Výbavička pro miminko

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 účastníků) se naposledy zapojil uživatel 3 vex a poslední změna proběhla 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1138803
    Majda2299
    Účastník

    Zdravím Vás maminky, potřebovala bych poradit kde nejlépe nakoupit věci pro miminko i pro maminku? Jak do porodnice, tak i po návratu z porodnice, chtěla bych mít všechno zavčas nachystané a nemám moc sílu chodit po obchodech..za rady budu ráda, děkuji.

    #1138897
    Livka77
    Účastník

    Naprosto s tebou souhlasím, určitě je dobré všechno shánět dostatečně dopředu, pokud je pro tebe lepší objednávat, tak ještě poradím aby sis vzala i sadu do porodnice pro sebe. Já jsem to taky všechno zařizovala online z domu, protože jsem neměla v té době auto a nemohla jsem vše tahat. Takto jsem to měla do 2 dnů a bez stresů.

    #1138983
    Majda2299
    Účastník

    Vidíš, to je taky dobrý nápad. 🙂 To si určitě vezmu, chtěla bych ale i pro prcka nějaký monitor dechu, chůvičku, mastičky no všechno co bude potřebovat. Odkud jsi teda objednávala?

    #1139107
    Livka77
    Účastník

    Víš co tak mrkni na Mudrlife, tam najdeš všechno nejen pro sebe ale i pro miminko, nestojí to majlant a věci jsou kvalitní, kosmetika pro mimča je skvělá, najdeš tam i teploměry, vaničky, no skoro všechno co domů můžeš potřebovat. 🙂 Hlavně ať jste v pořádku. 🙂

    #1139907
    S SylvaMach
    Účastník

    Ahojky, určitě je i super věc třeba kojící polštář nebo pelíšek pro miminka. Navíc obojí potom můžeš využít i do budoucna. Pokud nebudeš chtít prodat, tak z pelíšku má potom větší dítko sedací/válící vak a kojící polštář je dobrý i na spaní. 🙂

    #1140085
    r Ratajka
    Účastník

    Kojící polštář určitě kupovat budu, ale o tom pelíšku jsem neuvažovala. Je to pro miminko dobré? Já mám právě obavy, že je tam takové pokroucené..

    #1140112
    S Samanta_
    Účastník

    Určitě ano, kupovala jsem tento https://matysek.cz/pelisek-pro-miminko, je navrženo ve spolupráci s dětskou fyzioterapeutkou, jsou tam kuličky, takže žádná dutá vlákna jako v peřině. Díky kuličkám je miminko v pohodlí, ulevuje mu, je tam jako ve vodě a pracujou mu tam svaly, které na rovné podložce třeba nezapojí. Naše to teda milovala, jak začala brečet, tak sem ji tam zkusila dát a pláč byl pryč. 🙂

    #1140229
    lisa la
    Účastník

    This post is fascinating and informative. I appreciate your information presentation. It flows well and is easy to understand. I think many people will benefit from this knowledge. I also enjoyed how you illustrated your views with images. They are quite helpful in understanding the subject. I’m delighted I found this great post. Thank you for contributing. keep posting. dordle

    #1140475
    S SasinkovaBara
    Účastník

    Holky nevím teda jak kdo to máte, ale já jsem hledala třeba i nějaká nosítka. Používali jste je? Vyplatí se to, neničí to mimču nějak nožičky nebo záda? Šátek určitě nechci, ale vím že kočár nebudu moct vždy brát sebou. 🙁 Našla jsem si na Crystalbaby, ale mají jich tam docela hodně a nevím jaké vybrat. Mám od nich kočár a ten je teda skvělej, takže jsem si říkala že sáhnu na ověřený eshop znovu, ale jsem trochu v koncích.

    #1140560
    A Andy64
    Účastník

    Nosítko jsem využívala vcelku často. Je důležité aby bylo egonomické a aby mělo všechny dobré prvky pro miminko od narození až třeba do 20 kilo. Samozřejmě dle mých zkušeností už tam moc sedět nechce. 😀 Malej se dral ven už po roce a půl a chtěl spíš chodit. Každopádně měla jsem od tam do Ergobaby toto https://www.crystalbaby.cz/ergobaby-360-nositko-cool-air-mesh-french-blue, na 4 polohy, ergonomické. Měla jsem teda bez novorozenecké vložky, protože jsem ho pořizovala v době kdy už držel hlavičku. Ale lze koupit i tu podložku. 🙂

    #1140611
    S SasinkovaBara
    Účastník

    Aha moc děkuji, to jsem nevěděla. Mrknu na to a případně tam něco vyberu. Já právě nevím zda ho budu chtít využívat taky u maličkého až se narodí nebo až později. Ale zase si říkám, že by mi byl blíž a není to pro něj špatné. No koukala jsem na recenze a ty jsou teda dobré i na jiné od toho Ergobaby, tak zkusím něco vybrat a ještě se poradit s doktorkou. 😀 To víš první, tak jsem ze všeho nervozní.

    #1142605
    3 vex
    Účastník

    I really like the articles shared by you guys. I hope you will collect more good articles. five nights at freddy’s

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist