únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,611. až 5,625. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867840
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak to vás lituji s tím nočním čumákování dětiček :(( To bych asi už nedala. Adámek sice občas je vzhůru do půl desáté, ale když usne,tak nejdříve fakt v těch půl šesté se vzbudí.. ale poslední dobou fakt spí i déle :)) Dneska dokonce do devíti, tedy s přestávkou v šest na mléko.
    U nás je fakt zima, trošku popadal sníh..
    No a já se pustila do toho cukroví. Už jsem upekla spodky od košíčků a dneska udělala krém na banánky a za chvilku ho budu na ně dávat.. Trošku mi ztuhl,páč jsme jeli nakoupit,na poštu a vyzvednout dva dárky,co jsem objednala na mall a kase.
    Fakt mám radost,že už jsem s těma dárkama hnula. Včera jsem objednala a dneska si to vyzvedla..
    Už mám vymyšleno co komu a ještě pak do hračkářství a vybrat dárečky pro Adámka.
    Leni, hlavně,že má Bohoušek ty očíčka zatím dobré a nemusí mít brýle. Těch malých dětí je mi pak líto,když je mají tak brzo..
    Bibo, uplně tě chápu,že s dvěma dětma to je občas potíž jet ven, hlavně v takovédle zimě.
    Já než toho našeho Adámka obleču, to je fakt na čtvrt hodiny. Buď mi uteče nebo mi hopsá po posteli a když mu oblékám punčocháče na jednu nohu a pak na druhou,tak stačí tu nohavici z té první nohy vysvléknout.. Navíc u toho kope..
    tak já pádím na krém.. mějte se hezky :)))

    #867841
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak už jsme doma. Bobeš má zase průjem takže se do toho odráží i jeho nálada. Nechce pořád kadit do nočníku ani do záchodu takže pořád si sahá na pindíka jako že chce čůrat ve skutečnosti chce kakat a když ho chi posadit na nočník nebo záchod tak řve a brečí. Ach jo. Pak to pustí do gatí a brečí nanovo.Takže dnesší výsledek 2x pokaděné punčochy a jedny připokaděné. Chudák si stačí, že si prdne a má na zadku guláš. Tak jsem umu uvařila mrkvičkovou polévku s krupičkou a vajíčkem a k druhému mu uvařím brambory s mrkví. tak snad to pomůže a když ne tak dostane Smectu.
    Holky jak se dá nastavit kontrola toho pravopisu???? Mamce to doma ukatźuje chyby a mě tady ne :$ . Pořád dělám překlepy a pak z toho vznikají nesmysly a nebaví mě si to pořád po sobě číst.
    Jinak já jsem s dárkama na štýru. pořád nedorazili peníze tak se bojím cokoliv objednávat,aby jsme měli alespoń na jídlo na Vánoce :'( . Mam akorát 3 dárečky pro Bohuška co jsme už koupila dříve jinak nic. Taťka mi dal jeden dárek pro mamku (dvd) a jinak nic. Mam tak nějak vymyšleno co koumu koupit,ale ty peníze…….. Našim by jsme chtěůa pořád ten foto kalendář. Ani nevím zda to stihnou udělat když to objednám (teda jestli někdy dorazí ty peníze). Manžel potřebuje vodu po holení a spodní prádlo včetně fuseklí (takový klasický vánoční dárek) 😛 . Manželovo maminka by chtěla sadu umělých naběraček, moje mamka rtěnku, taťkovi něco na ryby a Milošovo nevlastnímu tatínkovi nevím. Ale vše záleží na těch penezích. taky se může stát, že bude mít pod stromečkem dárečky jen Bohoušek 😐 .
    No manžel byl ve středu na pracáku a už mu opět slíbili, že ty peníze přijdou určitě do konce příštího týdne. Ha ha ha už mě to fakt nebaví ty jejich sliby.
    No jinak já mam bříško jako melonek 😀 a mimi dává o sobvě pěkně znát. je to takové hezké jak sebou šije, mrská, žďuchá……… a taky je to pěkně náročný se jen ohnout k Bohouškovi 😀 .
    Tak se mějte hezky. Užívejte dne. já asi zadělám na cukroví s vaječným likérem. Likérem mě obdarovala maminka (ještě že ji mám). Nabalila mi sebou zase spousty věcí. Taky mi dala hodně věcí na zdoběení tak se možná odpoledne na to vrhnu. Mam ten sníh na okna, svítící hvězdičku a zvoneček. Obrázek sobů jak táhnou saně……….no prostě paráda tak to Bohouškovi udělám heské vánoční 😀
    Tak pááááááááááá končím

    #867842
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni,tak držím palečky,aby to Bohouška přešlo. Průjem není nic příjemného 🙁
    Jinak s tím pravopisem to myslím dělá automaticky mozilla a googlechrome, explorer to snad nedělá..Záleží co používáš za prohlížeš. Já jen vím,že když používám občas mozillu,tak mi to tam opravuje:P hlavně pro ni neznámá slova 😀
    Dneska jsem dodělala ty prasátka. Docela jsem si s tím vyhrála. Včera večer jsem máčela v čokoládě. Tak už máme asi pět druhů cukroví, ještě vosí hnízda budeme dělat a marcipány a možná kuličky.. už nic nepeču,chtěla jsem ještě jedno,ale asi už se na to vyprdnu..
    Vařila jsem dneska rizoto,tak si docela dal i Adámek. Teď má malou dávku mléka na zapití.
    Leni,já jsem objednávala fotokalendáře radši nyní. Snad příští týden už budou. Pak bude nával a nemusejí je pak stihnout udělat do vánoc. U vás chápu,že když nejsou peníze,tak nelze objednávat. Už aby vám je fakt poslali,nebo si moc ty vánoce neužijete..

    #867843
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, já už by jim na tom pracáku asi nechala děcko, a ať ho živí nebo okamžitě pošlou prachy. Snad už je brzo pošlou. Já s váma tak soucítím a tak mě to sere, že úřady neplatí co mají. Jinak co se vánoc týče, tak hlavně, že bude mít něco pod stromečkem Bohoušek. Ostatní to přece pochopí a kalendáře můžou dostat klidně během ledna 🙂 .
    Já používám chrome a ten mi to taky opravuje sám, resp. upozorňuje na chyby.
    My dneska měli na oběd pangase a cuketovo-bramborové pyré. Kubovi to šmakovalo, tak jsem mu nechala toho pyré na véču a k tomu udělám vepřové kousky. Potřebovala bych jít nakoupit, ale nemám kdy tam zajet. Dopoledne tu byli zedníci izolovat průlez na půdu, aby nám neteklo ze stropu jako v únoru. No a odpoledne musím se psem a pak přijde obkladač zadělat vanu, jak tam včera měnili sifon. Asi pak večer hodím chůvičku ke tchýni a zajedu do non-stop tesca. Sice jsem chtěla tady do alberta nakoupit za stravenky, protože taky už nemám moc peněz a výplata bude až za týden nejdřív. Ještě musím koupit dárky našim, ale nějak mi ty prachy nevychází. Ještě čekáme taky vyúčtování plynu. Bohužel jsme neplatili zálohy, tak čekám pěkný ranec.
    Já budu dělat jen asi nějaké ty čokoládové košíčky či jak to nazvat a pak ještě domácí rafaelo. Něco udělá tchýně a švagrová prý taky něco upeče a zbytek máme už objednaný. Mě to pečení fakt nebaví. Nebo spíš kdybych nemusela ještě pracovat, tak by mě to možná i bavilo. Ale takhle jsem ráda, když si můžu chvíli sednout. No, teď si půjdu spíš lehnout. Musím trochu dospat tu včerejší noc.
    Tak zatím papa.

    #867844
    Anonym
    Host

    Krásné sluníčkové poledne 🙂

    Leni, to je fakt děs. vím jak jsem byla minulý měsíc zlá, že peníze pořád nikde a to mělo asi 8 dní zpoždění. naštěstí mám nějaké provize z práce a jistou manželovu výplatu v termínu. ale tohle jak se chovaí k lidem je fakt děs :(, je mi vás líto a přesně jak píší holky. kalendář se může dát kdykoliv a vánoce jsou hlavně o dětech. Jediným čím bych ti mohla pomoc je ti daroavt jeden kalendář, jak jsem o něm psala. je univerzální, není na konkrétní rok a ty si tam dolepíš jen vlastní fotky či domaluješ a příští rok si jej otočíš na druhou stranu (jedna je bílá a jedna černá) a máš kalendář nanovo 🙂
    My už dárky máme pro všechny (moje mamka, její pepan, martin, já i Valča) zbytku nedáváme. teda martin si včera stěžoval že by chtěl nějaké pyžamo. tak kouknu u tamíka na nějaké. já tam mám 2 chlupatky (mikiny) a to mi stačí.
    cukroví máme 3 druhy a ted jsem koupila perníkové koření, tak možná zkusíme. určitě chci dělat ještě kokosky. jsou fakt výborné.
    jé dítě mi už nespí :(, dopoledne došly razítka a tak celý byt je červený, mě z ní trefí. je rychlejší než průjem. Leni, hlavně at je Bohouškovi lépe. i dospělému to není zrovna moc příjemné.
    jinak my máme už vcelku naklizeno. jen kuchynskou linku musím důkladně udělat. snad nám ježíšek (či povánoční ježíšek) donese ten mixér a nebyl by kam dát. tak se musí vytřídit staré krámy, které jsem už léta nepoužila.
    nic, hlasitost maminka, maminka z chůvy se stupnuje, utíkám pro ní a krásné odpoledne

    #867845
    Anonym
    Host

    Peti, závidím ti s tím úklidem. Já teda kuch. linku zevnitř mám zrovna vypucovanou. Měla jsem tam někde potravinový moly, tak jsem skoro všechno vyházela, všechny rožky a zákoutí vysála a celou linku vytřela. Snad už budou ty potvory pryč. No a jak všichni otravují s vánoční výzdobou, tak jsem v kuchyni a obýváku umyla okna (zevnitř) a polepila je. Bohužel jsme na jaře dostali (pro Kubu) nálepky s opičkama, palmou a banánama a pak ještě nějaký závodní auta a nic z toho mi teď nešlo sundat. Teda na jednom okně (máme 3 balkonový vedle sebe) jsem měla ještě velikonoční kuřátka a zajíčky, tak to je celý vánoční, ze druhého jsem nějak odlepila ty auta, ale opice prostě drží. Takže máme vločky, který padají na opičky s banánama a na palmu 😛 .
    Jinak u nás není nic nového. Obkladač nám přijde zadělat díru ve vaně až v pondělí. Mě naštval. Říkal, že zavolá v poledne a přijel by kolem šesté večer. Tak jsem mu v půl sedmé volala jestli teda dnes dojede. Prý mu to nevychází, ani zítra. Nějak mám pocit, že je ta vana teď nějaká nestabilní a nechce se mi v ní Kubu koupat. Tak jsem se těšila, že ho vykoupu už dneska a ono prd. Takže jsem ho jen ošplouchla v umyvadle. Sprchy se totiž bojí.
    Dneska ani nevím, kdy Kuba po obědě usnul a kdy se vzbudil. Našel totiž rezervní telefon,tak si s ním celé dopoledne hrál a ani na spaní ho nechtěl dát z ruky. Naštěstí v něm nebyla simka, takže jsem mu ho nechala. Dávala jsem ho do postýlky někdy kolem 11:45 a pak ve 14:45 jsem jen slyšela baba (když ho chci zabavit, tak voláme mojí mamce, kterou mám zdarma, takže na každé zapípání telefonu říká baba). Tak jsem šla do pokojíku a on si ležel v postýlce a ťukal do telefonu. Pak jsem tam našla 95 zpráv k odeslání. Telefonista náš malej.
    Přeji dobrou noc a hezký víkend!!!

    #867846
    Anonym
    Host

    Evi, super nápad s opicema a vločkama. náhodou, může to být pěkný pohled. my máme klasiku, sněhuláčky a ti mají hudební nástroje, pak svítícího sněhuláka no a v té nové pracovně svítící závěs z ikei (ale to si myslím že můžu používat celoročně). no a ve skříni mám schované vločky, sánky, andělíčky. jenže ty samé nálepky má mamka a to nechci asi používat, at nevypadáme jak blázni 🙁
    Perníčky jsem včera zmákla dvojitou dávku rovnou. není to nic těžkého a dokonce mě to i bavilo. jen ted to zdobení bude asi záhul. no a v lednici chladím linecké a přemýšlím jaké je ještě jednoduché těsto. dá se kombinovat do lineckého třeba kakao? či skořice? no a pak možná udělat dvoubarevné linecké 🙂 taky jsem včera mamce koupila 2 formičky s vnitřním vykrajovátkem. má jich plno ale to kolečko vevnitř vykrajovala snad vrškem solničky 😀
    Martin mi spí po noční, my teprve snídáme, ale když je doma, tak toho využiju a vrhnu se na tu kuchyn. jak se znám s mou rychlostí, zabere mi to celé odpoledne. Valča si už vytáhla vysavač a gruntuje. jezdí splašeně tam a zpět, jak vidí drobek, klekne k němu a snaží se ho vysát 😀
    a musím se pochlubit, už konečně spím v ložnici a je to mnohem tvrdší spaní než s val v pokojíčku. budíme se v půl 8, dnes až v půl 9, chodí spát normálně po té půl 8. ted ale od čerta má zas problém a probudí se, ale to pustíme ukolébavky přes chůvičku a spí dál. má ještě tak 14 dní a chci postýlku zrušit a dát jí zábranu na postel. už je přeci velká holka 🙂
    taky musím protřídit zas její oblečení, děsně se ted vytáhla a rukáv při 92 má jako 3/4 🙁 a to nemám ráda. na doma mi to zas nějak nevadí.
    mějte se krásně, pohodovou sobotu a papa

    #867847
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak já jsem si včera zase zadělala na cukroví s vaječným likérem. Dnes to budu vykrajovat. Za chvilku jedeme k babi do Pšova (manželovo rodičům). Jsme se vtírli na obídek 😀
    Včera jsme taky dělala Bohouškovi výzdobu na okně. Říkám prdím na to nebudu mejt okna jen to otřu z vnitřní strany. Nakonec mi to nedalo a umyla jsme je i z obou stran. Nastřékala tím sněhěm na sklo sněhuláky na saních, stromeček a zasněžený domeček. Pak jsem mu tam lípla svítící hvězdičku a zvonečky a dnes se možná vrhnu na ozdobení dalšího okna. budu je dělat postupně. Raději než aby jsem pak musela předčasně do porodnice 😛 . Ještě tu máme sobíka jak táhne saně a jiné šablony na ten sníh na okna. Pak ještě udělám věnec na dveřě a ozdobím si květník, který vycpu asi jehličím na které tedy nejdřív musím jít.
    Máme nemocné králíčky :^) . Včera jeden umřel a ještě dva jsou nějakcí skleslý, nežerou a jen blbě čučí tak jsme koukala na netu a vypadá to na kokcidiozu. Naštestí není nakažlivá ani na jiná zvířata ani na člověka. Tak je budeme muset nějak vyléčit. no taks e ze mne stává velká zvířátkovská paní doktorka.
    Jinak holky máte pravdu, že o těch dárcích pro dospělé to není ty Vánoce hlavně a´t má Booušek .
    Tak ju musím končit páč mě ten malej lump tady pěkně zlobí a navíc musím jít najít injekční stříkačku abyjsme mohli dát alespoň tem králíčkům napít. Stříknu jim vodu to přímo do tlamičky,aby se alespoň napili.
    Tak pááááčko

    #867848
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak jsem taky nalepila vánoční nálepky na okno v pokoji Adámka :)) Tak se mu to líbilo.
    Ráno Adámek rozházel kostky a pak na nich uklouzl a řev jako blázen a Adámek si nechtěl na jednu nohu stoupnout. Naštěstí to nic nebylo. Po chvilce už běhal, jen trošičku kulhal.. Fakt jsem se lekla. Přijeli k nám dneska na návštěvu moji rodiče, dovezli mi dárečky k narozkám 🙂 Tak jsme si zas dali chlebíčky, pak řízek s bram. kaši a ještě jsem dělala bábovku :))) Pak jsem je vzala CČM a tam jsme si s mamkou koupili vánoční baráčky na svíčku a mamka si koupila ozdobičky. Pak jsme omrkli obchody a já pořídila dva další vánoční dárky a uplatnila i na ně slevy z o2výhod :)) Tak jsem zas trošku ušetřila. Jen jsem měla vybrané dárečky i pro Adámka, ale Bambule zas přestavovala a já tam prostě ty dárky nenašla.. hlavně tam bylo plno lidí. Fakt už začíná blázinec.
    Leni,tak to je mi králíčků líto,ale asi je nezachráníte. Pamatuji si,že děda taky choval králíky a jednou chytli tu nemoc a všechny nakonec vychcípali :(( Oni se prý musí nechávat očkovat.
    Držím palečky.
    Tak pááá, za chvilku jdu na kaši a Adámek se půjde koupat. Dneska zas nespal..tak asi brzo usne.

    #867849
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak nám umřeli další dva králíčci 🙁 :S :'( . Začalijsme je léčit,ale je asi pozdě. Doufám, že už to bude dobrý a ostatní budou pořádku. Jak píšeš Bivi měli by se očkovat :S . No jo no jsme trubky tak tady to máme. Nikdo to moc neočkuje. Je to sázka do loterie,ale prý s touto nemocí se setká 90% chovatelů. Je to nějaký parazit ve střevě nebo v jítrech.
    Mi dnes máme taky k obídku řízečky,ale s bramborama nebo udělám štouchané brambory ještě uvidím. Bohoušek měl krůtí polévku se zeleninou a s rýží. Včera a zatím ani dnes nekdil. To je děs. Buď má průjem nebo nic. Pak zase bobek. Má nějaké poblbané to trávení.
    Bivi a co jsi dostala k narozkám od rodičů?
    Jinak se ti nediví, že jsi se lekla když Adámek kulhat taky ho vdy pořádně kontroluje když se za něco drží nebo když je to fakt hnusnej držkopád. 🙂
    Včera jsem upekla to cukroví s vaječnákem a dnes jsme zase umyla a ozdobila jedno okno.
    Jo jinak k tomu pravopisu já používám taky prohlížeč Mozila a neopravuje mi to. Ale u mamky byl ten Chrome a ten opravoval tak možná na něj taky přesídlím,ale jsem zvyklá na tu Mozilu a blbě se mi v v tom Chrome dělalo,ale je to asi o zvyku.
    Co jsme přijela od našich tak pořád jen peru. Dnes jsme tedy konečně doprala poslední várku. Uff a teď už to jen vyžehlot. To je na tom to nejhorší. Až mi přijde mateřská tak koupím dětský prášek a začnu prát na mimi. To zase bude.
    Tak přeji hezký den. u nás zima brrrrrrrr

    #867850
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Sněží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konečně bude i v Brně trochu sněhu! Zatím tu byli sotva 2 cm a teď padají takový ty krásný velký Ladovský vločky. To je krása, takhle za oknem.
    Leni, s těma králíčkama mě to mrzí. Nám kdysi chytli nějaký ten králičí mor a kompleto všichni pozdechali.
    My jsme včera večer balili dárky.Já teda ještě musím koupit našim, ale to je tady za rohem v lékárně (taťkovi na klouby a mamce na paměť). Zbytek už mám od včera objednaný na netu. Jsem našla taťkovi termo podkolenky. On totiž pracuje na obci a zrovna vyhrnuje sníh a je celý den venku, tak aby mu bylo teplo. No a já jsem zjistila, že je vyrábí brněnská firma, ale do prodává je nějaká jiná a ta je ve městě. Se mi vůbec do města nechtělo, tak jsem zase sjížděla ty jejich stránky a nakonec jsem je objednala. Měli poštovný celkem malý a já bych autem stejně něco projela. No a při objednávání jsem zjistila, že na ty podkolenky mají v eshopu 50% slevu (původně 344kč), tak jsem objednala dvoje. No a pak mi to napsalo, že si to můžu vyzvednout v jejich výrobním skladu. Což má můj chlap po cestě z práce. Nejenže mám pro taťku dvoje podkolenky místo jedněch, ale bude to i bez poštovnýho!
    V sobotu jsme byli v obchoďáku pro boty Michalovi. Žádný vyhovující neměli. Ale zato jsem zjistila, že u rossmanna mají dezertíky jako od nestlé (Kuba mi teď nic jiného nejí), ale za půlku ceny. Tak jsem hned jedny vzala a pak ještě i jedny jako krupičná kaše se sušenkou. Ty nestlé dělá taky, ale u nás se neprodávají, nám je dovezla švagrová z Rakouska. Tak uvidíme, jestli je bude Kuba papat, protože to by ušetřilo taky nějakou tu korunku.
    Jinak nic nového. Dnes v noci jsem se konečně trochu vyspala. Kuba ještě chrápe. Dnska nám přijde obkladač konečně zadělat vanu. Měl přijít v pátek v 18:00, tak jsem mu v půl sedmé volala a prý že přijde až dneska odpoledne. takže dnes žádná odpolední procházka nebude. Ale pak snad půjdeme řádit na zahradu, do toho krásně napadaného sněhu 😛 .

    #867851
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Děcko tak už snad ti tu vanu konečně udělají. je to děs co? Pořád si někdo něco vymýšlí :S .
    Jinak u nás včera taky chumelilo,ale takové ty malinké vločky,ale i tak něco málo napadlo. Hnedka ráno jsme byli venku páč jsme museli nakoupit snídani tak se Bobeš trošku probrodil sněhem.
    Ty králici snad ten mor neměli to by byl celej chov v Pr….. a navíc se to šíří vzduchem takže by to byl celkem malér. Teď už se ten mor moc nevyskytuje,ale když se vyskytne tak jde do háje celej chov a snad se to musí i nechat zlikvidovat v kafilérii. No ještě mi něco v hlavě zůstalo ze školy (mam zemědělku) 😛 . Ostatní zatím vypadají v pořádku tak snad už je po všem.
    No jinak u nás nic nového. Bobeš srajdu nemá tentokrát se vykadil opět do punčoch. Já už fakt nevím co s ním. On ví že to na něj jde,ale nechce se mi zkrátka posadit na nočník ani na záchod. To raději bude kakat ve stoje. Už jsem i vzdala kdejaké trestání jako plácntí po zadečku. jednoduše se mu to pořád snažím vysvětlovat. A pak pořád přepírám punčochy. Ještě, že to byl bobek tan jsem jen vyklepla a punčochy přemáchla žádná velká věda 😀 .
    No jinak odpoledne jdu k lékaři na kontrolu tak uvidíme zda se nám to malé ukáže jestli je to opravdu holčička nebo že by se z něj vyklubal nakonec chlapeček:D . Pak musím koupit mlíko, kaši, na poštu, nabít manželovi kredit do mobilu a vybrat si výhru ve sportce (dedeček Bohouškovi vsadil a on vyhrál pátou). Mělo by to být do stokoruny. Sázka byla 160,-:P . Přemýšlím zda si vzít kozačky nebo kecky. V keckách se dobře chodí,ale asi v nich nebude takové telo jako v kozačkách ve kterých se zase blbě chodí :O .
    Já pořád někde soutěžím a ne a ne nic vyhrát. Buď na porodnice. cz a teď ny Vykupto.cz adventní kalendář a nebo od Kauflandu. tak to můžete také zkusit třeba se na Vás otočí štěstí
    No tak budu končit. jdu juknout na FB a pak tradá to sprchy, onléknout se, něco ještě pozřít ať nemám hladík a mazat na bus.
    Pááááááá

    #867852
    Anonym
    Host

    Bambulko, tak hodně štěstí u lékaře. S tím obutím Ti asi moc neporadím. U nás to už na nějaké kecky není, ikdyž teplotou ano, je jen kolem nuly. Já jsem si koupila takové kožené „traktory“ s kožíškem, údajně by měli mít i membránu. A pak mám na zimu ještě i sněhule. Všechno na delší procházky nebo na hrátky ve sněhu. Ale třeba v sobotu jdeme na oslavu, tak fakt netuším, jaký boty si vzít, protože kozačky nemám.
    My byli nakonec venku dopoledne, aby táta nemusel spěchat domů a hned jít venčit psa. Takže jsme udělali asi 30min kolečko s kočárem a pak asi další půl hodiny pes i Kuba řádili ve sněhu na zahradě. Tady docela ráno nasněžilo. Tenisák, který jsem včera psovi házela, jsem teď nemohla najít.
    Dnes jsme měli na oběd vývar, ještě teda máme ze včera v ledničce pečené kuře, ale to asi nechám na večeři a zbytek masa natrhám ještě do toho vývaru. Kuba mi totiž kuře s rýží moc nepapá.
    Tak se zatím mějte hezky a pište!!!

    #867853
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky 🙂
    Leni, od našich jsem dostala k těm narozkám takovou super halenku do společnosti. Je tak super ušitá,že v ní nebude vidět moje břicho 😀 a k tomu ještě korále 🙂 Pak od ségry parfém a tašku s mým jménem a ještě jsem dostala dvě bomboniery :)))
    Taky držím palečky,aby se miminko u Dr. už ukázalo :))) a vše je v pořáku.)
    Já jsem dopoledne šla nakoupit, Adámek byl doma s tatínkem. Máme tu taky sníh,tak je to takové hezké,ale to taje,tak asi bude spíše blátošlap brzo:D
    Vařila jsem vývar a jako druhé boloňskou omáčku se špagetama. Tak Adámek si dal jak polévku,tak i omáčku a docela hodně toho snědl :)) Zapil to celou lahvičkou čaje. Pak jsem ho vzala na procházku ven, jen tak bez kočáru kolem baráku. Tak Adámek šel sám jednou dokola a když jsme šli podruhé,tak si stoupl přede mě,že chce nosit:O 😀 Tak jsme šli domů. A už spinká v postýlce.
    Pro ty malé nožičky to moc není. Ale aspoň jsme se trošku provětrali :))))
    Jen mám jaksi dilema, jak budeme jezdit ven. Na golfky to moc nevypadá, to bychom s nima asi zapadli a zas velký kočár už máme složený a schovaný… Od zítřka mají v akci sáňky i s tím opěradlem.. tak si promyslím,zda je nekoupíme…
    tak pááááá

    #867854
    Anonym
    Host

    Ivčo, my máme stále velký kočár, golfky jen jsou jen jako rezerva. Boby dostane Kuba od ježíška. A sáňky bude mít u našich, jestli tam v zimě pojedeme 😛 . Na vánoce jsem jim řekla, že mají jednou přijet oni k nám. No ale pak budou mít v lednu neteře narozky.
    Holky, chtěla jsem se zeptat jestli a čím mažete dětem obličej, když jdete ven v mraze? Já ho zatím patlám mojím krémem, ale chci se stavit buď do lékárny nebo do DM.
    Jo a ještě jeden dotaz. Co dáváte dětem pod kombinézu? Dneska bylo teplo, tak jsem Kubovi pod kombinézu dala jen punčošky, bodyno a svetřík. Nějak pořád nevím, jak moc ho oblíkat.
    No nic, už se mi to zase budí…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,611. až 5,625. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist