[Ukončeno] Soutěžte s námi o lístky na soubor veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES!

Zajímáte se o novinky na trhu s potřebami pro děti, baví vás videohry, nebo hledáte inspiraci na kreativní a neotřelé hračky? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, potom je pro vás soubor oblíbených veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES jako stvořený. Navštivte s celou rodinou PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 6. do 9. října a užijte si den plný zábavy!

Spousta inspirace na jednom místě

Podzimní veletrhy pro děti, které patří ke stálicím na domácí veletržní scéně, každoročně nabízejí ochutnávku toho, co se objeví na předvánočním trhu. „V letošním roce jsme se rozhodli podpořit i výrobce tradičních českých hraček, kteří se představí v rámci ucelené sekce vystavovatelů pod hlavičkou Sdružení pro hračku a hru,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová a dodává, že letos se některé expozice promění ve velké herny, kde budou mít děti více možností vyzkoušet si hračky než v předešlých letech.

Bohatý doprovodný program pro malé i velké

Nedílnou součástí veletrhů je již tradičně doprovodný program. „Jedním z hlavních partnerů pro letošní ročník je Česká obec sokolská. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky sportů v podání dětí všech věkových kategorií, které budou probíhat na hlavním pódiu ve Vstupní hale I,“ doplňuje Hana Kovářová. Možná budete sami překvapeni, jak nabitý program mají členové Sokola. K vidění zde budou ukázky sportovní gymnastiky, aerobiku, disco tance, soutěžních společenských tanců, ale také exhibice tanečních párů na úrovni mistrů ČR a Evropy. Na ploše 300 m2 bude pro dětské návštěvníky k dispozici airtrack, horolezecké stěny, skákadla a další ukázky pohybových aktivit, které si budou moci na vlastní kůži vyzkoušet pod dohledem a vedením členů Sokola. Zkrátka, kdo se rád hýbe, má se na co těšit.

Femina.cz: Nové hračky a super nápady pro děti? Nenech si ujít FOR TOYS!

Soutěž pro malé parádnice

Dalším a neméně důležitým partnerem veletrhů se stala společnost Bonaparte a jejich Briliantina. Kdo by neznal půvabné dívčí šperky, které jsou vyráběny podle návrhů jejich samotných nositelek. Briliantina přinese na podzimní veletrh velké finále Brili Face neboli soutěž přirozené krásy pro děvčata ve věku 8 – 11 let. Velké finále soutěže proběhne v sobotu 8. 10.od 13 hodin ve Vstupní hale I.

Více informací o veletrhu a kupony k nákupu s veletržní slevou až 50 % najdete na www.fortoys.cz.

O 3x čtyři lístky si ale nyní můžete u nás zasoutěžit. Stačí, když nám napíšete, jaký nejbláznivější dárek si vaše dítě přálo.

Soutěžní formulář naleznete pod článkem.

Soutěžit můžete od 26.9. do 30.9. 2016

Vyhrají tři nejlepší odpovědi, které určí odborná porota sestavená ze tří redaktorů Babyweb.cz ve složení Petra Frajová, Adéla Stolaříková a Jana Truksová. Každý člen poroty udělí každému soutěžnímu příspěvku bodové hodnocení od 1 do 10 v tajném hlasování. Hodnotit se bude originalita a vtipnost. Autoři tří soutěžních příspěvků, kteří obdrží nejvíce bodů, získají výhru.

27.9.2016 12:58

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist