Focení miminek u vás doma

Jestliže toužíte po fotografiích vašeho miminka, které budou mít tu správnou domácí atmosféru s uklidňující rodinnou pohodou a na první pohled radostnou spokojenost, pak je pro vás ideální volbou fotografování u vás doma. Není nic krásnějšího a veselejšího, než snímky z vašeho vlastního domova, kde jste obklopeni svým drahým a milovaným protějškem a svými ratolestmi. To je pak celá rodinná atmosféra naprosto dokonalá. Vždyť právě domov je přece nedílnou součástí vašeho životního příběhu.

Není potřeba mít bydlení jako z katalogu, jako jediný dětský fotograf totiž přivezu s sebou část svého ateliéru se všemožnými rekvizitami, vybraným fotopozadím a všemožnými doplňky, které si samozřejmě můžeme předem domluvit. Budete mít tedy z celého domácího focení jak špičkové ateliérové fotografie, vystajlované do nejmenšího detailu, jako byste přijeli ke mně do ateliéru, tak i přirozené live stylové fotografie z vašeho domova.

To je asi ta nejvyšší přidaná hodnota – různorodost fotografií a přirozenost domácího prostředí – když přijedu já za vámi domů. Není vůbec žádný problém si mě vyhledat, včetně informací o mně, např. stačí zadat do vyhledávače YesPhoto a nebo jméno Radek Hensley.

Nejen úžasná domácí vzpomínka

Představte si po mnoha letech svého potomka, třeba již dospělého, kterak sedí u sebe doma v obýváku a prohlíží si rodinné album, kde na fotografiích vidí své rodiče takové, jací byli kdysi, navíc ve svém původním domově, kde on sám vyrůstal. Vrátí se mu nejen ona vzpomínka, ale spolu s ní také celá atmosféra, ve které tyto snímky vznikaly. Vrátí se v čase do svého šťastného a bezstarostného dětství, kdy prožíval mnoho překrásných chvil.

Krásná představa? Ano, samozřejmě, proto je vhodné focení doma, ve vašem prostředí, s vámi a vašimi nejbližšími.

Lifestyle focení

Už v samotném názvu tohoto stylu je vše obsažené – zachytit na snímcích život co nejpřirozeněji, co jen to jde. Jde o styl portrétní fotografie, zachycující v co nejreálnější podobě normální život, skutečné a momentální události, lidské emoce, danou atmosféru, pocity. Je úplně jedno, zda jde o životní důležité okamžiky jedince a nebo celé rodiny. Při focení tohoto stylu by fotograf neměl příliš zasahovat do děje, aranžovat a režírovat situace, když už, tak jen lehce posunout v celém ději o kousek dále, ale neodklánět na jiný směr, a spíše je dokumentaristou, pozorovatelem a následně vypravěčem celého fotopříběhu. Cílem je pak dílo, výtvor, který je dokonalým a zajímavým odkazem pro příští rodinné generace.

Co to pro vás znamená

Pro vás a pro vaše děti je to obrovská výhoda, například v tom, že nemusíte předem plánovat, co všechno vzít na místo fotografování, co nezapomenout, nemáte z toho všeho stresy a nervy, protože vlastně nikam nemusíte, ale jste doma ve svém prostředí, kde máte po ruce vše, co potřebujete. A díky tomu to dává klid do duší všech zúčastněných, tedy jak rodičů, tak i dětí, díky čemuž je pak i samotné focení více pohodové a tím i přirozené. No a právě o to nejvíce jde.

Celý průběh Lifestyle fotoakce je pak naplno přizpůsobený potřebám dítěte, vše probíhá dle běžných rodinných zvyklostí a dle normálního rodinného režimu – probuzení, kojení, přebalování, převlékání, koupání, hraní si, lezení po zemi či první krůčky, pobíhání – a při tom všem probíhá průběžné focení a zachycování životních událostí. Nezřídka se stává, že se právě při Lifestyle focení podaří zachytit něco „velkého poprvé“, z čehož je pak obrovská rodinná radost.

Jinak tento styl focení samozřejmě není určený pouze pro miminka a novorozeňata, objednat si ho může jakákoli rodina, která chce zachytit své každodenní soužití.

Taťkové, doma je prostě „doma“…

Další výhodou je fakt, že když se to celé fotí v domácím prostředí, dobře to zvládají i muži, tedy tatínkové, o kterých je známé, že pozici před objektivem moc v lásce nemají. Takto z nich však padá velká část nervozity a i oni jsou najednou skvěle přirození a nemají problém chovat se zcela normálně, jak se doma chovají. Je to potom velmi znát i na samotných výsledných snímcích, což je velice přínosné pro samotný záměr a výsledek Lifestyle focení.

Nechcete do ateliéru? Nevadí…

Jestliže chcete hezké a zajímavé rodinné fotovzpomínky, ale moc se vám nechce strávit kvůli tomu den v ateliéru, je tu právě pro vás možnost Lifestyle focení. Řada výhod je již popsána výše, ale hlavním plusem pro celou rodinu zůstává právě ten klid a pohoda, bez stresů a trémy, a hlavně dokonalá přirozenost všech zúčastněných. Toužíte po skutečném fotodokumentu z vašeho rodinného života s dokonale reálnými záběry? Pak jednoznačně zvolte Lifestyle focení. Stačí vyhledat YesPhoto, jsem připraven vám poradit a být vám v tomto plně k dispozici.

Váš Radek Hensley

11.9.2019 12:28 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist