Garnier Fructis: zdravá zářivá blond

Blondýnky ztělesňují lesk a slávu. Jsou sexy ikonami vyzařujícími chladnou, svůdnou a smyslnou krásu. Ať už jde o hollywoodské herečky nebo topmodelky na nejprestižnějších přehlídkových molech, blondýnky jsou vždy fascinující. Bez ohledu na to, zda jsou přirozené nebo odbarvené, jsou neustále středem pozornosti.

 

Blondýnky neustále hledají dokonalou vlasovou péči

Vlasové péče pro blond vlasy se soustředí pouze na povrchový lesk a nemíří na nejdůležitější problém: nedostatek objemu a síly, které jsou zodpovědné za nevýrazný vzhled vlasů.

Dnešní přípravky pro světlé vlasy tak účinkují pouze na povrchu, ale nenabízejí dlouhotrvající výsledky. Blond vlasy přitom vyžadují zesílení víc, než kterékoli jiné.

Pokud se neřeší základní problém světlých vlasů, pouhé dodání lesku pro jejich zkrášlení nestačí. Vlasy zůstávají zplihlé, bez života a křehké

Nepřítelem blond vlasů je nevýrazná barva bez textury. Nekvalitní koloristické služby, přehnaně agresivních trvalé úpravy a tvrdá voda mohou způsobit nevýrazný vzhled vlasů.

Garnier Fructis dnes nabízí řešení všech potřeb blond vlasů: síla a lesk.

„Žádné jiné vlasy nepotřebují více síly než blond vlasy…“

1 ze 3 žen na světě má blond vlasy: Světlá je nejběžnější barvou vlasů, barvou, kterou si ženy nejčastěji vybírají. (Health & beauty Europe 5, 2005)

Blond je fascinující, paleta odstínů je nekonečná: Dětsky blond, svůdná blond, nordická blondýnka, benátská blond… Světlé vlasy jsou součástí naší kolektivní představivosti. Jde o legendární barvu.

Žádné jiné vlasy nepotřebují více síly než blond vlasy: Světlé vlasy jsou velmi jemné. Často jsou křehké, nevýrazné, mají poškozené konečky. Mohou být lámavé a jejich vlákna jsou přirozeně křehčí. Je třeba dodat jim pevnost.

Světlé vlasy jsou často citlivější vůči nevhodnému prostředí: Jsou často křehké, mají sklon absorbovat všechny škodlivé elementy našeho moderního života. Opatrně – znečištění, cigaretový kouř a tvrdá voda patří mezi příčiny výskytu suchých a nevýrazných vlasů.

Více o tématu: světlé vlasyvlasyvoda

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist