Únor 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 31. až 37. (z celkem 37)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844902
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u mne je to trošku jiné s věcičkama. Mám vše po Bohouškovi a mam vše schované. Doknonce jsme nebyla schopná do teď uklidit hlubokej kočárek a to už tam víc jak půl roku není 😛 . Jinak při prvním jsme taky nepořizovala nic dřív jak po šestém měsíci. Oblečení jsme dostla dost od švagrovej a ty jsme si přepírala až měsíc před porodem. Postýlku a kočárek jsem si pořídila tuším něky taky až v lednu. Nakonec jsme ty oblečky akorát vyprala a žehlila mi je mamka protože jsem nastydla nebo co a ležela jsme se zánětem ledvin asi týden v nemocnici a nevěděla jsme co a jak a zda to nepřijde dřív tak se mi nabídla mamča a vše mi vyžehlila. Je to moje zlatíčko 😀 . Teď mam vše zabalené na půdě a prát to budu asi někdy v prosinci… uvidíme,ale teď už raději dřív 😀 ,a by zase mamka nemusela vše žehlit.
    Jiank na test taky nejdu a ani mi ho nenabízeli. Dnes jdu na kontrolu. Už mam předepsané všechny ty kontroly co mě čekají….. jé zase bude :S
    Tak přeji hezký den a užívejte těhotenství. Mě už je relativně dobře …. huráááá tak snad už to vydrží a bude vše OK.
    tak pa pa a držte se !!!

    #844903
    s StepulkaC
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    dostanu asi nějaké oblečení od sestřenice po malém 🙂 a kamarádky se už také vyptávaly, kdy budeme vědět co to bude, aby mohly nakupovat …
    a jak Ti bambulko dopadla kontrola? a v jakém jste ted holky týdnu ? My jsme asi někde ve dvanáctém. Za týden jdu na kontrolu, tak si to nechám říct přesně na den 🙂 a dám sem fotečku miminka…. snad bude vše ok 🙂

    Tak přeji hezký den milé těhulky 🙂

    #844904
    s StepulkaC
    Registrovaný uživatel

    Holky tento článek se mi moc líbil, tak jestli jste ho ještě nečetly a budete mít chuť, tak Vám ho doporučuji 🙂

    http://www.babyweb.cz/Clanky/a3624-Zlata-hodina-prvni-hodina-s-ditetem.aspx

    Přeji pěkné počteníčko 🙂

    #844905
    Anonym
    Host

    Ahoj, nerada ruším, ale zkuste se podívat na naše stránky pro maminky http://www.facebook.com/pages/Mimi-e-shop/223089627710546

    #844906
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak já jsem v pondělí byla 10+5 takže teď budu asi 11+1???? Asi tak.Kontrolu mám až za měsíc takže teď mám klid od doktorů.
    Článeček si přečtu. 😀
    Jinak u nás nic nového. Jen mi je zase blbě +o( . Ach jo
    Tak přeji hezký večer. Pa pa

    #844907
    m marie.s.
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!! tak už nám pěkně roste bříško, sice jsem nečekala, že to bude tak rychle, ale na druhou starnu jsem ráda, konečeně nevypadám tak, jako bych se jen více najedla:D ještě radši budu, až začnu toho malýho drobečka cítit, ale to si ještě tak plus mínus měsíc počkám:) za 14 dní jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak ten mrňousek povyrostl,ale podle bříška si myslím, že se mu daří dobře, tak doufám,že mě doktor potěší k naší spokojenosti!! v práci mě čeká posledních pár služeb, ty 12 hodinové směny mě dávají zabrat a o nočních ani nemluvím…už se těším na trošku klidu a vydatného spánku:) a co vy těhulky, jak se cítíte??

    #844908
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Tak u mě nic nového. Bříško taky roste. Mamina mi nakoupila těhotenské pasy, tričko a šatečky. Jsem za vše ráda. Já si sama nic pořádně nekoupím. :$ . Já jdu na kontrolu 20.8. tak jsem taky zvědavá. I když čekám druhé tak i tak je to takové to těšení jak se broučkovi daří, jak roste a hlavně jestli je vše v pořádku. Hlavně se těším až bude vidět zda to bude kluk nebo holka. Je mi to jedno i když tajne doufám, že holčička když kluka už mám doma .
    Tak pěkný večer, Marie drž se a dávejte hoky na sebe pozor 🙂

    #844909
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Je tu nějako mrtvo. No mi jsme po kontorle. Jsem ve 14 týdnu a vše je v pořádku. Už jsme přibrala 2 kg 😐 . Tak pa pa a pište!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 31. až 37. (z celkem 37)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist