únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #862353
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky8-|
    Evi- koukám, že noc byla krušná, u nás zase ožralové, pá+so jsou strašné
    Kájo – na houby dobrý, ale bacha na klíště a pozor houby by jsi neměla – obsahují veškeré splodiny a karcinogenní látky – můžeš houby, které koupíš v obchodech a jsou uměle vypěstované.
    jinak gratuluji ke státnicím!!
    Bambulko- noční, jo? nu jsem zvědavá, ale je super že máš dobrého řídu a že ti když tak vyhoví.
    na pohyby se také těším, ale zatím nic – doktorka říkala, že když jsem prvorodička tak klidně až ve 20 až 22tt, to že není nic neobvyklého.
    Sisi: co se týče ponocování, budím se okolo půl čtvrté a tak v šest zase zaberu, dospávám to přes den:D
    jak mi všichni říkají, spi a spi, protože po porodu se dlouhonevyspíš8-|
    tak přeji pěkný den
    od včera mám chuť na boloňské špagety a muž říkal, že si je dá taky, tak oběd mám vyřešen.

    #862354
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky,
    teda, to jsou u vás horory. U nás akorát vykloubený palec na noze – muž byl po půl roce hrát fotbal:) , ale na houby to s ním zvládl. Přinesli jsme 4 plné košíky bedel, babek, suchohřibů, kozáků, lišek a dalších… Kosťo, díky za gratulaci…. Škoda, že jsem si tvé varování přečetla pozdě. Už mám v sobě houbovou omáčku. A vlastně miluju všechno houbové. Ale většinou to jím hodně s mírou. Ostatně, jím toho víc, co bych neměla, třeba plísňové síry. Ale taky ne po kilech, tak snad to ničemu neuškodí. Máte ještě nějaké tipy? Moje máma mě vždycky uzemní tím, že když byla ona těhotná, tak se mohlo všechno.
    Jinak zítra se chystám k zubaři na preventivní prohlídku, tak doufám, že mi nic nenajde. Nemám ráda zubaře, i když ten můj je příjemný, mladý a hezký:D .
    Jógu jsem dnes nestihla, čistili jsme zbytek hub, tak ve středu. Snad už do toho nic nevleze!!!
    Papa, hezký zbytek víkendového večera!

    #862355
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    tak jsem dneska byla u své dr. gyn. a prohmatávala mě a prý prcek roste, škoda že mi nedělala utz nebo sono – myslela jsem, že už budu konečně vědět co to bude8-| no neva, počkáme si na velký a na ten jdu 07.10.
    jinak mi prodloužila vycházy – o hodku – nu což, nějak to vydržím
    našla jsem si cvičení pro těhotné, ale v nemocnici chtějí doporučení od gyndy že cvičit můžu – bohužel, kvůli mému srdíčku a prodělanému myokarditis mi doporučení nedala, takže budu jak vzducholod. ptala jsem se jí teda na nějaké to cviční doma – no prý lehce můžu ale moc se nenamáhat, takže vlastně nemůžu, nechci riskovat že prckovi ublížím.
    no hlavně že prcek roste.a všchny testy z krve a na diabetes jsou v poho
    holky pěkný den!!

    #862356
    Anonym
    Host

    Ahoj Kosťo,
    to je dobře, že je všechno v pořádku! A neboj, však jestli přibereš něco navíc, určitě to v tom kolotoči, který přijde po narození, zase rychle shodíš. Hlavně se ničím nestresuj! Tak já valím k tomu zubyři:S a jdu okouknout nějaké miminkovské věci do obchodu, ještě jsem nikde nebyla. Taky přeju pěkný den!

    #862357
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak jsem taky byla dneska v poradně. Doktor mě taky prohmatal a prý je všechno v pořádku. Jen když jsem mu nahlásila váhu, tak si mě chtěl hned nechat v nemocnici, ale se setřičkou jsme ho přemluvily. Tak prý pokud příštích dvou týdnů nepřiberu aspoň 0,5 kg, tak do nemocnice půjdu. Kvůli tomu mi zatím zakázal cvičení :'( . No ale snad to bude v pohodě.
    Kájo, než jsem se přestěhovala, tak jsem vždycky došla na středisko a vpravo byl zubař a vlevo byla gynda. Tak jsem tam vždycky přemýšlela co je lepší. Teď mám ale zubaře úplně v pohodě. Při registraci mi řekl, že mám zuby úplně v pořádku a jen mám zajít na dentální hygienu kvůli odstranění zubního kamene. Tak ať to máš taky tak v pohodě.
    Mějte se zatím hezky.

    #862358
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    tak Kájo, co zubař?
    Evi – a ty ještě nepřibíráš? já už začala, takže doktorka spokojená, naopak říkala, že ted to půjde hodně rychle nahoru.jestli můžeš a máš ráda -zkus kakao – po tom se přibere fakt rychle.
    jinak u zubáka jsem už taky byla a vše v poho.
    tak Evi – koukej přibrat a držím palečky
    pa pa a holky hezký den

    #862359
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Kosťo, kakao nemůžu, po mléku zvracím … :'( . Teď jsem začla pít slazenou meltu (normálně nic nesladím), tak snad to pomůže. Budu asi muset začít jít častěj. Problém ale je, že vůbec nemívám hlad ani chuť, takže jím jen protože vím, že jíst musím. Taky ještě pořád zvracím, sice jen asi 2x týdně, ale za to hodně. No tak snad se mi podaří nehubnout, ikdyž ještě tak 20kg by mi nevadilo 😛 , a třeba už začnu přibírat.
    Nevíte někdo co je se susanna.s? Už se dlouho neozvala …
    Tak zatím papa.

    #862360
    Anonym
    Host

    Zdravím všechny, tak jsem všechno zpětně přečetla, a vítám i nové holky:P . Tak mi měli víkend jaksi dost divokej, Anička si rozkřápla hlavu o roh stolu, tak jsme jeli na šití, to bylo breku:'( , tančila jako víla Amálka a nevybrala zatáčku:S , jinak kočičky už v rukou nových majitelů, a já zase s nožkama nahóře na gauči ach jo. Zase holčička zlobí, a já prý taky. Musela jsem jezdit 4x denně s Peťkou do školy, navíc do toho večer kancelář a školní schůzka s rodiči, je toho letos hned v září nějak moc:^) naráz. Takže jsme zase hezky v ležestavu. To je nudááááá|-) Do toho manžel na služebce ještě čtyři dny, a zedník za zády bourá a zdí, doslova pohroma. Už se těším na víkend, měli by přijet naši z Olmika, bude oslava máminých 55 tin, tak tančit sice nebudu, ale aspoň bude dortík:P a cácorky si užijou zoo , kam je chtějí vzít.
    Gratuluji ke složení státnic.
    Gratuluji k prvním pohybům Evi. To u mě snad ta malá přeskládává uhlí, či co, je hezky divoká:)

    #862361
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek,
    jsem tu zase 🙂 …
    Dnes mi přišela na mejl zpráva, že next bude mít o víkendu až 50% slevy na vybrané zboží a mám i odkaz: http://www.porodnice.cz/tri-dny-bajecnych-slev-obchodech-next Pozitivní na tom je, že je tam i těhotenská móda. A to mi v Brně pořád tvrdí, že NEXT těhotenskou vůbec nevede … Už jsem si tam vybrala rifle 😛 .

    #862362
    Anonym
    Host

    Evi.r musíš hiodně pít přes den vodu, pak se nedělá tak zle a něco sladšího, třeba sušenky, já teď ulítávám na směsi čokolády a okurek, všem z toho jdou oči do kříže, ale žaludek si s tím vždycky poradí.Hlásím konečně první půl kilo nahoře, ale nebýt prý bříška, hledalo by se to těžko. Jo Next:) , já si teď na http://www.bonprix.cz objednávala krátký kabátek do A, protože po zkušenostech vím, že se mi zase teda celou zimu v lyžařské bundě chodit nechce, a nové kozačky na klínku, abych se v zimě nezabila, ulítla jsem loni na podpadky, tak je bohužel nepoužiju.Tam je taky těhu móda.

    #862363
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy! Tak včera jsem byla u pana doktora. Jsme oba v pořádku. Testy dopadli dobře tak jsem jsem šťastná jak blecha. Pak doktor se mě zeptal jestli chci vidět miminko – samo, že jsem souhlasila. Tak se ptám jestlipak je vidět co by to mohlo být. Nejdřív říká pan doktro, že to není vidět a asi když viděl mé zklamání tak se podíval ještě jednou a říkáá no….. vypadá to , že to má tady mezi nožičkama pytlíka. Teda holky já jsem tak nějak šťastná. Já by jsem byla tedy šťastná i za holku,ale nějak jsem měla tušáka, že se tam uvnitř klube klučina. No 1.10. jdu na 3D a ta se uvidí. Byl to krááásnej pocit vidět už konečně miminko a ne jen takovou fazolku 😀 . Nechala jsem si hned udělat i prvné fotečku a tak se teď s ní všude chlubim 8-| . Tak všem hlavně zdravíčko. Páááá

    #862364
    E Eldalulda001
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak zatím nepřibírám, ještě mám dalšího půl kila dole. Náš bafan měl totiž průjem a pořád jsme s ním museli chodit ven, tak jsem skoro vůbec nespala a ani jídlo jsem nějak nestíhala. Naštěstí mi volala sestřička, že mi musí kontrolu o týden posunout, tak snad přibrat stihnu.
    Jinak u nás nic novýho není. Po těch krušných třech dnech s bafanovým průjmem mi není moc dobře a pobolívá mě bříško. To snad přejde hned jak si budu moct pořádně odpočnout.
    Bambulko, gratuluji k pindíkovi. Nám by ho měli potvrdit 5.10., pokud se teda prcek bude vystavovat jako minule 😀 . Manžel dostal volno, tak se těšíme oba …

    #862365
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tady se to teda rozjelo! Gratuluju všem k dobrým výsledkům a Bambulce ke klučíkovi. Já měla taky tušení, ale špatné:) . Jinak u zubaře jsem dopadla vcelku dobře, jen prý mám náběh na paradentózu. Občas mi totiž krvácí dásně. Ale prý se to v těhotenství stává. Tak mám víc čistit a masírovat měkkým kartáčkem – což stejně dělám – a vyplachovat Listerinem. To je trochu utrpení, úplně mi po něm zmrtví celá pusa+o( .
    Po cestě jsem se stavila v Tescu a měli tam 70% slevy na oblečení, i na miminka, tak jsem tam nakoupila tričenka, bodýčka, overálky, šatičky… od 28 Kč do cca 140. Musela jsem se krotit, abych jim tam něco nechala. Už ale nic dalšího kupovat nebudu, sousedka mi donesla kopu holčičích věcí po její malé dceři, teď mají kluka. Začíná to tu vypadat trochu jako skladiště:^) .
    Taky jsem dnes byla na gravidjóze a vážně to všem doporučuju. Člověk se zahřeje a posílí pro nás důležité svaly jako pánevní dno a záda, protahuje kdyčle, boky a vlastně všechno. Zase jsem zjistila, kolik mám na těle zkrácených svalů.
    S váhou hlásím taky přírůstky – teda teď jsem na své původní (po počátečním 5-6 minus). A mám žravou, fakt sním na co přijdu. Evi.r, na sladké ale taky moc chuť nemám, zato všechno ostatní můžu po kilech. Konečně mi přestaly smrdět ryby, tak jsem si hned na oběd jednu dala. Držím pěsti, ať aspoň to půl kilo přibereš. Hezky odpočívej!
    Dobrou noc všem, i prckům v bříšcích!!!

    #862366
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky8-|
    tak gratuluji všem k dobrým výsledkům.
    jinak u nás nic nového, nyní ujíždím na smetaně do kávy:P
    včera když jsem šla s nákupem, takjsem si na chvíli sedla u nás v parku a odpočívala na sluníčku.
    bylo to fajn
    tak hezký den
    jinak já ještě nemám na mimčo nic, říkám si, že je dost času- hodně věcí mám slíbených a hlavně co bude chybět, tak se řekne ježíškovi:-))

    #862367
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky,
    kde všechny jste? Doufám, že je vše v pořádku!
    Kosťo, taky spoléhám na Ježíška, že kdyžtak přinese zbytek. Kočárek máme slíbený ještě jako dodatečný svatební dar, takže o největší položky seznamu je postaráno. Právě jsem dožehlila kopu věcí na novorozence, byly tam i krásné staré zavinovačky, které po vyprání úžasně prokoukly. Myslím, že je párkrát použiju jen tak pro parádu.
    Zítra je u nás biojarmark, tak se půjdu podívat. Jinak žádný program kromě úklidu a vaření nemám. Těším se, že konečně nějakým masíčkem zakončím zeleninový maraton (stř: zelenivová polévka – lečo, čt: pórková – fazolky na smetaně, pá: duo květáková – smaž. květák). Začínám mít na zeleninu trochu averzi, ale co s ní, když se nemá zkazit:P .
    Tak hezký víkend, užijte si pěkného počasí!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist