Jaké pobyty v Mariánských Lázních jsou vhodné i pro děti?

Školy se zavřely, děti se učí doma. Pro nás rodiče to znamená jediné. S těmi mladšími zůstat doma, těm větším poskytnout zázemí pro distanční výuku. V každém případě jde o náročné období. I když se ráno vzbudíme poměrně odpočatí, večer u televize usínáme dřív, než se stihneme třeba jen navečeřet.

perex_titulka_rodina-1100x618.jpg Zdroj: Hotely Mariánské Lázně s.r.o.

Co s tím? Teď s tím asi nic nenaděláme, můžeme si ale začít plánovat odměnu v podobě pobytu v lázních. A děti tam s námi mohou také, ani pro ně to teď není jednoduché. Jdete do toho s námi?

Ať už máte dítko školou povinné a předchozí věty na vás padly jako ulité, nebo máte malého sviště, který vám dává zabrat, pobyt v lázních vám vlije do žil novou energii. Mezi jedny z nejoblíbenějších lázní pro rodinné pobyty patří Mariánské Lázně. Ty leží v západních Čechách a jsou součástí proslulého západočeského lázeňského trojúhelníku. Na jaký pobyt tam mohou i děti?

Proč zrovna Mariánské Lázně?

Mariánské Lázně jsou někdy nazývány parkem ve městě, nebo městem v parku. Obojí je svým způsobem pravda, parky jsou tu všudypřítomné. Lákají k procházkám a ty děti přeci milují. Když se přitom vydáte na lázeňskou oplatku, nebo putování po městě s veverkami Karolínou a Rudou, máte o zábavu postaráno.

Mezi další tip na výlet ve městě, kde se budou bavit děti i dospělí, patří návštěva parku miniatur Boheminia. Víc než sedm desítek našich památek tu čeká na obdivovatele, některé děti mohou dokonce ovládat. Třeba takové muzeum železnice v Lužné nebo model Ještědu.

Jaké lázeňské pobyty se hodí i pro děti?

Když se chystáte na rodinnou dovolenou, je důležité si ověřit, zda vámi vybraný hotel je určen i pro dětské návštěvníky. Možná to bude znít divně, do některých hotelů ale mají děti vstup zakázaný. Jak je to v Mariánských Lázních?

Lázeňské pobyty přímo pro děti v nabídce nenajdete, jako doprovod dospělých ale do lázní děti určitě mohou. Na procedury vás mohou doprovodit, případně můžete využít dětský koutek v hotelu.

Tip číslo jedna: Rodinná dovolená v hotelu Spa Resort Hvězda

Ubytujete se v rodinném pokoji, pochutnáte si na polopenzi ve formě bufetu, každý den se můžete těšit na bazén s whirlpoolem a fitness. Navštívíte solnou jeskyni a k tomu všemu si můžete dokoupit další procedury se slevou.

Víte, že Health Spa Resort Hvězda má největší lázeňský bazén a chodbou je propojený s komplexem Římských Lázní?

Tip číslo dva: Rodinný pobyt v hotelu Romanza

Hledáte hotel za příznivou cenu, který se nachází v centru města? Vsaďte na hotel Romanza s velkými pokoji a možností dokoupit si pro dospělé wellness procedury.

Tip číslo tři: Rodinný balíček v hotelu Centrální Lázně

Hotel Centrální Lázně vám kromě krásného ubytování a skvělé kuchyně nabízí tradiční lázeňskou léčbu založenou hlavně na využití slatiny, minerálních pramenů a léčivého Mariina plynu. Součástí pobytu je vstup do bazénu s whirlpoolem, volný vstup do Premier fitness centra. Za poplatek si můžete půjčit elektrokola a koloběžky.

18.11.2020 6:05 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: dětidovolenávýlet

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist