Produkty NUNA získaly další tři Red Dot Design Award 2020

Prvotřídní design a praktické užitné vlastnosti kombinují dětské produkty holandské značky NUNA, což ocenila mezinárodní porota Red Dot Design Award. Kočárky NUNA TRIV a NUNA MiXX next a nosítko NUNA CUDL pasovala mezinárodní porota na vítěze Red Dot Design Award 2020. Ocenění tak dostal kočárek, kterému se při skládání zasunou kola jak startujícímu letadlu, či nosítko simulující maminčinu bezpečnou náruč.

Již 16 výrobků společnosti NUNA získalo prestižní titul v jedné z nejstarších soutěží na světě, jejíž existence se datuje do roku 1955.

 

Vítěz Red Dot Design Award 2020: Skladnému kočárku NUNA MIXX next  zajedou kola jak při startu letadla

Do obchodu, na vlak, na hřiště, pro rychlé projížďky i pro cesty na víkend (a také vše mezi tím) – tam všude se uplatní univerzální kočárek NUNA MIXX next. Na jeho konstrukci nasadíte autosedačku (s přiloženými adaptéry), hlubokou korbu i lehoučkou sportovní nástavbu, kterou můžete vozit po i proti směru. Kočárek NUNA MIXX next je jedním z nejskladnějších kombinovaných kočárků, snadno ho složíte i s nasazenou sportovní nástavbou a uděláte z něj malý kufřík, který můžete snadno přepravovat i tažením za rukojeť.

Výsledný formát ještě zmenšilo vylepšení v podobě zadních kol, která automaticky zajíždějí při skládání, jako když startuje letadlo a zasouvá podvozek. Reprezentativní vzhled kočárku NUNA MIXX next zvyšuje rukojeť a madlo potažené kůží s ručním prošíváním, látky s příměsí bambusu nebo prodyšné síťované sezení. Dokonce si můžete vybrat, zda zvolíte prodyšné síťované sezení pro horké dny, či polstrovanou a uzavřenou variantu pro chladnější počasí. Kočárek má spoustu místa pro věci každodenní potřeby, díky skvělé manévrovatelnosti si vystačíte při tlačení s jednou rukou.

Vítěz Red Dot Design Award 2020: Kočárek NUNA Triv má upravené sezení podle počasí

Tento plně vybavený kompaktní kočárek je perfektním partnerem pro městské prostředí i vyznavače letecké přepravy. Kočárek NUNA Triv nabízí plnohodnotné sezení a kompatibilitu, ke kterým ale přidává i úžasnou skladnost. Složíte ho nejen se sportovní nástavbou nasazenou po i proti směru jízdy, ale i s unikátním kruhovým adaptérem, což žádný jiný kočárek zatím neuměl.

Rozměry po složení jsou velmi kompaktní a vejdou se i do malého zavazadlového prostoru. Výbava kočárku NUNA Triv pro děti od narození do 22 kg je bohatá, z luxusních prvků lze jmenovat vložku z vlny Merino, dvojici adaptérů na autosedačku, letní prodyšné sezení, luxusní koženou rukojeť a madlo, to vše precizně zpracované. I tento kočárek nabízí sezení pro každé počasí, prodyšné síťovaní pro horké dny a polstrovanou a uzavřenou variantu pro nižší teploty.

Vítěz Red Dot Design Award 2020: Nosítko NUNA CUDL je bezpečnou náručí pro dítě

V náručí i na zádech, čelem i zády k rodiči. V těchto čtyřech polohách můžete v nosítku NUNA Cudl přepravovat své dítě od jeho narození do 16 kg (cca tři roky). Nosítko NUNA CUDL umožňuje držet dítě v bezpečném náručí, přitom mít volné ruce pro druhou ratolest nebo tašku s nákupem. Nosítko NUNA Cudl je z prodyšné síťované látky a špičkových materiálů certifikovaných dle Oeko-Tex®.

K základní výbavě patří magnetické spony, které zajišťují snadné a bezpečné připoutání popruhů, bryndáček z přírodní bavlny, clona pro zastínění miminka před sluncem, oporu hlavičky a krku, vložku pro novorozená miminka, i boční kapsy. Nosítko nabízí čtyři možnosti nošení – čelem k rodiči s vložkou pro novorozence nebo bez pro větší dítě vložky, směrem ven (tato poloha je doporučena až od věku 6 měsíců), nebo ho můžeme využít k nošení na zádech (pro děti starší 9 měsíců). Nosítko zajišťuje zdravou polohu pro dítě ve všech variantách nošení, což potvrzuje mezinárodní instituce International Hip Dysplasia Institute.

Více informací najdete na www.nunababy.com, Facebook NUNAInstagram Nuna.

16.4.2020 2:10 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist