únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,731. až 5,745. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867963
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    já jsem koupila už x hrnečků či pítek, takže další už kupovat nebudu:D Co bychom s tím dělali, Adámek pije sem tam z toho z ikei a na ostatní mi dlabe.. Je to prostě lumpík.
    Včera jsem koupala já, tatínek se učí, příští týden dělá zkoušku na VŠ.
    Jinak si včera dal Adámek dvakrát pěkně do hlavy, ale asi mu to nevadilo, ani neřval. Ty děti jsou fakt otloukánci, když si to tak vezmem.
    Dneska budu vařit prvně koprovku, tak snad se mi povede..
    V globu mají akci na sunar,tak si pro něj do neděle musím dojet, ještě jsme díky nákupu do konce roku dostali pokázku na slevu 10% z celého nákupu,tak to jde :))
    Na Dallas jsem se nedívala, mě se tehdy líbily ty staré díly..
    tak zatím pááááá

    #867964
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak Bohoušek pije klasika z hrnečku nebo ze skleničky. Když mu dám hrnek ze savičkou tak na mne kouká jestli jsem se nezbláznila, že už je velký kluk a pije z normálního hrnku 😀 . Naliju mu vždy tak půl hrnku jinak to vybryndá. Je to šikulka.
    JInak dveře otevírá se samozřejmostí takže se dostane kdykoliv kamkoliv. Hlavní dveře se mu zatím nepovedlo otevřít. Asi ho to ani moc neláká jít ven sám. Ještě navíc cestou musí zdolat dvoje dveře a to už se pak chodím koukat co kde dělá. Dokonce se mu už povedlo i zamknout. Manžel byl venku a přijela návštěva. Já v domnění, že šel s manželem přivítat návštěvu jsem seděla u televize a najednou telefon a volal manžel. Si tak říkám, že si ze mne dělá srandu bo co tak se jdu podívat ven co chce a on volá přes dveře. Bohoušek nás zamknul 😀 😀 😀 . Jak se mu to povedlo to fakt nevím,ale už byl venku 2x zamčenej 😛 (manžel).
    Jo králík mi moc nechutnal. Asi jsem ho blbě okořenila. Cítila jsme z toho toho králíka nebo jsme si to vsugerovala….. nevím a nebo zkrátka mému malému miláčkovi co je ještě v bříšku moc nešmakoval. Jen jsem ho osolila, protáhla špekem na dno pekáče nakrájela cibuli a nakonec ještě posypala něco jako grilovacím kořením. No manželovi a Bohouškovi chutnal. Příště ho udělám asi na česněku,aby to přetlouklo trn králičí pach.
    Už mě štve jak pořád píšu chyby. Jsme líná to po sobě kontrolovat co napíšu a když náhodou s emichce tak čumím jak blázen co píšu za blbosti. Navím pořád jak nastavit aby mi to ty chyby podtrhávalo. Ten Crom prohlížeč co jsme si myslela, že mám tak nemám 😛 . Používám Mozilu a ta mi chyby neopravuej. Pak jsem za trubičku :$
    a co se týká velikosti tak bohoušek jemalý pívo. Nemá být pokom velkej.Měřila sjem ho koncem prosince a měřil jen 84 cm. Otázku je zda máme dobrý metr.
    tak pa pa pa. Dnes si asi usmažím bramboráky nebo nevím. Je tam polévka ze včera co vařil manžel tak si aso trošku dám a pak nevím. Buď nic nebo ty bramboráky. a zítra????? Dala by jsme si rýži tak buď rizoto nebo nějkou omajdu s rýží. Něco musím vymyslet.

    #867965
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni, my tě za ty chyby kamenovat nebudeme:) Fakt to neřeš .)))
    Tak si myslím,že se mi ta koprovka povedla, mě chutnala, Adámek taky jedl, ale snědl tak půl kolečka knedlíku. Pak jsme jeli do globusu. Nejdříve šel Adámek pěkně po svých, ale už za barákem se dral do kočáru, potvůrka jedla líná:D Doma lítá jako ďas a venku abych ho furt tlačila. Navíc mě furt bolí ta ruka a teď víc než před tím :(( Už si beru i prášky, ten gel mi vůbec nepomohl..
    U poklady v globuse kasa nechtěla vzít mimiclub,že prý se musí udělat nová, ale paní naštěstí to měla rychle. Prý ty staré předělávají na nové.. Jsem ráda,že tak, přeci jen sleva je sleva:D 😀 Adámkovi jsem taky slíbila autobus, protože ho Ježíšek napřinesl. Moc jich tedy neprodávají. Naštěstí na jeden city tour měli slevu a pak ještě na jeden, ale ten byl mega dlouhej a ten by se Adámkovi blbě ovládal.. Adámek si autobus chytl a nechtěl ho pustit ani u pokladny.
    Nakonec mi Aďa cestou domů usnul a pokračuje v postýlce.
    A zas budu mít brigádu od mojí práce, sice prý jen na 14.dní, ale mám radost :)) Penízky se fakt hodí.
    papa

    #867966
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bivi ale mě to štve, že píšu blbosti. Když jsem chodila do práce tak jsem nedělala tolika chyb. Nějak mi z té mateřské hrabe bo co.
    No jinak já dnes vařím něco jako roštěnou,ale z toho divočáka tak jsem zvědavá jak to dopadne. Polévku jsem uvařila gulášovku.
    Bivi tak si z tou rukou raději zajdi k lékaři ať se ti to nezhoršuje.
    No jinak dnes jsem vyprala hlubokej kočárek. Prala jsem ho na 3x jinak by se mi do pračky nevešel. Tak ještě oschnout, sestavit, připravit věci do porodnice, nachystat postýlku a jiné drobnosti a madam může přijít na svět. Tedy ať si raději počká do termínu,ale blíží se to jako voda.
    No jinak u nás v regoinu jsou potopy. Tedy taťka dělá na povodí Ohře a má pohotovost. Prý je zaplavenej Litvínov (nějaká část) a na jejich objektech se zvedlka voda takže má pohotovost už od rána a mají plné ruce práce. Ach jo. No hlavně ať jsou všichni v pořádku.
    Teď jsem koukala na leták Penny marketu, že mají úložný box 60l za 150,- http://www.akcniceny.cz/letak/13471/p/16/ a 24l za 80,-.http://www.akcniceny.cz/letak/13471/p/15/ Pořád přemýšlím kam nastrkat ty Bohouškovo hračky aby to tu nezavazelo. Máme dětský pokojíček č.ě v obýváku tak by jsme to chtěla trošku zredukovat a alespoň mu to naskládat do nějké bedny. Sice mi je jasný, že to vykrámuje,ale tak se to zase uklidí. No se to tak to maminka zase uklidí, že. No je to dobrá cena??? Nevíte??? A jak to řešíte vy? Máte také hračky po obýváku nebo mají vše v pokojíčku? Díky
    No tak já budu končit. Rozepsala jsme se až až a jdu ještě využít chvilky klidu a jdu si zahrát Poker. Hi hi mě to naučil manžel a nějak mě to chytlo 😛

    #867967
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni, to když už chystáš věci do porodnice,tak to už je za pár:) Stejně to rychle uteklo, že ? Už jen asi měsíc? .)
    Adámek má hračky ve svém pokojíku, už má asi čtyři bedny na menší hračky a pak ty větší má různě po pokoji, vždy mu to tam uklidím a on pak přiběhne a zas to rozhází nebo to přinese do obýváku. Už nám ty hračky přerůstají přes hlavu. Například kostky má teď na skříni, páč je vždy rozhází a pak si na tom já zvrtnu nohu nebo jednou i Adámek. Ale zas když začnu uklízet,tak mi taky pomáhá to uklízet, i když občas se do toho tak zabere,že si začne hrát.
    Ten déšť byl fakt od včerejška dost vydatný 🙁 Chudáci ti, co bydlí někde u vody, to mají hned vytopené sklepy 🙁
    My byli teď autem v albertu pro pár maličkostí. Adámek tam dělal jednu scénu za druhou. Tak dvakrát dostal na zadek a byl klid. Začíná se nám pěkně vztekat. A přijdeme domů a pusa od ucha k uchu:D Ty děti jsou fakt lupínci :)) Už je v postýlce,tak snad si dá šlofíčka.
    Jsem dneska zas prala, tatínek mi prý přinesl maskáče na vyprání .. Jsou snad moje nebo co ? Tak si je aspoň šel pověsit na balkon 😀
    tak papa

    #867968
    Anonym
    Host

    Bivi jo jo letí to. Je to za měsíc a kousek,ale mam nějakého tucha, že to přijde dřív. No uvidíme. Termín mám 15.2. Chtěla by jsme aby se narodila 19.2. jako Bohoušek,ale tak nějak tuším, že to přijde dřív. Na tašku do porodnice sice čas,ale já to chci mít raději nachystané. Už vidím manžela jak tu lítá po bytě a nese mi do porodnice nějaké věco co já nechci 😛 . Ještě si musím nechat ofotot občanky (to chtějí u nás v porodnici) a vyplnit ty papíry o jménu dítětě a taky nevím zda chtěj kopii oddacího listu nebo originál ajo, že si ty údaje jen opíšou. Asi raději udělám kopii a originál tam nebudu ani tahat aby se ro někde neztratilo.
    Dnes zatím nevařím. Máme ze včra omajdu. jen uvařím rýži. Přemýšlím co k večeři. pečivo mam v mrazáku tak nevím zda ho vyndavat a nebo udělat nějou teplou večeři. Mno,ale jakou???? Že by konečně ty bramboráky???? To zase nejí moc manžel. No popřemýšlím a uvidíme.
    Málá se v bříšku mele jak o život. No doufám, že se točí hlavičkou dolů páč v pondělí si klidně ještě hověla hlavičkou u hrudníku. Opět mě doktor vystrašil, že ještě není otočená. To samé jsme měla s Bohouškem,ale má prý čas se otočit do 36. týdne. jsem 33. začínám 34.
    Koukám, že holky co už mají dvě dětičky tak sem moc nechodí. Asi už není tolika času. tak to si to tu budu muset ještě pořádně užít než mi přijdou galeje 😀
    No tak přeji hezký den. pa pa

    #867969
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, Kuba má hračky v pokojíčku i v obýváku. V obýváku máme takový ten box na kolečkách. Ale vůbec netuším kolik stál, protože ho kupoval manžel. 15.2.se narodil Kuba, takže by to bylo hezké datum 😛 . No ale letí to hrozně. Já si nedokážu představit, že bych zase měla mít pupek… Jinak přeji brzké přetočení hlavičkou dolů. Kuba byl takhle otočený snad od 20tt. No ale takový císař taky není špatný 🙂 .
    Jinak já mám přesunutý pracovní stůl včetně noťasu do ložnice. Takže proto sem už tolik nepíšu. Není tady totiž televize :'( . A taky nechci, abych Kuba lezl do ložnice. Takže budu psát asi jen když budu pracovat nebo bude Kuba spát.
    Ivčo a jak Tě ta ruka bolí? Jestli Tě to jako brní od zápěstí do prstů, tak to může být karpální tunel. Já to měla jako těhu a teď se mi to občas zase vrací. Tenkrát mi pomáhala ortéza. Bývá to hodně i od práce na pc.
    Už jsme v pátek koupili tu zábranu na schodiště, takže nám dítě neuteče 😛 . Já si v ikea koupila zrovna hlubokou pánev a Kubíkovi kovový dětský příbor. Taky jsme se tam dívali na ty dětské postele, ale pořád nějak nevíme, jestli ji koupit nebo ne.
    Já předevčírem dělala gulášek z hovězího krku, včera sekanou a dnes kuřecí kousky s krabíma tyčinkama ve smetaně. Zítra fakt netuším. V úterý budu mít asi jen krupičnou kaši. Měla bych jít konečně na trhání těch osmiček. Doufám, že to vyjde a nebudu to muset pořád nějak posunovat.
    Jinak Kubovi leze rožek jedné pětky. Tak měl díky tomu posunuté spaní, místo v 9 vstával tak v 7:30 a po obědě nespal 3 hodiny, ale jen necelé 2. A taky 3x denně kakal totální břečku. No je to trápeni se zubama.
    Leni a to už má manžel nějakou práci? Jo a s těma chybama je to jedno. My si aspoň občas můžeme namáhat hlavinky abysme zjistili co píšeš 😛 .
    Ivčo, Kuba je taky potvora líná. Venku nechce chodit vůbec. Prostě je zvyklý, že je v kočáře a „vypouštím“ ho až na hřišti. Ono taky jít ven se psem, který musí všechno očuchávat, pořád někam táhne a ještě dítko, který by určitě chtělo jít na úplně jinou stranu… To bych asi brzo skončila v blázinci. Ale jednou to stejně přijde. Manžel mi bude jezdit z práce později, takže psa budu muset vyvenčit a jinak než s děckem to nejde.
    Dítko mi brečí…

    #867970
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Leni, miminko se určitě otočí 🙂 Kdyžtak prý se mají dělat kočičí hřbety. To tehdy doporučil mojí ségře doktor. Nakonec se to podařilo .))) Někdy ženské říkají,že druhé se rodí dříve a i rychleji.. ale asi jak u koho. Moje sestřenice má tři děti a každý porod jí prý vyvolávali,že prý ani jedno mimčo nechtělo na termín.. Takže držím palečky :))
    Jinak ta ruka mě prostě bolí, jak když je namožená. Teď mě bolí spíše k loktu. Ale i za prstama,to se mi i hůře píše na klávesnici 🙁 Dneska jsem právě zas Adámka tahala,tak asi proto mě to tak bolí. On se občas brání,že třebas nechce do židle nebo na postel,takže jak s ním zápasím,tak si to tím asi zhoršuju :(( Už začínám přemýšlet nad návštěvou doktora..
    Já dneska dělala langoše. Tak jsme si pochutnali, kluci měli i polévku. Adámek langoš jen ochutnal a po druhé ho už flusal. Já bych si večer dala míchaná vajíčka, ale zas nemáme pečivo.. a venku prší..
    Už nemáme vánoční stromeček 🙁 Už je hold po vánocích. Adámek mi při odstrojování pomáhal, ale spíše vyhazoval uklizené ozdoby z krabice.

    Tak páááá

    #867971
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, no Bambulko, neboj, nejsou to takový galeje 🙂 , jen prostě času je míň, každý dítě spí jindy a tak..Člověk si na to ale zvykne, když jsem teď jen s jedním, tak si přijdu jak na dovolený 😛 . No Mareček je fakt tak hodnej, nechci to zakřiknout, ale on se pořád směje, nevyžaduje ani pozornost, bekne jen, když chce spinkat. Víc tu piští Filip, když si chce něco vynutit. Na mě to už tak moc nezkouší, protože na to moc nereaguju, ale na manžela to docela platí, tak to je hned vidět, jak za ním jde, pokňourává a už si ho omotá..Ale jinak je taky hodnej, teď od novýho roku sám usíná, my jsme ho do tý doby uspávali tak, že jsme s ním leželi a byl to někdy boj, on se mlel, fakt to bylo k vzteku, trvalo to dlouho, ale teď se nám ulevilo, tak snad to vydrží..Taky kluci už víc interagujou spolu, Fíla ho třeba drží, když je na bříšku a pomáhá mu se jakoby plazit, taky mu nosí hračky a dává mu je rovnou do pusy, protože tam si je Marýsek beztak hned narve..
    S tím otočením miminka mi říkala kamarádka, že musela jakoby klečet na nějaký nízký skoličce a být sehnutá tělem dolů minutu denně, ale oni ti snad něco poradí..
    Jinak jste mi inspirací, i když nepíšu, číst můžu 🙂 a leckdy něco taky vyzkouším, co píšete nebo vidím u vás na Facebooku..Pa a dobrou <:o)

    #867972
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bibo, to je hezký, když Fíla takhle pomáhá. A hlavně je dobře, že je Mareček tak hodný. Fílu to kňourání u tatínka třeba taky brzo přejde.
    U nás už je po obědě a děcko je v postýlce. Sice tam pořád nějak rachotí, ale mě je to dnes jedno.Já totiž za chvilku taky zalehnu. V noci byl Kuba zase vzhůru, tak jsem jak přejetá a potřebuji se dospat. Dneska jsme měli na oběd zbytek ze včera, jen jsem k tomu udělala v troubě hranolky. Kubovi jsem dala tak 4, aby neměl samotné maso. No a jak mu šmakovalo.
    No nic. Doprala pračka, tak to pověsím a hurá do postýlky!!!

    #867973
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Jo jo mě sestřička také říkala, že na otočení miminka se prý doporučuje vytírat podlahu na všech čtyřech. Když já jsme tak líná a ještě navíc mam novej mop tak přece nepolezu po čtyrech 😛 . Asi si budu hrát s Bohouškem na koně nebo pna psa. polezu po čtyrech a třeba se zadaří a nebo si zkrátka poradí mimčo samo. Uvidíme. Nějak to nebudu hrotit. Přinejhorším budu muset na císaře,ale nebudeme předbíhat.
    No jinak včera k večeřo jsme nakonec vymyslela teplou večeři – hranoky a z krůtích prsou jsem udělala takové plátky a namarinovala je osmažila. Je to celkem dobrý recept. Dnes jsem vymyslela ze zbytku těch prsou udlěat na přírodně s trochou štávy a k tomu mrkev s hráškem a brambory. Polévku jsem udělala z husího krku a z vnitřností a udělal domácí drobení. Bohoušek ji tedy moc nedal potvůrka.
    No jinak mi pořád upsáváme na ruce v křesle u televize. Už me švihne. Ale já i mnažel jsme líný ho odvézt do pokojíčku a nechat ho tam spinkat samotného,ale asi to už fakt na tvrdo začnu realizovat. Takhle jak to děláme j to pohodlný. Koukáme u toho na televizi a jen sedíme a on během chvíle usne :$ . Včera teda strašil až do desíti a šel si lehnout až s námi. A spal s námi v posteli. Je to malej rozmazlenec.
    Dnes jsme odzdobili stromeček a ještě musím umýt okna od výzdoby a nějaké maličkosti sebrat co jsou po bytě na výzdobu.
    Ve středu jdu na krev. Jak mě se zase nechce. nemám to ráda jak mě vysávaj. Doufám, že ji nevezmou moc :O . Manžel jede na pracák tak to spojíme dohromady. Doufám, že už mu konečěn pořádně vysvětlí proč mu neposílílají ty peníze nebo mě trefí.
    Tak pa pa a hezký den u nás je celkem teplo. Zatím ani netopíme. Trochu šetříme dřevo než začnou pořádné mrazy. Je tady teplo tak je to i zbytečný. tak páááá

    #867974
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bibo, to máš fakt super,že Mareček je tak hodný 🙂
    S tím uspáváním Vám fakt holky nezávidím, to je snad jediné, co Adámek zvládne uplně sám. Jen ho prostě odneseme do postýlky a on tam usne sám. Rozumí slovu hají a občas ho i řekne a večer dokonce mává jako,že opravdu chce spát.
    A až tedy na pár vyjímek spí celou noc. Dneska dokonce se vzbudil až v půl deváté ráno, bez probuzení na mléko. To se i tatínek divil. To pak dostal méně mléka, aby si dal snídani, ale na tu zas prděl. Ale za půl hodiny už do sebe ládoval piškoty.
    Dneska nám tatínek uvařil hrachovku, ale jaksi jí přesolil. Já mu říkám,že je vždy lepší si dosolit..
    Dali jsme si tam osmaženou housku a i Adámek jedl. Zítra asi udělám buď kuře na paprice nebo svíčkovou.. Večer budeme mít pomazánku z makrely.
    Holky, poraďte mi, jak mám naučit Adámka jíst samostatně, tedy lžící? Drží si fakt krásně lžíci a i rozumí tomu, když mu řeknu, udělej ham,tak si to strčí do pusy.. Já vím,že je to nejlepší asi když to dítě má hlad.. trošku se bojím mu dát jen tak jogurt, on je schopnej ho hodit na zem nebo na stěnu, tu už máme fakt docela ohozenou :(( Možná se nesmím tolik bát, třeba to umí, jen dělá,že to neumí,že? Blbá je tedy polévka, to asi to dítě hnedka nezvládne..
    Adámek je taky už v postýlce, snad už zabere. Už mám zase brigádu :)) Tak jen co usne,tak se zas na to vrhnu :)) Penízky se mi fakt hodí.
    pááá Ivča

    #867975
    Anonym
    Host

    ahojte holky,
    Bibo je vážně super, že máš kluky sehrané 🙂 mě taky kolikrát příjde že je nuda a jako upřímně říct, nemít práci, tak se zblázním, jsem za to ráda, že člověk vypadne od toho stereotypního života (i když mít 2 děti a práci srovnávat nelze). Val bývá také hodná, když se nevzteká, vydrží dlouho být sama v pokojíčku, jen si příjde na pití, či jídlo.
    Ivi, Adámek už je velký kluk, určitě bych nechala trošku víc samostatnosti. kup igelit, dej židličku na něj, oddělej od zdi. jinak se to nenaučí a řekla bych že by taky mohl být pak problém (třeba se školkou). nech ho samotného a uvidíš že to za chvíli zvládne, ty si teda nachystej pevné nervy, ale výsledek příjde. my začly před prvním rokem, v 15? měs mě vyhnala, že ani krmit nechci. dnes se nesmím na ní ani dívat jak jí. a maso a brambory má zase svou vidličku, onehda měli v lídlu dětský set za 99 kč. je super. navíc je na nich zvířátko a tak malá se už těší, jak bude napichovat se slonem 🙂
    Leni, vytírání po 4 se ti nedivím. mop je pohodlí. taky jsem sited objednala nový, tak snad budu spokojená. a tašku si už nachystej. pak tam jen přihodíš župan a jedete.
    tak já utíkám na nějaké jídlo. dojela jsem před chvílí z práce. máme tady ledovku, tak snad to brzo poleví. po schodech domů jsem se doslova škrábala

    #867976
    Anonym
    Host

    dobré ránko!!!
    holky, držte mi palce. za půl hodiny si jedu nechat trhat 2-3 osmičky. snad pak budu „provozuschopná“, abych se postarala o kubu. na oběd už dělám vývar, pak ho jen dochutím.
    jinak dneska noc na ho.no. od nedělního večera mě bolí oko a v noci mě ta bolest vzbudila. tak jsem si musela vzít prášek. zatím je to dobrý, tak uvidíme co z toho bude.
    tak se zatím mějte hezky.

    #867977
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, držím ti moc palce, aby to bylo co nejméně bolestivé! Já bych do toho nešla, mě stačil ten jeden zub a užila jsem si dost:( Ale asi ty musíš.
    Dneska dělám svíčkovou s knedlem. Adámek zas zlobí. Nejdříve se ráchal v misce,co má kocour na pití. A teď tu zas dělá salta na gauč. Ráno gauč i počmáral :((
    tak zatím páá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,731. až 5,745. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist