únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 976. až 990. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863206
    Anonym
    Host

    ahoj,

    Alenko – vitej mezi nami, doufam, ze se ti tu s nami bude libit 🙂

    Holky nesmite moc vsechno prozivat, ja piju cernej cas s citronkem od zacatku tehu a to na konvice denne a koupu se kazdej den v horky vane, 5 let nejim zeleninu,tak to dohanim ale ovocem a praskama a malej je zdravej a vetsi o 3 tydny ….
    proste jsem si rekla, ze kdyz jsem musela prestat kourit,pit a parit atd… tak mi taky neco musi zustat ne ??? porodni asistentka rikala, ze je to v pohode, 🙂

    #863207
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    😀
    ahojky holky
    safra nějak mám ty příspěvky přeházené:@
    no někdo se ptal na křtiny – nevím jak u křtin, ale třeba svatbu ti v kostele nepovolí pokud jeden z rodičů není křtěný a druhý pak musí docházet do kostela po nějakou dobu, než kněz svolí se svatbou, známá to takhle měla, ale co se týká křtění nevím, ale myslím si, že jen tak ti dítě také nepokřtí, ale nevím to budeš asi muset někde vyzjistit.a vůbec dotaz proč chceš nechat mimi pokřtít?

    #863208
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    podle mého ti dítě pokřtí normálně když oba dva jsou křtění.(jako rodiče)(tedy my) sice tam budeme muset asi parkrat dojit si poslechnout kneze ale to nam neuskodi.kdyz jsme měli minuly rok svatbu tak jsme tam taky byli pečení vaření prý je to povinné a přežili jsme to.no a a proto protože je to podle mého názoru úplně normální asi jsem staromodní.chápu že na to má každý jiný názor.třeba si na to v tom chaosu nevzpomenu:)
    někdy mámden že bych si taaaaaak rada zapalila a jindy ze to nemuzu ani citit, ale vim ze az prestanu kojit tak zase zacnu tomu se asi neubranim:D

    #863209
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, hezký večer. Já ty příspěvky mám taky přeházené, tak mi trvalo, než jsem to přelouskala. Řádí jim tu šotek, či co.
    Jinak já už jsem teda unavená solidně, ujdu tak maximálně kilometr a to ještě s přestávkami. Mám pocit, že ze mě mimčo vypadne – jak mi tlačí na celý spodek. Ale pravidelné bolesti pořád nikde. Jen bolestivé šťouchance do močáku:'( .
    Mluvily jste tu o křtinách. Já v září vdávala v kostele a nejsem ani křtěná, ale můj muž je evangelík a to je tolerantní církev. Na pohovoru s farářem jsme byli jen jednou odpoledne. A Johanku necháme určitě pokřtít. A taky v tom není problém. Moni, zkus nějakou tolerantnější církev (u katolíků to téměř na 100% neprojde) a za komotry věřící lidičky.
    Vítám Elen-ku:) .
    Darinko, úplně chápu tvůj šok. Kdyby mi to někdo podal takhle, asi bych byla taky vyjukaná. Ale neboj, ten streptokok fakt není nic hrozného a má ho docela dost maminek.
    Moni, nejdřív si ve svém profilu vytvoř fotogalerii a pak jen zkopíruj odkaz. Fakt to není těžké. A nemáš FB?
    No nic, já se jdu už naložit do vany a odpočívat. Jsem celá bolavá… a nemůžu se dočkat, až tu bude Johanka se mnou. Pa, dobrou noc.

    #863210
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    O křtinách jsme vůbec nepřemýšleli, možná proto, že manžel křtěný není a musel by doopravdy na to přijímání nebo jak se to jmenuje.
    Jinak papír na mateřskou mi žádný nepřišel. Jsem osvč a u dr. jsem dostala ukončení nemocenské a žádost o mateřskou. Tak jsem to odevzdala na OSSZ a taky na zdravce. Ale co bude teď vůbec netuším.
    Leni, přehánění s čajem není žádné. Jen jde o to, že já nejsem zvyklá pít kafé, max 1 ráno a to je spíš jak bílá kává. (jedna slabá lžička kávy, půl hrnku mlíka a zbytek vody), takže mé tělo kofein dá se říci že nezná. A když jsem nebyla těhu a dala si druhé kafe během odpoledne, tak jsem také celou noc byla jak sova. A Vája byla asi včera uspaná tím čajem, protože fakt byl klid a nekopala.
    Holky vůbec vám nezávidím co jste byly zvyklé kouřit. Já tohle vůbec neznám, párkrát jsem to zkusila, ale nic mi to nikdy neřeklo. Na tohle jsem takový vzorňák. Pařit jsem taky nikdy nikam nechodila, pití taky nic. No ale je pravda, že jednou za rok jsem se musela vyřádit a to stálo vždy za to 😀 , Propila jsem se do střízliva, přišla ráno dopoledne a pak celý víkend prospala. Možná jsem abstinent díky mému otci, on je hrozný alkoholik, který nebude mít jednou domov a špatně skončí. Já si vždy říkám, že chlastat v rodině může jen jeden a to si vybral fotřík.
    Dnes jsou vcelu fajn filmy v telce, tak uvidím kdy to zalomím, tak kdyžtak pište ať mám co v noci číst 🙂

    #863211
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Jo a přeházený všelijak to tady není, jen otočili směr psaní, takže nejnovější je nahoře 🙂

    #863212
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky:D
    no my křtít nebudeme, protože nevěříme, ale to je každého věc.
    jinak já čajíčky popíjím, ale atřídám to, černý s citronem a medem, ovocný, hěřmánkový a pak piji vodu a juice.jinak já byla zvyklá vypít kafí hodně, 8 nebyl problém – no ono být 14 a někdy i 16 hodin na nohou žádná sranda, proto taky jsme zvolili tříletou variantu, dovolenou jsem neměla a když tak jen když jsem byla nemocná, takže ted si chci prcka užít a přivydělat pokud bude potřeba si můžu vždycky, alre touž jsem zase odbočila, kafe jsem přestala pít hned od šestého týdne, až do 18tt mi bylo zle a pak už jsem na něj chut neměla, jsem zvědavá jetsli ho začnu zase pít, možná až se zase vrátím do práce.

    #863213
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky
    teda káji už aby to bylo vid? já jsem od včera tak potlučená, že ani pohlazení nemůžu, břichio bolí i na pohmat.
    jinak co se týče alkoholu, tak jsem kalila docela dost, ale nějak mi to nechybí, tuhle jsem si srkla pivka k vepřu knedlu zeku a prostě jsem si odvykla – už to není ono.

    #863214
    m monika306
    Registrovaný uživatel
    #863215
    m monika306
    Registrovaný uživatel
    #863216
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    jeee ono to funguje sem to fotila z kamery tak sorry za kvalitu peto ukaz tvuj at se taky kochnu jak to mate vy:)

    #863217
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    jdu koukat na manzelky za chvili prijde Míša z prace a pak mají kůstku tak to je supr vecer???:)

    #863218
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Moni, my máme všechny zdi plně obsazené nábytkem, takže jsme jen na doplňcích, které jsou někteé i schované. ale jinak záclonky, deku, plyšáky atd. Nejsi vážně na facebooku?? tam foto mám celého pokojíčku. A nejen toho 🙂
    Takže tak jak psala Lenka, kdo chce a má zájem být víc a blíž v kontaktu i díky foto, tak jsem na facebooku jako petra hejsková s černobílou fotkou v listí

    #863219
    Anonym
    Host

    ne ne facebook nemam:( jsem zavislá jen na babywebu:D

    #863220
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    začni být i na FB, tam jsem stále přihlášená 😀 a využívám jen na komunikaci a foto. žádné hry atd

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 976. až 990. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist