Zpěvačka Fergie se připravuje na novou roli

„Josh + já + miminko, to dělá tři!!!“ napsala zpěvačka Fergie (38) na svůj Twitter ke konci února. Od té doby se svým manželem Joshem Duhamelem (40) pilně trénují na porod, chodí do kostela a poohlížejí se po novém domově.

Zpěvačka Fergie a herec Josh Duhamel se poznali při natáčení jeho show v Las Vegas, kde Fergie byla hostem. Pár tvoří již osm let, vzali se v roce 2009 v Malibu. O dítě se pokoušeli již několikrát, kvůli zpěvaččině bouřlivé minulosti (drogová závislost) si však museli počkat. Společné snažení se ale konečně vyplatilo. Pro dítě se údajně rozhodli poté, co jim zemřel jejich psí miláček Meatloaf. „Myslím, že bychom se nejprve měli zaměřit na naše dítě a až potom si pořídit dalšího psa,“ řekl tehdy Josh.

K oznámení radostné novinky posloužil nastávajícím rodičům Twitter, kde oba situaci nadšeně komentovali společně s fotkou ze svých dětských let.

fergie-twitter.jpg

Jak Fergie, tak Josh se na své nové role velmi těší. „Myslím, že budu trochu despotický otec, ale navzdory tomu si se svými dětmi užiji spoustu legrace!“ směje se Josh. O tom, kolik by chtěli mít potomků, již společně hovořili v show Oprah Winfrey. Původně si přáli pět dětí, nakonec se ale společně shodli, že dvě budou stačit.

A první z nich už je na cestě. Fergie několikrát prohlásila, jak moc si těhotenství užívá. „Josh stále mluví k mému bříšku a zpívá mu. Neustále mi lichotí. Mám velké štěstí, že je na mě tak hodný,“ říká. „Myslím, že bude skvělým otcem, má otcovské instinkty a chtěl mě přivést do jiného stavu už na naší první schůzce!“ směje se Fergie.

Na konci března Fergie vystoupila v oblíbeném pořadu „Good morning, America“ a hovořila o svém požehnaném stavu. „Už to není jen nepotvrzený drb, je to skutečnost a velká zodpovědnost. Ale jsme nadšeni. Zatím nemám ponětí, co dělat, ale věřím ve své přirozené instinkty,“ svěřila se zpěvačka. „Cítím se dobře, na začátku to tedy bylo všelijaké, ale naštěstí jen ve velmi malé míře. Pomohly mi čínské bylinky a takové ty alternativní záležitosti.“

To, co Fergie během svého těhotenství musí mít, je ovoce. „Stalo se mou základní potravinou číslo jedna. Dříve to tak nebylo, ale teď neustále jím manga, papayu, prostě všechno, co je čerstvé a sladké.“

Sotva Fergie potvrdila své těhotenství, přihlásil se i potencionální kmotr ještě nenarozeného miminka, kolega ze skupiny Black Eyed Peas. „Fergie je skvělá a jsem rád, že ona a Josh budou mít dítě. Budu neskutečně šťastný, když budu jeho kmotrem. Bude to úžasné dítě, stejně jako je úžasná jeho matka,“ prohlásil Apl.de.ap na adresu své slavné kolegyně.

S novou zkušeností pomáhá Fergie i její neméně slavná kamarádka Shakira, která letos porodila syna Milana. „Řekla bych, že je důležité mít trpělivost sama se sebou. Dopřát si čas. Ne všechno je hned dokonalé. Existuje spousta věcí, na které přijdeš až s postupem doby. Hlavně se neděs sama sebe, až vyjdeš z porodního sálu – vše se zase vrátí do normálu, tedy téměř vše. A to nejdůležitější – užij si každý okamžik, protože to uteče strašně rychle,“ radila Shakira.

V poslední době byli Fergie a Josh spatřeni, jak každou neděli ráno vycházejí z kostela, a též se poohlíželi po novém domě. Rodinným hnízdečkem by se mohl stát dům v Malibu s překrásným výhledem na Tichý oceán.

Zdroj foto: Repro z Twitter.com

15.7.2013 12:36 | autor: Eva Kouřímová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist