Strážný duch domácnosti se o suchý vzduch postará

Tygr je v čínské mytologii považován za strážného ducha domácnosti, a je k němu přistupováno uctivým způsobem. Jeho síla a vitalita se nyní může dostat i k vám domů v podobě zvlhčovače vzduchu BBH 8001 od Bayby, právě ve tvaru tohoto majestátního zvířete.

uvodni_fotografie-1100x618.jpg Zdroj: Bayby

Bezpečné použití

Zatímco vzhled si zamilují především děti, jeho funkce ocení všichni rodiče. Ultrazvukový zvlhčovač ve tvaru tygra zajišťuje pro dítě maximální bezpečí. Pracuje na principu vysokofrekvenčního oscilátoru 2,4 Mhz, díky kterému produkuje studenou páru – do vzduchu rozstřikuje mikroskopické částečky vody, které nijak neohřívá. Nedochází tedy k ovlivňování teploty v místnosti, a zároveň neohrozí riziko opaření horkou vodou.

Dlouhá doba zvlhčování

Zvlhčovač BAYBY BBH 8001 disponuje velkým zásobníkem na vodu – 3,7 litru, který zaručuje dobu provozu až 12 hodin na jedno naplnění. Nemusí se bát ani rodiče, kteří pro svou ratolest pořídili větší pokoj. Zvlhčovací výkon 300 ml/h se hodí do prostor i o velikosti do 25 metru čtverečních.

Nic neuslyšíte

Kromě líbivého designu, který doplňuje celou Zoo nabídku Bayby (pozn. Bayby nabízí zvlhčovače ve tvaru lišky a slona) si rodiče zamilují i velmi tichý provoz (méně než 35 dB). Přístroj tak lze mít puštěný celou noc, a spánek vašich dětí nebude nikterak narušen.

Žádné další příslušenství

Výkon zvlhčovače BBH 8001 lze jednoduše regulovat otočením ovládacího kolečka. Pokud voda dochází, upozorní vás na tuto eventualitu LED kontrolka. A pokud vodu nedoplníte, zvlhčovač se sám vypne, takže nehrozí, že by došlo k přehřátí. A v neposlední řadě oceníte, že není potřeba dokupovat žádné další filtry.

Je to jednoduší než kdykoliv jindy. Pohodlí a bezpečnost vašich nejmenších je prioritou číslo jedna a zvlhčovač Bayby BBH 8001 se stane nepostradatelným pomocníkem, který zajistí správnou vlhkost v jakékoliv místnosti.

24.9.2020 12:00 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: voda

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist