únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,626. až 5,640. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867855
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, zrovna dneska jsem koukala v obchodě na nějaký dětský krém,co se maže v zimě. Ale malá tuba stála přes 70,-,to se mi zdálo moc drahé.. ale asi to budu muset koupit. Co je dneska levného,že?
    Adámkovi jsem pod kombinézu dala taky punčocháče a pak měl nátělník a tričko s dlouhým a mikinu, samo,že čepici,šálu a rukavici. Boty zimní. Ale byli jsme venku fakt krátce. V kočárku by byl ještě s fusakem. Taky občas mám dilema,co oblékat, ale snažím se o vrstvu než mám já. Ale až bude velký mráz,tak stejně asi ven nepůjdeme..
    Bylo by super,kdyby k vánocům Adámek taky dostal sáňky nebo ty boby.. ale nevím, co kdo bude pořizovat Adámkovi,nikdo se nějak neptá.. jen ségra a té jsem říkala o nějaký autobus pro Adámka 🙂 děsně se mu líbí,když ho venku vidíme.

    #867856
    Anonym
    Host

    ahojte,
    u nás je dnes teda protivka nálada 🙁 a přestala mluvit a má období ehe ehe, klasika maminko to řekne kdekoliv. ted je 2 hodiny bez plíny a už jsou 3 punčocháče na dupce.
    jinak když dávám kombinézu, tak má jen štramplíky a nahoře body s dlouhým rukávem a mikču či svetřík. když jde s bundou, tak na venek má od wolf takové ty zateplené šustáky a když jdeme do města a má jen rifle či kalhoty, tak dostane hrubé punčošky a je v kočáru a ve fusaku.
    mažu rosman krémem zimním, kolik stál nepamatuji, ale mám jeden v tašce a druhý doma. Ivi, 70 kč není si myslím moc. kolik dáš za svůj krém??? a na toho prcka toho tolik nevyplácáš co na sebe :), mě příjde, že jsme s množstvím vůbec nehly a to ho máme koupený hned vloni jak začla zima, takže pojedem druhou sezonu, a mažu obličej a ruce a i sobě 🙂
    Leni, tak písni co dnes dr viděl 🙂

    #867857
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak jsem teď byla v lékárně a koupila tam Kubovi krém. Stál 82Kč za 75ml. Je to značka, kterou mají v drogérkách – Büdchen. Taky mi nabízela Sebamed asi za 200Kč a pak ještě jeden za 120Kč. Já teda byla v té lékárně prioritně pro oscillo a kapky do nosu. Kuba se totiž asi v deset večer vzbudil a úplně se klepal a skoro dávil. Tak jsem zjistila, že má rýmu a teče mu sopel asi do žaludku a ne ven. Tak jsem ho odsála, prokapala nasivinem, dala mu fenistil kapky a podložila matraci. Sice pak ještě pobrekával, ale už mě dýchání relativně v pohodě. Uvidíme jak na tom bude, až se vzbudí. Asi to má ze včera, když jsme byli venku a ono sněžilo. Nebo od zubů, protože už dva dny má pořád palec vražený až vzadu u pětek (špičáky už má všechny aspoň kouskem venku). No jsem zvědavá. Taky jsem udělala, jak kolovalo na FB, med s citronem a zázvorem. Tak mu to pak dám do čaje, až trochu pochladne.
    Tak se zatím mějte a Leni, napiš co bylo na kontrole!

    #867858
    Anonym
    Host

    Toto je ten krém, co jsem koupila: http://www.kosmetika-bubchen.cz/B%C3%BCbchen-ochranny-krem-do-kazdeho-pocasi. Jinak Peti, já malýho mažu častěji než sebe. Pleťový krém mám už asi rok a půl a pořád ho tam mám asi 2/3. Nějak na sebe prdím. Ale je fakt, že když jsem chodila do práce a denně se malovala, tak jsem měla krém běžně kolem tří až čtyř stovek. Teď mě ségra přemnouvá na krém od MaryKey, ale ten prý stojí kolem pětistovky, což teď nepřichází v úvahu. No ale asi bych se měla začít o sebe trochu starat…

    #867859
    Anonym
    Host

    dobré ránko,
    začíná u nás ladovská zima :), jen Valuš z ní dnes asi nic mít nebude. odpoledne bude s babičkou, nebot já jedu do práce.
    Evi, já se taky flinkám s tím mazáním, ale malou fakt mastím, přeci jen ty děcka mají citlivější pokožku než my. ale krém mám a my po narození val dostali od známé kosmetiku, tak jsem jí niveu zabavila a mažu se tak já. a až dojde, tak mám ráda krém od oriflame (zimní) a používám ho teda i v létě 😀
    holky, pořád mě čeká úklid té kuchyně a vůbec se mi nechce. o víkendu nebyl čas a asi ani chut. a to si nedokážu představit dělat něco s nechutí. tak snad o víkendu to výjde. zítra příjde sousedka, ve čtvrtek máme celodenní poradu a přijedu až hoodně večer. nevím co na sebe. má to být v nějakém stylu a já tomu tak prd rozumím. černé kalhoty nemám žádné. asi vezmu bílé rifle a nějakou tuniku nebo svetřík.
    Evi, Kubík ať je brzo fit. my už se z toho také konečně hrabem. už bych jela i na bazén o víkendu, ale nevím nevím. Valča má pořád jizvičky po stroupkách. tak ten týden ještě vydržím a budu doufat, že bude ještě před štědrým dnem otevřeno.
    měla bych už začít balit dárky, jen nevím kam je schovat. ted jsou na půdě. jsou to velké krabice a mít je někde doma. tak by to dopadlo, jak bych je vůbec nebalila a malá na to hnedka vlítla.
    od dědy a od druhé babi jsem už dostala po 500 na dárek. tak taky tam něco nachystám. v neděli jsem koupila povlečení medvídka pú za 350 kč v tesco. je to klasická bavlna. měli různé motivy i cars mám dojem 🙂
    poutíkám do sprchy a převlíknout valušáka a taky vytáhnout prádlo. zapla jsem to hnedka ráno 🙂 mějte krásný den

    #867860
    Anonym
    Host

    Tak Kuba má zatím jen rýmu, teplotu měl dneska max 36,9st. A rýma je zatím stále vodová, tak uvidíme, jestli zhoustne nebo to bude zase od zubů.
    Jsem se mu dnes vařila s boloňskýma, ale tentokrát z rajčat a paprik. A ten skunk si dal raděj jen suché těstoviny :@ .
    Tady je tak krásně, pořád padá sníh, je kolem nuly,… Já bych tak šla bobovat.

    #867861
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak bohouška oblíkám tak, že má punčošky, tílko, tričko s dlouhým rukávem, mikču nebo svetřík a kombinézu nebo vyteplené gatě a bundu. na nožky zimní boty, čepici a podle toho jakou má bundu tak i šálu. V některé mu čučí krk. Na ruce rukavičky a mažeme ven. Jinak kočárem už moc nejezdím. tedy skoro vůbec,ale je to hodně daní tím, že manžel je doma a tak nechávám Bohouška doma když někam potřebuju jít.
    Dneska jsme myslela jak mu udělám radost, že pujdeme dopoledne stavět sněhuláka a on po půl hodině chtěl domu 🙁 . Protiva.
    Krémy mam dva jeden od Astrid (myslím) a druhý z Rossmanu tu jejich kosmetiku tuším babydream a já mam takovou sklerozu , že ho pořád zapomínám mazat. jsme děsná. už má chudák takovou drsnou tvářičku. A na sebe??? Na sebe prdím úplně já když se omylem namažu tak to jsou Vánoce. 😛 . Jsme na to hrozná. Navíc jen tak nějakej krím nesneu takže hnedka jsem flekatá jak dalmatin až na to že nemám černé flrky,ale červené takže ze sebe udělám ještě větší krasavici než jsem 😀
    No a včera u lékaře. Přesný popois mojeho rozhovoru s lékařem. Já: tak doufám, že se ndes dozvíme co, že to vlastně čekáme?! Dr: Vy to ještě nevíte??? Já: Ne. Tak doktor kouká kouká a říká No,ale já také ne. Mno takže jsme se toho opět mnoho dozvěděla 😀 . Takže asi fakt až v tom únoru co se narodí. Jinak vše v pořádku. Mimčo váží kolem 1300 nebo 1500 g (mam hroznou sklerúozu) a kontrola už za 14 dní. už se to zkracuje. Takže jdu na Silvestra páč to vyhcátzelo na Vánoce tak mě tam sestřičky nehnali. Ztloustla jsme 6 kg od počátku druhého těhotenství.
    Jinak včera jsem to opět zakřikla. Bobeš dopoledne bobek a odpoledne zase srajda. Mě picne.
    K obídku Bohušek měl zeleninovou polévku s rýží a mi máme párky s bramborovou kaší. Možná dám trošku kaše i Bohouškovi to mu snad vadit nebude.
    Tak přeji hezký den. U nás kolem nuly,ale studený hnusný vítr brrrrrrrr a plno sněhu. Tak pa

    #867862
    Anonym
    Host

    dnes podruhé ahojky,
    vůbec mě to v práci nebaví a jsem přilepená na fb :D, to jsou fakt aktivity. no ale za chvíli už dorazí nějací klienti. tak bude i činnost.
    mezitím jsem si vyprosila mejlíka s vánočníma šablonama na okno na následné vystřihnutí. kdyby měl někdo zájem, pošlete mejla a hnedka to k vám poletí a je to fakt krásné, hvězdičky, kostelíky, domečky. jablíčko se svíčkou. . .
    u nás k obědu byla vepřová kýta na zelenině (porek, cibule a paprika) pak jen podušené, podlité vodou a zahuštěné hotovou jíškou, včera rýže, dnes brambor. a na zítra nevím co. mám tam květák. tak přemýšlím o nějakém zapečení s bramborem a sýrem? dělala to některá?
    přemýšlím čím doma začnu, ještě chybí dočista udělat dveře, ale když není ta chuť :(, zbývá i dozdobit cukroví a v lednici mám 6 ks bílků, tak asi udělat pusinky, nebo že bych udělala bábovku? bych si dala i nějakou buchtu.
    jinak Valentýna je neskutečně závislá na medvídku pú (sotva rozlepí oči po spaní, už mele pú pú pú. pak řekne mňau a chňapne kočku a deku s pú a natahuje ruce , že chce dolů dolů (z postýlky), no a když pustíme pú tak je od ní pokoj, dneska byla enormně hodná a klidná v pokojíčku celé dopoledne. nikoho k sobě nepotřebovala. sedla si na gauček, zakryla se dekou a odpočíavla. asi jí včerejšek, kdy skákala i po stropě dal zabrat. no a jinak mi volala mamka co jí má oblíknout :D, že jí vezme na sánky. tak jí aspon trošku provětrá.
    tak papa a já jdu asi něco vymyslet na práci, jinak si okoušu nehty nudou

    #867863
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:)

    Leni,to jsem se fakt pobavila nad tím vaším rozhovorem s Dr.:D Takže fakt budete mít překvápko. Kdy ty máš vlastně termín? 🙂 Možná už jsi to psala,ale já mám asi hlavu děravou:P
    Já si obličej mažu,ale jen krémem na obličej, sice mám jeden i proti mrazu,ale asi už bude prošlý a tím tedy Adámka mazat nechci. A tělo si mažu jak si vzpomenu. Měla bych asi denně,ale když se tak sprchuji v půl jedenácté v noci,tak už chci být honem v posteli a ne se ještě mazat..
    Jinak jsme udělali procházku s kočárem do ikei, páč jsem si potřebovala vybrat na dárek,co mi má přijít poštou a nevím,zda ho přiveze dnes nebo zítra.. Radši ať mám na to penízky nachystané. Tak se docela jelo dobře, páč je všude ušlapáno,ale i namrznuto, takže kdybych asi nejela za kočárem,tak bych se možná natáhla..
    Adámek cestou zpět usnul,tak pokračuje v postýlce. Dneska jsme měli to co včera, polévku a pak vrtule a tu boloňskou,tak Adámkovi moc vrtule nejedou,páč včera ty špagety fakt jedl a dneska to spíše flákal.
    Tak si jdu udělat kafíčko :)))
    Evi, přeji Kubíkovi,aby se brzo uzdravil:))

    #867864
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak já se ndes hlásím také podruhé Jsem líná. Nic se mi nechce.
    Peti zapečený květák jsme nikdy nedělala. U nás když už je květák tak klasika smažený. hmm bych si ho i dala. jsi mi udělala chutě. Ale asi si je nechám zajít páč tady v krámě květák namjí a do města pro nej teda nepojedu. no když už by třeba zítra dorazili penízky manželovo tak by jsme jeli nakoupit. Chystáme se že dáme Bohouška k manželovo rodičům ajeli by jsme si v klidu nakoupit. Nejlepší je dopoledne když jsou pracujíví lidé v práci a není tam takový návaů. tedy alespoń doufám. No záleží zda ty peníze už konečně pošlou nebo ne. Já mam dostat mateřskou prý až zase 21.12. No to je fakt bomba co by jim udělalo poslat peníze dřív :@
    Jinak Bivi termín máme 16.2-17.2. Možná vydrží až do 19.2. to je Bohoušek.
    No tak pa pa dnes mě nebaví ani psát 😛

    #867865
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásný večer 🙂
    Peti, tak díky tobě taky už přemýšlím nad umytím linky.. ale moc se mi nechce, už druhý den se furt rozhoupávám.. Říkám si,až Adámek bude spinkat,tak se do toho pustím a zas dneska nic..
    hlavně mě nebaví už to,že tu furt uklízím a ten náš táta na druhé straně dělá bordel..
    Ale to asi znáte.
    Adámek si dal chrupínek asi do čtyř a pak jsme si dali koláč. A od pěti jsme koukali na Planetu Yo, Adámek kouká na začátek a pak letí pryč. Dřív na konci dávali Mikulášovy patálie a to se mu líbilo,ale to už delší dobu nedávají. Ale zas potom jde kouzelná školka,tak tu sleduje celou.
    K večeři jsme měli libové párky,tak jsem dala i Adámkovi, nejdříve to vypadalo,že mu zachutnalo,ale pak to vyplivnul. Já to tak nemám ráda,když jídlo rozkouše a pak mi ho vyplivne buď na ruku nebo někam na zem. Samo,že to uklidím 🙂 Ale radši bych,kdyby to i polknul. Prostě podle toho poznám,že mu něco nechutná.
    Leni,tak to by byla fakt velká sranda,kdyby se Vám druhé miminko narodilo stejně jako Bohoušek 🙂 Jen asi by bylo lepší,kdyby mělo svůj den 🙂 Aby se pak v pozdějším věku nehádali kvůli narozeninám a dárkům.. Však znáte děti :))
    tak pááá

    #867866
    Anonym
    Host

    Leni, tak to fakt budete mít pěkný překvápko 🙂 . A teda souhlasím s Ivčou, aby se mimčo narodilo třeba toho 16.2. Je to kousek od Bohouška, takže nejdřív můžou mít společné oslavy a až je chytne puberta, tak se dá rozdělit třeba na 2 víkendy.
    Holky, dneska odpoledne se s náma rozloučila myčka :'( . Jsem půlku růžovky myla nádobí. No a vzhledem k tomu, že je už přes 8 let stará, už jsme ji několikrát opravovali. I letos na ni byl servisák. Tak jsem sjela internet, pak sedla do auta a ve čtvrtek večer nám přivezou novou. Naštěstí jsme s tím tak nějak počítali, že může kleknout, tak to není taková pecka. No a taky jsem použila dárkový poukaz, který jsem dostala k narozkám. Doufám, že bude dobrá a hlavně, že to ty dva dny zvládnu :'( . Asi zítra uvařím něco v tlakáči, ať pak nemám moc nádobí 😛 .
    Ivčo, já Kubovi dneska pustila zase Příběhy včelích medvídků. U toho naštěstí sedí a já mám chvílu klidu. Taky u nás byl obkladač na tu vanu. Jenže jsme zjistili, že má špatný odstín spárovačky, tak se taví jindy. Teda on dle názvu ten odstín sedí, ale realita je jiná. Už mě to nebaví.
    No nic, jdu si natáhnout nohy.
    Dobrou!

    #867867
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi, tak přeji,aby Vám pak nová myčka dobře sloužila :)) Jakou si vybrala ? 🙂
    S tím obkladačem to tedy máte fakt na pokračování 🙁
    No my budeme muset pro změnu koupit nový zámek do vchodových dveří. Už delší dobu to zlobí a včera Honzovi nešlo zamknout zevnitř a prý to rozbil Adámek,že tam strká klíče. Přitom Adámek ještě nedokáže strčit klíč do zámku, jen tam tak kolem s ním mává.. Honza byl rozčílený,že to bude stát 700 atd.. Já to klidně zaplatím, hlavně abych pak se dostala v pohodě do bytu,až budeme s Adámkem venku. Už jednou sem víc jak hodinu byla před bytem a čekala na Honzu,až přijede z práce.. Už se i z venku špatně odemyká..
    Jinak mě už včera přišla mateřská,tak jsem byla ráda 🙂 Musím ještě dokoupit jeden dárek a pak dárečky pro Adámka a ještě stromeček :)) A pak už před vánoci jen kapříka a nějaké dobroty.
    Tak zatím páááá

    #867868
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, vybrala jsem úzkou, nějak se mi nechtělo volat kuchyňáře, aby nám upravil skříňku vedle myčky. My totiž do teď měli úzkou a nechali jsme vedle udělat takovou skříňku, která se dá operativně zúžit, aby se tam vešla širší myčka. Takže budeme mít tuto: http://www.datart.cz/Mycka-nadobi-WHIRLPOOL-ADP-750-WH.html. Snad bude fungovat dobře. V recenzích sice píšou, že je hlučnější, ale ta stará byla tak hlučná, že jsme si museli zesilovat televizi 🙂 .
    Kuba má stále zatím jen rýmu, teploty ani kašel zatím nemá, tak doufám, že bude brzo v pohodě.
    Venku krásně svítí sluníčko, člověk by hned šel ven. Ale je tam -6st, takže i kdyby byl Kuba v pohodě, tak bysme stejně ven nešli. No a vzhledem k tomu, že má být zima celý týden, tak mě asi doma brzo hrábne. Ještě mi to dítě nechce jíst co mu nachystám. Dnes jsem vařila hráškovou polívku (vždycky ji jedl), tak mi odstrčil misku, že nee. Tak jsem mu udělala dětský rybí prsty, ty se mu taky nezamlouvaly. Takže šel do postýlky s kaší ve flašce. Vypil sotva 20ml a vrátil mi ji. Takže spí hladový. Uvidíme co bude jíst odpoledne.
    No nic, musím jít chvíli pracovat :'(

    #867869
    Anonym
    Host

    Hojky holky!
    Tak manželovi konečně dnes dorazili po dvou měsících peníze z pracáku. No samo, že přišla záhadná částka. Má mu přijít kolem 13 tis. a přišlo mu kolem 10 tis a ty peníze co mu dluží za ty dva předchozí měsíce nedorazili. No hrozný mě připadá, že si z nás asi dělají legraci. No do konce týdne ještě musíme oba na sociálku a já pak k zaměstnavateli vyplnit papíry na mateřskou tak tam uděláme čóro móro.
    Jinak nic nového. Uvařila jsme zelňačku ta bude zítra k obídku.
    No musím běžet Bohoušek už tady běhá nahatej a bude se koupat. tak pa pa snad zítra bude více času.
    Večer u telky budu lepit cukroví a zítra dopoledne udělám rohlíčky. Dnes jsem si na ně zadělalai

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,626. až 5,640. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist