Školné v říjnu zdarma!

Máme za sebou den otevřených dveří, který byl opravdu úžasný. Holčičky si malovaly obrázky na tabule, na čtvrtky, na plátna a otiskovaly ručičky na sluníčka. Kluci vyzkoušeli všechna auta, nakládali malá auta na velké tahače, závodili s formulemi.

Moc se všem u nás líbilo, proto jsme se rozhodli, že připravíme pro rodiče akci, že 10 vstupů v měsíci v říjnu nabídneme naprosto zdarma. Rodiče platí pouze svačinky a oběd!

Pro děti jsou připraveny 3 tematické týdny. První týden bude Sluníčkový podzim, kdy děti budou sbírat listy, šípky, vytvářet stromečky a ježky, druhý týden bude pod tématem Sluníčka u zvířátek, kdy se děti budou seznamovat se zvířátky v lese a na farmě, budou je malovat barvami, zažijí i divadýlko o zvířátkách a vyrobí si medvídky z oříšků.

Třetí týden se odehraje ve stylu Sluníčka, jdeme z pohádky do pohádky a třetí týden si děti budou procvičovat barvy pod názvem Barevná sluníčka. V měsíci říjnu zažijí i Sluníčkový, podzimní karneval!

Co je třeba udělat? Zavolejte, nebo napište den předem a zaregistrujte své dítě do školky. Jednejte rychle, místa ve školce jsou omezená.

Více na www.slunicka.com

Jste vítáni!

Více o tématu: dětisbírat

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist