce..

    #867753
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak Kuba už má zase plínku. Jak máme nočník s vyndávací vnitřek, no a jak na ně Kuba nechce sedět a pořád se zvedá, tak už si tam několikrát skřípl stehýnko. Takže teď když vidí nočník, tak řve. Takže jsem objednala na netu jiný (stejný jako má Adámek).
    Včera jsem měli adrenalinový večer. Pes něco snědl a 2x se nám doma vykadil a jednou vyzvracel. A mám pocit, že tam byla i krev. Takže jsme pak s ním chodili co půl hodiny ven. Už pak nekadil, ale vůbec nechtěl jíst ani pít. Tak jsme si říkali, že počkáme do rána a šli bysme s ním na veterinu. Naštěstí ho to přes noc přešlo a teď už zase šmejdí a hledá něco k snědku. Kupodivu se mu pokaždé povedlo se vykadit na omyvatelnou plochu. Jednou v obýváku na parkety a podruhé v koupeně. No ale bylo mě ho fakt líto.
    Tak já si jdu uvařit kafíčko. Tátu máme v práci, mají inventuru.

    #867754
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, tak to je mi vašeho pejska líto,tak doufám,že to bude už v pořádku.
    Adámek na tom chicco nočníku rád sedí, hlavně má vepředu to vyšší pro kluky,tak až na jednu nehodu čůrá dovnitř.
    Tak přeji Kubíkovi,ať mu nočník sedí dobře :))
    Jinak my jsme měli k obídku polévku ze včera a pak špagety carbonero nebo jak se to píše a Adámek chtěl taky jíst špagety, tak jsem měla radost,že už takhle chce baštit i něco jiného..
    Jen zas nevím,co zítra vařit.. chjo, to je fakt dilema..
    Náš kocour zas nám nablil na koberec.. ještěže máme půjčený lux na mytí a dneska budeme čistit koberec v obýváku..

    #867755
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Teda s těma zvířátkama je trápení. Znám to moc dobře a taky mi je vždy našeho hafana nebo jakéhokoliv zvířátka líto když jim je špatně. A když jim nemáš jak ulevit. Musí si to chudinky protrpět. člověk si vezme prášek nebo si nějk uleví,ale co to zvíře :S .
    Jinak mi k obídku máme polévku s drobením a pak jsme včera dostali od maminky segedínská gulášek. Ha ha manžel si svojí porci sežrla k večeři tak má smůlu……. ne možná se rozdělím.
    Jinak dnes jdu zase k lékaři. jak mě se nechce. ještě jsem nebyla schopná jít ani na tu preventivku 😛 a k zubaři
    No budu si muset jít ohřát to jídlo, dát si sprchu a pomalinku se chystat. mam ještě spicha s kolegou práce, který mi prodává pro bohouška tříkolku a auto na dálkové ovládání (bude mít ježíška).
    Tak pa pa a hezký den

    #867756
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,ať ti to u Dr. dobře dopadne :))
    Já vařila bramboračku a pak kuřecí v té smetanovo-sýrové omáčce s kolínky. Adámkovi jsem dala nejdříve bramboračku,chvilku jedl a pak jí začal všude cákat,tak dostal přes ručičku, aby si to pamatoval. Se mnou si pak dal ještě trošku kolínek. Normálně je baštil celé,tak jsem ráda,že to takhle zvládne a nemusím mu to už krájet na menší kousky.
    Adámek už spinká. Myslela jsem,že to tak rychle nepůjde, byl zas rozdivočený, ale asi unavený.
    Jinak jsem ho už nachytala,jak normálně vylezl na krabici, v které mám šicí stroj, a z té krabice koukal ven. Už je fakt šikovnější v tom vylézání..
    Včera večer Honza vyčistil koberec,tak ho máme zas krásně čistý. A co myslíte? Ten náš kocour se na něm od rána válí.
    tak pááá

    #867757
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, ať to u dr. dobře dopadne.
    Ivčo a proč by se kocour nemohl válet po koberci, když jste mu ho vyčistili 😛 ?
    My dnes měli kuřecí čínu s kolínkama. Kuba něco snědl (z mého talíře), ale pak už nechtěl. Tak jsem ho dala spát. Jenže venku projelo auto a zatroubilo:@ . Takže jsme si pak ještě asi hodinu hráli a Kuba našel v přebalovací tašce sušenky a křupky. Tak jsem ho dala do židličky, před něj misku s dobrotama a nechala to na něm. Půlka zmizela… Teď už naštěstí spí. Uf… Já můžu konečně pracovat.
    Zítra by nám měl dojít ten nový nočník, tak od středy ho začneme zase zkoušet.
    Jinak pes už je relativně v pohodě. Teď zase čekáme, až začne kakat, takže hlídám každý jeho pohyb. Jak se totiž v tu sobotu totálně vyprázdnil, tak od včera vůbec nekadil. Doufám, že počká až na odpolední prochajdu. Sice se mi dnes moc ven nechce, ale půjdeme, ať se Kuba provětrá a táta si může v klidu jet koupit boty. Jinak by musel z práce spěchat venčit psa. Snad teda nezačne pršet.
    No nic, mám nějaký hlad. Dnes jsme totiž obědvali už před 11, protože Kuba se vzbudil před sedmou a v osm už chtěl svačit.

    #867758
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré dopoledne,
    včera večer jsme byli opět tančit,tak si myslím,že už nám to docela jde. Ale pan učitel mám do už naučených tanců zas něco přidal,například waltz jsme tančili s otočkou doprava a včera nás učil otočku doleva..Takže jsem občas šla špatnou nohou a pak jsme to zkopali:O 😀
    Když jsme pak přišli domů,tak Adámek ještě nespal, tak jsem ho vzala ještě do obýváku a tak dováděl ještě s babičkou.
    Říkali jsme jim,že se snažíme nacpat do kocoura odčervovací tabletu a děda,tak ho zabalíme do ručníku a já mu to tam nacpu. A během pár sekund měl kocour tabletu v krku, jen dědouše hryznul do prstu.. A ráno se zas vyblil v chodbě, naštěstí to uklidil Honza.
    Tak těžko říct,zda tu tabletu ztrávil nebo jí vyblil..
    A ještě k Adámkovi, jak večer dováděl s babi,tak stačil vypít celou lahvičku čaje. No a ráno když jsem mu dávala do postýlky mléko a chtěla ho tam i přebalit,tak jsem zjistila,že je totálně počůraný, prostě už to plenka nepobrala.. takže vše do pračky, naštěstí matrace to neodnesla, dávám tam tu ochranou podložku.
    No a i tatínek přinesl zas maskáče,tak peru i to.. já se fakt z toho praní nevyhrabu :((
    Dneska upeču sekanou s bramborem, asi jí už dám do trouby, chtěla bych pak jet do ikei, mamka něco chce koupit.. přes týden tam moc lidí nebývá,tak se lépe nakupuje.

    #867759
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Tak u dr. včera vše v pořádku. Potrvůrka nechtěla ukázat zda tam má tedy pipi nebo pindíka 😀 . Takže pořád to není jistý co, že nás to čeká.
    Jinak Bobeš si dnes nějak přispal. Vzbudil se v půl šestý, vypil mlíko tak do sedmi blbnul a pak ještě do osmi usnul. jsme koukala jak blázen. Za to dopoledne ne en eusnout. Usnul až v půl jedný. Tak jsem zvědavá do kolik abude spát.
    Manžel dnes jel se sousedem do Německa. Jezdí kamionem. Tak to tam okoukne jak tam bude čas a já by jsme ho třeba příště zaúkolovala, že by nakoupil pleny pro nové mimi a podobně.
    Jinak k obídku dnes dělám zapečené brambory s krůtím masíčkem.
    Odpoledne pujdeme asi ven je tam krásně sluníčko tak se trochu vyvenčíme. Tak kolem čtrvté než se začne stmívat tam musím obstarat zvířectvo páč manžel přijede bůh ví kdy.
    Tak pa pa a hezký den

    #867760
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Dneska zatím nic????
    No u nás v podstatě také nic nového. Manžel odjel na pracák. Včera mu prý volali, že má přijet něco podepsat. Asi jako, že do teď nedostal peníze které měl dostat v říjnu. Mě pěkně serou ty úřady. Je od poloviny července doma. Takže v srpnu dostal půlku za půl měsíce, v září mu nedali vše (krouhli ho o 3000§ a v říjnu pro jistotu nic. Jsem fakt velice zvědavá co mu tam řekli a co dostane teď v listopadu nebo se asi pujdemem pást :@
    Jinak dnes jsem Bohouškovi uvařila kuřecí polévku, zbaštil tak půl misky a už spinká. K druhému tady je ještě ty brambory ze včera. Teda jen dvě takové malé porce z toho si ještě ousek od sebe odtrhnu pro Bohouška páč už nevím co vařit a ani se mi nechce nic vymýšlet. Bude to muset stačit.
    Ještě budu muset pro pečivo do krámu. Snad odpoledne ještě bude. Dnes vstával manžel s Bohouškem a pro pečivo ráno nešli, pak šel krmit zvířectvo, vrátil se dom po desáté a pak jel rovnou na ten pracák a mě se s Bohouškem ven nechtělo páč je tam pěkne hnusně, mlha, že by se dala krájet.
    No tak co ještě napsat????? Nějak mě nic nenapadá a nic se nestalo takže nevím |-) . tak popřeji krásný den. třeba u vás je sluníčko a užíváte si. Pááááá

    #867761
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, tak snad manželovi pošlou všechny prachy co mají. Teď byste se moc venku nenapásli, leda byste vyhrabovali kořínky 🙂 .
    My máme od pondělí nový nočník. No a včera se do něj Kuba poprvé vyčůral. Dneska už 3x. Bohužel se mi ho moc nedaří odchytávat, takže si cvrkne do punčošek a pak většinou za mnou přiběhne. Tak ho posadím na nočník a on si tam ještě docvrkne. No ale už mi dochází prací prášek. Dneska teda pokřtil i pohovku, tak ji budu muset čistit a prát potah. Taky se už těším na hovínko v punčoškách. No ale mám z něho obrovskou radost.
    Dneska jsem chtěla jít dopo do obchodu, ale když jsem se podívala na teploměr, tak jsem si to rozmyslela a pošlu manžílkovi sms s nákupem 😛 .
    Jinak u nás taky není nic nového. Nějak jsem se pustila do většího, asi už vánočního, úklidu. Takže půjdu pokračovat.
    Zatím papa

    #867762
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak mi se před chvílí vrátili z procházky, u nás teď krásně svítí sluníčko 🙂 Adámek střídavě šel a pak chtěl do kočáru a hned z něho.. Tak když už chtěl po čtvrté, tak měl smůlu:P
    Ještě jsem udělala pár podzimních fotek Adámka.. Já tak nechci tu zimu..
    Holky, už víte, co budete pořizovat za dárky k vánocům? Já vůbec nevím.. Tak jsem si říkala,že bych snad konečně nechala udělat ty kalendáře nebo knihy s fotkama Adámka, ale mám tolik těch fotek a nějak se mi to nechce třídit.. ale měla bych to udělat..
    Já dneska vařila pro Adámka vývar, páč tu bramboračku nejí a sekačku ze včera taky moc ne, snědl dva mini kousky a kousek chleba.. takže ten vývar snědl..
    Bambulko,taky už zas nevím, co vymýšlet furt k jídlu.. A manžílek se nemá k nějaké práci ? Jako hledá nebo nehledá..?? Vůbec si to nedovedu představit,kdybych měla chlapa doma a peníze nikde, to bychom asi šli brzo hrabat v popelnicích a o byt přišli..
    Evi, no vidíš, jak to Kubíkovi s novým nočníkem jde :)) My jsme s ním taky spokojení.
    tak pááá

    #867763
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak dneska zase plínkujeme. Vůbec nechce na nočník. Takže to asi budeme tak nějak střídat a budu ho zkoušet posazovat i když bude mít plínu.
    Dneska jsme měli na oběd vepřový vývar. A Kuba se chtěl krmit sám :O . Takže jsem ho pak musela kompleto převlíknout. Já si teď ještě asi uvařím krupičnou kaši. Nějak mám na ni hroznou chuť.
    Večer je u nás lampionový průvod, tak uvidíme jak se nám bude ještě po prochajdě jít na lampiony. Ale snad to zvládneme, dvě hodiny venku není zase tak moc.
    Jinak u nás nic nového není. Mám hlad, tak jdu na tu kaši…

    #867764
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Adámek už spinká. Zas při obědě řádil,začal řvát jak tůr a že jíst nebude. Tak jak otevřel pusu,tak tam dostal lžíci s polévkou a po třetí už začal jíst a snědl misku. Furt to na mě zkouší,když se mu něco nechce,tak začne řvát jen tak.
    Doufám,že z toho vyroste:D
    Dneska asi nikam nepůjdeme,je tam fakt zima a nějak se mi nechce do ní..
    Už aby bylo jaroooo :))
    Jinak u nás nic nového. Aďa sem tam posadím na nočník, ale zas žádná pravidelnost.. Musím to zas zavést,aby se to naučil.
    páá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,521. až 5,535. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist