únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,396. až 1,410. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #863626
    Anonym
    Host

    Hezký večer,
    chytila jsem na svým PC vira, tak se mi Internet furt kouše:( . Musela jsem se probít k manželovu. Johanka dnes celé odpoledne nespala a vytuhla teprve před 5 minutami. Myslím, že ji taky trápí bříško a pak, zdá se mi, si trošku zvykla na nošení. Zatím nemám to srdce nechat ji plakat dlouho. Pak ale doma vůbec nic nestíhám:( . Naštěstí uvařil muž a já udělala aspoň bábovku. Teda, musím vám říct, že mám větší chutě než když jsem byla těhotná. Hrozná žravost na mě útočí!!! A to je sortiment omezený. Zatím se snažím vyhýbat všemu, co by tu moji malou žížalku mohlo nadýmat. Ale nemám pocit, že by to mělo zas až takový vliv… No, a už je zas vzhůru. Tak jdu přebalit a nakrmit. Je to pořád dokola:) .
    Holky, držte se! Maminky taky!

    #863627
    Anonym
    Host

    Jé, Bambulko, tak to moc gratuluju!!! Přeji brzké zotavení a hodného synka. Ať se vám daří!!!

    #863628
    Anonym
    Host

    Bambulko taky moc moc gratuluju a přeju hlavně hodně zdravíčka pro oba a ať je Bohoušek hodnej…
    Holky co už máte po porodu – jak moc hrozný jste měli kontrakce?
    Mě už od oběda pobolívá bříško, ale je to jak menses – sice ve vlnách, ale nic hrozného. Prostě chviličku jakože křeč a pak zas nic. Je tedy fakt, že pravidelnost taky ještě nedorazila. Já jen na co se mám ještě připravit…
    Ale už se těším, že už to přijde – nemůžu se toho pokladu dočkat…

    #863629
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    😀 ahojky holky:D
    tak další do party – Bambulko gratuluji !!!! a at jste zdraví!!!
    Jarko – to teda se nedivím, asi bych šla na nadstandart anebo taky domů, podle možností.
    já se obávám opaku, že mě strčí na pokoj samotnou, za prvé kvůli té mé celoroční rýmě, a za druhé, dneska večer dobírám antibiotika, tak nevím, ještě úplně mi kašel neodešel a asi jiná maminka nebude na moje noční smrkání a kašlání zvědavá – no uvidíme, snad ještě něco málo vyležím.
    jo – jak se ptakla Babyzna – bolí ti poslíčci moc? mě bříško pobolívá a i stydká kost, ale dá se to vydržet,jako malá než jsem dostala antikoncepci jsem si s bolestivou menstruac vytrpěla teda dost, a to co mám ted se nedá ani zdaleka srovnat, tak si říkám jestli nejsem jako pitbul, který má snížený prách bolestivosti.tak nám napište at víme, bojím se, že když to přijde, že to nepoznám8-|
    tak zatím pěkný den všem i miminkám co už jsou venku, ale i těm co jsou ještě v bříšku

    #863630
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    ahojky holčiny.
    Taky se přidávám ke gratulaci bambulce:)) moc blahopřeji k miminku.

    My jsme stále s miminkem dohromady. Už i přítel se mě ptá, kdy miminko půjde ven a mimi se nechce..Asi se mu líbí víc v bříšku.. ale venku je tak hezky… tedy když se nepodívám ven na to sněžení..

    #863631
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    k těm kontrakcím – já měla nejdřív celý den stahy tak po 8 minutách, nic moc bolestivýho, ale večer odešla zátka a k ránu už začaly zesilovat. Po prasknutí vody byly do hodiny po minutě a tak silný, že jsem se neudržela na nohou. Takže to určitě poznáte!!! Bolelo to ukrutně. Na druhou stranu, ne každý to má tak:S . Někdo prý ani neví, že rodí. To bych chtěla zažít:P … Takže, že by další miminko na cestě???

    #863632
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky,

    Koukám že tu tu něják stagnuje..No jo holčiny co už mají mimi u sebe maj spoustu starostí.A zbytek asi už rodí či co 😀
    Já porát nic ..bolej mě třísla už pár dní ale nic víc..dneska mám termín ale nevypadá to že bych rodila:S

    Tak co je teprava ráno že 😛 …
    Tak hezkej den

    #863633
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    no poslušně hlásím my jsme také stále 2v1:-))
    přesně jak píše Darenie – bolí mě bříško a kosti, ale jinak nic, naopak, malá už tak moc nekope, tak se musím hodně soustředit abych jí cítila. zítra jdeme na kontrolu a budeme přesně 40+0, tak jsem zvědavá co s náma provedou.
    Kájo, díky za tip,tak trochu si fakt říkám, jestli poznám, že trodím:-)) někdy prý ani nepoznáš, že ti zátka odešla, tak uvidíme. no já už se nemůžu dočkat, ale asi si ještě chvilku budu užívat mimi v bříšku, uvidíme co dr. řekně zítra.
    tak holčiny zatím pěkný den, koukám, že začalo zase sněžit.

    #863634
    Anonym
    Host

    ahoj maminky a miminka,
    tak koukam , ze je vas dost jete 2 v 1, ale myslim, ze za par dni uz budete psat pocity z rodicovstvi.

    my si materstvi uzivame, malej me ani moc nezobi, ted si zrovna neco brumla a macha rukama…
    jinak se budi asi po 3 hodinach a miluje koupani, teda az na to , ze nez jsem ho vcera utrala tak mi pocural celou osusku 🙂 ale prislo mi to vtipny 🙂 jeste si tyhle ,,nehody,, uzivam 🙂

    #863635
    Anonym
    Host

    Ještě jsem chtěla popřát Lnkám k svátku ..takže vše nej!!!!

    Kosto já jdu taky zítra k DR..budu 40+1 tak tak čekám co mi řekne..

    #863636
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:) Tak já jsem taky 2v1,jen jsem trávila dopoledne v poradně, dvě hodiny.. a pak dvě minuty u doktora a jdu.. tedy, ještě jsem byla na monitoru.. Doktor říkal, že prý se to blíží.. tak jsem na to zvědavá:D
    Za tu námahu jsem si koupila chlebíčky a špičky a všechno to snědla 😀 Jen mě naštvala pošta, vždy s balíkama jezdí ve dvě a dneska přijela ve dvanáct a zrovna jsem tu nebyla, takže balík na poště.. :#

    #863637
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak už nás včera propustili z porodnice.
    Bambulko, moc moc gratulujeme.
    Darenie, neboj, poznáš že rodíš. Přinejhorším až Tě napojí na monitor. Jedna taková byla se mnou v porodnici. Šla na kontrolu a tam jí řekli, že má branku na 2 prsty a podle monitoru kontrakce po 5 minutách, tak na ně koukaka (monitor jí natáčeli u nás na pokoji, fakt jí to tam kreslilo úplný velehory a ona nic). Pak jen čekala, až se uvolní porodní box, přijede manžel a šla na to. Taky bych to takhle chtěla zažít …
    Jinak můžu říct, že první den doma je docela náročnej. Malej jak kdyby poznal, že jsem tu sama, tak pořád brečel, že chce kojit, spat se mu nechtělo, asi 4x se pokadil … no prostě bomba.
    Holky 2v1, doufám, že se nám už brzo taky „odmlčíte“ a pak už jenom napíšete datum a míry …

    #863638
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky
    si to užíváš děcko co?
    hele když je mimčo doma, tak stačí jedno oblečení? nebo se mají dávat dvě vrstvy?

    #863639
    p petra.hejskova
    Registrovaný uživatel

    krásný večer maminky a miminečka, ať ještě v bříšku nebo už na světe 🙂 ,

    opět gratulujeme k miminku, je to krásné, jak se rozrůstáme. Hlavně zdravíčko!!!!!

    Jinak u mě že byl rychlý porod, tak kontrakce jsem zažila až na sále (a to bych lozila i po zdi), fakt masakr, ale i tak to za to vše stálo za to a vlatně už dávno nevím jak to bolelo (či k čemu to popsat).
    Holky, jak jsem celé těhu měla bez komplikací a tabulkové, tak si to vyžírám po porodu tedy báječně. Dnes jsme celý den strávili s Valinkou a Martinem na pokoji gyndy. Začalo mě zas bolet břicho a tak jsme ráno jeli pro jistotu. Takže okamžitý příjem (v 11 hodin) a urgentně na sál (protože jsem po porodu a hospitalizovaná s mimi). Na sál mě brali po 14 hodině a po 19 jsme dojeli domů. Dělali mi nový výškrab dělohy (první po porodu), pak ve čtvrtek se udělala první krvení sraženina o průměru 5cm (tak tu jsem porodila po injekci ve sprše v porodnici) a dnes opět na utz 5cm sraženina. No hnus. Brečela jsem jak malá. Dozvěděla jsem se, že to nemusí být konečnéa můžu tam být kdykoliv (mám nějaké divné cévy v děloze a to způsobuje ty problémy). Ale řekla jsem sbohem všem na gyndě, uklízečkám a vrátnému :^)
    Jinak Valentýnka je přes den naprosto hodné miminko, ovšem v noci se v 11 probudí a bantuje do 3 a dnes do 4. Je najezená, přebalená a kňourá. V noci usne jen u prsa potvůrka jedna. A běda jak jí neopatrně položím. Takže dnes vyvařujem cumlík a uvidíme jestli bude klid.
    Holky musela jsem vám tady napsat a trošku se odreagovat, i když to není asi moc povzbuzující zpráva. Ale věřte, že většina porodů je jistě bez komplikací a všem takový přeju. Mějte se krásně, my dokoukáme na humoresky a jdem chrnět. papa

    #863640
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    teda Péto, ty si to „užíváš“ – no tak snad už bude líp a klidně piš a odreaguj se, od jsme tady, abychom se vykecaly:-))
    oni tě pustili dom nebo jsi podepsala revers?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,396. až 1,410. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist