únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,381. až 1,395. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863611
    Anonym
    Host

    Jarko, taky moc gratuluju.
    Peti, tak uz jsem se letmo dostala k tvemu porodu. Drzim palce, at jste obe brzo v poradku a pusti vas domu. Ja tady budu snad jen do nedele. Jinak co se tyce meho porodu, tak metal tomu kdo vymyslel epidural! Ja mela hrozny bolesti krizu a v panvi vic nez 16 hodin. No ale hlavne ze uz mam prcka u sebe.

    #863612
    Anonym
    Host

    Dobré ráno mamky,
    koukám už je tu víc maminek než těhulek. Holky všem vám moc moc gratuluju a přeju jen zdravá a hodná miminka…
    Koukala sem na FB na Bambulku a ještě tam žádné novinky nemá – tak uvidíme kdy to přijde…
    Ten náš prcek je fakt lenoch. Ani ten slavnej Hamiltonův hmat nepomohl 🙁
    Manža už si ze mě dělá srandu, že to těhu jen hraju 😛
    Už fakt nevím jak toho lenocha vystrnadit na svět….

    #863613
    Anonym
    Host

    Jé, konečně další miminka! Gratuluju Jarušce i Děcku k chlapečkům! Kubík je koukám ještě o něco lehčí než Johanka. Hlavně, že jste ten porod zvládli! Přeju brzké uzdravení a spoustu radostí!
    Jaruško, teda, to byla rychlost. Jak se kluk jmenuje? Já byla taky pěkně nastřižená, i když až k zadku ne. Ale sedím teprve týden. Ani se nedivím, že jsi šla domů, příště půjdu taky dřív.
    Bambulce taky držím pěsti, tak se asi už dnes dočká:) .

    #863614
    Anonym
    Host

    ahoj maminky a miminka,

    dodatecne vsem gratuluji k narozeni miminek, nejak se sem nestiham koukat, malej me nenechal celou noc spat, porad byl vzhuru, pak ho asi bolelo bricho, pak mi zas zacal ublinkavat mliko a to ho moc nevypil a ted samozdrejmne spi jak spalek…. jeste porad prikrmuju,tak 2x za den, reknu vam, ze kdyz ho hodinu u kojeni musim udrzet pri stavu bdelosti, jinak za 20 minut ma zas hlad tak to je neco…

    #863615
    Anonym
    Host

    Kája – 2.2. -Johanka narozena 1.2. v 11:50h, 2890g a 50cm
    Petra H. – 14.2. -Valentýnka narozena 14.2. v 18.25 h, 3 600g a 50cm
    Babyzna-14.2.
    Monika306 – 16. a 22.2.
    j.a.r.k.a. – 16.2. – chlapeček narozen 14.2. ve 20:52, 3720g a 50cm
    Bambulka – 18.2.
    Lenuna – 18.2.- Mireček narozen 8.2. v 11:00 h,3 600g a 51cm.
    elen-ka – 20.2.
    děcko – 20.2.-Kubik narozen 15.2. 2700g a 49cm
    Darenie – 21.2.
    Kosta – 22.2.
    Bivinka – 26.2.
    milinka – 3.3.

    Tak sem si Darenie dovolila doplnit tvůj seznam a myslím, že brzy budem ještě doplňovat Bambulku, elen-ku a Moniku306 – monča už tu dlouho nebyla a elenka s Bambulkou už mluvili o kontrakcích, tak uvidíme…
    Koukám holky že jste mě pěkně vynechaly a přeskákali z toho začátku už jsem jediná ještě 2v1 🙁

    #863616
    Anonym
    Host

    Jůů tad se to rozrůstá no bezva holky moc všem gratuluju ..
    Já teda jsem pořád v celku.. ale co nabírám síly..jak vás tu tak čtu tak to budu potřebovat:D

    Ale už se taky těším..Jiřík už je taky celej nervozní kdy už ..já se v noci otočím a hned se ptá jedem?:D

    No ona si to princezna vybere sama kdy pujde ven že:D

    Seznam doplnujte jak je libo proto tu přece je 🙂

    #863617
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    děcko a jarko – velká gratulace a at jste hlavně všichni zdraví!!!
    no, já pořád ležím, ale už je snad ten zánět průdušek na ústupu, jenom v krku mě bolí stále. v ne mám dobrat antibiotika tak uvidím, ale jestli porodím normálně to uvidíme – otázka zní, jak moc rýmu a kašel budu mít, jinak prý císař.
    no malá mi tam dělá kotrmelce, ale zatím žádné velké bolesti nemám, tak asi porod hned tak nebude – no aspon se stihnu ještě pořádně vyléčit.
    jinak už se taky těším a závidím vám holčiny co už máte mimi – ale taky se dočkám.
    tak zatím, jdu se zase potit do hajan.
    p apa a

    #863618
    Anonym
    Host

    holky jmenu je se malý Dominik

    #863619
    Anonym
    Host

    Kája – 2.2. – – Johanka, narozena 1.2. v 11:50h, 2890g a 50cm
    Petra H. – 14.2. – – Valentýnka, narozena 14.2. v 18.25 h, 3 600g a 50cm
    Babyzna-14.2.
    Monika306 – 16. a 22.2.
    j.a.r.k.a. – 16.2. – – Dominik, narozen 14.2. ve 20:52, 3720g a 50cm
    Bambulka – 18.2.
    Lenuna – 18.2.- -Mireček, narozen 8.2. v 11:00 h,3 600g a 51cm.
    elen-ka – 20.2.
    děcko – 20.2. -Kubik, narozen 15.2. 2700g a 49cm
    Darenie – 21.2.
    Kosta – 22.2.
    Bivinka – 26.2.
    milinka – 3.3.

    #863620
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    ahoj maminky,

    gratulací k miminkům přibývá. Hlavně zdravíčko pro všechny miminka a rodičům hodné miminka 🙂 .

    Jarko, no jo byla jsem to já a ten den směna na porodním byla fakt super. Byl to dr Stejskal 🙂 , osobně si myslím, nejlepší dr v porodnici a ta sestra. No super, dnes nás všechny potkala na chodbě a říká, ááá statečný taťka, už jste se vzpamatoval z porodu? no tak jsme se trošku zasmáli. Jinak celkově personál je fajn, jen mě trošku mrzí rozdílnost novorozeneckých sester v přístupu. Některé tu svou práciberou automaticky a dělají jakoby prvorodičky měli vše vědět. A dnes jsem se rozkojila, sníme tak 20 na nakojení a máme mlíčko. Jsem ráda, fakt ty muka kolem toho stojí za to. Ale zítra jdeme domů, dnes jde Valentýnka ještě do 19 do 5 na nasvícení dopoledne tradá domů. Martin už utíkal domů uklízet a ještě upravit kolíbku (vyvýšit sklon). Za chvilku jdem koupat, tak se mějte
    a vy co jste po termínech se sebou už sakra něco dělejte 🙂 🙂 (i když to asi přirychlit nelze)

    #863621
    Anonym
    Host

    Hojky maminy,
    koukám dneska buď všichni rodíte a nebo klasicky víkendově nepíšete 🙂
    Já mám zatím prcka stále v sobě.
    Dneska jsme si s manžou udělali fajn „ráno“ – budíček cca v 10 pak super sexík a vstávali jsme až po 11 🙂 – no rpostě parádička.
    Je teda fakt, že mě občas bolí bříško jako bych měla dostat menses – tak třeba už se to pomalinku rozjede a prcek taky přijde na svět… Už se na něj s taťkou moooooc těšíme.
    Koukala sem na FB na Bambulku a pořád tam žádné nové info nemá – tak uvidíme…

    #863622
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:) Já jsem taky stále s miminkem dohromady.. našemu se asi taky nechce ven. Ale v noci mi přišlo, že mám už ty poslíčky.. tak uvidíme..
    Ale aspoň jsme dneska ještě mohli koupit peřinku, tu jsme zatím neměli 🙂 tak mám radost, že už jí máme 😀 a miminko už bude pak přikryté :))

    #863623
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak já jsem taky pořád v celku.Všechno mě bolí ,už druhou noc jsem se uplně propotila ale nejsem marod..nevím co to je, jestli nějákej podvědomej strach..těžko říct..Do termínu mi zbejvají 2 dny..dneska ani nevařím něják se mi do ničeho nechce chodím tu se mtam a nic z toho.
    Tak budem jíst prej až odpoledne kolem 4 a vaří Jiřík tak já se budu jen válet..Ani ta telka mě neba..

    Tak jdu odpočívat papa

    #863624
    Anonym
    Host

    Jo a holky ,ještě jsem si vzpoměla ,,ten třetí den mi dali na pokoj romku ,no byla tichá ale jak zaní přišla banda cigánů tak to byla teda bomba….normálně jich přišlo na návštěvu 14 cigánů a chovali se tam jako doma ,no a to byl důvod proč jsem podepsala reverz a šla domů.To si holky neumíte ani představit…..divně smrděli a jeěště ta jejich romština….no musela jsem si všechno pořádně hlídat a zamykat a hlavně mít pořád u sebe mobil no prostě děs…..Tak se mějte a zase ahojky…..Holky Dominiček je tak strašně hodný no prostě super ….

    #863625
    Anonym
    Host

    Holky Bambulka má Synka…Leni mo moc gratuluju 🙂

    Kája – 2.2. – Johanka narozena 1.2. v 11:50h, 2890g a 50cm
    Petra H. – 14.2. -Valentýnka narozena 14.2. v 18.25 h, 3 600g a 50cm
    Babyzna-14.2.
    Monika306 – 16. a 22.2.
    j.a.r.k.a. – 16.2. – Dominik narozen 14.2. ve 20:52, 3720g a 50cm
    Bambulka – 18.2. -Bohoušek narozen 19.2. ve 12.21 3650 g a 52 cm.
    Lenuna – 18.2.- Mireček narozen 8.2. v 11:00 h,3 600g a 51cm.
    elen-ka – 20.2.
    děcko – 20.2. -Kubik narozen 15.2. 2700g a 49cm
    Darenie – 21.2.
    Kosta – 22.2.
    Bivinka – 26.2.
    milinka – 3.3.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,381. až 1,395. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist