únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863341
    Anonym
    Host

    ahoj holky,no mě se zdá že tu ani nepíše Petra tak si myslím jestli tam už taky není někde s mimčem,,,psala přece že je na centimetr otevřená né???tak jinka by tu psala ,,chodila tu každé ráno.Já jdu zítra taky do nemocnice na vyšetření už nebudu chodit do poradny,,no jinak mě břicho bolí jak svina už mě to fakt otravuje ,,jsem otrávená stoho těhu jako šváb.Tak jinak se mějte a zítra když tak písnu jak jsem dopadla v nemocnici ahojky Jarka

    #863342
    Anonym
    Host

    Petru jsem dneska zahlídla na FB, takže si myslím, že ještě nerodí. Jo a trošku jsem se nudila a projela naši diskuzi a snažila se vypsat termíny porodu. Jsou to všechno první zmínky, co jsme sem kdo uvedly, jen koukám, že babyznu jsem nějak nenašla:
    Kája – 2.2.
    Petra H. – 14.2.
    Monika306 – 16. a 22.2.
    j.a.r.k.a. – 16.2.
    Bambulka – 18.2.
    Lenuna – 18.2.
    elen-ka – 20.2.
    děcko – 20.2.
    Darenie – 21.2.
    Kosta – 22.2.
    Bivinka – 26.2.
    milinka – 3.3.
    Ty co cca měsíc o sobě nedaly vědět jsem nedohledávala …

    #863343
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    holky, klíííííídd, nerodím, jsem doma, jen jsem tady nic nenapsala od rána, i když jsem se koukla. OK, napíšu aspoň dobré ráno pro příště a když né, tak je to jasné. Ale víte co??? to bychom mohly každá tak udělat ne??
    Jinak mě od včera děsně sestoupilo břicho, připadá mi, že Valča není v žebrech, ale tak 10 cm pod. Celou noc se hemžila a já lítala tak pořád čurat. Pak ve 3 mě zas pálela žáha, tak jsem šla vyloupit mlíko, ale nepomohlo. Pořád jsem pochodovala mezi ložnicí obyvákem, kuchyní a pak si vzala ještě jeden velký polštář a pak jsem usla na 2 hodky.
    A pak dneska manžel dojel domů z práce zase hned ráno (fakt mě tím ti jeho šéfové serou), projede denně 100 do práce a ani nevydělá. Během tohoto týdne už to je podruhé a to je středa. Fakt hnus. No ale protože je doma, tak jsme zkusili překopat ložnici. Nevím jak dát postýlku, když nám vleze na nějaké místo, tak bude špatný přístup k mimi. Jen s přední či zadní strany a ne boku. Tak jsem to zavrhla. Ke zdi u topení se nám nevleze, protože tam je topení a chybí 10 cm a byla by pohoda. No tak jí dám na jediné možné místo, ale zas nebudu mít kam dávat brýle, mobil atd. Protože musím dát pryč stolek. Tak nevím jestli nejít spát rovnou do pokojíčku, kde je velká postel pro mě a postýlka je tam kam uložit. Někdo tady nedávno spal o posteli pro svobodného muže 160*200, no tak to já taky taky měla, na jaro jsme koupili 180*200 a teď nám, těch blbých 20 cenťáků chybí. Kurnik, barák o 120 m2 a nemáme kam dát postýlku 😀 . Ložnici máme malinkou, fakt tak 3*3.
    Tak snad jsem tady toho dost napsala:) . Ale u Káji to vypadá, že už se přihlásí asi s Johankou.
    Mějte krásný den, tady začalo sněžit. pa

    #863344
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    ahoj maminky.))
    Decko: hezky si napsala všech termín:)) tak aby ještě všechny tak hezky porodily 🙂
    My už máme postýlku doma tedy asi už týden, ale furt přemýšlím, jak bude nejlepší. Mě se líbí hned u postele, abych pak na mimi viděla, ale zas se mi bude lézt blbě z postele, navíc jsme dostali přebalovací pult a ten máme tedy hned vedle postýlky.. protože jinam už se dát nemůže..máme velkou postel a už je posunutá skoro u vestavěné skříně, za chvíli bude přítel vstávat do skříně:D Já bych brala tak větší místnost, ona ta naše ložnice je velká, ale velká postel udělá dost.. no mě by stačila menší, ale přítel má 190 cm, tak by asi kratší postel být nemohla 😀

    #863345
    Anonym
    Host

    ahoj,

    tak ja mam upravený termín na 12.2, ale doufam, ze to prijde brzo…. uz me to fakt neba 🙁

    jinak teda na bazen asi kaslu,ale jeste uvidime vy moji radcove 🙂

    Peto oni uz by te nechali rodit vid? to bys byla rada….. asi jako vetsina… 🙂

    #863346
    Anonym
    Host

    kdyz teda nejdu do bazenu, tak jdu teda doma aspon do vany… stejne tam dam 1/3 vody a kdyz si tam lehnu tak to zas bude plny 🙂 .
    Normalne se treba nekdy valime ve vane s manzou,ale ma taky svych 115 kg, tak se tam ted nevejdem…. vana je sice velka ale neni nafukovaci 🙂
    Skoda ze nemam nejaky lodicky nebo kacenky … tak si aspon vemu Maminku a konecne ji doctu, predplatila jsem si ji a darek co k tomu mel dorazit jeste nedorazil, tak jim asi neco napisu.

    #863347
    Anonym
    Host

    chjo člověk tu píše romány a ono se to tu neobjeví :@

    #863348
    Anonym
    Host

    Tak ještě jednou ale jestli se to zase neodešle,, tak už dneska nenapíšu.. bolí mě dneska ruka jak čert, úplně se mi ty brnící prstíky kroutí..zítra jdu na rehábku, prý to může bejt od páteře, nebo žeber ..tak uvidíme a budu doufat že to přestane ,at jsem radši oteklá to mi nevadí ,ale brnění už néééé:( Jinak problem s postýlkou jsem řešila taky a musela jsem to vyřešit menší postelí ,měli jsem taky 180 ale prostě to bych musela mít postýlku v obejváku a to není úplně nejlepší řešení..a podkroví ještě nemáme, to se bude rekonstruovat na jaře, takže jsme pořídili postel 160 a mám tam postýlku u které mužu i projít..taky máme pidi ložnici 😀 Jinak já teda na dnešek spala jak zabitá a to jsem šla spát v 21:30 a vstávala jsem v 9 ráno a to jen proto že mě chlap probudil a skočilo na mě naše veselé štěně 😀 ..Holčiny myslíte až budem mít prcky, že budeme mít čas sledovat tv programy? Já na to teda moc nejsem ani chlap spíš posloucháme muziku nebo kouknem na filmek..ale osobně myslím že ze začátku jak zalehne mimi, zalehnu taky a telka mi bude ukradená 😀 Jo tak se mějte holky já jdu na prochajdu s hafíkem papa

    #863349
    Anonym
    Host

    Tak ještě jednou ale jestli se to zase neodešle,, tak už dneska nenapíšu.. bolí mě dneska ruka jak čert, úplně se mi ty brnící prstíky kroutí..zítra jdu na rehábku, prý to může bejt od páteře, nebo žeber ..tak uvidíme a budu doufat že to přestane ,at jsem radši oteklá to mi nevadí ,ale brnění už néééé:( Jinak problem s postýlkou jsem řešila taky a musela jsem to vyřešit menší postelí ,měli jsem taky 180 ale prostě to bych musela mít postýlku v obejváku a to není úplně nejlepší řešení..a podkroví ještě nemáme, to se bude rekonstruovat na jaře, takže jsme pořídili postel 160 a mám tam postýlku u které mužu i projít..taky máme pidi ložnici 😀 Jinak já teda na dnešek spala jak zabitá a to jsem šla spát v 21:30 a vstávala jsem v 9 ráno a to jen proto že mě chlap probudil a skočilo na mě naše veselé štěně 😀 ..Holčiny myslíte až budem mít prcky, že budeme mít čas sledovat tv programy? Já na to teda moc nejsem ani chlap spíš posloucháme muziku nebo kouknem na filmek..ale osobně myslím že ze začátku jak zalehne mimi, zalehnu taky a telka mi bude ukradená 😀 Jo tak se mějte holky já jdu na prochajdu s hafíkem papa

    #863350
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    Děcko – velká pochvala za seznam!!!
    petro – vidíš, tady je to pod drobnohledem, jednou nenapíšeš a je to:O
    darenie -šup, šup, ještě jednou:D už se mi to taky stalo, něco jsem rozepsala a pak se chtěla ještě mrknout na předcházející stránku a už to bylo všechno pryč:'(
    Tak trochu té káje závidím, mě dneska bolí to bříško – hrůza, ale ted jsme si daly s malou šlofíčka a je to lepší, jenomže zase nebudu spát v noci, nu což už si zvykám, že se vyspím pořádně možná až tak za rok.

    #863351
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Dari, tak je to tu projistotu 2x 🙂 , mě se to stalo nedávno, že jsem psala a pak nic. Tak mě to nasralo, že jsem zavřela notas a šla dělat jiné.
    Jinak k té telce, myslím si taky, že ze začátku budem rády, že jsme rády. Ale ta telenovela je prý dobrá. Mamka je tv antitalent, u všeho usne, nic jí nebaví atd. ale dávaj jí na markíze tuším a sleduje jí poctivě, dokonce i její Pepa. Ale je pravda, že každý den a 2 díly v hlavní večerní čas si mohli ušetřit. Já to vidím tak, že si sednu k notasu a strávím ho tak jako teď na facebooku :-D, či brouzdáním po bazárcích.
    Jo a už mám koupené homeopatika na kojení, nevím jestli jsem o tom tady někdy psala, ale doporučilo mi to pár maminek. Bere se 5 kuliček 2x denně a podpoří tvorbu mléka a rozkojení se. V případě nějakého laktačního problému, že mimi nechce sát, či se zdá málo mléka atd. se zas vezme 5 kuliček a má to nastartovat. Tak jsem zvědavá, fakt mi to řeklo nezávisle na sobě víc mamin. Jmenují se ricinus communis a stály necelých 70 kaček.
    No a když jsme se rozjeli do krnova, tak jsme jeli pro kočárek ke kamarádce. Kupovali jsme od ná starší, protože na vesnici toho my moc nevyjedem a nemusíme parádit s funglovkou. Být ve městě, tak jdu do nového. Ale na ten občasný výlet stačí jetej a na pole a lesa úplně.
    Jé to je už dnes podruhé co jsem se tak rozepsala. Holky tak se zatím držte, já dnes nemám ani nějak velké otoky a cítím se tak nějak líp. Bříško je na pohlazení takové jiné, už druhý den, připadá mi, že není tak moc citlilvé a nereaguje na dotyk. Jakoby bylo opilé či omámené, ale malá stále do toho kope a hemží se. A ještě vám řeknu, že já tipuju 4.2. u nás ten termín. Proč takový vám řeknu až jestli to výjde:) a jestli ano, tak začnu věřit na posmrtný život.

    #863352
    Anonym
    Host

    Peti ,na něco mezi nebem a zemí věřím i já..nevím jestli je to zrona posmrtný život ale už se mi tolikrát osvědčilo když mi moje babička která je již pár let v nebi ve snu řekla co bude a stalo se .. nezbejvá nic jiného než věřit..:)
    Taky jsem koukala že je to tu dvakrát ..jsem vyhrožovala tak se asi server lekl a poslal to pro jistotu 2x..
    Já jse mse byla projít s tím mojím neposedou..a je mi fajn akorát mě to fakt zmáhá a mladej pán potřebuje jít ještě támhle a taky se to očmuchat..takže je to s ním rozmanité:D ale co alespon nesedím doma na zadku že taky potřebuju pohyb.psala jsem Vám že jsem byla ozvách a ta moje malá raubířka se nechtěla nechat poslouchat:D než sestřička zkontrolovala ostatní maminy tak ta moje se otočila a srdíčko uplně jinde takže to měl doktor jak morzeovku tečka čárka pak dlouho nic popis změna polohy a na novo ..maminy tam seděli 20 minut já hodinu a nic 😀 ale doktor říkal že je prostě děcko pohyblivé a že je to ale v pořádku:D .. Už jsem taky chytřejší a než vám odešlu to moje psaní tak si to zkopíruju do schránky ..ctrl C a když náhodou to neodešlu tak jen ctrl V a mám to tu znovu 😀 abych to nemusela psát celé znovat:D jéé tak já si jdu dát kafíčko a nožky nahoru..tak zatím:)

    #863353
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    tak ahojky:)
    tedá smekám klobouk za ten seznam.fakt parada:)
    také všem gratuluji, že už jim konečně přišla ta vytoužená postýlka:) a jak jste psali, že máte problém kam ji dát tak to mi ne my už ji máme postavenou v ložnici asi od 25 týdne. akorát já spala u okna a topení a museli jsme si s Míšou vyměnit místo protože postylka přišla na druhou stranu. máme ložnici docela dost velkou takže nebyl s tím problém vlastně když tak přemyšlim tak skoro všechny místonosti tedy krom kuchyně ta je hrozně malá.
    já byla teď odpoledne v poradně a jdu tam naposled ještě příští týden a pak budu chodit do nemocnice.dneska zrovna hlásili v rádiu že v českobudějovický nemocnici vyhlásili karanténu kvůli chřipce takže žádné návštěvy. jo hoolky jsem se chtěla zeptat. mám výtok trošku nahnědlý (vlastně ho mám skoro celé těhotenství ale to byl bílí) máto to taky ted některá???ale zase si řikám že kdyby bylo neco v nepořádku tak by to dr.poznala no ne

    #863354
    Anonym
    Host

    Tak jsem se vrátila z procházky s bafanem a cestou mi volala kamoška, že se po páté staví a vezme tak na hodinku psa ven. Jé já se tak těším, on bude tak hezky unevený, že s ním pak půjdu jen před spaním vyčůrat a vykakat. Jo a teda ještě mi řekla, že mám rodit už tento pátek, protože ona má 4.2. narozeniny, prý že kdybych rodila v termínu, tak bych byla trapná. Jsem se musela smát, když to na mě vybalila.
    Jinak my máme postýlku u postele, průchod tam mám cca 40 cm, naštěstí máme ložnici docela širokou, takže se tam vlezla úplně v pohodě. No a druhou postýlku mám danou v obýváku (nebo spíš v jídelní části). Původně jsem chtěla takový ten proutěný koš na kolečkách, ale asi se zevědavým bíglem, který rád okusuje proutí, by to asi nebylo moc dobrý.

    #863355
    Anonym
    Host

    Moni, já mám taky celé těhu bílý výtok a teď po prohlídce to bylo spíš špinění. Nelam si s tím hlavu, prý je to normální a nic to neznamená. Problém je až při krvácení.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist