Tůj fotodeníček od těhotenství do tří let

Také hledáte krásný deníček pro zapisování pokroků svého miminka, do kterého se vejdou i všechny fotky a přáníčka? Nebo pátráte po originálním dárku pro těhotnou kamarádku? Tady je – luxusní knížka s prostorem pro vlastní fotografie a poznámky od těch základních, jako je datum porodu a první krůčky, po první kresby a věty, které rozesmály celou rodinu.

Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let je mnohem víc než obyčejný deníček miminka. S pomocí českých maminek jsme jej promysleli do posledního detailu tak, aby poskytl spoustu inspirace a nabízel dostatek prostoru všem, kdo mají chuť tvořit.

Kniha rodičům usnadní zaznamenávání prvních tří let života jejich děťátka, a to včetně příprav na jeho narození. Poskytuje návod, které informace zaznamenat, a zároveň i dostatek prostoru pro vlastní záznamy, vzkazy miminku a díky kroužkové vazbě i možnost vlepování fotografií – kniha je tak i fotoalbem nejkrásnějších fotek miminka z důležitých okamžiků jeho života.

První úsměv, první slůvko, první kamarádi, rodinné výlety a oslavy… Ty nejcennější vzpomínky stojí za uchování. Vytvořte knihu plnou lásky a krásných okamžiků, k nim se vy i vaše maličké budete moci vracet po celý život.

Tato kniha vznikla proto, že jsem marně hledala ideální deníček pro mého syna. Chtěla jsem mít jednu kompletní pomůcku i s prostorem pro vlastní fotografie. Nenechte se ale stresovat, co vše musíte zaznamenat. Každý půlrok je jiný a čas s dětmi tak rychle letí. Šlo nám o maximální inspiraci, co z toho zaujme právě vás, je již vaše volba.

Martina Boledovičová, nakladatelka

Obsahem je spousta stran, které můžete přelepit vlastními fotografiemi

  • Český deníček připravený s českými maminkami
  • Deníček a fotoalbum v jednom – prostor pro vlastní zápisky a fotografie v ilustrovaných galeriích
  • Kvalitní, vkusné provedení s originálními ilustracemi a fotografiemi
  • Záznamy z těhotenství, vývoje miminka a důležitých událostí až do jeho tří let v 11 kapitolách
  • Stránky pro otisk nožičky a ručičky, první kresby dítěte, vlásky, přehledy pro sledování růstu dětí a lékařské záznamy
  • Užitečná kapsa na přáníčka, CD s fotkami nebo důležité dokumenty
  • Pomáhá, ale nenutí – fotografie v knize lze přelepit vlastními fotkami, nehodící se stránky vytrhnout, další fotky nebo obrázky vložit
  • Perfektní dárek pro nastávající rodiče a jejich děťátko
  • Kniha vznikla za podpory značky Philips AVENT – děkujeme

Více informací, ukázky z knihy a objednávky na www.smartpress.cz.

Ke každé objednávce Tvého Fotodeníčku na www.smartpress.cz kniha Porodní příběhy jako dárek!

Nakladatelství Smart Press, s. r. o., se zaměřuje zejména na vydávání úspěšných původních českých kuchařek s výjimečnou grafickou úpravou a atraktivními fotografiemi, např. Kuchařka pro dceru, Biokuchařka Hanky Zemanové, Kuchařka Zpátky domů. Nakladatelství dále vydává také knihy pro rodiče (Manuál pro začínající maminky), beletrii (knihy Josefa Formánka), knihy o hubnutí Ivy Málkové v edici Hubneme s rozumem a další.

1.2.2010 2:14 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist