únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862908
    h hanka1984
    Registrovaný uživatel

    kosta – to vis ze je vschno v poho, bud rada pry to nema nic spolecneho s mnozstvim mleka po porodu, akorat mas flleky na vecech 🙂 . Taky jsem vzhuru taky trpim s tema zadama 🙁

    #862909
    Anonym
    Host

    ahoj,
    na to, ze jsem mela s manzou seslost s byvalymi kolegy(vsichni odesli), tak jsme domu dorazili az po pulnoci a stavala jsem v 8:30 🙂 , protoze me malej kopal, a stejne uz se mi moc spat nechtelo , manza se divil co pry silim, ze pred 11 h.nevstavam 🙂

    Monika306 – taky mam ten Magnosolv, ja ho mam 4 x denne, nech me ti tise zavidet 🙂

    Hanka1984- kurzy jsou od 6.1. , jinak cviceni ted do konce roku uz neni, takze se nemuzu jit ani prohejbat.

    Porad me boli bricho a zada taky, ale to bricho to je nekdy fakt sila, takze ult v pondeli, protoze na me zapomneli a 27. jdu rano k zubarce a pak na kontrolu na gyndu 🙂 sem domluvena se zubarkou, ze si dam jeste preventivku pred porodem, aby me pak nezacaly bolet zuby, ikdyz ja s nima nic nemam. minule mi rekla, ze dlouho tak pekny zuby nevidela 🙂 , taky jsem mela 3 roky pevny rovnatka, tak mam zuby v lati 🙂

    Jinak krom cele vybavy, kterou mam uz min mesic jsem mimiskovi koupila za Jeziska zupanek tak krasne oranzovej se lvickem 🙂 je bozi 🙂

    #862910
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky!
    tak jsem zase sama. Manža odjel na firemní večírek – já jsem se rozhodla nejet prorože silnice u nás jsou pěkně hnusný – je to jen rozježděný a silničáři si hlavu nelámou s tím, že by mohli posolit i ty okresky 🙁 . No takže jsem zkrátka sama doma – teda nééé uplně sama – jsem s prckem, který se v bříšku stále ozvývá, s pesanem, který je sice venku ale je a s kočičandou, která hnije s paesnam venku 😀 .
    Jinak já mám kočárek objednanej a budeme ho brát v lednu – mam objednanej ojetej za 3000,- což si myslím, že stačí – alespoň mě se líbí a je po jednom dítětu takže super. Dneska mi ukazovala švagrová postýlku co se líbí jí a ptala se zda se líbí i mne ….. a já na to, že je mocinky hezká – když jí najdu tak jsem dám odkaz.Takže budemem mít asi tu. No hadérků mam mraky. kosmetiku se chystám kupovat v lednu a vše ostatní fakt nevím ani nějak nemám tušáka co mi ještě chybí :$ . Včra mi přivezl kamioňák z Německa plínky – moje první 😀 co mám doma. Takže koupím asi ještě jedny a pak uvidíme – kdo ví co se nám narodí za cvalíka 😛 .
    Mlezivo mi taky občas teče – je to děs – mam pořád flekatý pyžamo :S .
    Tak jdu zkusit najít tu postýlku. zatím pááááček a pozdravujte mimíska

    #862911
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem jí našla. Není to sice úplně přesně ona,ale jde o ty vytlačované obráky. Taky se mi líbí,ale koukám, že nemá sundavací ty bočnice :O . No nechám to na švagrové
    http://www.mamitati.cz/index.php?men0=144&men1=145&list=1&prod=7351&usrCmd=details

    #862912
    Anonym
    Host

    ahojda,
    tak ja dneska nic nedelam, jen jsem uklidila a vyprala a ted se valim a necham se kopat od malyho.

    Zitra jdeme konecne na ten ultrazvuk tak jsem zvedava co nam reknou, kdyz tam jsou takovy odbornici 🙂
    jinak se mame fajn, porad me sice neco boli a bricho mi snad roste kazdou minutu,ale taky ted desne zeru tak se nemuzu divit ze?

    Tak pozdravujte miminka a mejte se pekne 🙂

    #862913
    m milinka
    Účastník

    Ahoj holky,
    Já jdu na kontrolu až 10.1 chodím jednou za měsíc taky bych nejraději chodila častěji vždy mě to tak nějak vnitřně uklidní,ale vše je v pořádku tak se snažím nad to povznest i když depka mě někdy chytne co si budem povídat ty hormony 😀
    Všechny už máte vybraný jmena pro drobečky????já stím pořád zápasím a nevím pro který jmeno se rozhodnout…:S

    #862914
    Anonym
    Host

    Milinko buď v klidu já taky chodím po měsíci…
    A jméno taky ještě nemáme… Měl by to být chlapeček a bude to buď Přemek nebo Vítek.. Co vy na to holky? Poradíte?
    A mezi čím se rozhoduješ ty Milinko?

    #862915
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Takto mi jsme měli vybrané jméno pro kluka ještě dřív než jsem byla těhotná 😀 . manžel chtěl po svém tatínkovi (který už bohužel nežijeú takže jsemmu to nějak nerozmlouvala a pořád doufala, že si to rozmyslí – jmenoval se totiž Bohumila tak se bude jmenovat i náš malej pinďa – už jsem si na to jméno zvykla a už se i i líbí – dí se říkat – Bobane, Mílo…. no každé jméno je hezké. Milinko mě se víc líbí Vítek pak se mi taky líbí jméno pro kluka Jiří. Paradox je že ještě nemám vymyšlené jméno pro holčičku – co kdyby náhodou – sice už jsem viděla pytlíka na ultrazvuku,ale….. nikdy to není 100% do té doby než na nás vykoukne na svět.
    no jinak dnes už jsem první den doma – čerpá dovču a nějak nevím do čeho píchnout. Asi nebudu dělt nic. Vařeno mám od včera. Potřebovala by jsem vyluxovat a vytřít,ale nějak se nemůžu do toho přemluvit. v týdnu ještě zabalím dárečky, 22. – nebo 23. ozdobím stromeček. a 23 ještě udělat salát a mam cše. Teda 22. jdu ještě koupit kapra,ale to máme skro za rohem tak to bude pohoda. budu muset vybrat nějakého velkého – manžel obalovaného kapra mulije. 🙂 🙂 .
    Prát na malého začnu asi až po Novém roce. A když už jsme u toho co chystáte na Silvestra??? Mi vůbec nemáme tušáka. Každý rok jsme někde byli – po hospodách, po známejch a tak,ale letos budemem asi doma a nebo u našich – no fakt nevím.
    Tak pěkný den

    #862916
    Anonym
    Host

    Mě se libí Vítek to je hezký kdybychom měli kluka tak bude po manželovi Jirka,ale to se mi moc nelibí,ale kvůli manželovi bych si na to zvykla,ale čekáme holčičku a těch tipů mám víc.Nejraději bych dala Karin(ale to se manželovi moc nelibí),pak Lucie,Kristýna, Sára, Anna…….Co myslíte?
    Jinak na malou začnu prát až po novým roce ted si všechno hezky vyperu a vyžehlim at v koši nemam nic a pak se naplno můžu věnovat věcem na prcka……Ještě budu dokupovat nějaký věci jako odsavačku na hleny, kosmetiku, plínky apod. jinak snad vše máme…….Jinak taky se doma sama nudím:( napečeno, naklizeno,tak se budu flákat,ale je fakt že ted jsem víc a víc unavená a pokud si nejdu lehnout odpoledne večer jsem vyřízená :S

    #862917
    Anonym
    Host

    ahojda,

    tak si stezujte co mate za cvaliky …. ja byla dneska na ultrazvuku, mimi je vetsi opet, ma 2 kila a 60 gramu a posunuli mi termin porodu zas dopredu 🙂 , manza rika, at uz se do te porodnice zacnu balit a to jsem ve 31 TT a ULt ve 33+3 🙂

    Jinak me porad vsechno boli,spatne spim, porad zeru ale jinak ok 🙂

    #862918
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    Babyzno – mně se víc líbí Přemek, ale to je na vás.
    my ještě jméno pro holčinu také nemáme:-))
    říkali jsme si, že se na to vrhneme ted o vánocích:-)) moje máma mi nutila at se to jmenuje po někom z rodičů a z příbuzenstva, tak jsem jí musela docela dost tvrdě vysvětlit, že to nepřichází v úvahu a že se bude jmenovat tak jak budeme chtít.pak přišla s novou teoriíí, že by nemělo být jméno moc dlouhé, když máme dlouhé příjmení, tak jsem jí vysvětlila, že když se holka vdá tak třeba bude mít taky dlouhé příjmení a že na tom teda fakt nesejde.sice byla mamina zaražená, ale jsou věci do kterých prostě nechci aby nám mluvila a jinak než že to řeknu na tvrdo to hold nejde.
    Milinka – Anna je moc pěkné jméno, ale zase – zýáleží jen a jen na vás:D
    my se budeme snažit jí dát jméno, tak nějak aby chudák neměla svátek i narozeniny hned po sobě, takže to taky ovlivní naše rozhodnutí.vždycky mi bylo líto těch co to měli hned po sobě nebo třeba Eva na štědrý den – dostane chudák jeden dárek z vánočních akorát se na to dá jiný papír, takže to fakt nechci.
    no, jinak včera jsem byla ještě dokoupit pár dárečků a večer jsem toho teda měla plné zuby, záda bolela, až jsem myslela, že to nerozchodím:D
    dneska si dám pohov. – stejně je tam ledovka.

    takže holčiny pěkný den a opatrujte se i mimča

    #862919
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak já dnes ještě jedu pro poslední dárek a jinak mám hotovo. Na Štedrý den a 1. svátek budeme s manželem u mých rodičů, pak se přesuneme k jeho, takže jsme ani stromeček nepořizovali. Přišlo nám ho líto. Ale vánoční výzdobu máme a napečeno taky. Takže si užívám klidu:-).
    Jinak Bambulko, s tím mlezivem to mám stejně, trika a podprsenky peru pořád dokola. Kéž by to fakt znamenalo dostatek mlíčka pak.
    Jinak včera jsem byla v poradně ve 34. týdnu, Johanka je nachystaná hlavou dolů, takže prý už můžem rodit:S . Teda myšleno tak, že plíce už jsou vyvinuté a neměl by to být problém. Já ale ještě nesbalila ani tašku do porodnice, chybí mi kojící podprsenky a pyžamo. Chci to nakoupit až po Novém roce, protože přeci jen ta vydání teď byla docela vysoká. Začínám mít trochu strach s porodu.
    Na Silvestra si nejspíš doma uděláme filmový večer. Nějaak se necítím někam chodit. Nevydržím dlouho sedět na jednom místě a krom toho se mi nějak špatně dýchá. Takže to vidím jen na krátkou odpolední vycházku a večer ve dvou. Ale myslím, že manžel je naladěn podobně. Bujarých večírků jsme si oba užili dost:) .
    Holky, opatrujte se a užijte si Vánoce v klidu!

    #862920
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak to já mam z holek vybráno Veronika, Zuzanka, Jitka, Kateřina, Simona, Janička, Alice, Pavla, Pavlína………hmm trošku široký výběr, že :$ . je pravda, že to zas až tak neřeším protože věřím, že to bude kluk,ale co kdyby….
    Tak by jsem měla už dneska něco pouklidit – jsem líná jak veš. Když to neudělám dnes tak zítra budu muset už fakt určitě :S .
    Dárečky už mám nakoupené tak zítra nebo pozítří zabalit a bude hotovo,ale asi raději zítra páč manžel přijde ve čtvrtek určitě dřív z práce tak ať už to mam hotové.
    Dneska jsem se vážila a nepřibrala jsem ani gram navíc 😀 .
    Tak ju mějte se maminky fanj, pozdravujte mimíska a dávejte venku pozor je to tam pěkně hnusný – teda alespoń u nás jo. Sněhu jako blázen….

    #862921
    1 Denísek
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky

    s tima menama jak to tu resite tak ja budu mit Tadeáška…už se mi to libi hrozne dlouho…jsem uz ve 33 TT a je snad vse v poradku na kontrolu jdu az 5.1 tak uz se moc tesim az malyhouvidim a hlavicku uz mame dole…:D snad se neotoci ale radi tam pekne…vanoce uz za dvermi jestli se sem uz nedostanu preju vsem krasne vanoce a novy rok… a at se vam nic nestane davejte na sebe pozor:)

    #862922
    Anonym
    Host

    Tak hotovo, dárky nakoupeny a zabaleny! Ufff! Dnes to venku bylo fakt o držku! Zítra ještě dodělám fotoalbum s fotkama z loňského roku a mám fakt všechno. Už se těším na pohádky.
    Bambulko, z kluka se asi holka nevyklube, ale já se bojím, že z naší Johanky by se kluk stát mohl. To by měl ale blbý, musel by chodit do půl roku v růžové:P . Jinak máme i jméno, Samuel. Ale fakt doufám, že to nebude třeba. Ale mám ráda i typicky česká jména, která tu nadhazujete. My jsme nechtěli dávat jméno po nikom z rodiny, aby se to nepletlo.
    Závidím všem, co nepřibírají. Já se za chvíli neunesu a kabát už mám úplně na fest. Hlásím +9 kg.
    PA, hezký večer vám i mimískům!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist