únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,566. až 5,580. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867795
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak mi dnes noc na nic a i celej den na houby. V noci se pořád budil apřišel mi nějakej teplej. No vzlykal ze spaní tak sjem ho nechtěla bzdit měřením teploty. V noci k nám přišel spát do postele a byl co chvíli vzhůru. Nakonec ráno v půl šestý jsem mu změřila teplotu a měl 39 st. :O . Chudinka. Tak dostal Nurofen a zábal. Trochu to slezlo tak jsem si s ním šla lehnout do obýváku k telce a by se alespoń manžel vyspal. Asi plh hoďky ležel se mno a pak asi začal působit nurofen a začal lumpačit. Čekla jsme až se manřel vzbudí aby jsme mohla do krámu pro pečivo, Chrápal skoro do devíti tak mezi tím jsem vyktajovala cukroví a pomalinku pekla. Dokonce mě i Bohušek trochu nechal pracovat 😀 . No kolem desáté už byl azae protib´vnej a zase sálal jak kamna. Pokadil se do punčoch. Naštestí měl bobek 😀 . Dostal zase Nurofen a dala jsme ho spát. Spal asi tak do půl jedné a trošku lumpačil a teď opět teloty vylítla a tak dostal Nurofen do třetice a spí. Uvidíme když se to nezlepší do zítra pojedu k lékaři. Stejně dochází Nurofen a i kaše. Za celý den snědl trochu polévku, půlku sušenky a jablíčko. Jo porejpal se ještě ve špagetách. Pít skoro vůbec nechce. Pije ode mne trochu čaje jinak jsme mu to nastříkal atakovou tou dávkovací trubičkou jak je na ten sirup od Nurofenu jinak by nic nevypil. ch jo. Jestli je to zubama??? Nevím. Uvidíme jak bude zítra.
    No iank asi nic nového není,Já sjem jak přejetá parním válcem. V noci jsem nespala, hned ráno sjem začala pořád někde něco dělat a když jse s chtěla lehnout tak měl zrovna Bohušek tu světlou chvilku, že se mu udělao lépe a nenechal mě o pořád po men hosal. Lump jeden. tak sjem zvědaá jaká bude noc. Možná rovnou zůstaneme v obýváku aby se mnažel vyspal amohl popřípadě pohlídat přes den a já si dát šlofíka.
    Ty špagety jsem udělal atak nejak podobně jak píšete. maso jsme orestovala a nalila na něj ten můj domácí kčup a trochu naředila vodou a hotovo. Bylo to dobrý. Na zítra jsme naložila maso a pak se z něj dělají nějaké placičky tak jsem na to zvědavá jaké to bude. Mam recept od kamarádky.
    No tak budu končit. Jdu zkontrolovat Bohouška jak mu je. Mam o něj strach je totakový divný když moc nelumpačí a pořád jen kňíká. Broučekmuj malinkej.
    Tak pa pa pa

    #867796
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, pokud Ti Bohoušek vypije denně 2 flašky mlíka, tak na přechodnou dobu (2-3 dny) si s jídlem a přísunem tekutin nemusíš lámat hlavu. Samozřejmě zkoušet do něho něco dostat. Tohle mi řekla dr. když měl Kuba teploty a nechtěl ani jíst a ani pít. Ještě mi řekla, že mu můžu dát mlíko i během dne.
    Dneska je u nás pěkně hnusně. Tak nějak vlezle sychravo. Ani se mi nechce odpo ven. Ale musíme aspoň vyvenčit psa, aby mohl táta cestou z práce zajet nakoupit. Zítra jedeme s Kubem kupovat zimní boty. Vzhledem k tomu, že máme ty z Lídla, tak mu koupím nějaký kožený s kožíškem, jak říkají městská zimní obuv. Přeci jen nepočítám s tím, že ve městě budou ohromné závěje. No taky když jsem slyšela tu předpověď na příští týden, tak už by bylo načase mu je koupit. Taky už mu jsou malé papučky.
    Zítra budeme zase sami doma. Manžel jede kamarádovi pomoct s rekonstrukcí chaty. Prý budou vyjíždět už v 5:45. Tak doufám, že si pak budu moct ještě dát šlofíčka, protože asi půjdu ráno se psem, aby chlap nemusel vstávat moc brzo. Ani nevím, kdy se mi pak vrátí domů. Je to na prd, každý den jezdí domů až kolem páté večer, teď bude pryč i celou sobotu a za 2 týdny jede na 3 dny na školení. No a příští rok bude prý bývat v práci ještě dýl nebo bude víc pracovat po večerech z domu. Ale hlavně že má práci, která ho relativně baví a nosí domů peníze.
    Holky, nemáte náhodou některá recept na takové čokoládové košíčky (nebo jak to nazvat), které se dělají do papírových košíčků a na dně je ořechová náplň? Chtěla bych to udělat na vánoce, ale nevím jak se to jmenuje, abych si našla recept na netu.
    No nic, jdu se asi ještě chvilku natáhnout. to počasí strašně uspává.
    Zatím papa a hezký víkend!

    #867797
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Tak Bohoušek už je dneska v pohodě. Bylo to jen jednodenní. Naštestí. Takže počítám, že to bude k zubúm. Snad se to nevrátí.
    Tak Bobeš konečně chrupká tak jsme si sem na chvilku vlezla. Manžela pozval na pivo kamarád za to že mu pomohl přimontovat bojler. Je nějakej akční. Druhý den řeže dřevo (no musí v kotelně se tenčí zásoby). Ukldil a přestavěl chodbua uklidil venkovní terasu. :O . Koukámjako blázen.
    Děcko já znám akorát, že se dělá košíček s klasického lineckého těsta a plní se oříškovou polevou a navrch dáváme ještě čokoládovou polevu a oříšek. Jinak nevím. Dnes jsem dělala oříškové cukroví. To je taková kulička s důlkem do toho důlku se dá čokoláda a navrch se dá lískový oříšek já ho nahradila letilkou páč jsou lískáče drahý. Teď se ještě chystám na cukroví s vaječným koňakem a máčené v rumu a ještě jsme chtěla udělat domácí vaječnej koňak. No jo,ale rum je drahej a ten je tam důležitej. Zase nechi kopit nějakej mehanolovej 😛 takže asi klasika Božkov,ale …….no uvidíme jak to bude s těma penězma co manžel zatím nedostal. Dnes tam volal a prý už se to nějak hýbe takže do once měsíce by měli být. No jsme velice zvědavá.
    Co zase zítra vařit?????? Asi nějakou polévku pro Bohouška a pro manžela. Já na ty polévky v poslední době nějak nejsem 😛 . Si možná uplácám bramboráky.
    No jdu pokoukat po netu a asi pujdu brzo do hajan. Páááááá

    #867798
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Bambulko, já dneska dělám zapečené brambory s kuřecím a smetanou. Chlapa nemáme doma, tak si můžeme s Kubem uvařit něco, co on moc nemusí. No a zítra budu dělat žíváňskou pečeni (vepřové maso, slanina, klobása, paprika, cibule a brambory pečené v alobalu). Jinak ten recept už jsem asi našla, mají to většinou jako domácí čokoládu, nebo si upravím recept na sandokanovi oči. S tchýní jsme se bavily, že si letos zase cukroví objednáme a jen něco si doděláme samy. Zatím to vypadá na tu čokoládu, ořechové dortíčky, perníkové a nugátové kuličky a pak říkala ještě něco. Já se teda ještě dívala na recept na sýrové tyčinky, ale uvidíme jak moc se mi bude chtít.
    Včera jak bylo sychravo, tak jsem zkusila dát Kubovi na prochajdu novou zimní bundu, že má lepší kapuci. No a zjistila jsem, že je mu tak asi o 2 čísla větší. Takže teď sjíždím internet a hledám nějakou jinou. Asi koupím nějakou na aukru nebo mmb a přemýšlím ještě nad nějakou levnou novou, aby měl jednu jako lepší. Jsem mu sice už jednu fakt teplou koupila, ale zjistila jsem, že sice rozměrama sedí, ale jak je vyteplená, tak ji má obtaženou přes prdel a tak se mu při chůzi vyhrnuje nad zadek. To mě docela štve. Teda u té bundy mě štve víc věcí. Paní psala, že je v super stavu, ale měla v podpaží rozpáranou podšívku, párala se dole u zipu,… Prostě asi půl hodiny jsem zabila zašíváním. No ale vyšla mě asi na 90kč i s poštovným, tak jako rezervní bunda nebo do kočáru se určitě využije. Ono když to vidím teď, že na hřišti mi každý den zašpiní bundu takovým stylem, že je zralá do pračky, tak je lepší mít těch bund víc.
    No nic, asi si půjdu ještě chvíli lehnout.

    #867799
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Jůůů koukla jsem na čas děcko v koli jsi topsala :O .To Bohoušek se dnes probudil ve čtyři a začal řvát jak kráva. Přišel ke mne do ložnice a ukazoval něco do pokojíčku. Bral mne za ruku ať jdu s ním. Tak jsme šla a fakt netuším co chtěl. Postel suchá (jako, že se nepročůraů), nikde nic. Asi semu něco ošklivého zdálo nebo fakt nevím. Tak jsme si ho vzala k sobě do postele a stějně pořád řval. Tak jestli mu lezou ty zuby a tlači ho to. Pak si sahal na ouško tak jsme myslela jestli nemá něco s uchem,ale na dotek nebrečel. Tak je to možná fakt vše spojené se zubama. Nakonec jsem mu v 6 hodin udělala mlíko a potom ještě usnul a spal do 8 hodin. Což jsem koukala jak blázen. Uvařila jsme rychle polévku, zaběhla nakoupit. Dnes jsou u nás nějaké slavnosti. Jmenuje se tro Nultý advent. Je tam ukázka zabijačky. Nevím co ukazují když jsou venku jen kotle a v tom se vaří maso. Přišli jsme když ho vyndavali a to maso brali do stanu kde byla cedule soukromá akce…… no tak fakt trapírna hadr. Když chtějí něco ukazovat tak asi tak aby tolidi viděli ne. Jinak jsou tam asi 4 stánky a to je vše takže akce jako kráva 😀 . No co by jsme chtěla na vesnici, že. Dali jsme si tam limču, pokoukali po stáncích a hotovo. Odpo se tam ještě pujdeme juknout jestli už bude něco hotové s té zabijačky, že by jsme něco ochutnali a měli by tam být kovářské ukázky a večer rozsvícení vánočního stromečku. Tak snad se to trochu rozjede aby jsme si něco užili.
    Jinak já jsem si k obědu nachystala těsto na bramboráky a tak kolem jedné půl druhé začnu smažit. Manžel s Bohouškem měli polévku ajá na ni opět nemám chuť. Už vidím jak se zase bude Bohoušekládovat bramborákama. No jo no děti mají nějraději to co je nezdravé……..jako maminka.
    Dnes vypadá, že bude u nás i sluníčko. Tak snad toho našeho malého lotra trochu víc vyvenčím. Jak byla ta hnusná mlha rak sjme nikam nechodili a ten je pak protivnej. Nebaví ho to být celej den doma.
    Jinak já mam celkem dost zimních bund Zas ejsm podědila nebo dostala od kamarádky. Jendu jsem si od ni koupila. Takovou manžestrákovou s kožíšekm. Ta je taková ta tzv. vycházková ostaní má na lítačku. A přesně jak píšeš Děcko hned s ji tak neskutečně zamaže, že letí do pračky.
    Holky dáme dohromady cukroví kdo co napeče, rozešleme si je mezi sebou a budemem ít hromadu druhů 😛 😀 . Mě to baví,ale fajt to tady skoro nikdo nejí tak to nechci zase přehánět.
    No tak budu končit. Jsm se zase nějak rozepsala. Pááááá

    #867800
    Anonym
    Host

    Bambulko, mě ráno chlap odjížděl v 5:40 pomáhat kamošovi na chatu, tka jsem byla ráno venčit psa. No a ten pes mě venku tak vytočil, že už jsem nemohla usnout.
    Jsem teď vyhrabala kubovu loňskou bundu (vel. 86) a ona mu ještě celkem je. Jenže je taková frajerská a je tak do půlky zadku. Takže ji bude mít jako takovou sváteční, když vím, že nebude běhat venku. Ono je lepší mít i takovou jako rezervu, když bude všechno ostatní na sušáku nebo v špinavé v koši 🙂 . Jinak já pro něj měla nachystané 2 bundy a jednu kombinézu. No ale ta jedna bunda je veliká a druhá zase přes zadek úzká. Naštěstí máme teda ještě tu loňskou a pak 2 bundy co nosí teď, takový ty „přechodky“. Tak snad ty mrazy příští týden zvládneme. Do kočáru a pak případně na hřiště můžeme vzít tu kombinézu. No a uvidíme co vydražím.
    Kuba mi teď spí, tak jsem byla zase se psem venku, protože tchýně tu má na hlídání dalšího svého vnuka (17měsíců), tak aby si mohli kluci po spaní trochu pohrát. Jinak bysme šli i se psem na prochajdu pak.
    Nějak se mi nic nechce. Potřebovala bych žehlit, ale mám prkno v komoře hned vedle pokojíčku a ono hrozně rachotí. Tak ho raděj nebudu vydělávat, abych si nevzbudila dítko. No ale večer už mě to nemine :'( .
    Tak si užijte relativně hezký den!

    #867801
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    vy jste se rozepsaly:)
    Tak si představte,že jsme byli první noc bez Adámka:'(
    Byli jsme včera pozvaní na kolaudačku bytu,tak jsme dali Adámka na hlídání k babi a dědovi už odpoledne a s tím,že tam bude spinkat, aby jsme ho v noci nemuseli převážet.
    Když jsem si v noci šla lehnout,tak mi bylo smutno,že tam vedle mě nespinká,tak jsem si aspoň vzala jeho medvídka do postele. Jdeme si pro něj až dneska. Ještě ve čtvrt na devět spinkal s babi.. prý řádil až do deseti:D tak si ho aspoň užili..
    tak pááá

    #867802
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Ty jo Bivi já ještě běz Bouška nespala. Néé že by jsme nechtěla,ale zatím se nenašel dobrovolník, kterej by si ho na noc vzal 😀 . Asi by se mi taky stýskalo. Chybí mi i když ho nevidím třeba jen pár hodin když jedu k lékaři. A to pořád říkám jak by jsem byla ráda kdyby jsem seho na chviličku zbavila (v dobrém) aby jsem si dáchla 😛
    Jinak dnes jsme byla nějaká akční. Už mám vysáto, utřenej prach, umytou komplet koupelnu včetně mojí velice oblíbené police. která je plná sarapatiček takže než vše sundám tak mam po náladě. Bohoušek nakrmenej a spinká…… no musím se pochválit. Večer mě taky čeká žehlení 8o| . A to se mi na půdě snad už měsíc suší cejchy y nejsme schopná pro ně zajít- Doufám, že je nebudu rovnou muset znovu prát.
    Příští týden jedu k našim do Mostu. Jdeme s Bohouškem na oční ajá k zubaři a mame to v Mostě tak tam tůstaneme tak týden ať si nás taky babi s dědou užijou 😀 . Jen přemýšlím zda mam šmejkat sebou kočár 🙁 . V podstatě chodíme všude už jen pěšky jen do obchodu jezdím kočáre, a to proto, že bohoušek hrozně rád nakupuje a tady v tom našem mega obchudku nejsou vozíky do kterého by jsme ho posadila. No fakt nevím. Budu muset nabalit teplé oblečení jak jsem koukala na předpověd. Nějaké kombinézy, vyteplené gatě a zimní bundy. ty už tedy nosí teď,ale má pod tím třeba jen mikču a teď asi budu dávat svetry. I když nikde není napsáno, že musím courat venku bůh ví jak dlouho, že. Když nám bude zima pujdeme jednoduše domů. Přemýšlím zda nám budou stačit 2 kombinézy. Kolik jich máte vy? Já mam dvě a jedny oteplováky. Jinak vyteplené kalhoty asi 3. Ale v tom se vyválí ve sněhu a bude mokrej. je to spíš takové na parádu nebo do města, kde se nezmáčí.
    Teď jsme koukala na slevomat a mají tam docela hezkou knihu ve slevě pro děti. Jukněte http://www.slevydnes.cz/exit/73314638. Koupit ji? Nekoupit? No možná bude lepší zajít si do knuhkupectví. Líbí se mi na ní, že jsou tam i nápady jak vyrábět zvířátka a tak. Zase asi když se připočítá poštovné a balné taks e to nevyplatí 🙁 . A když už jsme u těch knih. Už čtete dětem??? Já to zkusila jednou a manžel taky jednou a huby z toho. Vůbec ho to nebavilo. Jsme si najivně myslela jak u toho usne. ha ha ha. Moc ho knihy zatím neberou. Možná ty leporela, že ukazuje zvířátka, auta…. Pak mí rád „Babyweb do ruky“ Tak si vyhlídl jednu holčičku a ta se mu asi moc líbí páč jí vždy nalistuje a ukazuje mi ji a směje se.
    Dnes nevím co jíst. Je tam zbytek polévky na kterou zase nemám chuť 🙁
    Odpoledne jdeme zase na návštěvu ke známejm tak trochu ukrátíme čas.
    No tak pa pa už sjem napsala až až. páááááááček

    #867803
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak Adámek to u babi a dědy zvládl krásně. Dokonce baštil a vůbec nezlobil,naučil se tam lézt na židli a pak koukal na auta a autobusy. Když jsme přišli,tak byl celý šťastný,zrovna tedy seděl na nočníku,ale honem chtěl ke mně:) Měli jsme i oběd,tak si dal tedy polévku, druhé (rajskou) nechtěl,ale to dostal po spinkání.
    Jen tam zakopl a spadnul na nos,takže ho má pěkně červený a asi bude modřina.
    A babi s dědou byli rádi,že ho hlídali a že prý si ho klidně vezmou i na víkend:O Tak dlouho bych tedy bez Adámka nevydržela.. možná až bude větší rošťák.
    Leni, já zkoušela taky už Adámkovi číst,ale nějak o to nejeví zájem, spíše mi knížku sebere a prohlíží si jí sám.. Tu cos našla je fakt šikovná, prodávají jí dokonce přes net,ale asi by se dala i někde v obchodě sehnat..zkusím kouknout..
    Já jdu pověsit prádlo, Adámek u babi se pročůral do postýlky, měl ty levnější pampersky,ty fakt nevydrží..
    tak zatím pááááá

    #867804
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, já taky ještě bez Kuby tak dlouho nebyla. Nejdýl asi od 8 do 16hod, když jsem byla v práci a to jsem tak 2-3x volala nebo psala domů, jestli je všechno v pohodě a jestli nemám přijet. No ale nějaký relaxační víkend bych brala hned.
    Bambulko s tím balením věcí na týden je to hrozný, obzvláště, když hlásí pokles teplot skoro o 10 stupňů. Jinak já mám pro Kubu jen jednu kombinézu, jednu „sváteční“ zimní bundu a jednu takovou nouzovku (vytahuje se mu nad zadek). Pak teda jedny oteplováky s kšandama a jedny bez kšand, ale ty mu budou asi taky velký. No a ještě má 2 podšitý rifle, v těch chodí teď. No a na teď má 2 bundy, takový ty chladný podzim/teplá zima. Včera jsem objednala na netu jednu novou zimní bundu (s poštovným za 260). Ještě bych mu chtěla koupit jednu použitou, ale nějak se mi nedaří žádnou vydražit, protože ke dvoum stovkám se mi za použitou dávat nechce. Myslím, že tady ve městě moc sněhu opět nebude, takže nějakou takovou tu lepší „lyžařskou“ nepotřebujeme a když, tak se dá nějaká operativně sehnat.
    Dneska po obědě jedeme na další priorix, tak jsem zvědavá, jaký a kdy bude mít reakce. Tak chci dneska zajet na zubní rtg, manžel má dovolenou, tak si toho chci vyřídit co nejvíc.
    No nic, jdu se umýt a asi začnu vařit, dopo máme taky nějaký vyřizovačky, tak ať pak stíháme.

    #867805
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u nás se od včera nic nového neudálo.
    Bohoušek se dnes vzbudil v půl šestý a přišel k náím do ložnice. Tak tam chvilku lumpačila pak začal vyřvávat a ukazovat, že chce mlíčko. Tak jsme vyslala manžela 😛 . Říkám mu dnes by jsi mihl s bohoušekm svstávat ty a mě nechta trochu přispat. Tak, že prej jo. no dal mu mlíko a ta naše malá potvůrka spinkal až do půl devátý :O . Jsme koukali jako blázen. No samo, že dopo pak nechtěl usnout. Normálka chodí kolem půl dvanácté a dnes až v půl jedný. Hrůza. už jsme měla nervy na pochodu. nejdříve se pokadil a řval jak kdyby ho na nože brali. Nedostal nic,ale proč brečel???? je to trubička. Pak když uřž na podruhé usnul tak po chvilce přišel a byl vysmátek jak lečo. no mě už do smíchu teda fakt nebylo. tak do třetice vytuhnul a mam klid.
    No klid dnes přijede tchýně takže ji už každou chvilku čekám. Budu dělat řízky aby jsem si trochu škrábla 😀 .
    No tak přeji hezký den. u nás kouká sluníčko,ale je zima. Brrrrrr

    #867806
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak vás pořád čtu, ale málokdy mám čas nebo přístup k PC, abych napsala. Dnes má Inka měsíc, nějak rychle to utíká. Docela mě překvapilo, že se vám děti ještě budí na mlíko. Johanka jde spát v 8 a kolem 8 se i budí. Mlíko jsme zrušili s kojením, tj. ve 14 měsících. Teď ještě bojujem s dudlíkem. Teda, to bych byla asi nevyspaná. Nechci to zakřiknout, ale i s Inkou je to v noci docela v pohodě, spí i 8 hodin v kuse a rozhodně to není na úkor váhy, je to macek, už přibrala víc jak kilo. Čekala jsem, že to s dětma bude větší záhul, ale jde to. Manžel hodně pomáhá, hlavně nakupuje jídlo a občas mi i uvaří na další dny, já dělám spíš rychlovky. A novinkou je, že máme v kuchyni myčku – trochu jsem si ji prosadila po vaší diskuzi. Manžel ji přinesl ze spodního bytu, ta kuchyň stejně jen tak hotová nebude. Je to trochu provizorium, protože je určená pro vestavbu. Tak má zatím provizorní čelní panel. Ale na mytí to funkci nemá:-). Už meje jak o život, každý den. Koupila jsem nějaké Eco přípravky v DM a jsem spokojená, ještě jsem na nádobí nenašla ani drobek. Jen nám to nějak žere sůl, ale to bude tím, že jsme tam nastavili nejtvrdší vodu. Zkusíme to trochu zmírnit. Jak často ji doplňujete vy?
    U nás už začaly vánoční trhy a hlavně punče a medovina. Tak teď na procházkách chodíme většinou tam.
    Jinak jsem byla na pracáku pro Skartu a vyřídit rodičák. Jsou to komici, kvůli Skartě jsem s každou změnou musela podepisovat nový papír o tom, že to chci posílat na účet – takže celkem 3x. Nevím, kdo všechny ty dopisy, formuláře a úředníky platí. Že by plátci daní? Hned bych to zrušila. Karta stejně skončila v šupleti… Je paradox, že se dvěma dětma dostanu míň peněz než s jedním, vrrr. Budu se muset naučit šetřit doslova každou korunu. A to jsem ještě nekoupila dárky:-(. Asi se zase pustím do jejich výroby. Jak jste na tom, už všechno máte?
    Tak já jdu na kutě, dobrou noc vám i broučkům.

    #867807
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Kájo, já sůl doplňuji až mi svítí kontrolka 😛 . Nevím, tak 1-2x měsíčně. U naší myčky se tvrdost vody nastavit nedá. Vím, že je nějaké nastavení u leštidla. U toho mi teda vadí, že taky nemá kontrolku. Sice kupujeme do myčky tablety, takže sůl ani leštidlo bych řešit nemusela, ale má to něco do sebe to tam přidávat. Jinak dárky už více méně máme buď koupený nebo objednaný. Teda až na moje rodiče. Ti pořád neví co chcou. Už mě štvou, máme zákaz jim něco sami vymýšlet, ale oni nejsou schopni si něco vymyslet. Teda to bych kecala. Původně mi něco měli nahlásit do půlky října, pak do konce, pak do půlky listopadu a teď mi zase každý týden říkají něco jiného. Nejdřív že rádio do kuchyně, pak parkovací kameru (taťka řídí 40 let a mamka 30 let a oba perfektně parkují), pak nějaký vitamíny a teď zase autorádio. Asi koupím taťkovi hodinky a mamce nějaký levnější mobil nebo presovač. Taky jsem se jim dívala na nějaký víkendový pobyt, ale když dostali poukazy do Prahy na víkend (oba tam studovali, tak aby si zavzpomínali), tak jim to roce a půl propadlo. Jindy zase dostali poukaz do wellness, tak tam teda šli, ale museli platnost nechat prodloužit, protože roční platnost je pro ně asi málo :@ .
    No jinam včera jsme byli dopoledne na úřadě, pak s Kubem na priorixu, já si ještě zajela na zubní rtg. No stihli jsme toho hodně. Manžel si kvůli tomu úřadu bral dovolenou, tak jsme se domluvili, že s náma pojede i na to očkování, protože minule jsem měla problém Kubu udržet. No a asi 15 min před odjezdem mu volal šéf, že musí z domu něco udělat. Tak jsme museli jet sami. No ale to je vždycky, chlap si vezme dovolenou a minimálně jednou mu z práce volají, že musí něco udělat. Už jsme si takhle museli zkrátit o den dovolenou, protože musel pracovat. No ale hlavně že má práci a dostává pravidelně výplatu.
    Jinak já si včera volala na pracák, jestli už mi poslali výzvu na vyzvednutí skarty a jakou tam mají u mě adresu. Tak ji konečně po několika telefonátech a dvou emailech vedoucím pracovníkům změnili. No sláva, že už se nemusím strachovat, že mi tu výzvu doručí někam jinam. No a taky mi baba řekla, že mi to můžou poslat klidně v prosinci, ale že mezi svátkama budou mít zavřeno a do konce prosince ji musí mít prý všichni vyzvednutý. To bude ještě legrace :@ .
    Dnes vůbec nevím co vařit. Vytáhla jsem z mrazáku zeleninový vývar, tak do toho asi hodím brambory a česnek. Ale chtělo by to ještě něco…

    #867808
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Kájo já mam myčku cca. měsíc a zatím jsem tam sypala sůl jrn jdnou. Mam nastacevnou tvrdost vody na minimum páč u toho byl ten papíre na měření tvrdosti aukázalo to jen jednu čárku takže máme dobrou vodu .
    Jinak Bohoušek se v noci na mlíko nebudí,ale brzo ráno jo. Možná by ho taky oželil kdyby jsme mu ho prostě nedala,el chci mu ho dávat tak do těch dvou let jak doporučuje naše doktorka. On mi moc nechce jogurty takže má přísun mléka alespoň takto.
    jinak je dobře že Inka takhle krásně spinká to už to vidím u nás. Bohoušek vzhůru za noc 2x a nové mimi 10x a já budu chodit jak chodící mrtvola 😛 . Uvidíme. Necháme se překvapit. Kájo a spinkají holky spolu v pokojíčku? Přemýšlím jak to udělat,ale chci aby byli spolu,aůe nevím zda to nové mimčo nebude budit Bohouška v noci. ze začátku plánuju spát s nima v pokojíku a pak zase jak u Bohuška cca. po těch 3 měsících přesídlit zpět do ložnice.
    U nás k obídku dnes átrová omajda s rýží (u kuřecích jater).
    Včera jsme upekla kokosové cukroví a dnes dopo jsem ho nazdobila
    Včera taky manžel zařídil hlídání pro Bohouška takže zítra dopoledne jede k babi a bude tam až do řtvrtka. Bude tam spinkat. jééé mě už se teď stýská :$ . pořád o tom básním jak by mohl jet k babi a když přijde na lámání chleba tak je mi ta nějak divně, že ho mam dát pryč. ještě nikdy jsem bez něj nebyla. No jsem na něj zvědavá jak to zvládne.
    Jinak dárky mam akorát 3 pro Bohouška a jinak nic. nemam peníze páč manžel ještě pořád nedostal nic z pracáku takže škudlím každou korunku a nemůžu rozhazovat. Musím šetřit aby jsme měli alespoń co jíst. Fakt mě pěkně štvou a tom pracáku. Prej do konce měsíce ty peníze přijdou určitě tak jsem velice zvědavá.
    No tak tedy pa pa pa. u nás opět hnusná mlha a zima. Odpo se chystám ven vysát listí než nasněží tak hodinku vyvětrám v tom hnusu i Bohouška. Lepšího počasí se stejně asi nedočkáme. Tak pa

    #867809
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak já taky doplňuji do myčky sůl až když mi zahlásí čidlo,že už je to potřeba. Ale mám pocit,že je to jednou za měsíc. Páč nám se tam vejde hodně soli,takže kolikrát tam nasypu půl krabice a je to na dlouho.
    Kájo, Inka je fakt kouzelná :)) Už je to měsíc? Toto neskutečně letí.
    Bambulko, já bych si omáčku z jater taky dala, ale H. to nejí a pro sebe to fakt kuchtit nebudu. To spíše až někdy u mamky :))
    My jsme dneska byli na pokecu, sešli jsme se opět s tou maminou a holčičkou,co je na den stejně stará jako Adámek :)) Adámek tedy je o půl hlavy větší,ale to nevadí, kluk má být větší.
    Děti si fakt spolu krásně vyhráli. Buď byli v koutku pro děti,co tam v té kavárně mají nebo běhali kolem nás. Malá dělala na Adámka baf a on se jí schovával a pak se děsně spolu smáli,když ho našla. Koukali taky spolu z okna na projíždějící auta a autobusy. Pak jsme si všichni tam dali i oběd 🙂 Fakt krásné dopoledne. Nejlepší bylo,když malá chtěla dát Adámkovi pusu a on se zastyděl a radši jí utekl:D To jsem se fakt nasmála. Oba tam taky sebou plácli,tak asi vteřinu brečeli a pak zas běhali. Jen jsem doma dala věci vyprat. Páč se tam Adámek i vyválel a byl tedy z té země dost špinavý.
    Normálně jsem až dneska zjistila,že ten zimní fusak jde celý rozepnout, já Adámka z toho furt rvu a pak máme vnitřek špinavý a ono to jde krásně odepnout, nemyslím ten spodek,ale ten vrchní kus.
    Adámek mi cestou od metra usnul,takže ještě spí v postýlce,tak mu pak dám polévku ke sváče.
    tak papapa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,566. až 5,580. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist