únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,551. až 5,565. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867780
    Anonym
    Host

    Bambulko, nejhorší je, že když jim na pracák zavoláš, tak řeknou, že mají čas do konce měsíce. Mě vlastně asi až na třetí telefonát řekli, že nejpozději do týdne. Takže si jim tam zkus zavolat a snad Tě potěší nějakým brzkým termínem.
    My byli zase dopoledne venku, docela se mi to líbí, ale pak nestíhám vařit. Asi budu muset začít dělat takové večeře, který bysme si pak druhý den v poledne mohli ohřát. Sice mě vůbec nevadí chodit ven odpoledne, ta tma je mi fuk, ale vadí mi ta zima. No uvidíme jak to budeme dělat.
    Dneska nám prý konečně přijedou opravit záchod, teda spíš se na něj přijede podívat reklamační technik. Už bylo na čase, když jsme to firmě hlásili koncem srpna. Ještě že máme doma 2 záchody.

    #867781
    Anonym
    Host

    Bambulko, já si myslím, že perníčky už dělat můžeš. Já teda nepeču. Nějak mě to nebaví. Asi je to i kvůli tomu, že mám ráda jen tak marokánky, ořechové dortíčky a linecké. Ostatní mě nějak moc nechutná.
    Ivčo, já taky dávám Kubu spát po obědě, ale včera se mi na to prostě úplně vyprdnul. Naštěstí se to s ním dalo zvládnout.
    No nic, jdu ještě trochu uklidit.

    #867782
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko, to je fakt hrozné,že ti ještě mateřská nepřišla, vždyť je už 20.!! To jsou fakt tam u vás kreténi na druhou. To bych byla taky naštvaná.
    Ještěže máte nějaké ty domácí zásoby,kdyby bylo nejhůře. My tedy máme taky něco v mrazáku a pak nějaké ty trvanlivější potraviny,ale znáte to,že nejlépe chutná to čerstvé:D
    Tak koukám,že asi už jen Adámek je jediný, který zatím spinká ještě stále s náma v ložnici. Mě to tedy nevadí, naopak jsem taková klidnější,když ho tam mám :)) No přemýšlím o nějaké té posteli k němu do pokojíku.. jen nevím,zda to nenecháme až po vánocích.. Jak na tom budeme s korunama..
    My asi s tím cukrovím začneme za týden.. Tak já ho můžu dělat i přes týden, dříve jsme to dělali o víkendu,ale už mám z loňska zkušenost,že jsem to zvládla i přes týden.. letos mi asi bude asistovat Adámek :))
    Loni jsme měli myslím 7 druhů cukroví a stačilo nám to.
    My jsme byli dopoledne taky venku, potřebovala jsem vloženy:D ,tak jsem omrkla co kde mají pěkného na mě.. budu mít narozeniny,tak třebas něco dostanu:$ Stavila jsem se ještě v Dm a vzala si ještě do zásoby ten sunar v akci a uplatnila na něj ještě kuponky:P Tak máme zas na měsíc zásobu :))
    Tak páá

    #867783
    Anonym
    Host

    Ahojda maminy!
    No uvidíme zítra zda dorazá ten rodičák. jinak asi zavolám. Jinak manželovo podpora z pracáku minulý měsíc nepřišla vůbec a to tam volal snad 3x a 2x je navštívil. Prý je tam problém skrz ty SKarty a hotovo dál to neřeší. :@
    Já jsem sitedy dnes zadělala na rohlíčky. Tak zítra je upeču. Stáhla jsme si z netu z receptáře kuchařku cukroví. Jsou tam nějaké rady a recepty. Kdyby jste chtěli tak je to na jejich stránkách a nebo mi písnětě e-mail a pošlu Vám to.
    Já se chystám dělat vanilkové rohlíčky, oříškové košíčky, nějaké vykrajované (linecké), pak mam od kamarádky recept na cukroví s vaječným likérem a na netu jsem si našla rumové :$ tak uvidíme na kolik budu mít suroviny a na koli budu mít náladu udělat. Jinak mě to teda baví to pečení jennemám moc fantazii na to zdobení,ale i to se dá zvládnout. jsem zvědavá jak bude bohoušek pomáhat 😛 . Budu muset obejít sousedky a vyškemrat nějká vykrajovátka páč já mam akorát velký. ty jsou dobrý tak na perníčky (ty mi moc nejedou). Nejlepší jsou tzv. jednohubyk. Neodkusuješ, nedorbíš, zkrátka to strčíš do papulky a je to 😀
    no jdu ještě juknout jaké by jsme mohla vymyslet jméno pro tu naši „možná“ holku co nosím v bříšku. už jsme fakt hotová a ne a ne nic vymyslet
    Pááááááá

    #867784
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,teď mě tak napadlo, podepisovala si na tom pracáku ten papír na trvalé bydliště??
    Jen,že když to někdo nepodepsal,tak pak že se pozastaví mateřská..
    Ale to snad není váš případ :)) A přijde vám to už :))
    Ty Skarty jsou fakt jen vyhazování peněz!
    Holky,chodí za vámi děcka i na wc? Adámek se tam se mnou zavře a celou dobu je tam se mnou.
    Včera večer mu říkám,že dělám e-e,tak odběhl a přinesl si nočník a sednul si na něj před mnou,tak jsme dělali společně e-e,jen on oblečený:D
    Musím se pochlubit,včera jsem dostala dárek k narozeninám.. tedy o týden dříve,ale asi bych to nevydržela.. Dostala jsem nový mobil :)) A ten můj starý si vzal Honza a večer si ho ještě vytunil:D

    Jinak dneska ráno Adámek furt hrabe v odpadkovém koši,už dostal přes ruku a řval tu jak tůr a zas je u koše.. *-)

    #867785
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, krásnej dáreček. Já k narozkám taky dostala mobil, taky s předstihem. Já bych to teda vydržela, ale manžílek je strašně nedočkavý 🙂 . Jinak Kuba se mnou chodí na záchod skoro pořád. Už mi občas i utrhne papír, nebo si někde vyhraboší papírový kapesník a chodí po obýváku a utírá si zadek. Já se mu teda taky snažím vysvětlit, že máma dělá e-e, ale on na to nereaguje. Nějak mi zase nechce sedět na nočníku. Naposledy se do něj vyčůral někdy v pátek. Snad zase brzo začne.
    Bambulko, držím palce s tím rodičákem. No co jsem včera četla a slyšela o té sKartě, resp. o paní ministryni, tak bych nejraděj hodila na ministerstvo bombu.
    Jinak u nás nic nového. Dneska budeme mít na oběd kuřecí maso se smetanou a haluškama.
    Á, už se mi to budí….

    #867786
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Holky třikrát hurá…..rodičák konečně dorazil. Ten trvalý pobyt jsem podesovala. V podstatě už když jsem si měnila mateřskou na dvoletou 😀 .
    Pro změnu mi včera přišlo ta změna elektriky a napsali mi zálohy se spaltností k 15. Budu tam muset zavolat a zeptat se zda jde změnit termín páč fakt na účtě nezůstaně ani koruna když manžel nedostane ty peníze z pracáku. Včera chudák už musel prodat i notebook páč nemá ani floka a já mu taky nemůžu nic dát. Takže už si váženě připadám jak sociální případ. A to jsm si myslela, že by jsem se do takové situace nemohla snad nikdy dostat a ejhle jde to velice snadno. Včera mi psala kamarádka, že ona i její přítel taky přišli ke konci roku o práci. Mají tuším 3 letou holčičku takže u nich asi taky na zabití. Je to hrozný. Práce žádná není a nic se ani nerýsuje. už jsem z toho docela špatná.
    No jinak chudák Bohoušek už nekadil druhý den. Dnes je to třetí a asi má nějké tlaky páč pořád chodí a vodí mě buď n záchod a nebo na nočník. Sedne a nic. max. si prdne a to vám řeknu to je puch jak od ropuch. Jinak na záchod se mnou chodí taky. Nechávám si pootevřeno páč by dostal infarkt kdyby jsem se zavřela. Taky mi podává a trhá papír a taky si ho občas utrhne a utírá si zadek. Je to lupmík a taky mu říkám, že dělám eee a ať mě nechá alespoň v klidu vy…. Hmmm houby platný asistuje i na WC.
    Jinak dnes jsem upekla první várku cukroví. Vanilkové rohlíčky. Dla jsme ochutnat Bohouškovi polámaný kousek a už jsme se ho nemohla zbavit 😀 . Pak jsme si rovnou zadělala na linecký a odpoledne jedeme k rodičům do Pšova a vysomruju kousek rumu (páč se mi kvůli pár lžičkám nechce kupovat. Je to drahý jako prase. a potřebuju pujčit vykrajovátka. Mam jen obrovský a ty s emi nelíbí tak snad tam uspěju a když ne tam atak oběhnu sousedy.
    K obídku jsou zbytky a já na ně opět nemám chuť. Ach jo. Dala by jsme si špagety s milánskou omajdou. Nevíte některá jak se dělá nebo něco podobného. Prostě směs na špagety.Jen podotýkám, že mam jen krůtí maso,ale i to by se asi dalo použít.
    No tak pa pa a hezký den. U nás tradičnš hnusně. Pod mrakem mlha. bléééé

    #867787
    Anonym
    Host

    Bambulko, tak zkus Bohouškovi dát nějakou šťávu z kompotu (švestky, broskve, hrušky, meruňky,…). To mi doporučovali v porodnici. Jinak já mám doma koupené něco jako projímadlo nebo co (Easylax), že je to šetrnější než dávat rourku. http://www.zbozi.cz/vyrobek/easylax-detske-projimadlo-chamomile-ampule-6x3g/ Mě to doporučila ségra, má postiženou dceru, která se bez pomoci nevykaká. Zatím jsem ho teda Kubovi ještě nedala, vždy se mi druhý nebo třetí den vykakal sám.
    No ale s těma penězma z pracáku je to mazec. Máš v podstatě štěstí, že teď bereš aspoň vyšší rodičák. Sice je to pořád málo, ale aspoň něco. Snad po novém roce manžel nějakou práci najde.

    #867788
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko,tak hurá,konečně ses dočkala peněz,ale že jim to fakt trvalo.
    Ty děti jsou fakt zvědavé, hlavně když je fakt člověk na wc, Adámek taky trhá papír a navíc si tam i nosí hračky a pak je tam nechá a uteče do koupelny a tam čeká až si půjdu umýt ruce..
    My jsme byli na procházce, koupit chleba a pak odvést tvrdé rohlíky koníkům. Strouhanku mám a nechci tu mít horu rohlíků,tak jsem ráda,že tu máme tu farmičku,kam je můžeme občas odvést.. Adámek usnul hned na začátku u rybníka a potvůrka doma se probral,tak je v postýlce,kdyby náhodou ještě usnul.. Ale chrastí,tak asi z toho nebude nic..
    Bambulko,tak hoď to maso na pánvičku na olej, přidej koření a osmaž to a pokud máš sojovku,tak ji tam dej a pak by to chtělo nějakou zeleninku.. přidat trochu vody a lehce podusit pod pokličkou.. a máš to :)) Je to rychlé a mě to chutná. Občas tam přidávám i kečup..
    Držím palečky,aby se Bohoušek vykadil :)) Určo nějaká ta štávička pomůže..

    #867789
    Anonym
    Host

    Bambulko, já bych ty špagety udělala podobně jako Ivča. Nebo osmahnout maso, přihodit k němu rajčata, papriku, pórek, bazalku nebo oregáno a pak přidat protlak nebo kečup. Já občas koupím skleničku Uncle Bens (stojí asi 30kč) a to přihodím na maso nebo jen tak samotné s rýží.
    Jinak já teď taky přemýšlím co dnes na véču a zítra na oběd. Zítra možná uvařím česnečku, ale s tou dnešní večeří fakt nevím.

    #867790
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Dnes je u nás zase hnusně smogově šedo. Ani nevím, jestli půjdeme ven. Včera mě totiž rozbolela pata a teď na ni nemůžu ani došlápnout. Vůbec nevím proč. Je to jak kdybych tam měla hřebík. Fakt hnus.
    Jinak nic nového není. Asi budu vařit česnečku a večer mám v plánu vepřové nudličky s uncle bens a rýží. Nebo budeme mít zbytek polívky. Dneska má manžel firemní akci, takže se za náma přijede po práci podívat tak na hodinku a pak zas pojede pryč. No a v sobotu bude taky celý den v háji. To sice pojede kamarádovi pomáhat, ale my tu budeme zase sami.
    Se mi dnes nic nechce. Peru Kubovo včerejší počůrané oblečení. Za celý den se do nočníku vyčůral jen jednou dopoledne. Pořád přemýšlím, jestli už je na to fakt zralý, jestli jsme nezačli moc brzo. Ale je fakt, že mi většinou oznámí, že je počůraný a občas si všimnu, že se kontroluje ještě před a stihnu ho dát na nočník, ale to je fakt jen občas. No každopádně máme ještě 4 balíky plínek, tak je to jedno 😛 .
    Taky mám pocit, že mi teď nechce jíst jogurty. Vždycky jednu lžičku ochutná a pak už nechce. Tak jsem mu včera večer nakoupila sýr, šunku a takový ty dezertíky od nestlé. Tak snad to bude papat. Asi už je jogurtů přejezený.
    No nic, jdu sebrat prádlo ze sušáku, ať tam můžu pověsit další…

    #867791
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    My přejeme taky dobré ránko,
    dneska jsme spinkali až do půl osmé, tak jsem vyspalá dobře.:)
    Evi, my taky nočníkujeme,ale tedy ne bez plenky, já mu jí sundám posadím a on se vyčůrá nebo vykadí a zas jí dostane. Nějak nemám náladu na počůrané věci.. Ale musím zas udělat bezplenkový den..
    Dneska musím zas vyprat naše věci, já nevím, kde se furt berou.. Ale zas toho nemám tolik jako ségra, ta sebere prádlo ze sušáku a další hned pere a další má na žehlení.. Má dvě holky a ty se furt převlíkají:D
    Jinak my byli včera doma sami, až dneska se nám tatínek vrátí, měli zas nějaké shromáždění..
    Je to takové divné,když ten náš tatík není doma, sice mě občas točí,ale znáte to…
    Já dneska udělám uzené asi s kaší.. fleky se mi nechce dělat..
    páá

    #867792
    Anonym
    Host

    Jé, uzené s kaší bych si taky dala. Budu muset zavolat taťkovi, jestli bude zase letos na vánoce udit.
    Ivčo, mě nebaví mu ty plínky pořád rozepínat a taky jsem si všimla, že ví, že tu plínku má. Sice mě to počůrané taky vadí, ale zatím to zvládám. Nejvíc mi teda vadí, že když má slípky a punčošky a převlíká ho táta, tak mu ty punčošky stáhne a jsou na ruby. to je pak humáč otáčet je na líc… Nám musím taky vyprat, ale asi jednu várku udělám po obědě a další zítra. Jak to věším venku, tak to vůbec neschne. Tak mě nebaví to pak žehlit.
    Kuba normálně ještě spí. Vzbudil se asi o půl sedmé na mlíko a zase usnul. Jsem zvědavá, kdy pak usne po obědě. Včera v podstatě zase nespal. Půl hodiny po uložení se pokadil a pak si v postýlce povídal.

    #867793
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Hezké odpoledne,
    Adámek už chvilku spinká. Normálně baštil tu bram. kaši s kousek uzeného,tak jsem měla radost 🙂
    Ale je to fakt lumpík, pokaždé někde něco vyvede. V jeho pokojíku je na parapetu modem a co myslíte, dneska ho tam montoval..Ten modem se musí taky někam dát jinam.
    Já jsem vyprala a dala to ven,taky mi to tam moc neschne, je hold zima.. tak to pak zítra zas převěsím domů a tam to doschne..

    #867794
    Anonym
    Host

    Ivčo, já se nakonec na praní vyprdla. Musela jsem letět zavřít garáž (máme ji asi kilák od domu) a tak jsem pak byla ráda, že si můžu sednout. S tou bolavou patou to fakt byla pekelná cesta. Asi nám tam nějak blbnou vrata nebo co, protože Michal by ji jen tak otevřenou nenechal. Vždy kontroluje jestli jsou vrata úplně dovřený.
    Kuba tu česnečku taky hezky papal. No ale dopoledne mi zase odmítl mléčný dezertík. Tak dostal rohlík se šunkou. Jen nevím, co mu dám teď na sváču. Zkusím rohlík se sýrem. Přesnídávky totiž taky moc nechce. Nebo ještě můžu zkusit banán. Odpoledne si ho vezme na chvíli tchýně, tak třeba už vyperu. Uvidíme. Zatím využívám poslední minuty klidu, než se mi Kuba probudí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,551. až 5,565. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist