Sunar vyhlašuje novou foto soutěž o zásobu Sunaru premium na celý rok

„Po kom to má?“ je klasická otázka, kterou si rodiče kladou prakticky neustále. Nyní můžete ukázat i vy, po kom to vaše dítko má a zúčastnit se nové foto soutěže značky Sunar a vyhrát Sunar premium na celý rok!

Také občas nevycházíte z údivu, co všechno váš drobeček zvládá a s jakými situacemi se dokáže vypořádat? Naši nejmenší dokážou člověka překvapovat každý den, a to nejen tím, že se rychle učí nová slovíčka a seznamují se s novými předměty, ale také tím, jak si dokážou originálně poradit v situacích, ve kterých se ocitnou úplně poprvé.

Nyní se můžete výkony vašeho dítka pochlubit i ostatním a zasoutěžit si tak o Sunar premium 2 a 3 nebo o vychytanou dózu Sunar. Stačí pořídit fotografii zachycující situaci, v níž je dítě podobné někomu ze svého okolí, nahrát ji na soutěžní web a být mezi šťastnými výherci, které vybere odborná porota.

Soutěž „Po kom to má?“ bude probíhat v období od 6. 2. do 5. 5. na webu www.pokomtoma.cz. Celkem proběhnou tři kola, přičemž v každém se bude hrát o 90 výher – 40x dvě balení Sunar premium 2 nebo 3 a 50x vychytaná dóza Sunar. Na konci soutěže bude vyhlášen vítěz hlavní výhry, který získá zásobu Sunaru premium 2 nebo 3 na celý rok zdarma!

Více informací o soutěži naleznete na webu www.pokomtoma.cz.

Více o tématu: hrátsoutěžsoutěže

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist