únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,656. až 5,670. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867885
    Anonym
    Host

    krásné poledne,
    holky s rýmou už zkoušejte děti aby smrkaly. oni to zvládnou, nebojte se. je pravda že na večer aby byla úplně čistá jsem vytáhla vysavač, ale jinak jsme smrkaly a krásně to zdokonalila že umí i tu zadní rýmu poslat pryč. pak byl ale problém jí nechat vysmrkat, protože chtěla sama, takže nějaká pomoc s utíráním nepřícházela v úvahu 🙁
    jinak dejte hnedka fenistil, to je fakt nejúčinnější, je to anstihistaminikum, takže to tu rýmu a celkově sliznice utlumí. no a pak dávám mořksou vodu (já phsyiomer a střídám s vincentkou) a na noc dávám klasický nasivin pro děti (kapátkem, to tu rýmu zas zastaví)
    konečně jsem včera uklidila tu kuchyn, zas tolika krámů jsem vyhodila a v šuplíku jsem našla i projité sáčky (hotovky na maso, polívky,..) nechápu k čemu jsem to kupovala, když jsem z toho nikdy nic nedělala a ted jsem to jen vyhodila. i troubu (sklo), je jak nové, nastříkala jsm ho odmaštovačem, vzala škrabku na sklo a už to šlo samo dolů. mám fakt radost. no a ted jak dopíšu půjdu přetřídit to moje oblečení. to bude rychlovka a až se valča probudí, půjdu k ní. a uložím to pak všechno do šuplíku pod gauč, co je v té pracovně. ted to mám po postelí v ložnici ve vakách, ale na to se tam bude zbytečně prášit.
    mějte se tedy krásně, užívejte si prťat a předvánoční „pohodové“ atmosféry, papa

    #867886
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Já tedy používám taky Nasivin na rýmu a po třech dnech je rýma pryč někdy i dřív. Jinak smrkat už taky učím. Vidí u mne jak pořád frkám (mamalergickou rýmu) tak to opakuje po mne,alůe proto, že nemá rýmu tak mu nic z nosu neteče tak jsme zvědavá až rýma bude zda to vyfrkne. Moc na ní ťuk ťuk ťuk netrpíme.
    Pořád má,ale nějaký řídší kakání. Tak pořád přemýšlím zda raději preventivně zajít k doktorce aby mu třeba vzala výtěr aby jsme něco nezanedbala. Jeden den nekaká vůbec a dnes už dvakrát a měl to řidší jako, že neměl bobek,ale zase ne uplně vodu :S . No tak fakt nevím.
    No jinak u nás se teď peče kačena, knedle už mam zadělané jen je uvařit a špenát je za chviličku. Už se na ní těším. bohoušek dostane prsa ty jsou sušší tak aby jsem mu v tom průjmu moc nepomáhala a nebudu muto vůbec mastit.
    Jinak tady mam mega hromadu na žehlení a vůbec se mi do ní nechce. 🙁
    Holky když vyhraju nějakej ten milionek tak se třeba i podělím,ale musí to být hóóódně milionů páč je nějak hodně zájemnců 😛 . Já jinak takly soutěžím, kde se dá,ale mam pořád nějakou smůlu. Pořád nic. A to nevynechám snad jedinou sotěž na porodnice. cz, teď ten advetní kalendář na Vkupto, s Kauflandem soutěžím…….. mam prostě smůlu. Vyhrála jsme jen jednou CD s českou televizí.
    Dnes možná večer zabalím dárečky. Ještě uvidím pro co se rozhodnu zda pro žehlení či pro balení a nebo pro válení se u telky :$
    Tak pa pa hezký den. u nás to dnes jde. Venk celkem telo až na to že vše taje takže je všude plno vody a čvachty

    #867887
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak Adámkovi celý den teče z nosu,tak mu tam stříkám a před spaním jsme jednou vysáli. Adámek dostal i polštář pod hlavu na spaní.
    Dneska jsme jeli dokoupit poslední dárky k vánocům, tedy ještě mi chybí jeden,tak snad v týdnu ho dokoupím. K obědu jsme si koupili filé a tentokrát jsme vybírali,aby bylo mraženo na moři, to prý pak zůstane celé,tak to je pravda 🙂 A dokonce bylo bez kostí,tak jsem měla radost kvůli Adámkovi, ten baštil taky.
    Stačila jsem dneska ještě vytřít a vyprat. Leni, já taky nesnáším žehlení. Vždy mi to trvá i tři dny než se k tomu dokopu.
    Taky jsem zasoutěžila na tom vykupto. Ještě chodím na adv. kalendář do lídlu, tchiba a dm. V tchibu mají každý den slevy, v ostatních se prý vyhrává, zatím jsem tedy nevyhrála. Jen dneska jsem točila za nákup v CČM a vyhrála jsem deštník a pak přes fb ještě usb nabíječku,ale pro tu se musím teprve stavit zas u toho stánku.. Jaksi jim to tam nefungovalo..
    Doufám,že dneska se bude Adámkovi lépe spinkat.. fakt ta rýma u dětí je blbá 🙁 Neumějí se s tím tak vypořádat, hlavně to smrkání je problém, Adámek si nechá otřít nos,ale zatím nechápe to smrknutí.. *-)
    tak dobrou noc.

    #867888
    Anonym
    Host

    ahojky
    tak nám od včerejška nejede internet. no a na mobilu už mám rychlý internet vyčerpaný, takže se mi všechno načítá hrozně pomalu.
    kuba docela hezky smrká, ale tu zadní rýmu zatím nezvládlá. takže jsem ho stejně odsávala. jinak už je teď v pohodě. jen ráno ho ještě prošplíchnu a odsaju.
    včera jsem dělala ty kokosky, tak se celkem povedly. jen teď nevím co se zbylejma žloutkama.
    kuba mi naštěstí večer tu jatrovou omajdu jedl, takže ji dostane i dnes na oběd. včera mi odmítl obědvat, tak dostal v postýlce kaši.
    doufám, že ten internet brzo pojede. na mobilu mě to nebaví…

    #867889
    Anonym
    Host

    ahoooj, a už v tom zase lítáme 🙁 🙁 🙁 asi 4 dny jsme byly zdravé, bez kašle a já se tak těšila, že už konečně zajedem na bazén. včera v půl 10 se probudila s rýmou, tak jsem hnedka dala oscilo, stříkla na klidné spaní (v půl 1) nasivin a ted dostane ještě fenistil at je to zas brzo za náma. byly jsme ve čtvrtek za kámoškou a Nelča jí zrovna začla soplit, tak jsem to i čekala. fakt kontakt s dětmi dělá své. to bude veselo jednou ve školce.
    už mi chybí jen nazdobit cukroví a je komplet. pak v neděli či sobotu stromeček :), bohužel nemáme podmínky pro živý :((( fakt tu máme vedro a na 2 dny ho nemá cenu kupovat. pak by opadal.
    dneska jedu do práce a po úřadech, a taky po maminkách, některým něco prodávám a od některých zas nakupuji 🙂
    jé už at začne školka. je nedočkavá a chtěla by tančit, ale už mi to leze krkem, tak na hodinu přivítám změnu :). máte to cvičení s míšou?
    jéé, valča už zas chrastí u kartáčků. musela jsem oddělat pasty, fakt na ně chodila. tak jdu zkontrolovat , jestli zas už zase necucá. papa

    #867890
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak koukám,že se rýma šíří snad po netu.. U nás večer dobrý, jen mu tedy furt teklo z nosu, usnul dobře, ale asi v deset fňukání a dávení.. tak jsem si řekla,že mu snad dám panadol.. píšou,že je i na nachlazení.. ale Adámek pak usnul než jsem se vysprchovala.. ale za to v před dvanáctou začalo rodeo.. řev, dávení, fňukání.. vyhnalo to z postele i tatínka a ten pak stepoval na chodbě, tak mu říkám,proč tam stepuje, prý že vyndá vysavač.. *-)
    Já jsem dala Adámkovi ten panadol a asi mu to pomohlo, protože spal už pak klidně až do sedmi hodin. Spal i celou noc na polštáři, tak už mu ho nechám.
    Ráno jsem už vystříkala nosík a dala sirup.. Musím říct,že se Adámek brání pěkně. Vůbec nevím, jak bych mu dávala prášky, kdyby nějaké měl někdy brát.. takhle máme sirup i na gauči:O
    Na školku se tedy moc netěším, protože tam se ty bacily šíří šíleně..
    Peti, to je dvd to s tou Míšou?
    tak zatím pááá

    #867891
    Anonym
    Host

    stepoval :D, tak to si dokážu představit. jako já taky pořád říkala, nejdu pro nasivin a ještě jednou posmrkne tak vstane. no taky že posmrkla tak jsem teda šla 😀

    Ivi, cvičení je tohl http://www.youtube.com/results?search_query=cvi%C4%8D%C3%ADme+s+m%C3%AD%C5%A1ou&oq=cvi%C4%8D%C3%ADme+s+m%C3%AD%C5%A1ou&gs_l=youtube.3..0l6.260.5616.0.6404.28.13.6.9.9.0.207.1173.11j1j1.13.0…0.0…1ac.1.t-PFkqueHhE , máme to i na dvd. jde to stáhnout z ulož to. je pravda, že to fakt leze už krkem, ale zabaví to malou. už je zas 20 minut v pokojíčku před telkou a hopsá. školku odmítla.
    jak pojedu nakupovat, tak musím pro oscilo nebo se aspon kouknout do homeopatik, zda je něco pro děti na homeo a objednat to. už mě ta rýma fakt leze krkem. určitě ulehčení je smrkání, ale ráno jsem jí to vzala vysavačem a vyšel takový ten špunt. ach jo.
    ted je protivná, protože jsme usly až kolem 1 v noci a půl 8 volala maminko. tak jsem přes dveře zavolala, valinko pojd za maminkou a pěkně si došla a sotva dolehla, říká mí pitíčko chci. takže jsem musela vstávat hned. už jsme po snídani (byl štrůdl) a než začne prostřeno, tak pádím do sprchy. mějte se krásně a papa

    #867892
    Anonym
    Host

    Ahoky!
    Tak jsme se rozhodla, že s malým raději k doktorce dojdu s tím průjmem. Sice to není nic vážného,ale jistota je kluomet.
    Teď jsem pustila Bohuškovi t cvičení s Míšou tak cvičit nehodlá ani tančit,ale líbí se mu na to koukat tak jsme teď musela koukat na několik dílů. Nejvíce se mu zatím líbilo hlava, ramena, kolena, palce to i ukazoval na nos a oči víc nestíhal 😀 .
    No já jedu do města budem po jedenácté a manžel s Bohouškem za mnou dotazí až se Bobeš vyspí. Já si mezi tím zuajdu na sociálku, preventivku a do drogerie. Pak zajdeme k lékaři a manžel na pracák a sociálku zjisit proč mu ty prachy neposlali všechny a pak společně k mému zaměstnavateli a pak asi domů. Ufff je toho dost. Kdyby s emi chtělo tak jak se mi nechce :^) .
    JInak včera nebylo ani balaní dárků a ani žehlení. Bobeš zkrátka nehodlal spát takže tady pobíhat až do půl desátý kdy už konečně usnul.
    No tak pa pa jdu si zasoutěžit a nachystat do města. pááááááá

    #867893
    Anonym
    Host

    bambulko, tak hodně štěstí pei vyřizování a u lékaře.
    peti a ivčo, přeji dětem brzké uzdravení.
    jelikož nám stále nejede net a servisák přijde prý až ve středu navečer, tak se debat asi moc zúčastňovat nebudu. spíš si to tady budu jen číst. na mobilu mám ten net fakt pomalej a taky z toho ťukání bolí brzo palec.
    no a já můžu jít žehlit, když ani pracovat nemůžu.

    #867894
    Anonym
    Host

    Dobrý den,
    na nachlazení výborně zabírá Vincentka. Léčivá minerální voda pomáhá díky solím rozpouštět hleny a vykašlat je. Na ucpaný nos můžete vyzkoušet Vincentku nosní sprej. Pro velmi malé děti je vhodná varianta Junior, která má slabší „střik“. Výrobky Vincentka jsou navíc přírodní, české a pomáhají, takže pokud váháte mezi různými značkami, máte další volbu 🙂 Mějte se krásně a přejeme brzké uzdravení!

    #867895
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak jsem myslela,že půjdeme na procházku,ale tady prší,tak jsme doma.
    Bojovala jsem s Adámkem, jakmile se přiblížím s něčím,co vypadá trošku podezřele, tak mu ruce mávají na všechny strany,tak jsem mu ten sirup dala injekční stříkačkou do pusy. Bránil se pěkně,ale bylo to lepší než ráno lžící.
    Vařila jsem dneska svíčkovou s knedlíkem,tak jsme si pošmákli,jen mi zas Adámek moc nechce pít dopoledne a po obědě.. tak dostal trošku mléka. Nejdříve prý bylo studené a pak horké.. až když bylo akorád,tak ho vypil.. čaj byl prý blbý tak či tak.. Odpoledne s pitím fakt problém nemá..
    Leni,tak ať vám návštěva u Dr a na úřadě dopadne dobře:)
    Evi, to je blbé,že vám nejde net 🙁 Vůbec nevím,co bych tu pak dělala. V tv nic nedávají.
    Asi budu dělat ještě jedno cukroví, kokosové kuličky,ty se nepečou, mám je ráda a bude aspoň zpestření toho cukroví, máme skoro vše čokoládové…
    tak zatím pááá

    #867896
    Anonym
    Host

    ivčo, už mi z toho hrabe. mám vyžehleno, peru druhou pračku, vysala jsem a už nevím co mám dělat. navýšila jsem si datový limit, tak snad to nějak vydržím.

    #867897
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Děcko to znám když nejde net. To hnedle toho stíhám 😛 .
    Jinak u lékaře máme držet dietu (teda Bohoušek),ale alespoň 4-5 dní. Já mu ji dávala vždy tak jedne dva dny a pak najela normálka ne běžný baštící režim. tak to je prý špatně. Ani mlíko, ani kaši. Jen černý čaj lehce oslazený, rýži, sucé brambory, mrkev. suchý rohlík… a to je ai vše. Chudák. Tak k obědu byli suché brambory a já s manželem jsme si pochutnávali na zbytku kachny ze včera 😐 a k večeři jsem mu uvařila mrkev a rozmixovala aby měl pocit, že má kaši. hmm tak si cucnul a to je vše,ale jedl dost pozdě ty brambory a taky jich snědl celkem dost tak spíš nebyl hlad. Tak m to dám ráno místo mlíka. Jinak když se to nezlepší tam máme přijít pátek.
    Na sociálce sjem vyplnila jen jeden papír a zbytek prý zaměstnavateli 🙁 . Chjo t je lítáního. Pak jsme se ptala na nějaké příspěvky. Tak dostneme velký H…. páč dávají jen příspěvek na dítě a to se,ale kouká na rok 2011 a to ještě manžel pracoval a pak je příspěvek na bydlení,ale tím, že vlastníme nemovitost a bydlíme v pronájmu tak na něj nemáme nárok. takže dostaneme prdlačku. prý mam přijít až se narodí druhé, že něco vymyslí. Paní je celkem ochotná a fakt hodná takže snad s něčím pozdeji poradí. te´d si musíme nějak poradit sami.
    Jo zapoměla jsme se pochlubit, ž jsem včera ve sportce vyhrála…………….ale miliony to nejsou je to pátá a to je max. 100,- až na to že jsem vsadila za 160,-
    Na preventivku co jsem chtěla jít tak byla doktorka jen do svanácti a já přišla ve dvanáct osum takže ž byla pryč. Prý mi frnkla před nosem 😀 .
    Tak jsem si zašla do cukrárny na kávičku a dortík. Pak do té drogérie kdy jsem i po 100 kč slevě nechla přes 600,- ,ale mam koupené první miminkovské pleny, dárek pro mamku (rtěnku), dárek pro taťku (gel na holení) a dárek pro manžela (gel po holení), pak jsem si koupila vložky do porodnice 3 balíky za 50 a k tomu taška do kabelky a papírové kapesníky a bylo. Jetě budu muse pokoukávat po akcích a nakoupit ještě nějaké pleny na mimčo. Teď jsme kupovala hugies new born tak jsme zvědavá jaké budou. Asi pujdu do Rossmanu tam sice nemam nějaké slevové kartičky,ale zase by jsme řekla, že je nejlevnější. Dn nemám ráda páč tady máem takovej nepřijemnej personál. Jsou tam mladé holky a čumí jak když jim nadloube a kor když po nich nede bože něco chcete se tváří tak kdyby měliumřít.
    Nopujdu večeřet mam namazaný chleba se salámem a se sýrem tak si uvařím čajík apujdu si v klidu sednout k telce a koukat na gympl Dnes opšt nežehlím áč jsme uťapkaná z města tak na to prdím až zíttra. to se chystám i na uklid domácnosti od vysávání až po žehlení tak snad zbyde dostatek sil 😛
    ještě musím něco uvařit. Ale co zase????? Bohouškoci asi rýžový vývar a nám???? No dopoledne jedeme k manželovo rodičům škubat husu a odvézt jim stromeček. Dnes i jeden mnažel přinesl doů. U ás jsou levné. Máme přímo od hajného. Smrk za 100,- a borovoce za 120,- takže sem jezdí okolí kdo o tom ví a i rodičům kupujeme. Mi máme smrček víc se milíbí.
    no jsme s enějak dnes rozepsala :O . tak páááááááá

    #867898
    Anonym
    Host

    ahojky.
    bambulko, je to teď fajn, že mám po obědě volno. aspoň stihnu třeba i větší úklid. ale štve mě to v tom, ze tu práci musím tento měsíc udělat. takže budu muset pracovat mezi svátkama.
    dneska chci jet nakoupit do dm. mám asi 3 kuponky na 25% na nejdražší produkt a pak ještě 10% na celý nákup. takže asi nakoupim tablety do myčky, hami hajaja,… no mám celkem dlouhý seznam. jen nevím, jak to s kočárkem poberu.
    jinak nic nového. dnes pecu brambory s dyni a hovězím, onehdy to dělal babica.
    bambulko, preji bohouškovi brzké uzdravení. ta dieta musí být peklo. nevím jak bych to dělala bez večerního a ranního mlíka.

    #867899
    Anonym
    Host

    tak už jsme z nákupu doma. i se slevami jsem tam nechala 700. taky jsem se dívala, že mi zdražili hami mlíko. měli ho dlouhodobě zlevněno na 179 a teď už je zase za 199. no ale já mám doma ještě 2,5 krabice. pak uvidíme jestli zůstaneme u hami nebo přejdeme na sunar. mám totiž pocit, že na sunar mají akce pořád někde a na hami skoro vůbec.
    oběd se mi celkem povedl. jen kuba byl zase unavený a nechtěl jíst. tak jsem do něj dostala aspoň 4 lžičky a už spí. teda ještě si při pokládání do postýlky brknul, až si ublinknul na koberec. takže až se vzbudí, tak můžu čistit.
    tak já jdu vybalit nákup a pak trochu uklidím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,656. až 5,670. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist