únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,536. až 5,550. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867765
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u nás už se jen nočníkuje. Plínu má jen na spaní a i to už se mu nelíbí a řve že mu jí dávám.
    Dnes nám celej den nešel internet. Pustili to až teď 🙁 .
    Manžel si hledá práci a nehledá. Mě přijde, že je málo akční a on říká, že už neví kam by šel podat žádost. No tak nevím. Dříve dělal ve vedení takže i nabíral lidi a říkal, že ke konci kalendářního roku se skoro nikde nenabírá. V zaměstníní kde jsem zaměstnaná já tak jsou prý lidé na 60% doma a od nového roku se snad i uvažuje, že by to na 3 měsíce uzavřeli než dostanou nějaku zakázku. Ale jestli nechají lidi na 60% doma nebo proustí všechny to nevím. No snad to nebude tak horký.
    Jinak když do konce roku nic nenajde tak snad má slíbeno od nového roku jít opět do Plzně k tomu svému bývalému šéfovi co ho dotáhl do té Plzně už před tím. Nejdříve vyhodili jeho a pak i manžela. tak prý má špatné svědomí, že ho tam dostal a oni ho pak vyhodili. Tak uvidíme. Ale ani jeden z toho nejsem moc odvázaný. je to daleko. tak by tam asi musel být i někde na ubytovně. To by nedal jezdit každej den domu. Tam kde dělal to bylo na kraji Plzně a bylo to nějakých tuším 80 km a te´d je to až za Plzní takže dalších 30 – 50 km k tomu. No uvidme.
    Mi k obědu měli čočkovou polévku. Bohoušek ze včera kuřecí a brambory na loupačku s tvarohem. Jinak krupičkovou kaši mam taky moc ráda. Bohouška bohužel zatím nějak nenadchla.
    Tak přeji hezký večer. Pááááááá

    #867766
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    tak u nás se od včera opět neudálo nic nového. Bohoušek už druhý dn po sobě usíbá až kolem dvanácté a to chodil po jedenácté. no asi to budu muset změnit či co.
    Jinak k obědu zase peču krůtí nohu a dám k tomu asi brambor i když už mi leze i ušima,ale co rejži nemám a jsem líná jít pro ni do krámu a knedle jsme měli taky takže už nevím co jinéh za přílohu. Budu muset uvařitz nějakou omajdu ke keteré se hodí kolínka nebo se z těch brambor už zbláznim.
    Dnes jsem ještě stačila upéct borůvkovej koláč s drobenkou tak doufám, že až ho bude baštiti Bohoušek budu mít borůvky všude.
    Nějak mě dneska nic nebaví. Jsem nějaká líná…….
    Včera mi zmněili vzhled e.malilové schránky…….jedním lsovem pro mne hrůůůůůza. Vůbec se mi nelíbí :@
    no tak pa pa a piště ať mám alespoň co číst. pa pa

    #867767
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak my se vrátili z procházky, Adámek jako obvykle usnul kousek před barákem. Takže doma jsem ho už tuhého musela vysvléknout a položit do postýlky. Blbé bylo,že se mi do zipu chytla bunda,takže jsem pár minut s tím zápasila,ale naštěstí se neprobudil.
    Já pekla file a k tomu bram. kaši. Na to,že jsem koupila tři kostky filé a myslela si,že je to co nemá vodu, jak tam psali na obalu,tak se to zdrclo na poloviční kostky..
    Adámek to kupodivu jedl,jen jsem mu to filé probírala,páč v tom byli i kosti.
    Holky, mám pocit,že mám fakt doma lumpíka, když může,tak vyleze na gauč a na něm skáče nebo mlátí do okna, nebo letí k nějakým dvířkám a furt s nima tříská.. naštěstí tedy nic nevyhazuje, myslím z linky.. A dneska zas třískal s hračkama jak o závod. Ale zatím si sousedi nebyli stěžovat,tak to asi tak hrozné není.
    včera na mě zvonila jedna sousedka,co má malou holčičku,že prý od prosince vedle ve vchodě bude místnost pro děti,kdybychom chtěli.. Jen jsem se jaksi zapomněla zeptat, jak se do vedlejšího vchodu dostanu a zda to má vůbec smysl chodit tam,když si Adámek hraje doma.. Leda,že by jsme se domluvili a chodili tam společně..
    tak pááá

    #867768
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bivinko tak to máme doma lumíky obě. Bohoušek taky se vším hází dokonce i po mne vrhá hračky. Na gauč si vyleze úplně v klidu a udělá áááááááááá nastaví ruce a spadne na gauč. Je to nebezpečný,ale má z toho děsnou spinu a já mu nemámjak vysvětlit, že to nemá dělat. Asi si prostěbude muset nabít papulku aby věděl, že si může ublížit. I když on je opatrnej.
    Teď mi tady zase mačká čudlíky na klávesnici a hrozně se mu líbí jak tu svítí kontrolky. Ukazuje na ně a říká títí….. to je jako svítí 😀 . Pije u toho Bobíka Milkrink jahodový. Dnes jsem mu ho zkusila prvně koupit a chutná mu. Pije ho sice celý den,ale pijeeee.
    No budu raději končit než mi to tu vymaže nebo provede něco jiného.

    #867769
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, my máme doma taky lumpíka. Když ho to chytne, tak je na odstřel. Pořád něco kramaří, hází s hračkama a jakmile ho jen napomenu, tak se začne vztekat a řvát.
    Dneska jsem jela koupit si rifle. Tak jsem nakoupila jídlo na víkend, Kubovi slípky, mlíko (Hami), nějaký skleničky a přesnídávky, pak ještě drogérku a rifle nemám :@ . Jsem prostě žádný nesehnala. Jediný, který mi relativně seděli, tak měli sed až do pasu. A to já nesnáším. Bederky teda taky nenosím, ale mít rifle až přes pupík fakt nemusím. By mě zajímalo v čemu budu chodit.
    JInak u nás není nic nového.
    Tak přeji hezký víkend!!!

    #867770
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky
    Tak jak se máte? Nějak nepíšete. No jo víkend to je vždy slabší 😀 . U nás v podstatě nic nového. Jen mi nějak leze na nervy manžel. Asi se mnou cloumají hormony :^)
    K obídku vařím kuře na paprice s kolínkama. Už mam na kolínka chuť delší dobu tak doufám, že se to povede. Zčnu vařit až tak kolem jedné hodiny dřív ne. Ať je hotovo až se Bohoušek vzbudí a má oběd kolem druhý.Teď zbaštil bramboračku ze včera a spinká. Nějak se mi teď vnoci zase budí a vůbec nevím proč. jestli má ošklivý sny nebo co. Vzbudí se řve jak tygr, jdu k němu nacpu do papulky dudana, otočím na bok, pohladím a je klid. Někdy tam ještě pořvává ale většinou ho to přejde a dá pokoj. Ale vzbudí se tak dvakrát třikrát za noc takže už toho mam opět plný kecky. Představa, že budu vstávat zase co dvě hodiny mě omejvá 🙁
    Připravila jsme si kalendář s Bohouškovo fotkama. Mají v akci od Happy foto A4 za cca. 190,- je na tom 50% sleva. tak jsem myslela babičkám a dědečkům k Vánocům. a ještě by jsme k tomu objednala rovnou vánoční pohled ty jsou taky v akci jen asi za necelých 5 kaček 4 pohledy.
    No tak pa pa jdu to dovymyslet co tam ještě dát za fotky. Chybí mi listopad a úvodní tak ho budu muset ještě nějk pěkně vyblejskonout. Páááček

    #867771
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    my jsme včera odjeli k našim na zabijačku:)) Ovárek byl výborný. Adámek lumpačil s holkama a dost je proháněl,takže pak obě radši už jen seděly.. Adámek je nezmar. Jen jsem ho furt honila kvůli pití, zkoušeli jsme mu dát i kakao,ale to si jen cůcnul a už nechtěl. Tak pak babička,že uvaří z vývaru z ovárku polévku a že si děti dají a daly, hlavně Adámek. Baštil,tak jsem měla radost. Pak různě uždiboval.
    Dneska jsme měli gulášek k obědu z čerstvého a mňam, Adámek polévku a taky baštil.
    K večeři už doma jsem dělala steak s hranolkama, Adámek koštnul hranolky a pak chtěl kolečko salátové okurky,tak zbaštil dvě :)) Nikdy o to moc nestál a dneska..
    Evi, tak to sis taky koupila:D To je jak u nás, já nakonec na sebe nic,ale pro Adámka furt něco nebo pak jídlo.. My jsme ještě dneska stihli DM, chtěla jsem sunar a čaj a sunar měli v akci a náš neměli, ale měli 500g,tak jsem vzala aspoň ten a měla jsem na to slevu z nákupu,takže dobrý a pak jsme ještě jeli do ikei pro stolek, taťka chtěl do ložnice na učení.. A co myslíte,chytli jsme se před Ikeou taky, chtěla jsem vzít košík kvůli Adámkovi a on,že ho přes schody nedostanu atd.. přitom tam jsou výtahy.. No a pak jsme se ještě chytli jednou, páč si rval Adámka za hlavu a já ho chtěla svléknout z bundy.. tak na mě,že jde domů a nic nebude kupovat,ale já šla do ikei,tak ho to přešlo a nakonec ten stolek koupil..
    Fakt s těma chlapama je to občas na ránu
    páá

    #867772
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Jo jo s chlapama je to občas na ránu. Mluvím z vlatní zkušenosti a dá se říct, že se o tom skoro denně přesvědčuju. Buď je to manžel nebo Bohoušek :O ,ale zase co by jsme si bez nich počali, ne?
    Jinak unás v podstatě nic nového. Obídek je včerejší kuře na paprice.
    Já toužebně očekávám až mi konečně pošlou mateřskou………….už mě fakt štvou. Od zítra odchází poplatky a já nevím z čeho….. hajzlové. Prý se to zpozdilo vše těma blbýma skartama :@ :@ :@
    Ta přeji hezký den. U nás vykukuje sluníčko,ale je zima,ale možná i tak pujdeme na chilku ven. Uvidíme.papa

    #867773
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    no o víkendu je tu většinou klid. My byli v sobotu na oslavě a včera jsem byla v práci.
    Jinak u nás nic nového. Pořád zkoušíme nočníkovat. Nějak na něj ale zase nechce sednout, raděj se vyčůrá do punčošek a uteče před mnou. Snad se to brzo zlomí. Dneska je teda zatím s plínkou, protože jsme dopoledne byli venku. Máme totiž od dvou hodin nějaké vyřizovačky, tak jsem měla strach, jak bude spát. Protože mi pár dnů usínal klidně až kolem jedné. No a hodina na hřišti, doma pak na oběd plátek sekané a do postýlky ještě 120ml mlíka (nestíhala jsem uvařit brambory) a už spinká. Tak snad to odpoledne zvládneme v pohodě. Kurnik, nějak to v chůvičce rachotí :O .
    Bambulko, to noční vstávání Ti fakt nezávidím. Kuba se mi v sobotu v noci vzbudil, tak jsem ho skoro hodinu uspávala v náručí. Byla to fakt fuška.
    No nic, jdu si dát sprchu a asi si zkusím i namalovat obličej na ksicht…

    #867774
    Anonym
    Host

    Bambulko, u nás bylo zpoždění s rodičákem naštěstí jen 2 dny. Tak snad Ti peníze taky brzo přijdou!

    #867775
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,mě naštěstí mateřská tentokrát přišla včas
    Jsem vám zapomněla napsat,jak suprově mi mamka koupila v té tetě drogerii pampersky. V tetě měli levnější plenky a já měla slevu 20%,tak jsem poprosila mamka,ať mi koupí jeden balík a oni měli v tetě navíc ještě akci,že když se koupí dva balíky,tak 100 sleva a tak mi mamka vzala dva balíky a uplatnila na to tu slevu a nakonec jedna plenka vyšla na 3,29, to jsem fakt takhle dlouho neměla levné plenky :))
    Adámka jsem šoupla do postýlky,tak snad si dá šlofíčka na chvilku.
    Já vařila svíčkovou, udělala jsem k tomu kolínka, páč mi knedlíky včas nerozmrzli..
    Bambulko a to si vem,že se teď relativně vyspíš, i když se ti Bohoušek sem tam v noci budí, ale až se vám narodí to druhé mimi,tak to bude noc zas na prd :((
    Toho se fakt děsím,zda se rozhodneme pro ještě jedno dítko,že budu muset celou noc být vzhůru, nebo část.. Dneska jsem se dospala do sedmi, ač se Adámek vzbudil dřív,ale byl ticho a tak jsem usnula..
    Jsem musela Adámkovi po obědě ještě udělat mléko, něco snědl,ale méně a navíc moc nechce zas pít.. To je furt něco.. Jo a ráno jsem mu stříhala zas nehty, ruce dobrý,ale nohy,to byl boj a řev.. a to mu je stříhám jen jednou za měsíc..

    #867776
    Anonym
    Host

    ahojte maminky.
    Leni, jak dopadl odkaz ny ty kalendáře? vyhází to levnější než za těch 190 nebo ne? my letos neděláme, koupila jsem v lídlu za 49 kč univerzální kalendář, kde si bud nalepíš foto, nebo namaluješ. nejsou tam ani víkendy vyznačené, takže jsem koupila rovnou 5 kousků. letos udělám asi jen tak s fotkami a další roky už budeme malovat a tvořit. fakt se těším 🙂
    jinak u nás je boj. už 14 dní je taková přešlá, pořád se jen mazlí, válí, nechce si hrt, pořádně pít a ani jíst. tak jsem už dnes nevydržela a volala k dr. zda je to normální. tak že jestli ještě bude týden taková, tak at dojdem na odběry. ted mi už 3 hodiny spí, a ráno měla jen mlíko. jinak nic víc 🙁
    zítra nejdu ani do práce. mamka je nemocná a neměl by kdo hlídat, manža má odpolední a musela bych pro něj večer zas jet. tak to prdím.
    ani nevím co psát. tak se zas mějte a třeba někdy papa

    #867777
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Peti, tak snad bude Val brzo v pohodě a je to třeba jen zubama. Kolik jí jich vlastně ještě zbývá? Já vím, že byla vždycky piraňa a měla jich nejvíc. Mě tohle Kuba dělal právě u horních špičáků, spodní zatím stále ještě venku nemá, ale už se tam rýsují.
    Tak Kuba včera nezklamal. Vůbec po obědě neusnul. Vytuhl pak asi v 15:45 v autě, tak jsme asi do 16:20 kroužili po Brně. Pak jsem zastavila a on se vzbudil. Tak jsem ho donesla domů. V obýváku si sedl na zem a brečel, tak jsem ho dala do postýlky a spal až do pěti. A večer jsem ho uložila klasicky v půl deváté, sice si tam ještě chvilku povídal, ale pak spal až do půl třetí na mlíko.
    Dneska budeme mít na oběd kuře na paprice, Bambulka mi udělala chutě. Teda jestli jsem vytáhla z mrazáku tu správnou dózu 😛 . Já se je prostě nenaučím popisovat. Takhle jsme se jednou doma navnadili, že si rozmrazíme gulášek a ono to bylo hovězí na mrkvi. To bylo ale zklamání.
    Dneska je venku nějak šedo, nebo mám špinavý okna… No ale umývat je budu až na vánoce.

    #867778
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré zamračené ráno,
    Adámek mě vzbudil po půl sedmé.. ale docela jsem vyspalá. Jen mě v noci bolelo koleno, asi jsem si ho namohla včera na tancování.
    Evi,mě se taky občas stalo,že Adámek za celý den neusnul a pak vytuhl až večer. Ale zjistila jsem,že už je zvyklý na spinkání po obědě,takže když ho dám kolem té jedné,tak hned vytuhne..
    Včera jsem ho musela ale vzbudit,chtěli jsme nakoupit v lídlu a zas večer jsme měli to tancování,tak v půl čtvrté jsem se na Adámka šla podívat a koukám,že je pročůraný, jsem mu nedala čistou plenku před spaním :(( Už to prostě nepobrala a navíc si jí zas šoupnul. Adámek si občas rve plenu ze sebe.. lumpík jeden.

    #867779
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak rodičák pořád nic. Už jsem fakt naštvaná. Manžel druhý měsíc nic a teď ještě k tomu ten rodičák. A to dnes odchází první poplatky (elektrika). Mam na účtě necelé 2 tis a za el. odchází přes 2 tis. Fakt jsem naštvaná a tot to píšu slušně. Hlavně že ty hajzlové ve vládě mají včas peníze a pořádnej balík. Svině!!!!!! Manžel dotsla minulý týden na pracáku ušmudlané 4 tisíce (asi aby jsme neumřeli hlady) tak možná dnes pojedem nakoupit. To ještě musel tankovat takže mi dal na jídlo 3000,-. No to toho as nakoupím když to mam na celý měsíc (musím s tím rdaěji počítat kdyby ty peníze opět nedorazili). Jéééé já jsme táááák naštvaní. A odvolání nikde člověk nemá. Banky chtějí poplatky včas. Jak nezaplatíš včas hned máš penále. Já bych jim za pozdní platbu taky strhávala penále.
    No jsem se zase rozčílila. Už fakt nevím co dělat. Člověk se může jen rozčilovat a je m to stejně houby platné. Ani si neumím představit co musí prožívat ženské co jsou sami. Soice manžel taky nemá ani floka,ale mam ještě rodiče, kteří mě když už bude opravdu nejhůř založí.
    Jinak asi nic nového není. Chystám se péct cukroví. Hery jsem dostala od mamky 😛 ,ale nevím kdy začít. Mě to baví tak by jsme začla klidně už hnedka,ale asi je jkeště brzo. Nebo ne?
    K obědu jsem uvařila polévku. Ještě že máme domácí zásoby jako krůtí maso a brambory 😀 a ještě spustu jablek tak hlady snad neumřem.
    Jinak bohouška učíme spinkat ve velké posteli aby jsem nemusela nikde schánět novou postýlku pro nové mimčo a nechci ho to učit až bude mimčo na světě aby se necítil odstrčený. Takže ho máme každé ráno u nás v postelikdyž si přijde. Dnes prý přišel po 4 hodině.Slyšela jsme ho přijít,ale nekoukala jsme na hodiny,ale manžel prej jo. Task pak ještě chvilku spinkal u nás a vstávali jsme v půl sedmé. Takže teď vstává dřív. Pustili jsme si pohádku s čerty nejsou žerty na DVD a leželi u toho v obýváku. Tak už začal lumpačit takže bylo po klidu.
    Teď spinká,ale čekám, že každou chvilku přikráčí.
    tak pa pa zase zítra

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,536. až 5,550. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist