Ovulační kalendář

Ovulační kalendář zobrazí orientačně vaše plodné dny v období následujících šesti měsíců a také přibližné datum porodu v případě, že v těchto dnech dojde k početí.

Zadejte potřebná data do ovulační kalkulačky pro výpočet ovulace a plodných dnů a počkejte na výsledky.

POZNÁMKA: Ovulační kalendář udává pouze přibližná data. Máte-li nepravidelnou menstruaci, může být výpočet ovulace a plodných dnů nepřesný. V takovém případě je vhodnější měřit tělesnou teplotu a zaměřit se na texturu poševního hlenu. Podrobný návod jak na to, najdete v článku MUDr. Radima Uzla: Zjistěte, kdy máte ideální dny pro početí.

Témata babywebu

Jak otěhotnět

Plánujete dítě? Spočítejte si v kalkulačce plodné dny a zjistěte, jak funguje ovulační test. Nedaří se vám otěhotnět? Přečtěte si o léčbě neplodnosti, speciálních cvicích, IVF i adopci.
Další

Nemůžu otěhotnět

Zjistěte, jaké jsou nejčastější problémy, které vedou k neplodnosti a jaké jsou možnosti řešení. Dozvíte se, co vás čeká při IVF a léčbě neplodnosti. Podívejte se, jaké cviky pomáhají podpořit šanci otěhotnět. Dozvíte se, jak probíhá adopce a jaká úskalí skrývá. A řekneme si, jaká jsou vážná onemocnění, které mají vliv na možnost otěhotnění.
Další

Jsem těhotná

Kdy je nejlepší udělat si těhotenský test a jaké typy testů existují? Kdy je vhodné navštívit lékaře? Jak se těhotenství pozná? Podívejte se na různé příznaky těhotenství. Vyzkoušejte si spočítat termín porodu v praktické kalkulačce. A objevte, jak bude těhotenství vypadat týden po týdnu, i jak vypadají komplikace v podobě mimoděložního těhotenství a potratu. A prozradíme, zda je sex v těhotenství nebezpečný.
Další

Zdravá a fit

Dobrá kondice zvýší vaši šanci na otěhotnění. Jak má vypadat zdravá menstruace, jak hubnout, a co lze řešit alternativní léčbou? Tipy, jak zabojujete s alergiemi.
Další
20.3.2017 11:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist