Ahoj Markéto, ostatním

28.4.2013 (18:31) #895469 Z Zuzana TRegistrovaný uživatel Ahoj Markéto, ostatním názorům tady v diskuzi ohledně kojení i chování. Podle mě je nejlepší kojení podle přání prcka, pokud chtěl co dvě hodiny, tak prostě co dvě hodiny, však ono se to upraví, naučí se napít se víc a pak i dýl vydržet. Ale s tím souvisí […]

#895469
Z Zuzana T
Registrovaný uživatel

Ahoj Markéto, ostatním názorům tady v diskuzi ohledně kojení i chování. Podle mě je nejlepší kojení podle přání prcka, pokud chtěl co dvě hodiny, tak prostě co dvě hodiny, však ono se to upraví, naučí se napít se víc a pak i dýl vydržet. Ale s tím souvisí to, že ho necháš pít tak dlouho, jak jen chce a nejlépe jen z jednoho prsu. To blinkání podle mé zkušenosti není přepíjením, ale celkem běžný reflux. Naše malá ho taky měla, po každém kojení jsem ji musela držet ze začátku alespoň dvacet minut na rameni, aby se nepoblinkala, rozhodně jsem ji nesměla hned potom přebalovat ani položit, jinak šlo hned vše ven. Postýlku zkus vyvýšit tak, aby měl prcek hlavičku výš než tělíčko, ale ne polštář, měl by ležet na rovném, spíš podložit matraci.

Co se týká chování, tak naše malá je chovánek ještě teď, ve svých 13ti měsících, ale na druhou stranu, má ráda lidi a vůbec se nebojí jakékoliv „hlídací tety“, návštěvy, je to společenský tvor a vůbec jí nevadí, když jí zmizím z dohledu, prostě je jen ráda středem pozornosti. Beru to tak, že je prostě taková extrovertní povaha. Prvních pár měsíců jsem ji chovala taky, nosila ji v šátku, byla jí pořád na dohled. Já jsem byla taky takový chovánek podle mých rodičů a dnes k nim mám naprostou důvěru, tak chci, aby ji měla malá i vke mně a tak ji taky dávám, to co chce, když chce chovat, tak ji chovám.

Snad ti i můj názor pomůže v rozhodování, ale řiď se hlavně vlastním rozumem, ty nejlíp poznáš, co tvoje dítě potřebuje, ani doktor, ani žádná maminka ti neporadí líp, než co cítíš ty sama.

Měj se hezky, Zuzka

musím se přidat k

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist