Záplavy srpen 2010

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel l Inka a poslední změna je stará 6 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 25)
  • Autor

Anonym

Babyweb.cz organizuje POMOC RODIČŮM A DĚTEM. Prosíme všechny rodiče s miminky nebo malými dětmi postižené záplavami, napište nám, co konkrétního byste rychle potřebovali. Během pondělí a úterý proběhne blesková sbírka a věci dopravíme přímo na místo, kde to bude potřeba.

Prosíme každého, kdo má možnost postiženým rodinám pomoci – materiálně, finančně, poskytnutím ubytování, psychologické podpory apod. – aby se také obratem ozval do Babywebu nebo nabídl své možnosti otevřeně na diskusním fóru.

DĚKUJEME!!!

Anonym

Dobrý den…jak je to a kde budou ty sbírky??? Jsme z okresu Jablonec nad Nisou a mám nějaké věci po mém miinku,které by určitě pomohli dalším miminků(spíše oblečení pro miminka 0-8měsíců) Děkuji za odpověd Není toho moc,ale určitě každá věc je dobrá 🙂

n
    Naděnka
    Registrovaný uživatel

Dobrý den, byla bych ochotna na pár dnů ubytovat maminku s malým miminkem.

Anonym

Dobrý den, mohu nabídnout věcičky na miminko 0+6 měsíců, klidně dovezu do Lbc, Chrastavy. V případě zájmu kontaktujte.

Anonym

Dnes jsme SDH Zlatá Olešnice v Hrádku nad Niosu ..uklízíme bahno,vymetá evodu..prostě je to děs. Lidi jsou velice stateční a skvělí…jsou rádi za každou pomoc.Je tu prima kolektiv..všichni si pomíáhají :o)

Anonym

Dobrý den můžu nabídnout plenky,vaničku,lehátko na koupaní a ještě náké věci…V případě zájmu kontaktujte…Jsem z okolí Mělniíka a moc ráda pomůžu!!!

Anonym

Dobrý večer,mohu nabídnout přebalovací podložky Fiksies 1 balení a věcičky na miminka,mám dvojčátka tak něco málo mám:) můj mail je crca@seznam.cz,ale mám to všechno z ruky tak jedině poštou:(

Anonym

Daruju po mé deři body, dupačky,trička,ponožky… Jsem z Prahy
    mail: napismi.Andrea@seznam.cz

Anonym

Děkujeme za velký zájem pomoci záplavami postiženým rodinám – pokud máte možnost přijet dnes – v úterý 10.8. mezi 12 a 19 hodinou – na náměstí Kinských v Praze 5 a potřebné věci nám předat, budou již zítra dopraveny na místo určení.
    http://www.babyweb.cz/Clanky/a4343-Pomozte-rodinam-postizenym-zaplavami.aspx Pomozte rodinám postiženým záplavami

Pokud nemáte možnost si vše takhle narychlo zorganizovat nebo nejste z Prahy, nabízí se možnost zaslat balíčky poštou přímo do postižených obcí – ovšem pozor! – zasílejte raději přímo na adresu radnice, aby Vaše pomoc nakonec došla opravdu tam, kam chcete.
    Osobní doprava je trochu otázka – průjezdnost silnic je asi lepší a lepší, ale raději neriskujte víc, než je nutné.

Anonym

Mohu nabídnout různé dětské oblečení,,jsem z Mostu.Nějáké potřeby pro miminka,

Anonym

Dobrý den,

Ráda bych nabídla oblečení, některé i velice hezké kousky, na holčičku cca 2 roky víc i méně. Mám zde, rifle, oteplené kalhoty podzim zima, i šatičky, mikyny.
    Růžový overal 18 měsíců na zimu.
    Rifle
    2 x tepláčky
    1 x lacláčky žluté teplejší
    1 x oteplené tyrkysové kalhoty (hezčí kousek)
    1 x šatičky červené (velice hezké)
    2 x kalhoty
    tunička
    mikina
    pro rodiče, které zasáhly povodně. Vše samosebou zcela zdarma.

s
    sarka13
    Registrovaný uživatel

Dobrý den,mohu Vám nabídnout různé oblečení od 0-9 měsíců asi tak jeden větší balík po chlapečkovi jsem s Prahy mohu zaslat balík pro rodiče ,které zasáhly povodně zdarma.Email Sarkamat1@seznam.cz

Anonym

Dobrý den, dnes jedu něco odvést na Prahu 5. A kdyby byla možnost, velice ráda pošlu oblečky a jiné věci. Velikost 12-18 měsíců. Mohla bych poprosit nějaký kontakt? Děkuji moc

b
    Babyweb.cz
    Registrovaný uživatel

S nabídkou konkrétní pomoci prosím kontaktujte redakci Babyweb.cz – kolegyni Zuzanu na telefonu 226 202 280 nebo email konopaskova@babyweb.cz
    Děkujeme:-)

Anonym

Dobrý den.Pevné nervy do Libereckého kraje…Jsme ze Slatiňan,vodu čerpeme ještě dnes…
    Práce,práce,práce…bez pitné vody apod.. Moc držím palce všem postiženým,pevné nervy.
    Moc ráda bych pomohla,ale bohužel se z domu nemůžu vzdálit…:'(
    cer12@seznam.cz.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 25)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist