únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863371
    Anonym
    Host

    DObré ránko!
    Hlásím, že jsem se dívala na FB, jestli tam Káje nemá nemá nějaké informace a má tam ze včerejška gratulaci k Johance. Takže Kájo, až si to budeš číst, já se taky přidávám a gratuluji!!! Hodně štěstí a hlavně zdraví …

    #863372
    Anonym
    Host

    Ahoj maminy,
    taky sem koukala že Kája už má gratulaci na FB, takže první miminko máme na světě 🙂 a kdo bude další?
    Kájo já také moc moc moc gratuluju a přeju hoooooodně zdravíčka a ať je Johanka hodňoučká…
    No a já vyrážím na kontrolu, takže dneska až odpoledne..
    Tak zatím papa maminy

    #863373
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    my se dnes krásně vaspaly – je teda pravda, že jsem nepila a ráno měla úplně sucho a knedlík v krku, ale za to jsem byla na wc jen jednou.
    Kájo – gratulace a at je vše v pořádku!!!!
    Co se týká výtoku, tak ten mám také celé těhu – 2x nebo 3x mi dělala dr. stěry a vždy vše v poho.
    Co se týká porodního plánu – sestřiščka na kurzu říkala, že si ho můžeme udělat, ael že každý porod je jiný a to ti je pak plán na nic.nehledě na to, že při příjmu se tě na vše znova vyptávají, takže já si žádný nedělám.
    jinak já se koupu celé těhu, akorát první 4 měsíce, jsem si dávala vlažnější vodu, ael ted normálbně teplou, někdy až bych řekla hodně teplou.

    #863374
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko, hlasím že jsme stále 2v1.
    V první řadě ta největší gratulce Káji a Johance. Johance přejeme ty nejhodnější a nejskvělejší rodiče, velikánské štěstí a vše co k novému životu patří a rodičům to nejhodnější miminko, které bude dělat jen samou radost, ale bude občas i čertíkem 🙂 . No a oběma teď hlavně zdravíčko.

    Jinak dnes byla vcelku klidná noc, v 5 jsem šla snídat, kručelo mi v břiše jak už dlouho nekručelo. A protože je tady krásně a možná i „teplo“ půjdu na chvíli na zahradu si pohrát s Bessy, tak zatím pá

    #863375
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    Krásné ráno,
    no to je skvělá zpráva. Kájo gratulujeme i s Davídkem:) Doufám, že jsi měla rychlí porod a teď vše zvládáte v pohodě.Brzy se nám ukaž i s fotkou Johanky ať můžeme tiše závidět.:)
    Dneska jsem se taaak krásně vyspala jen 3x vzhůru sem si to vynahradila zu tu probdělou noc předtim.

    #863376
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky§
    Tak to já budu muset taky mrknout na FB. A Kájo samo, že přejeme jen to nej nej hlavně zdravíčko a rodičům pevné nervy a ať dělá malá jenom jenom radost a žádnou starost.
    Co se týká koupání tak já se koupu pořád – miluju vodu a neumim si to ani představit bez koupání. Minulou neděli jsem si kupovala teploměr do vaničky tak jsem si měřila jakou mam teplotu vody když se koupu a naměřila jsem přes 40 stupňů 😛 . Hrozně se mi uleví v horké vodě – povolí záda a i bříšku se to líbí – teda až na to že teď pořád vykukuje nad hladinou – by mi asi tekla voda přepadem aby jsem byla celá ponořená 😀 .
    Dneska jsem dostala obrovskou chuť na kakao a to je i mne co říct páč na mlíko moc nejsem. Udělala jsem si obrovskej hrneček a k tomu jsem si dala k snídani ruské vejce se šunkou a s rohlíkem. K obídku chystám uvařit bramborové knedlíky s uzeným masem – koupila jsem je v úterý od Famili fros – překecal mě, že prej sou výborný a byli v akci – 1 kg za 70 kaček. Tak k tomu uvařím jen zelí a mam rychlý oběd hotový.
    Dneska jsem usínala už v devět večer a to musím jít vždycyk tak ještě ve 23 hod. přiložit aby to do rána tak nějak vydrželo a nemusela jsem roztápět kotel. Byla jsem hotová – udržet oči otevřené byl nadlidskej ůkon. Tak jsem šla přiložit ve 21.00 a pak vytuhla. Vzbudila jsem se ve 23.00 tak jsem šla zase přiložit – pak samo jak vylezu ven tak se proberu a čumim jak sůva z nudlí minimálně půl hodiny než zase usnu. No a pak již tradičně 2:35 (už asi potřetí ve stejný čas) a to jsem musela rozápět. Brrr půl hodiny vzhůru než se to roztopilo a pak další minimálně honidu než jsem zase usnula. A ráno v sedum zase vzhůru a to už většinou neusnu. Povaluju se v posteli do půl desáté pak jdu nakoupit a pak na pc. taková každodenní tradice 😀 . no zase jsem se rozepsala o nesmyslech.
    Tak pááá

    #863377
    Anonym
    Host

    ahoj,
    tak ja jsem usnula asi v 9 vecer, a samo ze jsem byla po 11 zas vzhuru a pak nemohla spat az do rana… v noci me malej porad tak kopal a tvrdlo mi bricho, bolelo me to jak praase….

    Musime jit koupit nove zavesy na tu vestavbu a musim je upravit, tak se pak ozvu.

    Jinak taky gratulace, musim se podivat zda ji mam v pratelich, vite nekdo jak tam je?

    #863378
    Anonym
    Host

    Lenuno, já nám Káju v přátelích, je tam jako Klára Jeništová.
    Jinak já jsem šla včera spát v deset, ale zase jsem byla asi 6x na záchodě. V 5 mě vzbidil pes, že chce jít ven, tak jsem ho přemlouvala, že se mu ještě nechce. Povedlo se, šli jsme až o půl osmé.
    Malýho teďka nějak víc cítím, asi jak mi kleslo břicho, tak tam má víc místa. No sice to pořád nejsou takový brutální kopance jako dřív, ale aspoň vím, že je v pořádku.
    Já jsem se první trimestr jen sprchovala, teď si vanu dávám, ale stejně moc teplou nemusím. Vodu sice mám ráda, ale napusím si vanu jen tak vlažnou a pak si spíš postupně připouštím. Když jsem koupala neteř, tak se mi ta voda na 37 stupňů zdála strašně horká, měla jsem problém v ní udržet ruce. Tak jsem zvědavá, jak budu koupat malýho, asi to bude dělat manžel …

    #863379
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:)

    Taky moc gratuluji Káje k miminku, ať jste zdraví a hodně rostete:)

    Já měla v noci furt sny a pocity o tom, že rodím:) Asi je to normální, jak se to pomalu blíží, že to tělo se tím pak zabývá i v noci 🙂

    #863380
    Anonym
    Host

    tak sestrenka, co ma dve maly deti mi poradila malinikovy caj, pripravuje delohu a rikala mi o nem i porodni asistentka…. tak jsem si ho zasla koupit. cekam az se vyluhuje, stal jen 21 kc…. tak co 🙂

    jdu na kontrolu az v pondeli,ale doufam,ze kdyz mam termin pristi sobotu,tak me posle na ultrazvuk,aby se vedelo ze jeste nema 4 KILA…. TAK VAM NEVIM.

    #863381
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak už jsme taky konečně doma… Dneska jsem se na kontrole pěkně zdržela – na gyndu chodím přímo do porodnice, takže občas člověk čeká. No a zrovna dneska měla doktorka službu i na sálech takže během jedné hodiny běžela ke 2 porodům… 🙂 To jste neviděli co tam některý ženský ďály za hysterický scény, že musí čekat… Já sice z blbýho vzduchu skoro padla, ale co, třeba příště takhle poběží ke mně 😀
    No každopádně všecko je v pořádku, malej pěkně sestupuje a vše je jak má být. Jen vám závidím, že vám dělají UZ i takhle na konci, že máte představu jak jsou prťata velký. Mě dělali UZ naposled ve 31.tt., takže představu moc nemám, ale vzhledem k tomu, že mi všichni říkají, že mám malý bříško tak to snad nebude žádnej obřík…
    Já si taky dávám vanu pořád a ničemu to nevadí. Nemá se dávat moc horká aby se prcek nepřehřál, ale vzhledem k tomu, že mi pupík stejnak kouká z vody, tak je to v pohodě…

    #863382
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky 🙂
    baby: já si zaplatila u doktorky něco navíc a tak mi dělala ult. pokaždé 🙂 což bylo super, protože jsem mimi mohla vidět. A v poradně mě taky poslali na ult.. jak je mimi velké.. jak jsem už psala, máme mít větší mimi.. tak aby mi pak prošlo normálně.. tak prý i příště zas půjdu na ult..
    Jedině co mi vadí, že mi nakydají spoustu toho jejich gelu na břicho a pak to nejde ani setřít a vše mám na sobě pak nalepené..

    #863383
    Anonym
    Host

    to s tim gelem je fakt…. nechapu proc ho tam kydaji tolik, maj setrit…. pak si porad stezuji, ze mam malo penez a takhle placat gelem, stejne by stacila trocha. Asi se ridi heslem kdo maze ten jede a poradne !!

    #863384
    Anonym
    Host

    Holky snad se na mě nebudete zlobit, ale musim se těch doktorů zastat. Pokud chcete ta svoje zlatíčka dobře vidět, buďte rády, že dávají hodně gelu. UZ vlny se tak mnohem lépe přenáší – pokud je gelu málo, je obraz horší a opačně. Takže lepší pokaždé prát tričko od gelu než toho drobečka špatně vidět :o)

    #863385
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak to by mě nenapadlo, že to je pro lepší viditelnost.. já myslela, aby jim to lépe klouzalo po bříšku:D Ale teď na konci těhu to mimi stejně není moc vidět, jak už je velké.. tak vidím vždy jen hlavičku, nebo nožičku ..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist