Záplavy srpen 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel l Inka a poslední změna proběhla 13 let, 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #893372
    Anonym
    Neaktivní

    Babyweb.cz organizuje POMOC RODIČŮM A DĚTEM. Prosíme všechny rodiče s miminky nebo malými dětmi postižené záplavami, napište nám, co konkrétního byste rychle potřebovali. Během pondělí a úterý proběhne blesková sbírka a věci dopravíme přímo na místo, kde to bude potřeba.

    Prosíme každého, kdo má možnost postiženým rodinám pomoci – materiálně, finančně, poskytnutím ubytování, psychologické podpory apod. – aby se také obratem ozval do Babywebu nebo nabídl své možnosti otevřeně na diskusním fóru.

    DĚKUJEME!!!

    #893373
    Anonym
    Host

    Dobrý den…jak je to a kde budou ty sbírky??? Jsme z okresu Jablonec nad Nisou a mám nějaké věci po mém miinku,které by určitě pomohli dalším miminků(spíše oblečení pro miminka 0-8měsíců) Děkuji za odpověd Není toho moc,ale určitě každá věc je dobrá 🙂

    #893374
    n Naděnka
    Registrovaný uživatel

    Dobrý den, byla bych ochotna na pár dnů ubytovat maminku s malým miminkem.

    #893375
    Anonym
    Host

    Dobrý den, mohu nabídnout věcičky na miminko 0+6 měsíců, klidně dovezu do Lbc, Chrastavy. V případě zájmu kontaktujte.

    #893376
    Anonym
    Host

    Dnes jsme SDH Zlatá Olešnice v Hrádku nad Niosu ..uklízíme bahno,vymetá evodu..prostě je to děs. Lidi jsou velice stateční a skvělí…jsou rádi za každou pomoc.Je tu prima kolektiv..všichni si pomíáhají :o)

    #893377
    Anonym
    Host

    Dobrý den můžu nabídnout plenky,vaničku,lehátko na koupaní a ještě náké věci…V případě zájmu kontaktujte…Jsem z okolí Mělniíka a moc ráda pomůžu!!!

    #893378
    Anonym
    Host

    Dobrý večer,mohu nabídnout přebalovací podložky Fiksies 1 balení a věcičky na miminka,mám dvojčátka tak něco málo mám:) můj mail je crca@seznam.cz,ale mám to všechno z ruky tak jedině poštou:(

    #893379
    Anonym
    Host

    Daruju po mé deři body, dupačky,trička,ponožky… Jsem z Prahy
    mail: napismi.Andrea@seznam.cz

    #893380
    Anonym
    Host

    Děkujeme za velký zájem pomoci záplavami postiženým rodinám – pokud máte možnost přijet dnes – v úterý 10.8. mezi 12 a 19 hodinou – na náměstí Kinských v Praze 5 a potřebné věci nám předat, budou již zítra dopraveny na místo určení.
    http://www.babyweb.cz/Clanky/a4343-Pomozte-rodinam-postizenym-zaplavami.aspx Pomozte rodinám postiženým záplavami

    Pokud nemáte možnost si vše takhle narychlo zorganizovat nebo nejste z Prahy, nabízí se možnost zaslat balíčky poštou přímo do postižených obcí – ovšem pozor! – zasílejte raději přímo na adresu radnice, aby Vaše pomoc nakonec došla opravdu tam, kam chcete.
    Osobní doprava je trochu otázka – průjezdnost silnic je asi lepší a lepší, ale raději neriskujte víc, než je nutné.

    #893381
    Anonym
    Host

    Mohu nabídnout různé dětské oblečení,,jsem z Mostu.Nějáké potřeby pro miminka,

    #893382
    Anonym
    Host

    Dobrý den,

    Ráda bych nabídla oblečení, některé i velice hezké kousky, na holčičku cca 2 roky víc i méně. Mám zde, rifle, oteplené kalhoty podzim zima, i šatičky, mikyny.
    Růžový overal 18 měsíců na zimu.
    Rifle
    2 x tepláčky
    1 x lacláčky žluté teplejší
    1 x oteplené tyrkysové kalhoty (hezčí kousek)
    1 x šatičky červené (velice hezké)
    2 x kalhoty
    tunička
    mikina
    pro rodiče, které zasáhly povodně. Vše samosebou zcela zdarma.

    #893383
    s sarka13
    Účastník

    Dobrý den,mohu Vám nabídnout různé oblečení od 0-9 měsíců asi tak jeden větší balík po chlapečkovi jsem s Prahy mohu zaslat balík pro rodiče ,které zasáhly povodně zdarma.Email Sarkamat1@seznam.cz

    #893384
    Anonym
    Host

    Dobrý den, dnes jedu něco odvést na Prahu 5. A kdyby byla možnost, velice ráda pošlu oblečky a jiné věci. Velikost 12-18 měsíců. Mohla bych poprosit nějaký kontakt? Děkuji moc

    #893385
    b Babyweb.cz
    Registrovaný uživatel

    S nabídkou konkrétní pomoci prosím kontaktujte redakci Babyweb.cz – kolegyni Zuzanu na telefonu 226 202 280 nebo email konopaskova@babyweb.cz
    Děkujeme:-)

    #893386
    Anonym
    Host

    Dobrý den.Pevné nervy do Libereckého kraje…Jsme ze Slatiňan,vodu čerpeme ještě dnes…
    Práce,práce,práce…bez pitné vody apod.. Moc držím palce všem postiženým,pevné nervy.
    Moc ráda bych pomohla,ale bohužel se z domu nemůžu vzdálit…:'(
    cer12@seznam.cz.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 25)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist