únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,641. až 5,655. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867870
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni, tak huráááá,že už vám to poslali. Jen je divné,že poslali jen část.. To tam mají pěknej bordel.
    Jinak já jsem dneska dostala sms od pošty,že mi budou doručovat balíček a tak jsem poctivě celý den na to čekala,pak přijel pošťák a nic, nezvonil a ani nebyl papír ve schránce.. a pak mi přišla sms,že se mi snažili doručit balíček a mám ho uložený na poště:@ Docela mě to nasralo!!! Fakt pošta by se měla stydět za takové chování.
    Už máme doma vánoční stromeček, Honza ho dostal za úkol vybrat. Snad vybral pěkný,zatím jsem ho viděla jen zabalený..
    Adámek spal po obědě do pěti a nyní ještě nespí.. lumpík jeden 🙂
    Jinak má už přes týden prsty v puse a už se klube dole druhá dvojka.. ale asi jich roste víc, protože si šahá prstama až do krku…
    Evi, hezká myčka :)))
    Páá

    #867871
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, takovéhle postupy u pošty znám moc dobře. To je u nás skoro každý druhý balík. Zrovna minulý týden se to stalo tchánovi. Byl celý den doma, měl zaplacený balík do ruky, ale nikdo nezavolal, nezazvonil a až druhý den měl ve schránce lístek, že se mu nepodařilo doručit a že to má na poště. Na lístku nebyl vyplněný ani čas doručení a ani podpis doručovatele, jen datum.
    Leni a neposlali manželovi zbytek zářijové podpory? Jestli si to teda dobře pamatuji, tak si psala, že tenkrát dostal snad jen 3tisíce, teda jestli jsem to dobře pochopila. No každopádně jim tam udělejte pěkný poprask. Nic jiného si nezaslouží!
    Jsem se dnes ráno vzbudila pěkným šokem. V 7:01 mi začal zvonit telefon: „Dobrý den, tady doprava datart…“. Já se úplně vyděsila, že už jedou s tou myčkou, že jsem si spletla denní dobu. Prodavač mi říkal, že by ji měli dovézt mezi 7 a 9 večer. Tak jsem rozespalá s telefonem u ucha letěla podívat se do papíru, kdy teda mají přijet. No naštěstí mi borec volal, že by dojeli asi někdy kolem třetí, jestli budu doma. Jsem sice ráda, že ji budu mít doma tak brzo, ale taky mohl zavolat až po osmé. Kuba totiž v noci pokašlával, tak jsem byla pořád vzhůru.
    Jinak u nás není nic nového. Kuba už začíná říkat něco jako táta, teda spíš dáda. Jinak už řekne bába a deda, baó (balón), bá (bác), bum, baa (banán), ochuchuchu (okurka). Tak snad už se brzo aspoň trochu rozmluví.
    No a včera už přišel úplně poslední dáreček. Takže jen dobalit, koupit stromek, nějaké to další žrádlo (kapra už máme v mrazáku a ingredience na salát máme taky) a může být štědrý den! To jídlo asi zajedu koupit v sobotu, zatím máme na ledničce daný seznam a průběžně dopisujeme co koho napadne.
    Á, dítko se mi budí….

    #867872
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Děcko to je hezký jak říká okurka :-). Bohoušek pořás moc nemluví,ale snaží se. Občas říká ahoj tak hezky to protáhne něco jako ááááááááhojjj, pak říká ne ne ne, auuuu a táta říká skoro na vše 😀 . Teď když chodíme do komory tak je tam chladno tak mu říkám pojď je tady zima brrrr a on to brrrrr se snaží opakovat spíš teda tak prská pusou 😀
    Jinak mi máme nakoupueno také na salátek, u nás v krámě objednané pěčivo na svátky a vinnou klobásu. Dárečky máme pro Bohouška a mi si koupíme asi běhěm příštího týdne. budu kupovat manželovi jen vodu po holení to je vše. nejsou orunky tak co hlavně, že bude mít Bobíček.
    jinak s těma penězma to bylo naopak poslali 10 tis a měli poslat 3 tis. Takže postě vychází nějaké divné částky. Jsem z nich už na prášky.
    Pošta je u nás celkem v pohodě. Vesnice je asi něco jiného. Listovní zásilky vozí ve vozítku a balíky má v autě a když jedou od nás ze vsi tak zastaví před barákem a zahrají „jééde jééde poštovský panáček jééééde jéééde poštovský pán“ 😀 . Ale jak jsem byla u našich tak jsem byla celý den doma aodpoledne jsme našli ve schránce také jen papírek, že si mají dojít na poštu. hrozná práce zazvonit 🙁
    Jinak dnes mi přišel e-mail, že mi posílají fotokalendáře. Objednala jsem je minulý týden v pátek. tak jsem na ně zvědavá a ještě navíc jsme se zůčastnila nějaké soutěže tak třeba něco vyhraju 😛
    Tak teď mi přišel dopis a to mě zase pěkně naštvali. Posílala jsme si o info na práci na doma. Různé plnění obálek, sestavování hraček a tak. už jsme na to jedou psala,ale od někoho jiného a co myslíte jak to opět dopadlo???? Zase chtějí prachy předem. Si myslí že jsme ….. když si ani někdo potřebuje vydělat peníze tak nebude ty peníze nejdřívě někam posílat, že. Myslela jsme že pošlou více info o té firmě co to zařizuje nebo tak něco a podrobnější informace o c jse atd,ale prdlačku, pošli prachy a pak mi pošleme. Ach jo tak zase nic no
    Bobeš se už vzbudil lotr jeden. Jsem is najivně myslela, že bude spinkat déle. Usnl snad až někdy kolem dvanácté.
    Tak pa pa pa a hezký den

    #867873
    Anonym
    Host

    Leni, tak to se omlouvám, že jsem to popletla, ale aspoň víš, že si to všechno čtu 🙂 . Tak snad brzo pošlou i ten zbytek, nebo vám aspoň ty částky nějak vysvětlí.
    Holky, já už mám myčku!!! Nakonec mi volali, že jsou dnes nějak rychlí a že by se stavili už kolem poledne. Trošku jim teda trvalo, než tu starou odpojili, ale zvládli to. No a já můžu večer mýt nádobí v myčce. Zatím toho tady moc nemám, protože jsem dopoledne myla v ruce.
    S tou poštou mi to jednou jedna pošťačka vysvětlovala. Prý když je to poslané tak, že jim to třídící středisko rozměry vyhodnotí jako „obálku“, tak to musí roznést doručovatelka. No a když toho mají moc a třeba by se jim do vozíku prý nevešly dopisy, tak zrovna hážou do schránek lístky. Ale když je to zařazeno mezi balíky, tak zvonit by měli vždy. Jako ty pošťačky relativně chápu, že když mají roznášet dopisy, tak se jim nechce tahat s balíčkama, ale když si zaplatím nějakou službu, tak ji taky požaduji.
    Leni s tou prací doma tě chápu, že nechceš posílat prachy předem. Známá si našla super práci. Předvádí a prodává ve školkách dřevěné hračky a malýho si v 99% může brát s sebou. Vím, že teda ty hračky taky platila, ale měla to jako balík na dobírku, takže z ruky do ruky. Vím, že tam u vás je to s prací na prdlačku. Známá bydlí u Litvínova a je ráda, že může aspoň dělat uklízečku. Dřív dělala ručně malovanou keramiku. Hele a nepřemýšleli jste o přestěhování se do třeba úplně jiného kraje? Je mi jasný, že je to těžký rozhodnutí, že byste byli daleko od příbuzných… Ale třeba by manžel měl mnohem lepší a lépe placenou práci a ty by sis po mateřské taky něco našla. Známá tohle taky řešila, že by si manžel našel práci dle svých představ, našel jim tam bydlení a že by se přestěhovali. Ale pak našel nějakou práci tady. No je fakt, že měli pracovní nabídku i z Kanady, takže stěhování po republice pak není takový problém.
    A mě se už dítko taky budí.

    #867874
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak jsme večer vyzkoušeli myčku a myje! Je masakr, jak je tichá (sice v recenzích píšou, že je hlučná). Když jsem u ní, tak je to stejný zvuk jako u té staré přes zavřené dveře. No a v ložnici jsem neslyšela vůbec nic. Fakt mazec. jen teda jak máme dělanou kuchyň na míru, tak máme myčku relativně povysunutou dopředu. Asi o 1,5cm leze před skříňky. ale je zároveň s pracovní deskou. Museli mi odšroubovat i nožičky, protože linka je snížená a ten kuchyňář dělá skříňky prý mělčí, proto nešla zasunout, tak jak bysme chtěli. Sice ta stará tam seděla perfektně, ale asi byla o blbý centimetr mělčí 🙁 . No ale třeba to časem nějak poladíme nebo si zvykneme.
    Dneska ráno jsem byla zase se psem, aby mohl Michal dřív do práce. Tak teď půjdu pracovat, ať můžu po obědě vytřít schodiště a společnou chodbu. Už je díky tomu sněhu dost pošlapaná a tahá se to i na schody. Zítra ráno jedu nakoupit skoro všechno jídlo na ty vánoce, tak si pak budu chtít odpočinout. Jinak ty schody dělám většinou v sobotu po obědě.
    Jinak Kubovi jsem nos včera odsávala jen po prostříkání nebo po brečení. Jinak jsem nic neodsála. Takže už jen trošku pokuckává a to většinou jen když spí.
    Tak já jdu pracovat.
    Přeji hezký den!

    #867875
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak u nás je stále sníh a zima. Dneska chceme s tátou jít do ikei,chceme tam vybrat nějaké dárky.. jen doufám,že tam nebude zas lidí hromada.. asi pojedeme jen s kočárem,tak snad projedeme..
    Včera jsem navečer balila vánoční dárky a Adámek mi pomáhal, tedy on jen posunoval papíry po stole,ale chtěl být tam se mnou a já ho tedy ke stolu posadila. Po nějaké době slezl a pak zas chtěl na židli vylézt,ale nepovedlo se a spadnul.. docela si namlel,ale ani neřval. Spíše řval,že už jsem ho tam nechtěla pustit.
    Jinak já furt nevím, co mám koupit Adámkovi k vánocům a ke svátku. To co jsem chtěla, mají vyprodané a aut už máme hodně.. Chtěla bych i nějakou šikovnou hračku pro rozvoj..
    Adámek taky nějak moc nemluví.. Tedy mluví svojí řečí,ale že by nějak zvlášť něco označoval to ne. Ale rozumí všemu..
    tak zatím páááá

    #867876
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    Tak co je dnes nového???
    U nás celkem nic.
    Děcko tak ať se dobře myje novou myčkou. Já už jsme si na ni taky zvykla a už bez ni nechci být 😀 fakt to ušetří spustu času a myslím i vody,alr to zjistím až za rok, že.
    Dnes k obídku vařím kuře na paprice s kolínkama. S křídel jsem udělala Bohouškovi polévku a z hrudníku polévku manželovi 😛 . Zybtek jde na omajdu
    Včera jsem se konečně doprděla s Vínoční výzdobou. Uff dalo mi to zabrat hlavně dělání mini balíčků na truhlíky za okna.
    Taky mam vypeanou a usušenou druhou várku miminkovského oblečení a dnes jsme dala prát naše tmavé prádlo. Ještě tam mam zase jdnu pračku našeho světlého a jednu miminkovského. Jsem to s tím tříděním asi zase přehnala a mam toho až až. To nemůže to mimiv životě unosit 😛 😛 . Jen přemýšlím kam to zatím naskládám. Zatím to nechi mít ve skříni. Za prvé budu Bohouška přesunovat dál od přebalováku a mimi oblečení k přebalováku a za druhé jsme ještě tak trochu pověrčivá co kdyby se něco stalo. Takže to asi vyžehlím a naskládám do nějaké krabice a teprve těsně před porodem to naskládám to té skříně.
    Já se už taky chystám zabalit bobíčkovi dárečky,ale mam jich jen 4 takže t mam během chviličky zabalené. Jen nevím jak zabalit tříkolku 😀 . Bude na ni stejně asi ještě malej. Uvidíme no.
    Tak přeji hezký den u nás také stále sníh a zima.

    #867877
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni, tys fakt udělala krásnou vánoční výzdobu:) Já nemám takovou nápaditost na výrobu. Jen jsem doma dala dva vánoční mini ubrusy na stůl. Pak máme hotový věnec a svícínky. Pak ještě máme na vchodových dveřích malý věnec a Adámek na okně ty vánoční nálepky, jinak fakt nic.. a to vše je hotově:D
    Adámek si dneska vzal na hraní takové prkýnko s lvem, který má v sobě díry a tím se provlíká provázek. Normálně to prostrkával a takovou dobu si s tím vyhrál. Uplně jsem koukala. A pak celý den zas tahal z pokoje ty svoje dva velké medvědy na gauč. A pak na tom gauči na nich skáče, občas i z gauče spadne. A jen co mu je odnesu,tak je zas přitáhne.
    Dneska k nám přišla na chvilku i babička a přinesla Adámkovi na vyzkoušení zimní botky, vybrala fakt hezké a vnitřní vložka se dá i vyndat. Jen se ještě v krámě zeptá, zda nemají o kousek větší, ale jinak si necháme tyhle, jsou to 23, snad mu celou zimu vydrží.
    Byli jsme zas v ikee pro dárky, tak jsem tam vzala i pro Adámka ty dřevěné vláčky s kolejema. Ještě tedy musíme nějaké sehnat. Já ani nevím, co mu pořídit, ty letošní hity jsou už vyprodané.. chtěli jsme ten dětský tablet a ještě něco..
    Honzda dělal dneska vosí hnízda a asi už nic z cukroví dělat nebudeme, chtěli jsme marcipánky, ale sušené mléko stojí 80,- a do toho se dává malé množství.. Leda,že to uděláme ze sunaru, ale nevím.. mě by to nevadilo, ale asi Honzovi jo..
    tak zatím pááá, u nás stále zima a namrznutý sníh..

    #867878
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak dnes se hlásím podruhé. Manžel mi odešel na pivko (no jo no dostal korunky tak je šel hned rozkutálet) Né dělám si legraci. Na pivko sice šel ale docela jsme to i přivítala. Dlouho nebyl a já si po dlouhé době taky dáchnu bez něj doma sama samičká jen s Bohouškem.
    Zapoměla jsme odpovědět jestli se neodtěhovat za prací. No ono proč ne. Vždyť manžel i dojížděl do Plzně,ale problém bude asi bydlení.máme velké problémy kolem neprodaného baráku a tady v podnájmu bydlíme jak se říká za hubičku. takle levný nájem by jsme nikde nesehnali a o koupi bytu nebo domu nemůže být ani řeč.
    Teď mi psal akamrádka, že mi pošle nějaké oblečení po své malé a že za ne nic nechce. jsem fakt ráda. pomůže vše. Oblečení tedy mam dost na malé škvrně a vždy něco dokoupí babičky,ale každej kousek se hodí, no ne?
    Jinak s tou výzdobou se sama sobě divím, kde jsme na to vzala fantazii a hlavně trpělivost s sílu. Dělala jsme to prvně. I manžels e tomu divil 😀
    Jinak bobíček tedy už spinká a já asi pujdu pomalinku taky. Pujdu ještě přiložit, zhasnout venkovní stromeček (tedy ozdobenu tůji) a do hajan.
    Teď jsme si hrála na stránkách české televize s adventním kalendářem. Je tam sposta her a blbůstek jen tak na pobavení
    tak ju přeji hezkou dobrou noc a pokud možno co nejdelší spánek. u nás to zase propukne už kolem šesté tedy jestli Bohoušek nepřekvapí 😛

    #867879
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Jsem tu nějak často 😛 .
    Jak je u vás??? Manžel přišel bůh ví kdy z hospody, ustlal si v pokojíčku, kde máme pc takže co nejdál od nás aby nás nebudil a nam mne zbylo ráno mazat do krámu i s Bohouškem, roztopit kotel páč to přes noc zdechlo a nakrmit a napojit zvířectvo. Fakt super. Venku jsme bruslili všichni včetně zvířectva. bylo legrační pozorovat jak se to snaží kohout vybruslit 😀 . Bobeš sebou asi 3 x seknul a já chodila jak kdyby jsem měla plné gatě :O . takže předpověd se splnila. No tak se nikam nepojede. Hezky doma v teple a v klidu.
    K obídku jsou zbytky ze včera zakže nemusím ani vařit.
    Včera jsme měla jen tak pll myčky a tak jsme si zkusila pustit jen krátký program. Trval jen 15 minut byl to jen oplach. Hmm,ale nic moc tedy nechala jsme tam znovu na umytí hrnky od kávy, talířek od buchty. Jinak to celkem šlo,ale je to program na prdlačku. Příště se na to vybpdnu a nechám ji raději být a zapnu až bude plná,ale zkusit se má vše ne. Používám v podstatě jen jeden program. Trvá 55 minut a spotřebuje nejmenší množství vody
    Tak ju budu končit. Jdu prošmjdit FB a pak se jen tak pokoukat co je kde nového. Pa pa

    #867880
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    ráno byla tedy asi slušná ledovka. Honza šel pro housky a vrátil se a povídal,že sebou sekl na schodech. Prý se stačil nějak otočit,takže si místo hlavy, natrhl koutek u rtu a prokousl si pusu. Měl tam slušný šlinc a prý bude mít i modřinu. Ještě ho bolí koleno a kotník..
    Jel s rodiči na otočku na chalupu, tak jsem říkala,ať jedou opatrně..
    Já jsem se dopoledne zbláznila, myslela jsem,že Adámkovi trošku přestavím nábytek v pokoji. Má tam jen gaučík a skříň. Takže jsem milou skříň vykrámovala a posunovala po pokoji, pak jsem zjistila,že tam kde byla, to je nejlepší místo,tak jsem jí zas rvala zpět. Ty věci co v ní byli jsem přestěhovala do jiné skříně a nechala tam jen část. Občas do ní Adámek leze,tak aby nic těžkého na něj nevypadlo.. No a teď pro změnu mám zas vykrámované kabelky ze skříně a nevím kam je dám,když jsem místo nich dala ty věci z té první skříně:^) Myslela jsem,že nějaké staré kabelky vyhodím,ale co s těma ostatníma?? Jednu dobu jsem byla posedlá a každou chvíli si koupila jinou kabelku,takže jich mám asi 50 nebo víc.. no děs.. Teď jsou mi na nic.
    S Adámkem jsme si dali k obědu polévku a housku. Nějak jsem při tom krámování nic neuvařila..
    Jo a Adámek mě překvapil. Byl v pokojíku a najednou přijel na motorce. Prostě si na ní nějak nalezl, on do dneška chtěl vždy na ní pomáhat..
    A před chvilkou Adámek seděl na židličce a přišlo mi,že je nějak moc v klidu a on spal:D Tak jsem ho přenesla do postýlky 🙂
    Leni, ještěže se vám nic nestalo. Dávej na sebe pozor. S tím bříškem by nebylo moc dobré někde sebou seknout. Jak jsem četla,tak ještě se vám ten barák neprodal, to je fakt blbé 🙁
    tak zatím páááá, koukám na nějakou pohádku o Honzovi:P ta je tedy pěkně ujetá:D

    #867881
    Anonym
    Host

    No jo ještě se ten barák neprodal. je to děs. Blbá doba na prodej baráku.
    jina já na tu přiblblou pohádku koukala taky 😛
    Jo jinak v neděli vyhraju ve sportce pár těch milionů tak budeme za vodou a můžeme se odstěhovat třeba do Ameriky 😀 . Umám si hezky naplánovat co by jsme s vyhranými penězi udělala. No,ale to umí asi každej a je to sen každého. No jo budu se asi muset smířit s tím, že bez práce nejsou koláče a peníze už vůbec ne 😛 .
    jsme dnes nějaká líná. nic s emi nechce. manžel me sere jen se blbě podívá. jsme nějaká podrážděná takže mě štve i bobeš,ale ten ne tak jako manžel. Ach jo ty bláznivý hormony se mnou cloumají.
    Tak hezký večer- pujdu rozsvítit blikačky na venkovní stromek a na okna ať se trochu vánočně naladím.
    Pááá

    #867882
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Leni, tak je blbé, že jste ještě neprodali ten domek. Tak budu držet palce na tu první ve sportce. Hele, kdybys to fakt vyhrála, neposlala bys mi třeba půl milionku 😛 ? Já bych taky plánovala co s výhrou, ale já ani nesázím, takže mám určitě smůlu.
    U nás od rána prší. Jsem jela ráno na nákup jídla na vánoce a stavila jsem se u vietnamců udělat nehty. Jak jsem u nich byla vždy nadšená, tak dneska vůbec. Ženské to trvalo hrozně dlouho, bruskou mi spálila 2 prsty (najela mi bruskou na kůži), tak tam mám spálené strupy a prostě ani vzhledově nic moc. Takže hned po novém roce jdu na předělání.
    Po obědě Kuba usnul asi na půl hodinky a pak se pokadil. Tak jsem ho umyla, přebalila, dala do postýlky a asi hodinu a půl jsem tam s ním ležela. Jenže on neusnul. No a v pět jsme šli na oslavu. Tak tam chvíli pobíhal a pak začal být unavený a protivný. Chtěla jsem ho vzít do kočáru, ale pršelo. Tak jsem s ním jezdila jen v dlouhé chodbě, které spojuje restauraci, kde jsme byli s diskotékou. Pak jsem ho musela chovat a jako správní češi jsme počkali na jídlo a pak jeli domů. Doma Kuba zkouknul asi 2 díly včelích medvídků a už spí.
    Zítra možná zkusím udělat kokosky. Ségra mi poslala recept, ale že cukru tam mám dát podle chuti. Hm… já mám po syrových vejcích průjem. Takže to bude asi přiměřeně přiměřeně 🙁 . Snad se povedou.
    Ivčo, mi nějakou kabelku můžeš poslat. Já mám jen dvě a přebalovací tašku. Ale do jedné kabelky se mi vylila smetana a pořád nějak smrdí a druhá se mi už nějak loupe. No uvidíme, třeba ježíšek… Nebo spíš tchýně, ta se ptala co chci k svátku a já řekla, že kabelku 😛 .
    Jinak u nás nic nového není.
    Asi půjdu spát, Kubík už je v postýlce, chlap spí na pohovce a pes pod mým stolem. Jen já tady ťukám do noťasu.
    Tak dobrou noc a užijte si neděli. A bacha na náledí!!!

    #867883
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    holky,já bych taky ráda vyhrála nějaké ty miliony, ale sportku nesázím, radši někde soutěžím, občas už jsem vyhrála:D Sice jen věcné ceny,ale furt lepší než nic,že?.)
    Adámek měl dneska vášnivou noc 🙁 Asi 5x za noc začal fňukat,pak brečet a nakonec se dávil 🙁 Chjo, začlo mu téct z nosu,takže na něj přišla rýma a teklo mu to do krku.. Fakt výborný :((
    To bude zase řevu,až budeme vysávat..
    Holky, při rýmě stříkáte tu mořskou vodu do nosu nebo i něco jiného?
    Evi, klidně bych i poslala nějakou tu kabelku:D Asi už je fakt neunosím.. Hlavně už mě to ani nebaví střídat si kabelky, sice teď střídám asi tři,ale spíše větší,aby se mi tam vešli věci i pro Adámka:D
    Včera odpoledne přijel taťka z té chalupy i s rodiči se u nás stavili a já jim dávala ke kavě na ochutnání cukroví.. a asi po hodině jsem začla hledat kocoura, bylo mi divné,že se neukázal, u něj to není normální, tak jsem prohledala byt a nic, pak šel hledat Honza a pak volal,že je kocourek na balkoně, celý zmrzlý, já ho tam nechtěně zavřela,když jsem byla pro to cukroví..
    tak pááá, dneska jdeme dokoupit poslední dárky.

    #867884
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo já teď na radu kamošky koupila mořskou vodu s mědí (je na infekční rýmu a desinfikuje). Jmenuje se to Stérimar s Cu. Pak jsem mu dávala do mlíka oscillo. No a pokud Adámkovi tekl sopel do krku, tak mu raděj dávej Mucosolvan Junior. Bude se mu lépe odkašlávat. Taky jsem mu vařila čaj s medem, citronem a zázvorem. Jinak Kuba už má po rýmě. Jen ráno mu ještě preventivně nos prošplíchnu a odsaju. Jo a na noc mu kapu Nasivin.
    Kuba po tom včerejšku ještě spí. Večer 2x zabrekl a teď ráno byl nějaký neklidný, tak jsem si šla lehnout za ním.
    Dnes budu vařit játra na cibulce, tak snad mi to bude malej papat. Zatím mi jí jen suché těstoviny. No a po obědě zkusím udělat kokosky. Příští víkend se vrhnu na dělání čokolády a možná udělám i ořechové šneky.
    U nás je dneska táááááááááááák hnusně. Pořád prší, nebo aspoň mrholí a je mlha. Prostě spací počasí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,641. až 5,655. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist