Narozeninová party s fotografem – dárek pro celou rodinu

Blíží se den narozenin vašeho dítěte? Uvažujete o tom, že mu naplánujete co nejúžasnější narozeninovou oslavu s kamarády, na které bude sranda a moře zábavy? Ano, to je moc dobrý nápad, protože skutečně vydařená dětská narozeninová párty je pro děti vždy nezapomenutelný zážitek, většinou dokonce i na celý život, jelikož takové věci prostě v lidské mysli a duši zůstávají napříč věkem. Bude na to vzpomínat s úsměvem a radostí, ale vzpomínání pouze v mysli na to, co si pamatuje, možná nebude stačit. Daleko lepší nápad je pozvat si na takovou velkolepou slávu profesionálního fotografa, který zdatně a zkušeně celý ten zábavný rej zdokumentuje.

Znáte to, nejlépe se po letech vzpomíná při prohlížení fotoalba či pouštění si videa. Z obojího pro mě jako profesionálního fotografa, nabízejícího mimo focení i natáčení videa a mnohem více, není problém cokoli zajistit. Sami se můžete podívat, co všechno vám mohu nabídnout, stačí navštívit můj web yesphoto.cz nebo můžete zadat do vyhledávače YesPhoto či moje jméno Radek Hensley a rázem jste u mě v ateliéru. 🙂

Vše potřebné s sebou…

Jako jediný jezdím na dětské oslavy a jiné podobné akce s originálními dětskými rekvizitami a fotopozadími a veškerou potřebnou profesionální fototechnikou. Na vaší oslavě tedy vznikne ne pouze běžný fotokoutek, ve kterém se dá fotit jen do půl pasu, ale opravdový a ojedinělý dětský fotoateliér. Budete mít tedy ode mne  nejen reportážní fotografie, na kterých bude zachyceno veškeré dění na oslavě, ale i profi snímky, jaké jinak vznikají v mém rodinném ateliéru. Je to vlastně takové 2v1 za jednu cenu, tedy rozhodně výhodné.

Pro náročnější klienty nabízím i profesionální narozeninové video z oslavy a mimo to i tisk fotografií na místě. Možností je spousta, stačí se se mnou spojit a ptát se mě na cokoli, rád budu nápomocen.

Moje jedinečná nabídka

Ať po celých Čechách hledáte jak hledáte, jsem skutečně jediný profesionální fotograf zde, který je svými možnostmi, přístupem a zkušenostmi na velmi vysoké úrovni, včetně profesionálního vybavení od velmi zajímavých a jedinečných rekvizit, až po skvělou profi techniku. Také, jak už je uvedeno výše, jsem jediný, kdo s sebou přiveze i zmiňované, pro děti záživné, rekvizity a vytvoří přímo na místě pro případnou potřebu i fotokoutek pro vytvoření ateliérových fotografií.

Na čem si zakládám je samozřejmě komunikace se zákazníky a snaha vyjít jim co nejvíce vstříc a naplno uspokojovat jejich přání a představy, to vše k jejich naprosté spokojenosti. Já sám osobně si vždy ze všeho nejvíce přeji, aby byly vaše děti během celého průběhu akce šťastné, ale poté i nadšené z výsledku, kdy jim budou oči radostně zářit, až si spolu s vámi či kamarády budou prohlížet vzniklé fotografie či pouštět si v televizi video a budou vesele vzpomínat, jaká to byla švanda. Věřte, že momentálně na českém trhu nenajdete lepší volbu než je YesPhoto.

Moje foto a video služby lze objednat po celé České republice, přijedu kamkoli a na ceně se jistě vždy domluvíme, možností je spousta.

Váš Radek Hensley, profesionální dětský fotograf – YesPhoto

9.10.2019 12:40 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist