Těhotenská kalkulačka

Kalkulačka zobrazí pravděpodobné datum narození vašeho miminka.
Zadejte do těhotenské kalkulačky datum prvního dne vaší poslední menstruace a počkejte na výsledky.

Jste těhotná?

Získejte informace tvořené odboníky z ÚPMD o vývoji plodu, těhotenských změnách a jedinečné ilustrace plodu v daném týdnu. Zaregistrujte se na Babyweb.cz a přihlaste se k odebírání příslušného zpravodaje ve vašem uživatelském účtu.

Témata babywebu

Vaše miminko

Podívejte se, jak se vaše miminko v břiše vyvíjí týden po týdnu. Kdy je termín porodu, jak se stanovuje i jak si ho můžete spočítat sama v kalkulačce. Čekáte dvojčata nebo více dětí? Na co se připravit? Zjistíte, co vás čeká v těhotenství. I co všechno prozradí ultrazvuk miminka.
Další

Vaše tělo

Tělo se během těhotenství mění. Podívejte se, jaké změny přijdou v jednotlivých týdnech, jaké vás čekají vyšetření i jak má vypadat přibírání. Kdy nastává takzvané rizikové těhotenství nebo mimoděložní těhotenství. Jaký je rozdíl mezi prvním, druhým a třetím trimestrem. A kdy hrozí potrat.
Další

Zdravé těhotenství

Manuál ke zdravému těhotenství. Dozvíte se: Jak je to s přibíráním v těhotenství. Jak vznikají strie a jak s nimi bojovat. Které potíže v těhotenství jsou normální. Jak je to s bolestí hlavy, nevolnostmi, pálením žáhy či těhotenskou cukrovkou? Co, když jsem těhotná a chytnu covid-19?
Další

Výživa a pohyb

Praktický rádce co jíst a pít v těhotenství a co je naopak absolutně nevhodné. Jsou diety v těhotenství nebezpečné? A ty zdravotní? Jak na pohyb v těhotenství.
Další

Příprava na dítě

Během těhotenství se musíme na příchod dítěte dobře připravit. Je potřeba nachystat výbavu pro miminko, zařídit dětský pokoj a hlavně vybrat jméno pro miminko. Víte, co obnáší mateřská dovolená a kdy začíná rodičovská?
Další

Váš život

Těhotenstvím život ženy nekončí. Jen se hodně mění. Je potřeba zvážit další kariéru a připravit se na nástup na mateřskou dovolenou. Podívejte se na tipy, jak bezpečně cestovat v těhotenství i zda je sex v těhotenství bezpečný.
Další

Výbava pro miminko

Víte, co všechno bude vaše miminko potřebovat? Podívejte se, jak vybrat dobrý kočárek a autosedačku. Jaká postýlka je vhodná pro miminko a co všechno budete potřebovat pro koupání. Je lepší vanička nebo koupací kyblík? A proč jsou chůvičky nejlepším kamarádem každé maminky.
Další
30.4.2017 9:56
Více o tématu: menstruace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist