Rozlučte se s dětskými kolikami!

„Uaa Uaa“ Každovečerní křik kojence už potrápil nejednu maminku. Daly by všechno za to, aby své miminko zbavily utrpení. Pomoc jim nabízí Suavinex, který představil funkční inovativní kojeneckou antikolickou lahev ZERØ.ZERØ ™. Inspiraci našel v přírodě.

Antikolická lahev Suavinex ZERØ.ZERØ ™ na první pohled upoutá svým tvarem připomínajícím ženský prs. Je to proto, aby maminky mohly co nejdéle kombinovat kojení a přikrmování z lahvičky. Vědecké studie totiž prokázaly, že pro zachování kojení je tato podoba jedním z nejdůležitějších faktorů. Většina společností již inovovala savičky, ale Suavinex to vzal komplexně a přepracoval i design a funkčnost lahve.

Součástí Antikolické lahve Suavinex ZERØ.ZERØ ™ je totiž speciální inteligentní antikolikový váček, který funguje podobně jako mléčné žlázy. Je vyrobený ze silikonu a stahuje se podle toho, jak dítě saje, aniž by bylo nutné odebírat vzduch z vnějšku pro to, aby se kompenzovalo vakuum vytvořené uvnitř lahve. Díky tomu se v průběhu krmení netvoří bubliny, mléko neoxiduje a je tak déle čerstvé a lépe si uchovává živiny.

Savička jako bradavka

Savička dokonale napodobuje tvar i délku matčiny bradavky a díky speciálnímu ultra měkkému silikonu také vzbuzuje u miminka pocity, že saje z matčiny bradavky. Tyto savičky doporučuje jak Španělská společnost pro dětskou stomatologii (SEOP), tak i Italská asociace specialistů na ortodoncii (ASIO). V testech 97 % dotázaných odborníků¹ uvedlo, že tvar i textura saviček umožňují zachovat kojení při současném dokrmování z lahve.

Při výběru saviček je důležité zvolit správnou sílu průtoku. Lze vybírat ze třech možností, díky tomu lze lahve Suavinex ZERØ.ZERØ ™ používat delší dobu a vyhoví každé situaci. Lahve jsou dokonce doporučovány i předčasně narozeným dětem se slabou schopností sání.

  • Pomalý průtok umožňuje omezený průtok tekutiny a doporučuje se jej využívat během prvních několika dnů života.
  • Střední průtok umožňuje proudění všech typů tekutin se střední hustotou a je ideální nejen pro mléko, ale lze do lahvičky nalít též šťávu a řídké pyré.
  • Adaptabilní průtok umožňuje proudění většího nebo menšího množství tekutiny v závislosti na síle, kterou dítě saje. Tato varianta se speciálně doporučuje pro kombinování kojení a dokrmování z lahve.

Lahvičky jsme nechali otestovat maminkami v běžných životních situacích. 92 % maminek² zaujala neobvyklá podobnost savičky a mateřského prsu i na dotek. Mnoho maminek také vypozorovalo, že dítě je během krmení z lahve ZERØ.ZERØ ™ klidnější a uvolněnější.


¹Posouzení testování účinnosti: Osobní pohovory s 84 zdravotníky včetně porodních asistentů a pediatrů.

²Test použití v reálných podmínkách: „Při trápení s kolikou“ u 11 dětí ve věku 0 až 3 měsíců a „Kompatibilita s kojením“ u 12 dětí ve věku 3 až 7 měsíců při minimálně 2 krmeních denně a po dobu 10 dnů.

27.9.2019 12:18 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist