OWLET – výjimečné smart zařízení pro novorozence konečně u nás

Již několik let čeští rodiče ví, že existují i opravdu chytré chůvičky a pokročilá smart zařízení pro novorozence. Konečně nyní přišla chvíle, kdy lze legendární americké výrobky Owlet koupit standardně v české oficiální distribuci. Owlet je zárukou kvality a spolehlivě fungujícího zařízení a rychlé mobilní aplikace. Ta přenáší informace ze senzorů v chytré ponožce Smart Sock 3 a kamery Owlet Cam v reálném čase do vašeho telefonu. A to kamkoliv po světě, klidně oběma rodičů najednou.

owlet_1100x618_0000s_0002_pdp_duo_1-notextnoaward-2-1100x618.jpg Zdroj: Certus mercatus

Chytrá ponožka Owlet Smart Sock 3 je dokonalý nástroj pro zjišťování hodnot vašeho miminka v reálném čase. Oproti jiným přístrojům, které monitorují tepovou frekvenci, a to jen při správném ležení dítěte na podložce se senzory, má chytrá ponožka Owlet mnoho výhod. Zásadní benefit senzorů v ponožce, oproti podložkovým je minimalizace falešných alarmů. Každý, kdo někdy v noci vstal rozespalý k plačícímu dítěti a chtěl ho pochovat, aniž by si vzpomněl na podložku s alarmem, jistě ví, že budit sousedy a rodinu není nic příjemného. To se s ponožkou Owlet nikdy nestane.

Kromě zásadních informací, jako je tepová frekvence a saturace krve kyslíkem ponožka Owlet měří, ukládá a v aplikaci tvoří historii spánkových trendů dítěte. Sami si tak ověříte, kde se mu spí dobře, v čem, či jestli se nebudí častěji, než by malé dítě mělo. Moderní senzory zobrazují skrze mobilní aplikaci tepovou frekvenci a saturaci krve. A díky umístění v ponožce to zvládají, i když si dítě sedne či převalí na bok. Prostě neustále nasazené ponožce.

Ponožka Owlet Smart Sock 3 je v nabídce s různým příslušenstvím, stylové barevné ponožky i několik velikostí. Díky tomu lze ponožky využívat u dětí až do 25 kg a vydrží vám výrazně déle, než jiné přístroje pro novorozence.

Chytrá kamera Owlet Cam je luxusně zpracovaný produkt. Je nasazena v magnetickém držáku a lze ji natáčet dle individuálních potřeb. Kamera vás skrze aplikaci v mobilním telefonu upozorní na zvuk či pohyb dítěte. Aplikace funguje i v „pozadí“, což ji odlišuje od chůviček, které udělají z vašeho mobilu jen přenosný monitor. S dítětem lze komunikovat obousměrně, uslyší vás, i vy jeho. A to kdykoliv a odkudkoliv.

Kamera umožňuje přenos obrazu v kvalitě Full HD, má i noční režim pro přenos obrazu v noci a širokoúhlý objektiv. Ten zabere každou postýlku a vaše dítě se před vámi jen tak neschová. Pro maximální jistotu rodiče, že je vše v pořádku, snímá kamera i teplotu v místnosti.

Owlet je ověřená a promyšlená technologie, která myslí na všechny situace. Ne každý, a ne vždy má u sebe mobilní telefon. A pro takové situace je zde dokovací stanice Owlet. Ta funguje jako rychlá bezdrátová nabíječka senzorů v chytré ponožce Owlet Smart Sock 3 a zároveň díky barevným diodám dokáže dát vědět na první pohled (přes den i v noci) jak jsou na tom hodnoty snímané senzorem v ponožce Smart Sock 3. Ponožka Owlet dá signál zeleným světlem v situaci, kdy jsou hodnoty ve správném (nastavitelném) rozmezí, modrá svítí tehdy, když není ponožka v dosahu sítě, či se vybila. Zajímavá je žlutá barva, která označuje, že ponožka není správně nasazena. A samozřejmě v případě problému, se rozbliká červená. Barevné signály jsou doprovázeny zvukovými upozorněními a vám tak nikdy nic neunikne.

Chytré produkty pro novorozeňata Owlet přinášejí nové možnosti pro starostlivé rodiče, kterým nestačí dítě jen vidět, či se spoléhat na nespolehlivý alarm. Dle výzkumů je prokázáno, že rodiče jsou s Owlet díky pocitu bezpečí klidnější a lépe se jim spí. A to se přenáší i na děti.

12.8.2022 3:54 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist