Hledáte nejbezpečnější kočárek pro své miminko? Skandinávská firma Emmaljunga dbá na komfort a bezpečí už téměř sto let

Čekáte v letošním roce příchod nového potomka? Gratulujeme! Čekají vás krásné chvíle a velká životní změna. Určitě se na ni chcete co nejlépe připravit a pořídit vašemu miminku tu nejlepší výbavičku. Takovou, aby vyhovovala především jemu, ale také vám. Máte štěstí, protože v dnešní době je trh s dětskými produkty rozmanitý a je z čeho vybírat.

emmaljunga_image-01-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint

Stálicí ve výrobě produktů pro děti jsou země severní Evropy, jejichž značky mají dlouholetou tradici a vyznačují se nekompromisními nároky na bezpečnost a pohodlí dítěte. Při výběru kočárku nešlápnete vedle u švédské značky Emmaljunga. Na český trh je dodává společnost Babypoint s.r.o.

Vedle bezpečnosti také kvalita a udržitelnost. Švédská rodinná značka s tradicí, která sahá až do roku 1925, ví, co je pro rodiče a jejich děti nejdůležitější. Přestože své produkty vyrábí téměř sto let, ohlíží se na životní prostředí a při výrobě dbá na zdravé a udržitelné způsoby. Snaží se, aby jejich kočárky byly „SKUTEČNĚ ZELENÉ“. Kočárky jsou navržené tak, aby měly dlouhou životnost a daly se snadno recyklovat. Při jejich výrobě je kladen důraz na maximální snížení spotřeby energií, vody, emisí, nákladů na dopravu a CO2. Při koupi kočárku Emmaljunga můžete být klidní, protože jste si určitě vybrali takový produkt, který byl vyroben za nejlepších podmínek a minimálně polovina materiálu v něm je recyklovatelná. Pár příkladů za všechny: Emmaljunga odmítla vyrábět své produkty v Asii, ve svých fabrikách šetří produkci oxidu uhličitého do životního prostředí, využívá obnovitelné zdroje energie a snahou firmy je co největší energetická soběstačnost. V posledních letech šetří energii mimo jiné prostřednictvím solárních panelů, které umístila na svůj hlavní závod ve Švédsku, využívá rovněž hydroelektrárnu. Veškerá voda z výroby je opětovně čištěna a vrací se ve 100 % zpět do oběhu. Emmaljunga pro výrobu kočárků využívá nízkouhlíkový hliník, který má CO2 stopu ¼ oproti běžnému hliníku.

Perfektní zpracování, úžasné materiály a ruční výroba zaručují neuvěřitelně vysokou kvalitu výrobků.

Kvalitní a řemeslné zpracování není ale záležitost moderní doby a aktuálního směru švédské firmy. Na precizní výrobu dbá Emmaljunga od samých počátků v roce 1925, kdy své první kočárky vytvořila ve staré dřevěné budově. Přechod od dílny k průmyslu ve 40. letech 20. století v zakořeněných přesvědčeních švédské rodinné firmy, kterou nyní vede třetí generace majitelů jedné rodiny, nic nezměnil – snad jen výrazné navýšení objemu výroby a postupný rozmach kočárků Emmaljunga do celé Evropy.

Co se týče konkrétních produktů, vybrat si můžete například kočárek z kolekce Classic. Tyto kočárky jsou prodávané v kompletních setech – s konstrukcí, hlubokou korbou pro nejmenší miminka a sportovní nástavbou pro sedící děti. Kočárek Classic je všestranný a díky nastavitelnému odpružení a také ohromným kolům ho využijete jak do města, tak na vycházky či túry do členitějšího terénu. Protože je bezpečnost dítěte u výrobců Emmaljungy na prvním místě, vězte, že své dítě budete vozit v jednom z nejbezpečnějších a nejpohodlnějších kočárků na trhu. Jeho výroba proběhla s vysokým ohledem na životní prostředí a udržitelnost.

A pozor – pokud vás čeká životní radost dvojnásobná, tedy jste v očekávání dvojčátek, i na vás švédští výrobci mysleli. V kolekci Classic nabízí Emmaljunga rovněž kočárek pro dvojčata. Stejně jako kočárek pro jedno miminko je i verze “twin” dokonale všestranná a vhodná do všech terénů. Také v této verzi je součástí setu konstrukce, dvě hluboké korby pro ležící miminko a dvě sportovní nástavby pro sedící dítka.

V kolekci Select si z nabídky Emmaljungy můžete vybrat samostatně konstrukci kočárku, sportovní nástavbu a korbu. Oproti kolekci Classic nabízí konstrukce kočárku Select sofistikovanější odpružení kopírující terén, pevnější uchycení korby a sportovního sezení, snadnější skládání kočárku jednou rukou, koženkovou rukojeť, moskytiéru a několik luxusnějších detailů. Stejně jako v ostatních produktech je ale 100% zaručeno bezpečí dítěte, pohodlí a ekologická výroba se zárukou padesátiprocentní recyklovatelnosti kočárku.
Více informací najdete na webových stránkách, Facebooku, Instagramu.

 

 

 

12.5.2022 11:34 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist