únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863356
    Anonym
    Host

    Teda holky,

    Vás si ti lekaři nechávají hrozně dlouho. mě poslala do prodince už vlastně ve 35 týdnu..s tím výtokem ..mě jak dělal doktor ten stěr na streptokoka tak na základě toho zjistil i kandidu tak mi dal normálně léky a nahnědlej výtok čoveče to bych radši doktoru řekla já to jednou měla a byl to nějáke bičíkovec a docela dlouhá léčba i partnera..ne že bych tě chtěla strašit Moni ale radši se na to zeptej oni doktoři rádi přehlížej víš.. mě moje doktorka za celé těhu neudělala jediný stěr a když jsem jí říkala že mám výtok tak mi na to řekla že některé maminy na to prostě trpí a že to musím vydržet..což asi není úplně dobrej přístup….

    #863357
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy,
    tak aby byl seznam úplný doplním, že já mám termín jako Petra 14.2. tak uvidíme, kdy to přijde… Už se na to moooooc těším.
    Mončo já mám výtok taky takřka celé těhu, ale je vodový a lehonce do žluta – prý je to normální. Nesmí být obtěžující – smradlavý, svědící apod.
    Já sem zvědavá na naše umístění postýlky – jak sem psala, že nám o víkendu dovezli ten nábytek do pokojíčku, tak už ho máme sice sestavený, ale ještě není přesně rozmístěný. Počítám s tím, že postýlka bude rovnou v pokojíčku. Jen v případě, že by to opravdu nešlo si vezmem mimi do ložnice, ale ta je taky hodně malinká a opravdu nevím, jak bychom tam tu postýlku nacpali. A to mi máme postel dělanou na míru a je jen 170cm. No uvidíme…
    Ještě vám povím, že jsme byli dneska s manžou na těhu focení tak jsem zvědavá na výsledek… Fotografka byla úplně hotová, že už to máme jen za 12 dní – prý mám malý bříško. Já už si teda připadám nemotorná hrozně. Ale je fakt že sem se oblíkla do jeansů, který jsem nosila před těhu… Musim říct, že mi připadá, že už mi bříško taky trochu spadlo – je níž a jakoby menší – tak uvidíme…
    Zítra jdu zase na kontrolu a na ozvyčky tak snad bude všecko v pořádku…
    Jůů já sem se rozepsala 🙂
    Tak se mějte maminy krásně a pozdravujte mimísky

    #863358
    Anonym
    Host

    No mě dělal stěry hned na začátku, cca 7. týden a pak asi ve 14. týdnu a to už jsem ten bělavý výtok měla. Takže vím, že u mě je to v pohodě. No a ten hnědej, resp. hnědo kravavé špinění jsem měla fakt jen po prohlídce, ale na to jsem byla upozorněna a bylo to fakt jen jedno zašpinění. Ale je Moni pravda, že jestli ten nahnědlý máš víc než jedno zašpinění, tak to raděj nahlas.
    Dari, mě si u sebe chtěl doktor nechat až do 38. týdne, ale já to mám tak, že vlastně do poradny chodím do budovy porodnice. Takže třeba příští týden jdu na monitor do porodnice a pak si jen s kartou přeběhnu do jiného patra do klasické poradny.

    #863359
    Anonym
    Host

    tak jsem se vycachtala ve vane, pak jsme se s manzou mazlili a ted mi malej v brise dela veletoce 🙂

    jsem si rikala, jak vzdycky kazda rika ze je takovy instinkt pred porodem uklizet,vytirat a tak…. ja mam asi sex … myslite ze je to mozny?

    jdu si udelat palacinky, mam na ne desnou chut 🙂

    #863360
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    holky děkuju jste mě uklidnili je fakt že to mám až ode dneška tak uvidime zitra jestli tam něco bude.:) jinak leni když jsem brala antikoncepci a měla jsem to dostat a ono nic tak přišel sex a ráno bylo vymalovano ale je fatk že to bylo skoro každej den.tak ted to zkusim v terminu ted je to tak jednou za 14dni protoze ja jsem vzdy tak napjata nekdy to boli nekdy si to uziju.jak kdy uvidime 🙂 ja tak nechci prenaset ze ani nevite už aby byl Davidek s náma ja se na něj tak těším dneska jsem koupila do zasoby astrid olejíček a tak.

    #863361
    Anonym
    Host

    tak jsem zplacala palacinky, byla to mnamka 🙂

    Taky jsem zjistila , ze kdyz si dam ruku pod prsa, tak tam uz malej neni, nebo jak to mam popsat. mela jsem dojem, ze mi spadlo bricho,ale cela panev me boli asi protoze malej se rozhodl ze si tam nacpe hlavu a ze manza nema narok tam cpat neco jinyho 😀 . a zase mi trochu vylezl pupik, coz se me vubec nelibi, vypada to divne.
    Tak uz aby se rozhodl jit ven, jsem z toho cela zdrachana 🙂

    #863362
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Maminy, jak jste na tom s porodním plánem??? Já ho před chvílí vyhrabala z papírů a tak na to čumím jak blbá. Jako jak mám vědět jak to chci, když jsem nerodila. Příjde mi to fakt dost divné odpovídat na něco co nevím. Zaškrtala jsem jim tam jen, zda chci dítě na tělo, jestli má být partner při mytí atd. , Ale něco k předejítí bolesti a nástřihu hráze fakt netuším. Hej nechápu, jak mě dokáže rozčílit taková kravina a pár písmenek na něm.
    Asi jdu zrelaxovat do vany, třeba pomůže a Valince se bude chtít ven. A k těm výtokům, tak také celé těhu jsem měla a mám stále stejný, bez nějaké známky krve či čehokoliv jiného.
    A k sexu, někde jsem vyčetla, že měsíc před termínem by žena neměla prožívat orgasmus a zda ano, tak by se měla poradit s lékařem 🙂 , doufám, že jste tak všechny učinily 😀 . Jinak mě včera taky popadla chuť, ale nechala jsem si zajít, manža spal už od půl 8 a vzbudit ho o půlnoci tak by mě asi zabil a poslal do …. Ale až jsem se divila, protože celé těhu mě to fakt pořádně nevzalo a taková ta rychlovka pro domácí klid a pohodu, nemá nic společného se vzrůšem. A nějaké uklízení atd, jak psala Lenka, tak mě vůbec nechytá, o to se teď stará manža a jednou za týden to stačí. Navíc uklizené máme standartně, zatím nám bugr tady nemá kdo dělat a na mytí oken atd. nemám pomyšlení. Ale prý to ženy před porodem dělají pro nějaký pocit. Asi to psali v mamince či miminku, když jdu trůnit na záchod, tak čtu a čtu. Jediné místo kde mě to baví.
    Tak je středa, v telce pro dnešek nic nedávaj, asi zkouknu na nějaký film, protože jak vidím tu polomrtvolku vedle sebe, tak o půl 8 bude z něj zas úplná mrtvolka. Tak pro dnešní večer asi papa a ráno nezapomeňte dát všechny o sobě vědět 🙂

    #863363
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    čauky holky!
    takže Děcko – super seznámek -alespoň víme kdy se která odlmčí tak čím to asi bude 😀 .
    Jo Darenie – mě se to stalo několikrát, že píšu píšu a chci to odeslat a nic. Hodně se to stává, když dlouho třeba čtu příspěvky tak mě to odhlásí a pak už mito prostě nepošle. Takže když jsem přihlášená dlouho tak si raději zkontroluji jestli jsem přihlášená a nebo jak říkáš si to kopíruju páč mě to fakt taky nebaví psát dvakrát.
    Co se týká postýlky tak mi ji dáváme rovnou do pokojíčku. ze začátku budu asi hajat tam – šestinedělí je šestinedělí tak je to fuk 😀 . A stejně budu vstávat co 2-3 hodinky tak ze začátku si můžu lehnout s manžou, kterej stejně usne po 5 minutách co položí hlavu na polštář.
    Lenunko – jsem se musela smát jak si psala s tou vanou. Přesně to jsme včera řešili s manžou. Říkám mu tak pojď ke mne do vany a on mina to řekl že 3 už se tam fakt nevejdeme 😛 . No upřímně mi se tam nevešli už skoro ani dva.
    Moni – co se týká výtoku tak já ho mam taky skoro celé těhotenství a doktor taky nic neříkal – takže to považuju za normál.
    Lenunko – teda jestli se říká, že se před porodem uklízí tak mě dnes chytlo uklízecí – utřela jsem prach v celémbaráku a vydrhla jsem koupelnu, navařila. A musím říct, že mam toho plný kecky 😀 . Tak snad ještě rodit nebudu :O .
    Co se týká spadlého bříška takmi mamina říkala, že když si stoupnu dám si dlaň pod prsa a je jako rovně, že se nedotýká vystouplého bříška tak, že se touž blíží a je mimi připravené. Mě zatím leze dolu pomalu.
    A co se týká sexu tak vám docela závidím. Já na něj nemám nějak ani pomyšlení. Sotva se valím a dělat nějaké pohyby 😀 do toho se mi fakt nechce a manža má strach aby malému neublížil.
    no tak páááček zase zítra dopoledne. Dobrou klidnou noc

    #863364
    Anonym
    Host

    to s tim uklizenim je pry ,,hnizdici instinkt,, a ze je to normalni.

    Petra – si delas prdel s tim orgasmem ne? jak si to jako asi mam zaridit,kdyz to manza tak umi??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    malej porad kope a me porad nekde v brise neco boli, zitra na ten bazen teda kaslu,ale doufam, ze porodim tak do 14 dni max. sice mam termin 12.2 ale stejne uz aby to bylo ,…

    #863365
    Anonym
    Host

    jo kdybych rano nenapsala, tak urco jeste spim 🙂 rano se mi totiz nejlip spi

    #863366
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    mě pokud neprobudí hafani, tak taky spím, tak cca do půl 10. To se spí nejlíp. Tak jak to bude možné hned se přihlásíme a je to.

    Jinak to se budeš muset Leni asi zeptat toho dr. nebo autora článku 😀 . Mě to tedy rozesmálo, jak v článku, tak tvá reakce 🙂

    #863367
    Anonym
    Host

    No já pozoruju, že už se až tak moc nezadýchávám a že mě už tepláky docela v podbříšku tlačí, no a manžel mi už začátkem týdne říkal, že mám pupek nějak dole.
    Do vany se oba nevlezeme už hodně dlouho. Teď když se chci koupat, tak mi manžel pomůže do vany a pak zase ven a občas mě přijde zkontrolovat, jestli jsem se neutopila. A co se sexu týče, tak ten jsmě měli ze začátku zakázaný, pak mě to chytalo strašně, až se manžel divil, že takovou mě nezná no a teď už nemáme ani jeden energii nebo když už by něco mohlo být, tak malej začne vyvádět a to pak rychle přejde chuť :'( .
    Jinak co se uklízení týče, tak to mě fakt nechytá. Ikdyž jak přišla kamoška, tak říkala, že takhle naklizíno u nás ještě neviděla a divila se, že necítí desinfekci. Ne že by u nás běžně býval nepořádek, ale spíš jak vzala psa ven, tak jsem konečně pořádně vysála chlupy z koberce (sice běžně vysává manžel, ale nemá s tím tolik trpělivosti) a jak jsem sama doma, skoro nevařím, tak z ničeho ani není takový ten „provozní“ nepořádek. Na drhnutí koupelny, záchodu a kuchyně se chystám o víkendu, to budu doma úplně sama, tak to půjde jako po másle. Takhle uklízet mě docela baví, když mě do toho nikdo nekecá, s ničím neotravuje …
    No nic, jdu se podívat, jestli najdu něco na véču.

    #863368
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky :)) jsem se nyní nasmála nad vaším psaním:) 😀 nezlobte se na mě, ale je to takové hezké číst, jak to všechny máme podobné 😀 Jen u mě se to liší tou vanou, já se skoro celé těhotenství sprchuji, protože já mám ráda horkou koupel a to není dobré v těhotenství a navíc bych asi z té naší rohové vany asi nevylezla 😐 Možná by mě musel přítel vytahovat 😀 Jinak to uklízení mě tedy nyní moc nebaví, ale pokaždné když vidím někde nepořádek, už ho uklízím..
    Tak hezký večer :))

    #863369
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak ráno (v noci) ten soliter zabral. Po chvilce jsem usnula. Dopolední návštěvu jsem taky přežila i když kolem 14 hod jsem již byla skoro mrtvá.
    Musím říci, já zatím ani nevím, jestli se nám postýlka vleze do ložnice nebo ne. Postýlku sice již máme asi dva týdny, ale ještě je nesložená a je v novém bytě. Ve starém bytě máme cestovní postýlku, kterou jsme se snažili včera s manželem složit. Byla to docela sranda, návod od výrobce žádný, tak jsme po chvilce hledali na netu a našli. Nakonec to není vůbec složité:) .
    Jinak všichni, kdo mě vidí, mi říkají, že bříško již mám pěkně dole, tak uvidím jak to bude. Dnes mě mimčo docela „zlobilo“, řekla bych, že se občas chtělo protáhnout, ale už mu to moje břicho nedovolí, a já pak mám velké vlnobití.
    Jak jste tady psaly o výtocích, taky ho mám celé těhu, a dr. mi řekla, že je to normální, jen jak tu již někdo psal, nesmí být svědivý, to pak může být problém. Taky jsem měla minulý týden „špinivý“ výtok, ale jen jeden den. Když jsem to řekla dr. tak řekla, že je to v poho.
    Zítra se asi ozvu trochu později, hned ráno jdeme s manželem na schůzku s architektkou, která nám navrhuje kuchyn do nového bytu.

    #863370
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Tak my se do vany vejdem stále všichni 3 🙂 , máme fakt velkou. Ale asi 14 dní jsem při poslední naší společné koupeli oznámila, že se mnou příště nepůjde. Není v tom žádný jiný problém, než ten, že když se pohnul a udělala se vlnka vody, tak to břichu nedělalo vůbec dobře. Takže se jdu vykoupat prvně já a pokud chce, tak vleze po mě (po mé půlhodinové koupeli je voda stále teplá). Takže asi nějaké teplé či nedoporučení koupání nedodržuji. Ve sprcháči máme termostatickou baterii a to máme na 39 stupňů a taky se nic neděje 🙂
    A děcko s úklidem to nepřeháněj, obzvlášť ne koupelky, (tu jsem vydrhla pořádně od července asi 5x), jako pořádně. To smrdí celej barák, takové umytí umyvadla či vany nepočítám, to se dělá při běžném domácím úklidu.
    No tak manža už chrápe a předemnou je asi dlouhý večer, tak pište pište

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist