únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,701. až 5,715. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867930
    Anonym
    Host

    ahojky,
    Evi, to je teda pitomé, že Vám Kubík tak zlobí. to nemá pořád pevný režím? u nás to je prakticky fakt na minuty. domluvili jsme se že jídlo bude tak chvíli po 4, takže před půl 5 se šlo jíst. to si dala trošku hrachovky a pak chtěla jen bramboru a žádnou rybu. od jídla se pokecala čokoládou a protože byl boj jí oblíknout, tak jsem měla hrůuzu. ale nakonec to skončilo vcelku dobře. radost byla ohromná. my ještě zítra a pak už bude „klid“ a necháme si tady na chvíli Adélku a ve čtvrtek bych zajela na bazén. už se moc těšíme.
    nového u nás není asi nic. jen je z ní čím dál větší dáblík. už se naučila i stojky na hlavě a u toho fakt vředím.
    ted dokoukáme na ten muzikál v peřinách a půjdem spát. dva dny vstávám v 7 a jsem jak praštěná a spát až před půl nocí.
    ještě se musím pochválit :D, vloni jsem 24.12. odesílala fotky na vyvolání a bylo 50 % sleva, tak si povídám letos 23. už dlouho není foto do albumu, nechám zas vyvolat a nachystám si to. seděla jsem u toho skoro 4 hodiny a ráno mě čekal v mejlu opět slevový kupon :), takže jsem ráda, ušetříme přes 700. nechávala jsem dělat rovnou i fotoplakáty (A4), tak po včerejším rozbalení ježíška jsem nahrála foky, odeslala a už ted jen budu čekat na poštáka 🙂
    jo a Leni, jak píšeš problémy. proč to nenapsat že. člověk si díky ostatním problémům uvědomí, že má doma vola nebo hodného manžílka 🙂 hlavní je mít ten pocit jistoty že ti tanší občas zlobivý tatínkové mají rádi děti 🙂 užívej si ještě pár posledních týdnů do miminka. pak ti to určitě bude utíkat dvojnásob.
    jak jsem ted četla že Mareček půl roku, Inka ,..no a čekající Martinka a Leňa. se to pěkně rozrůstá. my už máme zas půl roky snahy za sebou a nic, ale tak třeba to někdy taky výjde. fakt to všem maminkám moc přeji a možná i závidím 🙂
    mějte se krásně, asi pádím hnedka do pelechu

    #867931
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Peti, my máme relativně režim, budíček mezi 8 a 9, cca v 9:30 sváča, mezi 11:30 a 12 oběd. Hned po obědě jde do postýlky. Spí většinou 2-3 hodiny. Mezi 15:30 a 16 sváča a v 18:00 večeře. Takže jsme chystali slavnostní večeři tradičně na tu šestou, spíš teda na půl šestou. No ale milostpán po obědě spal málo. To dělá vždycky, když něco plánujeme :@ .
    My se dívali na Dobu ledovou 3. Asi dvě hodiny jsem žehlila a už mi z toho hrabe. Ráno chci ještě vysát a vytřít a dopoledne zajet na nákup.
    No nic, asi už půjdu spát.
    Tak se mějte krásně!

    #867932
    Anonym
    Host

    Ahoky maminky!
    Evčo to je blbý, že se to taklhle nepodařilo ten štědrý večer,ale příště bude určitě líp. Mi měli loni zase Silvestra prořvaného tak letos doufám, že bude klídek. No jinak u nás paráda. Večeři jsem nachystala na pátou hodinu. Nakonec jsem dala taky jen brambory a kapříka – zbaštil obojí. Pak byli dárečky,aby měl Bobeš taky chvilku pohrát si snima a pak klasika na sedmou koupání, kašička a spinkání. Jinak ze začátku byl takovej překvapenej a hnedka si začal hrát s tříkolkou co nebyla zabalená. pořád s ní chtěl jezdit a nemohli jsme ho od ni dostat aby si moh rozbalit i ostatní dárky. Nakonec v nestřeženém okamžiku kdy se šel s tatínkem vyčůrat jsme tříkolku odvezla do pokojíčku a mohlo se pokračovat. Myslím, že byl spokojenej 😀 . Já jsem byla taky spokojená ani jsem nečekala, že dostanu tolika dárečk§ : no nebejt našich takmáme pod stromečkem polovičku dárků :$ .
    U nás s návštěvama to naštestí není tak horký. K manželovo rodičům jsme nedostali ani pozvání (asi se to u nich moc nedrží) tak jsme se pozvali na pátek páč včera tam byli 2 jeho sestry, dnes je tam třetí sestra a zítra přijedou naši takže v pátek pofrčíme mi tam,ale spíš je to kávová návštěva než obídková. uvidíme. Já na zítra našim chystám husu. To vám povím to je taky věc. Buď mam plech co se nevejde do trouby a nebo mam zapékací mísu do které se nevejde husa 🙁 . Nakone jsme to vyřešili tím, že mi manžel ten plech co se tam nevešel ohnul a husa už se peče. Má se péct dlouho třeba i 12 hodin takže už se tam ohřívá. Je to na 100 st. tak sjem na ten zázrak zvědavá. Zítra udělám ještě červené zelí, mamina přiveze bramborový knedlík a uvařím polévku s husího krku a vnitřností (srdce, játra, žaludek). Dnes moná když budou mít známý čas tak pujdeme na návštěvu na kávičku. A hlavně půjdmem provětrat Bohouška. hudák nebyl pěkne dlouho venku. pořád smrdíme jen doma. Včera se naučil i zatáčet s tatínkem na tříkolce. Řekneme zatoč doleva aon zatočí a nbeo doprava a fakt ví kam ty řídítka natočit. Je tam taková oj takže jde krásne vozit píč na šlapky ještě nedosáhne,ale umí se odrážet.
    Jo jinak Peťul máš pravdu jak se tu rozrůstáme. Však i u vás se brzo zadaří a budeme čekat jen na zpráviku, že jsi taky těhulka. To víš musíme to mít pěkne od sebe rozdělěné.
    Jinak přeji Vám všem zbytek vánoční pohody a do Silvestra se tu určitě ještě ukážu takže pááááá

    #867933
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak u nás byl taky zajímavý Ježíšek:)
    Dopoledne jsme si jeli pro salát a rybí polévku k rodičům Honzy,tak jsme tam poseděli, pokecali, domů jsme se dostali asi před třetí. Adámek byl od šesti od rána vzhůru, spát nechtěl. V půl páté jsme šli nachystat stůl, rybu, ohřát polévku a v pět jsme byli všichni u stolu. Adámek baštil rybí polévku, kapra nechtěl. Tak jsme ho měli jen my. A pak jsme šli rozbalovat dárečky. Adámek o rozbalování neměl zájem. První jsme mu rozbalili piáno, tak byl nadšený, hned na něm začal hrát a asi po chvilce začal řvát jak tůr a piáno odhodil,tak ho tatínek musel schovat a od té chvíle Adámek nic nechtěl a najednou vytuhnul v sedě. Takže jsem ho jen položila na gauči a dal si asi tak půl hodiny a pak se probral, chvilku koukal na tv a pak zase začal fňukat,tak dostal mléko a šel do postýlky. Ale stromeček se mu líbil. S dárkama,co dostal si hraje až dneska. Včera jsme odjeli na návštěvu k našim na Ježíška a přijeli dnes a to jsme šli zas na oběd k druhým rodičům a od nich jsme všichni jeli k nám na kavičků z našeho nového kávovaru.
    Do Adámka nemohu dostat nic k pití,tak mě napadlo mu to dát do hrnečku a ten hned vzal a začal z něho pít, jako kdyby takhle pil vždycky. Takže mě totálně odrovnal.
    Tak zatím páááá :)))))

    #867934
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak koukám nikde nic nového. No co taky, že. Unás také nic. Včera tu byli naši. Pekla jsem husu, vařila červené zelí a špenát a bramborovej knedlík mi přivezla mamka aby jsme se sním nemusela patlat. Uvařila kuřecí polévku a po huse se jen zaprášilo. Ani nevím pořádně jak chutnala. Měla jsme jen křídlo a na tom nic moc nebylo,ale prý byla dobrá 😀 . Ale já jsme ráda, že si pochutnali.
    Dnes jsme byli u manželovo rodičů a Bohoušek tam dostal Ježíška mi ve formě korunek tak sjem je schovala na horší časy *-) . Bobeš dostal 2 autíčka, cd pohádek a takovej malinkej vrtulníček na natahování. Vše se mu líbilo.
    Dnes jsem stačila u pohádky večer vyžehlit a zašít si pyžamo a za chvilku mažu už do postele. Něco si pustím v tece a snad brzo usnu. Manžel mi zase zdrhnul na pivo. Tal snad přijde nějak normálně domu. Opět počítám s tím, že ráno pujdu s Bohouškem pro pečivo a pak nakrmíme zvířátka. Vod jim tahat nebudu to ať si natahá manža až se probere. Uvidíme jak na tom budou.
    Jinak je celkem hezké počasí. U nás dokonce svítilo i sluníčko a počasí skoro jako na jaře.
    Zítra vařím guláš z divočáka a Bohouškovi asi bramboračku.
    Včera mi naši přivezli od moji kamarádky oblečení na mimčo na holčičku. Když to bude kluk tak ji to obratem pošlu zpět 😀 . Jsou toho dva pytle. Tak jsme se v tom včera přehrabovala a třídila na body, dupajdy, čepice….. Bohouškovi jsme tam vybrala bundu, oteplováky, kombinézu, dupajdy na spaní a kalhoty. Tak jsme dnes vše opět vyprala. jsme zvědavá zda tu kombinézu vůbec uživím. Mam jednu a tu měl na sobě párkrát.
    No tak budu končit. Mějte se moc hezky. Páááá

    #867935
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni, já tě obdivuji,že toho tolik zvládáš v tom těhu a s Bohouškem. Vůbec si nedovedu představit,že bych tu měla obstarávat zvířectvo..
    My jsme normálně včera spali s Adámkem do půl desáté, to je fakt jeho rekord. Tedy v šest měl mléko.
    Dneska jsme už zase vstávali v sedm. Hold máme doma tatínka a tak to se nespí déle:D tatínkovi to nevadí, on se učí na zkoušku.
    Já dneska budu vařit kuřecí polévku a pak noky s kuřecím v té sýrovo-smetanové omáčce.
    Včera jsem dělala jen gulášovku,ale i tak jsme si pošmákli.
    Z toho našeho nového kávovaru je fakt kavička jedna báseň. Dělá to expreso, latté a i capučíno. Jen dneska jsem si to latté udělala nějak blbě. Nejdříve jsem tam dostatečně nenasadila nádobku s mlékem,tak mi to nejdříve nechtělo ho udělat a pak když už to bylo v plném chodu,tak mi došla voda.. jaksi jsem jí tam před tím nepřidala.. 8o| Nejsem ještě zvyklá.
    Jinak Adámek už pije z hrnečku 😀 😀 Jen tedy mu to občas i z té pusinky teče, ale jinak to zvládá dobře :)) Mám ohromnou radost, že najednou sám začal pít takhle.. Ještě ho naučit,aby sám jedl a pak ten nočník.. Prý od nového roku přidraží pleny.. Nevím, za co pak ty pleny ty maminy mají kupovat.. Mateřská malá…tak zatím pááá

    #867936
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Bivi není to tak hrozný s těma zvířátkama. Nasypu jim směs, zrní, doleju vodu (na tu jsme se vybodla páč ještě měli) no a pak pustím krocany ty se rptnpu vrhno do korýtka, pak kačeny ty vyběhno ven a nakonec slepice ty taky běží ke korýtku. Posbírám vejce a jdu nakrmit králíky to je 6 kotců kde nasypu zrní a dám seno, vyměním vodu a to je vše. Pak nakrmit psa, kočku,ale ty už vydrží těm můžu dát iodpoledne a je jim to jedno jen mlsně koukají za oknem kdy už jim to konečně donesu 😀 . Naštestí to manžel dns (včera) moc nepřehnal tak jsem nechala Bpohouška doma a během chvilky měla vše hotové. Manžel byl ještě když přišelpřiložit takže se nemuselo ani zatápět stačilo jen přiložit. Jen ráno jsem byla s Bohoušekm nakoupit snídani a přinesla jsem si domu smradlavou šunku :S . Tak jsem ji šla potom vrátit. Stejně jsme tam musela páč jsem zapoměla koupit hladku mouku aby jsme mohla zahustit guláš. No jo no co není v hlavě je v nohách 😛 , ještě že to máme blízko.
    Jiank asi ani nic nového dnes není. Bramboračku už jsme uvařila abohoušek už si ji dal a teď ho uspává tatínek a já mastím počítač. Guláš začnu vařit až tak kolem jedné hodiny aby byl ve dvě hotovej. dělaám ho v tlakáči takže je za 20 minut uvařenej. Maso a cibuli už jsem si nachystalka takže pak už to jen naházím do hrnce a bude brzo hotovo.
    Tak pa pa pa. U nás je dnes mlha a nějak se ochlazuje. Tak pa a hezký den

    #867937
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bambulko, já bych toho tvojeho chlapa už asi nakopala do sedinky s tím věčným chozením do hospody. Ať si třeba chodí, ale ať ráno normálně funguje. Jinak já dnes letěla v 10:56 do obchodu, ve kterým zavírají v 11 😛 . Dělala jsem kuře na paprice a zjistila jsem, že nemám papriku 😀 . Naštěstí je to doslova za rohem, tak jsem to stihla v pohodě.
    Jinak u nás už je konečně odnávštěvováno. Maximálně se staví bývalý spolužák s rodinou, ale asi až po Novém roce. Takže teď máme relativně 2 dny volno a pak zase silvestr. Já teda moc volno nemám. Musím konečně pracovat.
    Včera u nás byli s 5ti měsíčním prckem. Nejdřív jsem si říkala jaká je to pohodička, takovej „ležák“. No ale když ho vlastně u nás musel mít někdo pořád v náručí, tak jsem byla vděčná za to naše torpédo.
    Kuba si konečně začíná hrát s dárečkama. Vysílačky ho teda moc nebaví, ale rád rozebírá koleje. Dostal vláček a koleje a postupně se k tomu dá dokoupit skoro celé město včetně silnic, autoservisu,… Sice je to od 4 let, ale tatínkovi se to líbí 🙂 . Pak dostal od všech návštěv jakože malířskou štětku, která vydává zvuky, Kvapníka, tričko s nápisem „Pozor přichází problém“ a jiný hovadinky. Taky dostal tabuli na křídy a z druhé strany na fixy. Ale už se při sestavování podařilo švagrovi ulomit nohu stojanu. Takže to budu muset asi slepit.
    No nic, budu končit, ať můžu konečně pracovat. Jinak nic neudělám a nebudou pak penízky…
    Tak se mějte hezky!!!

    #867938
    Anonym
    Host

    Jo Ivčo, jaký máte ten kávovar? My pořád uvažujeme nad koupí, ale z těch levnějších přichází v úvahu jen na kapsle. U pákových jsem si totiž všimla, že tam nedám normální hrnek. Jsou nějaký nízký.

    #867939
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, ten kávovar máme DeLonghi – pákový na umletou kávu,ale mohou se tam koupit i speciální kapsle.. Pokud máš vyšší hrnek,tak se ten spodek dá snížit,takže se tam pak v pohodě vejde. Je velikostně akorád :)) Fakt jsme s ním spokojeni. Levný nejspíše nebyl, ale tchán nám ho chtěl koupit k vánocům.
    Adámek si taky hraje s dárky od Ježíška. Nejvíce tedy s tím piánem, takže to tu máme furt jak na diskotéce.

    #867940
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    U nás taky frčí vánoční dárečky. Hodně si hraje s takovou tabulí jak jde na nímalovat a pak ji takovým šoupětem smažete. Pak frčí autíčka a mluvící baterka. Pak dostal notebook,ale ten je od 3 let a tam mačká na co přijde takže to pořád dokola třeba říká Ahoj ahoj ahoj ahoj až mi z toho hrabe.
    Jinak já dnes dělám špagety s nějakou omajdou a posypu sýrem.
    Návštěvy u nás včera byli dvě nečekané,ale zpříjemnili den.
    Dnes mám nějakou depku. Od rána sjem nasraná na celej svět a nevím ani proč. Dokonce jsme i Bohouškovi plácla za to, že dělal blbosti až si vysypal talíř s chlebem se sýrem takže to bylo všude ajá mu za to jednu střihla (bohužel po hlavě) až mě to teď ještě mrzí. Celkově jsem dnes nějaká vykolejená. :S
    No tak se snad trošku odreaguju u počítače. Bohoušek spinká a manžel se jel podívat se známým na nějaké dřevo na kácení bo co.
    Tak přeji hezký den. pa pa

    #867941
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni, taky jsem dneska byla nějaká otrávená ze všeho:( A Adámek zas při obědě vylil misku s polévkou, tak dostal přes ruku. Ještěže jsem mu dala na klín utěrku.. jinak by byl celej zlitej. Ráno vycákal mléko do postýlky, tak jsem ještě prala, snad mi to do zítra uschne a stačím to vyžehlit. Na Nový rok nechci prát, ani nic věšet a žehlit.. jak se říká, jak na Nový rok, tak po celý rok…
    K obědu jsem dělala pečená stehna, knedlíky jsem vyndala z mrazáku a k tomu zelí 🙂 Tak jsme si pošmákli, Adámek měl polévku, on druhé nechtěl, ani zkusit.. Řval jak tůr…
    Zajímalo by mě, podle čeho si rozmýšlí, co sní a co ne.. A zítra nevím co zas vařit.. To vaření mě fakt občas nebaví..
    U nás jinak nic nového :))
    Tak zatím páá

    #867942
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    holky, já mám dnes dobrou náladu. Teď jsem teda 3 hodiny žehlila a ještě tam mám hromádku a další na sušáku. Já teda zítra prát budu, ale prvního nic dělat nebudu. Doufám. Chtěla jsem dnes zajet do práce, ale prý je tam asi jen 14st. Tak počkám, až se tam zatopí.
    Jinak u nás nic nového. Dnes jsme měli na oběd zbytek toho kuřete na paprice a večer jsem vytáhla el. gril a udělala krkovičku a k tomu hranolky. Zítra bude na oběd asi kuřecí se sýrovou nebo čína. A pak jdeme na silvestra ke známým.
    No nic, asi půjdu spinkat. Jsem už unavená.
    Tak přeji hodně štěstí, zdraví a lásky v roce 2013!!!

    #867943
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    dneska je fakt venku krásně 🙂 Udělali jsme si rodinnou procházku, Adámek usnul a pokračuje v postýlce.. .) Dneska jsem udělala bram.kaši a čevabčici,tak se napucnul i Adámek, až jsem koukala. Jen furt nějak bojujeme s pitím, dopoledne prostě nepije. Ráno tedy vyžahne 270ml mléka.. tak jestli kvůli tomu.. po obědě si cůcne čaje,tak mu dávám menší flašku mléka.. A odpoledne to už pije i vodu se šťávou. Docela už Adámkovi jde pít z hrnečku, ale z pítka to mu teče všude.. Musíme to trénovat, přeci jen už je Adámek na to velký ne ? 🙂 S nočníkem začneme zase od zítřka pěkně trénovat celý den, včera si sedl uplně v pohodě, takže ten vzdor,co pár dnů měl,už je asi pryč..
    Jinak holky, přejeme vám všem do toho Nového roku všechno nej nej nej a budu se zas těšit na další psaní s Vámi :))) 😀

    #867944
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u mne dnes už náladam lepší. Dnes jsme byla na kontrole u pana doktora- A koukali jsme na pohlaví………..tak už víme………….je to potvrzené je to HOLKA 🙂 . Takže mam veselejší náladu. Od doktora jsem šla ke kamarádce na rychlou kávu a nesla jsme ji páe jablíček a kapra.
    K obídku manmžel udělal řízky a hranolky. Bohoušek taky mlsal. Sice jen tak poskromnu,ale jedl.
    S pitím je to u nás obdobné. Také mam kolikrát co dělat aby jsem do něj nacpala trochu tekutiny. Vypije cca. max 500 ml. Dělám mu denně ovocnej čaj. Teď jak měl dietu tak pil černej. Jinak chce pít od nás co pijeme mi. V mém případě vodu z kohoutku a manžel pije vodu ze šťávou. Nejvícw samo vypije když mu koupiím džus nebo když koupim nějakou limošku. Jinak taky pije z hrnečku z toho pítka už nechce. Jsem ráda.
    No jinak tedy přeji dobré vkročení do Nového roku. Hlavně přeji zdravíčko to je na prvním místě a pak lásku, štěstí a korunky a hlavně ať Vám vychází vše co si na příští rok naplánujete 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,701. až 5,715. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist