Nákupy

Způsob, jakým nacházíme, vybíráme a získáváme zboží, nazýváme nákupy. Moderní doba přináší možnost nakupovat na internetu, výběr zboží v kamenných obchodech má však stále své opodstatnění. Více...

Renáta Czadernová nakupuje výbavičku s osobní konzultantkou

Populární televizní moderátorka Renáta Czadernová je v sedmém měsíci těhotenství a tak pomalu začíná řešit výbavičku pro miminko. Místo zdlouhavého obcházení obchodů a přemýšlení nad tím, co všechno vlastně bude pro miminko potřebovat, vsadila na pohodlný nákup u odborníka s pomocí osobní... Celý článek »

Víc než jen panenka. Je to kamarádka

Malé holčičky, které si tak rády hrají s panenkami – na maminky, mají už dvacet pět let šanci, zvolit si to nejkrásnější miminko, které ocení jejich péči. S panenkou BABY born® jste si možná svou mateřskou roli trénovala už i vy… Tahle panenka je... Celý článek »

Jak vybrat správnou autosedačku

Dětská autosedačka je jedinou účinnou ochranou dětí při autonehodě. Při jejím výběru by proto neměla být hlavním kritériem pouhá snaha vyhovět dopravním předpisům nebo nízká cena. Za svou šetrnost bychom mohli zaplatit cenu nejvyšší.  Celý článek »

Jak vybrat správnou matraci pro miminko

Už od narození by mělo naše děťátko ležet a spát na kvalitní matraci. V tom máme my rodiče jasno. Jenomže co je to kvalitní matrace? Na co se při výběru zaměřit, abychom svému dítku koupili tu správnou a takovou, která mu zajistí zdravé a pohodlné... Celý článek »

Jak vybrat správný fusak

Nevíte, jaký fusak pořídit pro své děťátko? Ztrácíte se v té spoustě modelů, které jsou dnes na trhu? Máme pro vás několik praktických rad a tipů, které vám pomůžou vybrat fusak ušitý přímo na míru vašim potřebám.  Celý článek »

Tipy na správné používání autosedačky

Pro bezpečnost vašeho dítěte na cestách je kromě kvalitní autosedačky důležité i její správné upoutání. Třetí zásadou pak je, aby sedačka odpovídala velikosti a váze dítěte. Žádná ze zásad pro správné používání sedačky není velká věda a přitom na... Celý článek »

Vývoj dítěte do jednoho roku

Pediatr Martin Ggregora ve své knize Vývoj dítěte do jednoho roku využívá jak svých lékařských, tak i rodičovských zkušeností a přístupnou formou přibližuje čtenáři jednotlivé vývojové stupně dětí od narození až po završení prvního roku života.  Celý článek »

Čekáme děťátko

Druhé vydání velmi úspěšné publikace Čekáme děťátko detailně provede rodiče obdobím těhotenství, porodu a péčí o dítě do tří až čtyř let věku.  Celý článek »

Zaujalo nás: Hubnutí bez diet a cvičení

Kdo by to nepoznal na vlastní kůži, či spíše žaludek… Moře nemá chybu, stejně jako hotel a jeho personál. Jenže, ze všeho nejvíc jsme stejně nažhavení na vydatně prostřené švédské stoly. Osvěžující nápoje a výborná kuchyně - to je spojení, ze... Celý článek »

Jak si vybrat správnou pánev?

Jste kuchařský začátečník a pořizujete si nádobí do svého prvního bytu, nebo vyváříte pro velkou rodinu? Poradíme vám pár typů, jak si vybrat správně nádobí do kuchyně. Stačí jen si ujasnit, co potřebujete, co chcete a kolik vám stojí za to do... Celý článek »

Školka s přirozenou výukou angličtiny

Není školka jako školka. Předškolní zařízení Kindergarten, které sídlí v Černošicích a Kunraticích se od podobných zařízení v mnohém liší – jak přístupem, tak i možnostmi, které děti během pobytu mají. Třeba přirozeným učením angličtiny. O... Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené