Venkovní focení: Užijte si barvy podzimu

Fotografování v přírodní scenérii je vždy nejen krásné a romantické, ale pro děti i záživné a dobrodružné. Celé to berou jako hru a tudíž se při tom baví a rády a aktivně spolupracují. Není to jako v ateliéru, kde se jim musí často vymýšlet zábava, aby se tam nenudily. Pro rodiče to na druhou stranu znamená, že budou mít překrásné a neopakovatelné záběry nádherně probarvené přírodou, obzvláště teď, v přicházejícím podzimu.

Kouzelný exteriér

Toužíte po nápaditých profesionálních fotkách vašich dětí, aby byly plné života a radosti, navíc podbarvené přírodními krásami? Pokud ano, zvolte rodinné focení venku v přírodě. Odměnou vám budou nádherné „fotovzpomínky“, které ani po letech neztratí své kouzlo. I děti samotné si při prohlížení snímků rády zavzpomínají, kterak během focení řádily, hrály si a celé si to užívaly. Darujete jim spolu s půvabnými obrázky, na kterých budou skutečně šťastné a zcela přirozené, i úžasné zážitky.

Pro jednotlivce, páry i celé rodiny

Pokud vás zaujala možnost nafocení exteriérových fotek a něco takového byste do svého alba chtěli, pojďte do toho. Nabízím focení venku všem bez rozdílu, ať jste sám/sama, zamilovaná či přátelská dvojice, budoucí maminka a nebo rodina s dětmi, pro každého jsem tady k dispozici pro vaši spokojenost a naplnění vaší touhy. Nemusíte se bát, netrvá to celý den, jen něco mezi jednou hodinou a hodinou a půl, samozřejmě hlavně dle náročnosti. Jelikož mé focení vždy probíhá v pohodové atmosféře, nebude vám to připadat dlouhé a únavné. A jestliže se počasí třeba i zvrtne a pokazí se, nic není ztraceno, lze si bez problémů domluvit jiný termín a nebo, když to nebude vadit, přesunout se na focení do ateliéru.

Jak najít toho správného profesionálního fotografa?

Hledejte takového, který má s focením na veřejnosti už zkušenosti, čím větší, tím lépe. Každopádně si pořádně prohlédněte a zhodnoťte jeho práci, abyste měli lepší představu o možném výsledku. Já osobně mám za sebou už desítky podobných fotografování v exteriérech a jsem schopen, právě díky bohatým zkušenostem, i poradit nejvhodnější místa dle vašich představ. Mně stačí naznačit a naťuknout požadavek a ihned mě napadají ty nejlepší lokality přímo pro vás. Například Praha je doslova plná skvělých exteriérů, od notoricky známých, až po méně profláklé, a jelikož já vím i o takových, možná budete mými tipy mile překvapeni. Mezi známá místa, která mohu doporučit již takto dopředu, jsou například Petřín, Letná, Stromovka, Střelecký ostrov, okolí Vltavy, Břevnovský klášter, různé okouzlující parky a plno dalších.

Další mojí specialitou je to, že i venku běžně používám různé zajímavé rekvizity z ateliéru, například retro kočárky pro malé slečny, stylová dřevěná autíčka pro chlapce a plno dalších, dle vašeho případného zájmu a výběru.

Místa po celých Čechách

Jsem fotograf z Prahy, mám zde i ateliér, ale často cestuji za svými klienty po celé České republice. Znám místa, o kterých jste možná ani netušili a která jsou naprosto krásná a romantická. A to jak v přírodě, tak i v různých městech. Když si mě a moji práci vyhledáte na internetu, stačí zadat jméno Radek Hensley a nebo fotoateliér YesPhoto, najdete mě i při vyhledávání se slovy profesionální fotograf, dětský fotograf či svatební fotograf, fotoateliér praha, ale i např. vizážistka praha, protože i tyto služby je pro vás možno zajistit, můžete si o mně zjistit dostatečné informace, včetně toho, co jsem již vytvořil, a na základě toho mě kontaktujte a dozvíte se o mých možnostech ještě mnohem více. Jsem otevřený každému dialogu a nápadu a ve své profesi fotografa ze všeho nejraději plním představy a přání mých klientů, kteří mi dali svou důvěru. Vždy je vše o domluvě a možnostech, které jsou u mě obrovské. Už teď se na vás a vaše děti moc těším.

Váš Radek Hensley,

profesionální fotograf – YesPhoto, fotostudio Praha

17.9.2019 12:25 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist