Léto bez brýlí

Chcete si užít léto bez omezení a v pohodlí? Zbavte se své závislosti na brýlích a kontaktních čočkách. O prázdninách připravilo Refrakční Centrum Praha akční slevové akce na šetrné a bezbolestné laserové oční operace. Využijte je a vyřeště svůj problém jednou pro vždy!

Léto je překrásným ročním obdobím, snad pro dlouhé sluneční dny, snad pro vysoké teploty, které nás nutí hodit vše za hlavu a podlehnout lenivému tempu a trávit čas někde u vody. A taky jsou prázdniny, milované a netrpělivě vyhlížené žáky, studenty i jejich učiteli. My ostatní se zase těšíme na dovolené, cestování, koupání, sportování a třeba i práci na zahrádce.

Trpíte-li dioptrickou vadou a neobejdete se bez brýlí či kontaktních čoček, tak se v tomto období více než kdy jinde může objevit problém, který jinak radostné chvíle plné pohody spolehlivě otráví.

Určitě dobře znáte nepohodlí, které dioptrické brýle představují. Při pobytu u vody jsou krajně nepraktické, hrozí jejich ztráta, rozbití či poškození a ani plavání v brýlích není nic příjemného. Při sportech jako je volejbal nebo tenis zase omezují zorné pole, což vás může výrazně proti soupeřům znevýhodnit. Při nepříznivém počasí je nutné brýlová skla neustále otírat. Dioptrické brýle navíc neumožňují nosit módní sluneční brýle, které jsou do slunného letního počasí také velmi důležité, natož je střídat podle nálady nebo oblečení. V tomto případě je nutné, pořídit si dioptrická sluneční skla, samozabarvovací skla či nepříliš slušivé sluneční klipy na dioptrické brýle.

Kontaktní čočky dyskomfort dioptrických brýlí určitě vyřeší, ale přináší zase jiná rizika. Některá se právě vlivem teplého počasí ještě zvyšují. U vody hrozí riziko jejich vyplavení, či zanesení nepříjemné infekce do oka. Při pobytu v prašném prostředí je nutné čočky čistit, měnit, v případě většího podráždění očí vyjmout a nasadit brýle. Ale co je hlavní? Je potřeba neustále dodržovat hygienu. Jenže jak dodržovat poměrně striktní pravidla při celodenním výšlapu, na pláži nebo na výletě v přírodě? Navíc je potřeba, mít u sebe vždy dostatek roztoku i náhradní čočky pro případ jejich ztráty či poškození. Pokud plánujete cestu letadlem, počítejte s tím, že suchý vzduch v kabině může vaše čočky vysušit, je tedy nutné, zejména na delší cesty, mít s sebou brýle a v případě nepohodlí je za kontaktní čočky vyměnit.

Kontaktní čočky nás zkrátka umí v létě pěkně potrápit a způsobit zanesení infekce, která nás spolehlivě z letních radovánek na čas vyřadí. Bohužel jsou známy i případy, kdy nebezpečný zánět v oku, který prokazatelně vznikl nedodržením hygienických pravidel, trvale zrak poškodil, tudíž by bylo vhodné, této situaci se předem vyvarovat. A co navíc dělat, když čočka vypadne, poškodí se nebo ztratí?

Řešení je překvapivě velmi snadné – bezpečná, rychlá a přesná laserová operace očí.

Navíc vás čeká skvělá sleva v celkové výši až 10 000 Kč, která je připravena pro všechny klienty, kteří se rozhodnou během července a srpna letošního roku podstoupit laserové operace očí FEMTOLASIK nebo dokonce iDESIGN iLASIK. Druhá jmenovaná metoda je považována za nejpřesnější a nejbezpečnější metodu korekce refrakčních vad (jako jediný splňuje i nejpřísnější kritéria pro piloty NASA). Tato procedura je dostupná jen u nás, jako na jediném pracovišti v ČR.

Podrobnější informace vám rádi sdělíme telefonicky nebo při vstupním vyšetření. Více informací najdete na našich stránkách www.refrakcnicentrum.cz.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist